Testid

Leia omale sobiv online võistlus, ajasõit, liiga. Siinsed sarjad on rohkem ajaviiteks ja võidu peale ei käi nii suur kimamine!

Re: Testid

PostitusPostitas aivo80 » 20 Juun 2014, 13:05

soulbleed kirjutas:kahtlen natuke ,et nii see asi toimib,aga proovida ju võib aeglasematele juurde ei saa kruvida siis kaob tuuningu keeld ära ja mõni pahatahtlik hakkab siis juba vedrusi ja muid asju näppima :P ..kiirematelt natuke kärpida oleks mõistlik :)


No kui vähed vahenevad, siis on kõik korras. Auto klassid ilmselt ikka jäävad samas, sest väänded ja käänded jäävad autodele ikka alles :)
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Testid

PostitusPostitas tarmo57 » 20 Juun 2014, 13:31

aivo80 kirjutas:24.06 (jah, jaanipäeval) tahaks katsetada DTM autosid jälle. Kruviks kõigil HP 395 peale ja vaataks, mis siis juhtub. Et kes on kaineks saanud (ei anna pead, et ise olen :D ) on oodatud. Sõidame Nürpa GP/D rajal ja ligi tunnine sõit. Või siis 30 minti Nürpat ja 30 minti Spad. Algus õhtul kella 10. paiku.


Ma küll ei usu et saa kaineks saad. :-D
#23
tarmo57
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Jaan 2013, 17:37
Asukoht: Elva



Litsents: s

 tarmo57

Re: Testid

PostitusPostitas aivo80 » 02 Juul 2014, 8:51

tarmo57 kirjutas:
aivo80 kirjutas:24.06 (jah, jaanipäeval) tahaks katsetada DTM autosid jälle. Kruviks kõigil HP 395 peale ja vaataks, mis siis juhtub. Et kes on kaineks saanud (ei anna pead, et ise olen :D ) on oodatud. Sõidame Nürpa GP/D rajal ja ligi tunnine sõit. Või siis 30 minti Nürpat ja 30 minti Spad. Algus õhtul kella 10. paiku.


Ma küll ei usu et saa kaineks saad. :-D


Tahad, teeme võidu, kes kaineks saab? :D

edit:

Järgmine teisipäev 8.07 teeks siis suurema testi, kus kõikidel autodel on hp krutitud 395 peale. Klassid jäävad samadeks ja prooviks kõigi "hooajal" sõidetud radasid ~10 ringi. Hiljem saaks võrrelda tulemusi ja ringi aegasid hooaja sõitudega. Hea, kui vähemalt iga auto oleks esindatud. Kellel võimalus, siis ostke enda klassi autod ära, et vajadusel vahetada.


Viimati tõstisaivo80, 02 Juul 2014, 8:51.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Eelmine

Mine Online võistlused - ajaviiteks



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE