Sarja ideed sügiseks

Leia omale sobiv online võistlus, ajasõit, liiga. Siinsed sarjad on tõsised ja võidu peale käib korralik kimamine.

Re: Sarja ideed sügiseks

PostitusPostitas olly1 » 31 Juul 2017, 16:33

Timukas, sa 2010+ autosid mängus oled vaadanud ka? SPCi sarjas vist oli nõue, et ostes ei tohi auto üle 500pp olla ja peab tavaline streetcar olema, tuned ja concpectid keelatud. Mul endal küll kogu listi garaažis ei ole, aga kudosprime.com lehelt vaatasin, et ega valik suur ei ole. 27 autot valikus ainult, millest 13 FF punnid, mis vb ei lähegi vajaliku 530pp-ni välja. Sealt listist mulle endale meeldis ainult 1 auto, millega viitsiks sarja läbi uhada. Ühesõnaga vaata ise asi üle, sul mängus sees parem ülevaade ja lihtsam sorteerida ehk.
Kui tõesti valik nii nigel, siis ehk peaks 500pp nõude tõstma 550 või isegi 600ni. Või siis kui 500st kinni hoida, ehk valida hoopis mingi teine ajajärk. Näiteks kõik autod kuni 1989 aastani. Siis oleks juba valikut isuga :p
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Sarja ideed sügiseks

PostitusPostitas StenNansten » 31 Juul 2017, 18:58

olly1 kirjutas:Timukas, sa 2010+ autosid mängus oled vaadanud ka? SPCi sarjas vist oli nõue, et ostes ei tohi auto üle 500pp olla ja peab tavaline streetcar olema, tuned ja concpectid keelatud. Mul endal küll kogu listi garaažis ei ole, aga kudosprime.com lehelt vaatasin, et ega valik suur ei ole. 27 autot valikus ainult, millest 13 FF punnid, mis vb ei lähegi vajaliku 530pp-ni välja. Sealt listist mulle endale meeldis ainult 1 auto, millega viitsiks sarja läbi uhada. Ühesõnaga vaata ise asi üle, sul mängus sees parem ülevaade ja lihtsam sorteerida ehk.
Kui tõesti valik nii nigel, siis ehk peaks 500pp nõude tõstma 550 või isegi 600ni. Või siis kui 500st kinni hoida, ehk valida hoopis mingi teine ajajärk. Näiteks kõik autod kuni 1989 aastani. Siis oleks juba valikut isuga :p

Vaatasin põgusa pildiga küll ja autode osas tulebki selline kerge muutus, vb luban mõned conceptid sisse, osad ju isegi olemas praeguses maailmas aga tol ajal olid veel conceptid. Tuned autod jätaks välja. Ilmselt teeksin kogu valiku listi siia foorumisse, et ei oleks, et mingid concept masinad luban ja siis, millised? :D
Eks seda kõike vaatan kui sarja korraldan ja poleks kellelgi miskit selle vastu, kui ajajärku muudan kui tõesti jääb pisikeseks auto valik. Muu sisu jääb ikka samaks sellest.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Online võistlused - tõsised sarjad



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE