2. Etapp Monaco GP 10.02

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas aivo80 » 11 Veebr 2014, 12:31

candyman kirjutas:
Küsimus oli ka põhjustes kes miks katkestas või pooleli jättis . ei pea ma kül kahjuks aru andma . kui ma katkestasin olid selleks ehk põhjused !!!!!! millest aru andmine kül kuskil reeglites sees ei ole. Et kui katkestad siis visatakse kohe listist välja. et siis Cenno kui ma tööl liiga kaua läheb ja sõitma ei jõua siis on nagu mänguga kõik rohkem sarja sõitta ei saa :) ei no lahedad reeglid !!!!


Palun ära lahmi. Mikk on juba teada mees, kes palub sõidu varem teha ja siis kaob poole pealt. Jah, pole reeglites kirjas, et ei pea aru andma, aga viisakas on teada, kui ei jõua sõitma või hilined ja siis saab korraldaja juba otsustada, mis teha. Iga korraldaja soov on ikkagi see, et tuba oleks täis sõitjaid ja võimalusel lõpuni. Kui on soov edasi tagasi tilbendada ja lahkuda siis, kui ise heaks arvad, siis selleks on open lobbyd.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas villu » 11 Veebr 2014, 12:59

Üle piiika aja probleemideta sõit. :good: Loodetavasti on ka järgmisel nädalal GT jumalad minu neti, PS3 ja GT6 online peale armulised.. :p
#28
villu
Guru
Guru
 
Postitusi: 535
Liitunud: 25 Veebr 2012, 5:17



Litsents: S

 Ohvri_Jallu

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 11 Veebr 2014, 17:16

Kuradile see demokraatia, Kreeka juutide leiutis.! Põhimõte on, et mida rohkem on erimeelsusi ja otsustamine venib, seda kasulikum on mõningatele tegelastele.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas StenNansten » 11 Veebr 2014, 17:44

Mul sõidust niipalju öelda, et start oli väga õnnestunud, suutsin 10.koha pealt tõusta 6.koha peale ilma pleki mölkimiseta kuni stardiedu rikkus ära Mihkli meelega või mittemeelega küljelt sisselend keset kurvi ja langesin positsioonile kus ka lõpetasin sõidu. Leesiga sai kõva lahing tehtud. Mitu ringi sai ta mu Supra tagatulesid imetleda. Tegi Lees mu ees kena spinni ka kus vist toimus meie ainuke pleki mölkimine terve duelli jooksul. Lõpuks jäin tänu ühe peatuse taktikaga Leesist ettepoole sõidu lõpuni. Rehvi taktika läks kuusikusse, sest tabel ei tulnud ette ja ei saanud Hardilt Mediumi peale rehve vahetada. Kütusega läks kenasti, oleks võinud kauem kesta kui 23 ringi, sest rehve veel oli 2 ringi jaoks. Tunda oli ka terve sõit, auto oli veel Brands Hatch seadistuses, et auto pole perfektses seadistuses. Polnud terve nädal aega auto seadistamiseks. Tund enne starti suutsin midagi küll kokku ajada. Kokkuvõtlikult siis, õnnestunud esimene lõpetatud sõit ja loodan parandada tulemusi ning leida rohkem aega autoga tegelemiseks. :good:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 11 Veebr 2014, 18:05

Vahed on sellised, et karistused ei muuda kohti.
KARELTR26 - HOIATUS, KUI OLED RINGIGA MAAS, LASE KIIREMAD MÖÖDA, MUIDU DISKLAFF !
Korralik sõit oli, isegi net ei jupsinud :-D
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas SpcVnd » 11 Veebr 2014, 18:16

pets2 kirjutas:Vahed on sellised, et karistused ei muuda kohti.
KARELTR26 - HOIATUS, KUI OLED RINGIGA MAAS, LASE KIIREMAD MÖÖDA, MUIDU DISKLAFF !
Korralik sõit oli, isegi net ei jupsinud :-D

disklaffi õigust mul ei ole, aga lause esimene pool käib su enda kohta ka :P
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 11 Veebr 2014, 20:03

:?: Oma arust lasin küll mööda kõik kes tagant tulid. Aga ütle ring ma vaatan kordusest.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Noel » 11 Veebr 2014, 20:14

pets2 kirjutas::?: Oma arust lasin küll mööda kõik kes tagant tulid. Aga ütle ring ma vaatan kordusest.


2 korda lasid väga kenasti, sama tegi neeger ja keegi oli veel, ilusti võeti kõrvale nagu õpikus.

Kuid see, et kareltr saab puhtalt minema sellega ma nõus pole!!!(kahjuks ei muuda see s####gi,), annaks jumal, et ma taga järgmistel etappidel kokku ei satuks.
Soovitan siis kõigil hakata tegema nagu tegi seda kareltr, karistada te ei saa niikuinii, saate hoiatuse, naerate pihku vaikselt ja ehk ytlete Sorry, aga vähemalt on päev korras kuna sai kellegi sõidu p###e keerata ;)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Mihkel0987 » 11 Veebr 2014, 20:28

Noel kirjutas:
pets2 kirjutas::?: Oma arust lasin küll mööda kõik kes tagant tulid. Aga ütle ring ma vaatan kordusest.


2 korda lasid väga kenasti, sama tegi neeger ja keegi oli veel, ilusti võeti kõrvale nagu õpikus.

Kuid see, et kareltr saab puhtalt minema sellega ma nõus pole!!!(kahjuks ei muuda see s####gi,), annaks jumal, et ma taga järgmistel etappidel kokku ei satuks.
Soovitan siis kõigil hakata tegema nagu tegi seda kareltr, karistada te ei saa niikuinii, saate hoiatuse, naerate pihku vaikselt ja ehk ytlete Sorry, aga vähemalt on päev korras kuna sai kellegi sõidu p###e keerata ;)


Teeb nagu suuskamises ringi saab sisse on DNF kohe ja kõik rohkem ei segata sõitu.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 11 Veebr 2014, 20:33

"KAEBUSED ESITADA 24 TUNNI JOOKSUL kohtunike Postkasti ! Reageering/karistus üldjuhul ainult saabunud kaebustele"

Väljavõte reeglitest. Palun öelda mulle kindle ring ja kes sigatses järgmine kord.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas paalikas » 11 Veebr 2014, 22:04

Panin siis boksist mööda, keerasin kässariga ringi ja sõitsin miski 15m tagasi ja veidi ukerdasin, sinna läks oma lisa 10sec, kedagi õnneks ei seganud, nii et tohi ma tean!

:bad: sellise teo eest peaks küll korralik laks tulema :shock:
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas StenNansten » 11 Veebr 2014, 22:40

Loodan, et boksi sisenemine toimus mul reeglite päraselt, jooned algasid täpselt peale U-kurvi aga sain joonest üle auto väheke peale seda. Boksist väljudes läksin üle boksi joone ülekäiguraja kohal ja kedagi segada polnud võimalik. Loodan, et käitusin reeglitepäraselt ja sooviks teada kuidas asi täpselt on kui ma õigesti ei teinud? :?:

Järgmisel rajal Boksi sisenemine/väljumine tunduvalt kergem joonte vahel. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas SpcVnd » 11 Veebr 2014, 23:49

pets2 kirjutas::?: Oma arust lasin küll mööda kõik kes tagant tulid. Aga ütle ring ma vaatan kordusest.

ma ringi täpselt ei mäleta... see oli esimene ringiga möödumine sinust seal lõpus tagasipöördel. minu ees oleva lasid mööda ja mulle keerasid risti ette, nii et ma sind edasi lohistasin boksi sissesõidu teeni
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas jarmo1987 » 12 Veebr 2014, 0:55

Mihkel0987 kirjutas:
Teeb nagu suuskamises ringi saab sisse on DNF kohe ja kõik rohkem ei segata sõitu.


:?:
jarmo1987
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 27
Liitunud: 18 Jaan 2014, 19:54




 neeger8787

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 12 Veebr 2014, 8:24

Siin on punktid tähtsad, mitte ühekordne võit. Teinekord saad ka 3 rigiga pähe aga kui lõpuni pingutad, saad ikka punne... :oops: Vanadusega areneb see enese alalhoiu instink! (minul näiteks) Koguaeg kipud jalg pidurile, enne igat kurvi on tunne, et nüüd põrutab seina. :s Cenno õiendab, et mida sa kurat pidurdad koguaeg, aga unustab ära, et ennast tabab ka kunagi vanadus... :-D

Ringiga tulijad, ma ei saa kohe seina põrutada või autoga üle barjääri kobida, kui peeglist näen. Päriselt pole ka nii, mööda lastakse seal kus esimene võimalus! Lehvitatakse veel siniseid lippe. Kuidas veel need näevad, kes sõidavad peeglita ma ei kujuta ette?
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas aivo80 » 12 Veebr 2014, 9:18

NFSTimukas kirjutas:Loodan, et boksi sisenemine toimus mul reeglite päraselt, jooned algasid täpselt peale U-kurvi aga sain joonest üle auto väheke peale seda. Boksist väljudes läksin üle boksi joone ülekäiguraja kohal ja kedagi segada polnud võimalik. Loodan, et käitusin reeglitepäraselt ja sooviks teada kuidas asi täpselt on kui ma õigesti ei teinud? :?:

Järgmisel rajal Boksi sisenemine/väljumine tunduvalt kergem joonte vahel. :)


Üldiselt meil kirjutamata reegel, et boxi minnes valgeid jooli ei pea jälgima - peaasi, et kedagi ei sega. *khm*pesamuna*khm* :D

Väljatulekud sellistel radadel nagu Monaco on ka selle põhimõttega, et "teisi ei sega!"

Aga tore lugeda, et uue mehe kohta nii kohusetundlik ja osavõtlik oled :good:
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas SpcVnd » 12 Veebr 2014, 9:52

pets2 kirjutas:Siin on punktid tähtsad, mitte ühekordne võit. Teinekord saad ka 3 rigiga pähe aga kui lõpuni pingutad, saad ikka punne... :oops: Vanadusega areneb see enese alalhoiu instink! (minul näiteks) Koguaeg kipud jalg pidurile, enne igat kurvi on tunne, et nüüd põrutab seina. :s Cenno õiendab, et mida sa kurat pidurdad koguaeg, aga unustab ära, et ennast tabab ka kunagi vanadus... :-D

Ringiga tulijad, ma ei saa kohe seina põrutada või autoga üle barjääri kobida, kui peeglist näen. Päriselt pole ka nii, mööda lastakse seal kus esimene võimalus! Lehvitatakse veel siniseid lippe. Kuidas veel need näevad, kes sõidavad peeglita ma ei kujuta ette?

ma ei ole palunud sul kuhugi ronima hakata või sina sõita. tegemist oli ideaalse momendiga mööda lasta - aeglane kurv, sina väliskurvis ideaalilt ära. sa ju ometi näed nii peeglist kui ka kaardilt et 2 autot tuleb tagant...
aga pohh ma ei viici tuuleveskitega võidelda enam... minu kohta see ei paranda ja lamajat ei ole kah mõtet klohmida... hullemaks minna ei saa
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas StenNansten » 12 Veebr 2014, 16:56

aivo80 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Loodan, et boksi sisenemine toimus mul reeglite päraselt, jooned algasid täpselt peale U-kurvi aga sain joonest üle auto väheke peale seda. Boksist väljudes läksin üle boksi joone ülekäiguraja kohal ja kedagi segada polnud võimalik. Loodan, et käitusin reeglitepäraselt ja sooviks teada kuidas asi täpselt on kui ma õigesti ei teinud? :?:

Järgmisel rajal Boksi sisenemine/väljumine tunduvalt kergem joonte vahel. :)


Üldiselt meil kirjutamata reegel, et boxi minnes valgeid jooli ei pea jälgima - peaasi, et kedagi ei sega. *khm*pesamuna*khm* :D

Väljatulekud sellistel radadel nagu Monaco on ka selle põhimõttega, et "teisi ei sega!"

Aga tore lugeda, et uue mehe kohta nii kohusetundlik ja osavõtlik oled :good:


Uus mees ma siin foorums ainult :) Rajal sõitnud juba 4 aastasest peale kui sain Gran Turismo 2 PS1-le (nüüd 16) ja boksijoonte reeglist kinni pidanud GT4-st saati. Igas mulle teadaolevas sarjas on reegel, et joont ei tohi ületada või muidu trahv kaelas. Joonte järgmist jätkan ka siin olenemata reegli mitte olemasolust :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas aivo80 » 12 Veebr 2014, 17:17

NFSTimukas kirjutas:
Uus mees ma siin foorums ainult :) Rajal sõitnud juba 4 aastasest peale kui sain Gran Turismo 2 PS1-le (nüüd 16) ja boksijoonte reeglist kinni pidanud GT4-st saati. Igas mulle teadaolevas sarjas on reegel, et joont ei tohi ületada või muidu trahv kaelas. Joonte järgmist jätkan ka siin olenemata reegli mitte olemasolust :)


No väljaumisel on kindel laks ikkagi, et jooni ei ületa, aga nagu jah, öeldud sai, siis Monaco sarnastel radadel, kus see joon tiba ebamäärane, siis ikkagi väljuda nii, et teisi ei sega :)
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Nikson » 14 Veebr 2014, 1:52

Infot küll pole, aga punktid paistavad tabelis olevat. Kas ei viitsi või polegi plaanitud etapi teemadesse sõidu järjestusi trükkida?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine Super GT500 - 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE