2. Etapp Monaco GP 10.02

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 14 Veebr 2014, 8:43

Ega ma ei plaaninud jah, milleks siis ma seda tabelit vorbin. Tabelisse võib veel lisada GAP lahtri aga äkki läheb liiga kirjuks või kuidas ? Aga seda võib teha igaüks kel tahtmist.
Täna arvutan kõik ringide arvud välja ja panen kirja. Kõik etapid siis kuskil 160 km. Aint ovaal on 170, sest seal pole nurki, suht kiirelt läheb.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas powwa25 » 14 Veebr 2014, 9:24

paalikas kirjutas:Panin siis boksist mööda, keerasin kässariga ringi ja sõitsin miski 15m tagasi ja veidi ukerdasin, sinna läks oma lisa 10sec, kedagi õnneks ei seganud, nii et tohi ma tean!

:bad: sellise teo eest peaks küll korralik laks tulema :shock:


Kuna ma niikuinii ei sõida, aga siiski tekkis väike küsimus, et kas sellist manöövrit võib iga etapp teha?
Lihtsalt teistele infoks, kes ei julge seda küsida.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Nikson » 14 Veebr 2014, 11:42

powwa25 kirjutas:
paalikas kirjutas:Panin siis boksist mööda, keerasin kässariga ringi ja sõitsin miski 15m tagasi ja veidi ukerdasin, sinna läks oma lisa 10sec, kedagi õnneks ei seganud, nii et tohi ma tean!

:bad: sellise teo eest peaks küll korralik laks tulema :shock:


Kuna ma niikuinii ei sõida, aga siiski tekkis väike küsimus, et kas sellist manöövrit võib iga etapp teha?
Lihtsalt teistele infoks, kes ei julge seda küsida.


Saan aru jah kui vanadus ja ei viitsi teha :) , aga ma oleks küll igas etapi teemas sõidu tulemusi tahtnud näha, et kasvõi kunagi, kui isu vaadata/uurida, siis see info olemas. Kiireima ringi sõitja jne. Tegu ju siiski tõsise sarjaga. Või pole see nii? Kui kasvõi mõningaid manöövreid arvestada. Või käisid külas ja noomisid niisama suusõnaliselt. :D

Aga eks esmaspäeval rajal näeme.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Eelmine

Mine Super GT500 - 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE