2. Etapp Monaco GP 10.02

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 10 Veebr 2014, 22:11

Hetkel 10 min aega ja 1 koht vaba. tule sisse, eks siis paistab.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 10 Veebr 2014, 22:12

Automaatne race start on!
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas paalikas » 10 Veebr 2014, 22:44

näitas 16/16. ehk tuba täis.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas SpcVnd » 10 Veebr 2014, 23:58

hea töö pets!
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Noel » 11 Veebr 2014, 1:17

Kahtlustan, et Candygrup ja Mihkel teadsid, et ei tule lõpuni, kuid oli vaja ikka kurat hoida kohti kinni??? Mihkel, häbi, veel ytlesid, et tuled lõpuni. Paalikas oleks Kindlasti taht lõpuni võidelda, jäi nyyd kahjuks ilma, teen ettepaneku, et paalikas põhisse ja mihkel varusse, või siis Candygrup samuti varusse.

Sõidust, kõik oli kena kuni esimese boksini, peale mida ringiajad nagu ikka kukkusid 2 sec võrra. Samas kiirust oli. Jäin siis ringiga saaja Kareltr taha kinni, kus kaotasin oma 10sec tema pärast, kuna ta sirgel heast peast rammib seina, keerab ette, ei lase mööda, siinkohal olen suht kindel, et kareltr sa selles sarjas enam ei osale, kuna sinukohta on tulnud veel mõnelt samad kaebused. Teine, kel pole peegleid ega tea reeglitest tuhkagi, oli vist soulbleed, no täpselt sama asi. Oli ka väga korralikke, kes kohe nägid ja lasid mööda kaotamata ise sellega aega ega ma minu :good: respect.
2 boksil oli edu kindel, suht võit vormistamise asi. Panin siis boksist mööda, keerasin kässariga ringi ja sõitsin miski 15m tagasi ja veidi ukerdasin, sinna läks oma lisa 10sec, kedagi õnneks ei seganud, nii et tohi ma tean!

weider on päris kiire, samuti nismo z. Mu GT-R nagu saab kurvides kotti, sirgel oleks nagu jõudu piisavalt.

Aga kena oli näha 14 lõpetajat :) kindlasti oleks olnud 15 paalikaga.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Nikson » 11 Veebr 2014, 1:36

Noel kirjutas:Kahtlustan, et Candygrup ja Mihkel teadsid, et ei tule lõpuni, kuid oli vaja ikka kurat hoida kohti kinni??? Mihkel, häbi, veel ytlesid, et tuled lõpuni. Paalikas oleks Kindlasti taht lõpuni võidelda, jäi nyyd kahjuks ilma, teen ettepaneku, et paalikas põhisse ja mihkel varusse, või siis Candygrup samuti varusse.

Candygrup pakkus, et teeb ise ruumi, aga pets vajutas asja käima juba. Seega teda väga süüdistada ei maksaks, küll aga Mihkel.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Noel » 11 Veebr 2014, 1:55

Nikson kirjutas:Candygrup pakkus, et teeb ise ruumi, aga pets vajutas asja käima juba. Seega teda väga süüdistada ei maksaks, küll aga Mihkel.


A jah õigus. Kuigi vaadata põhilistis olevaid nimesi, miks on aivo seal veel sees, kes ei osale sarjas enam, keegi oli veel, kes pole sõitnud, saaks ju ruumi juurde ja mõne, kes tahab põhisse.

PeeterBatRacer, palun tegele asjaga siis. :)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Mihkel0987 » 11 Veebr 2014, 7:08

Noel kirjutas:Kahtlustan, et Candygrup ja Mihkel teadsid, et ei tule lõpuni, kuid oli vaja ikka kurat hoida kohti kinni??? Mihkel, häbi, veel ytlesid, et tuled lõpuni. Paalikas oleks Kindlasti taht lõpuni võidelda, jäi nyyd kahjuks ilma, teen ettepaneku, et paalikas põhisse ja mihkel varusse, või siis Candygrup samuti varusse.

Sõidust, kõik oli kena kuni esimese boksini, peale mida ringiajad nagu ikka kukkusid 2 sec võrra. Samas kiirust oli. Jäin siis ringiga saaja Kareltr taha kinni, kus kaotasin oma 10sec tema pärast, kuna ta sirgel heast peast rammib seina, keerab ette, ei lase mööda, siinkohal olen suht kindel, et kareltr sa selles sarjas enam ei osale, kuna sinukohta on tulnud veel mõnelt samad kaebused. Teine, kel pole peegleid ega tea reeglitest tuhkagi, oli vist soulbleed, no täpselt sama asi. Oli ka väga korralikke, kes kohe nägid ja lasid mööda kaotamata ise sellega aega ega ma minu :good: respect.
2 boksil oli edu kindel, suht võit vormistamise asi. Panin siis boksist mööda, keerasin kässariga ringi ja sõitsin miski 15m tagasi ja veidi ukerdasin, sinna läks oma lisa 10sec, kedagi õnneks ei seganud, nii et tohi ma tean!

weider on päris kiire, samuti nismo z. Mu GT-R nagu saab kurvides kotti, sirgel oleks nagu jõudu piisavalt.

Aga kena oli näha 14 lõpetajat :) kindlasti oleks olnud 15 paalikaga.


Olin tulemas lõpuni kuid siis tuli isa, pani mul ps3 kinni ning käskis magama minna ning mis mul teha oli???????????
EDIT: Palun panna mind varusse ja Paalikas põhisse
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas pets2 » 11 Veebr 2014, 8:44

Täna peale tööd vaatan üle kaebused ja teen korrektuurid ! Mingit edasilükkamist edaspidi ka ei toimu. Paalika pärast eile lülitasin autom. start välja aga selgus et kareltr PSN nimi vale aga mees sama. Rohkem ei oota. Panen auto start 50 või 60 peale ja kes ei jõua see ei jõua. :oops:
Viimati muutis pets2, 11 Veebr 2014, 8:47, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas paalikas » 11 Veebr 2014, 8:45

rahu sõbrad, ma ju olin põhilistis, kuid palusin end ise varusse panna, kuna pole 99 kindlel et saan osaleda.
ja olen seda endiselt. loomulikult kui on ruumi, siis võin ju ka põhis olla. eks ikka proovin kohal olla.

Mihkel sa pead isale selgitama, millal on tähtsad sõidud ja kui tähtsad need on, ning üleüldse pole ilus tulla ja lihtsalt pleiss kinni keerata. ;)
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas lees00 » 11 Veebr 2014, 9:28

Noel kirjutas:2 boksil oli edu kindel, suht võit vormistamise asi. Panin siis boksist mööda, keerasin kässariga ringi ja sõitsin miski 15m tagasi ja veidi ukerdasin, sinna läks oma lisa 10sec, kedagi õnneks ei seganud, nii et tohi ma tean!



:bad: :bad:
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas powwa25 » 11 Veebr 2014, 9:29

Noel kirjutas:2 boksil oli edu kindel, suht võit vormistamise asi. Panin siis boksist mööda, keerasin kässariga ringi ja sõitsin miski 15m tagasi ja veidi ukerdasin, sinna läks oma lisa 10sec, kedagi õnneks ei seganud, nii et tohi ma tean!


Sellise ukerdamise eest peaks tulema mõnus karistus, nii et meelde jääb.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas candyman » 11 Veebr 2014, 11:22

Kurat nagu laste aed :) Kõigil on sada muret ja häda kogu aeg . Minu arust kui ikka registreerinud siis on se ikka registreeria oma asi kui mitu ringi ta sõidab või kas ültse sõidab. Kas se on lõpetatud põhjusega või põhjusetta. Kurat ega te raha või kulla peale ei sõida !!!!!!!!!!!!!!!! Pange oma reeglid paikka kes on registreeritud need ka sinna jäävad , kes ei registreerunud se nende oma mure. Aega oli kõigil sitaks.

Saage suureks :)
candyman
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 25
Liitunud: 11 Jaan 2014, 16:40




 Candygrup

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas lees00 » 11 Veebr 2014, 11:31

candyman kirjutas:Kurat nagu laste aed :) Kõigil on sada muret ja häda kogu aeg . Minu arust kui ikka registreerinud siis on se ikka registreeria oma asi kui mitu ringi ta sõidab või kas ültse sõidab. Kas se on lõpetatud põhjusega või põhjusetta. Kurat ega te raha või kulla peale ei sõida !!!!!!!!!!!!!!!! Pange oma reeglid paikka kes on registreeritud need ka sinna jäävad , kes ei registreerunud se nende oma mure. Aega oli kõigil sitaks.

Saage suureks :)


:good: On nii jah. A la mul ei ole tahavaate peeglit jne.... Võtme kõik esimese kurvi vaikselt ja siis ups sry et ma tagant nügisin.... Miks sa mulle peale keerasid, mis siis et see kellele n.ö peale keerati auto poole auto võrra taga pool on....
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas aivo80 » 11 Veebr 2014, 11:37

candyman kirjutas:Minu arust kui ikka registreerinud siis on se ikka registreeria oma asi kui mitu ringi ta sõidab või kas ültse sõidab.


Tavaliselt on registreerimis teemas ka see jutt, et "registreeri, kui oled 99% kindel, et saad osaleda ja sõita lõpuni". Ja samuti on korraldajal oma asi, kas ta sellised huiarid viskab minema sarjast või mitte. Milleks hoida kohta kinni, kui sa ei tule rajale või ei sõida lõpuni?
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas jarmo1987 » 11 Veebr 2014, 11:55

candyman kirjutas:Kurat nagu laste aed :) Kõigil on sada muret ja häda kogu aeg . Minu arust kui ikka registreerinud siis on se ikka registreeria oma asi kui mitu ringi ta sõidab või kas ültse sõidab. Kas se on lõpetatud põhjusega või põhjusetta. Kurat ega te raha või kulla peale ei sõida !!!!!!!!!!!!!!!! Pange oma reeglid paikka kes on registreeritud need ka sinna jäävad , kes ei registreerunud se nende oma mure. Aega oli kõigil sitaks.

Saage suureks :)



Kirjutad ,et saage suureks ja kas sõidame raha peale. Küsiks siis sellist asja sinu käest. Miks on vaja viimase kohapealt täie pasaga selga lennata ( sõites viimase kohapeal ja kurvis on ca 10 autot? Lootsid kõigist suure hooga mööda sõita? Meil autod ikkagi ei muutu kummituseks ja iga tagant otsasõit rikub teiste sõitu.

--
Ma sain praktiliselt 7 sõitja käest ringiga. Mul küll ei olnud probleeme märkamisega ,et tagant tuleb kiirem ja teeb mulle ringiga sisse. Lasin alati sirge alguses gaasi maha ja lasin kiiremad poisid mööda. Cennot mööda lastes suutsin isegi seina sõita :)
jarmo1987
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 27
Liitunud: 18 Jaan 2014, 19:54




 neeger8787

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Noel » 11 Veebr 2014, 11:57

aivo80 kirjutas:Milleks hoida kohta kinni, kui sa ei tule rajale või ei sõida lõpuni?

Räägid endale vastu ju!!! aga just nimel õigust räägidki...

Milleks sa yldse registreerid, kui sa tead, et sa sõidad 38-sast ringist 20, no milleks??? seda enam, et on tõsine sari registreerimisega. Ajaviites tee mis tahad, sõidad 1, 3 v 12 ringi jumala poogen.
Võiks olla ikka tõsine sari, mitte a´la see sõit läks mul kehvasti KÕIK tulemused on tyhistatud ja keegi punne ei saa. Sry ma ka ei saanud esikohta, teeb uue sõidu ja teema paneme üldse krt LUKKU! "a´la suu kinni kõik teen, mis tahan"

Ei risusta seda teemat enam OT-ga. Oleks voli paneks ka kinni.

jarmo1987 :good:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas aivo80 » 11 Veebr 2014, 12:00

Noel kirjutas:
aivo80 kirjutas:Milleks hoida kohta kinni, kui sa ei tule rajale või ei sõida lõpuni?

Räägid endale vastu ju!!! aga just nimel õigust räägidki...


Ütlesin ju enne hooaja algust ära, et loobun sõitmisest.

edit: Ja mis puutub Ascari tulemuste tühistamise kohta, siis seal ei oleks sina võite kindlasti mitte saanud. Enamus rahvale läks minuti jagu karistusi otsa. See, et mina katkestasin ei puutu asjasse.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas Noel » 11 Veebr 2014, 12:09

candyman kirjutas: Pange oma reeglid paikka kes on registreeritud need ka sinna jäävad , kes ei registreerunud se nende oma mure. Aega oli kõigil sitaks.

Saage suureks :)


Selles osas on sul õigus, aega oli pallju, oma asi, kes muneb või tulgu varem tuppa!!! :good:

Samas, mina ei näe põhjust olla põhilistis kui ma sõidan 15-nest etapist kaasa 5-el ja need poolikult. Kui samas paalikas ntx sõidab Alati lõpuni(va.disco). Kuid kuna ta ise tahtis olla varus siis ei saa ka nuriseda, lihtsalt ta on esimesed 2 etappi olnud 100% sõitja, muud midagi.

aivo ma ei mõtlegi seda, kena, et sa ytlesid, et sa loobud kohe sarja alguses sellega kõik korras, vasturääkimises see, et sa :good: sellepeale, et igayks teeb mis tahab kaua ja palju sõidab, hiljem aga, et milleks regada kui ei sõida? Kui keegi ajaviites, kordan: "ajaviites" lõpuni ei tule, siis ära hakka sõimama!
Kui enamus minutilisi, ja ma ka siis miks mitte võitu? a et sinu sarjas hakkab mulle räme koinimine??? mul on kama kas 1,2,3,6,7 koht, asi on punktides, mõistad? võtsid ju ka teiste head punktid ära, mis pole nagu väga kena.
Sarja omanik on asju vussu jätnud veits. Eks ta teeb täna korrektuure ma loodan.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. Etapp Monaco GP 10.02

PostitusPostitas candyman » 11 Veebr 2014, 12:19

Noel kirjutas:
candyman kirjutas: Pange oma reeglid paikka kes on registreeritud need ka sinna jäävad , kes ei registreerunud se nende oma mure. Aega oli kõigil sitaks.

Saage suureks :)


Selles osas on sul õigus, aega oli pallju, oma asi, kes muneb või tulgu varem tuppa!!! :good:

Samas, mina ei näe põhjust olla põhilistis kui ma sõidan 15-nest etapist kaasa 5-el ja need poolikult. Kui samas paalikas ntx sõidab Alati lõpuni(va.disco). Kuid kuna ta ise tahtis olla varus siis ei saa ka nuriseda, lihtsalt ta on esimesed 2 etappi olnud 100% sõitja, muud midagi.

aivo ma ei mõtlegi seda, kena, et sa ytlesid, et sa loobud kohe sarja alguses sellega kõik korras, vasturääkimises see, et sa :good: sellepeale, et igayks teeb mis tahab kaua ja palju sõidab, hiljem aga, et milleks regada kui ei sõida? Kui keegi ajaviites, kordan: "ajaviites" lõpuni ei tule, siis ära hakka sõimama!
Kui enamus minutilisi, ja ma ka siis miks mitte võitu? a et sinu sarjas hakkab mulle räme koinimine??? mul on kama kas 1,2,3,6,7 koht, asi on punktides, mõistad? võtsid ju ka teiste head punktid ära, mis pole nagu väga kena.
Sarja omanik on asju vussu jätnud veits. Eks ta teeb täna korrektuure ma loodan.



Küsimus oli ka põhjustes kes miks katkestas või pooleli jättis . ei pea ma kül kahjuks aru andma . kui ma katkestasin olid selleks ehk põhjused !!!!!! millest aru andmine kül kuskil reeglites sees ei ole. Et kui katkestad siis visatakse kohe listist välja. et siis Cenno kui ma tööl liiga kaua läheb ja sõitma ei jõua siis on nagu mänguga kõik rohkem sarja sõitta ei saa :) ei no lahedad reeglid !!!!
candyman
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 25
Liitunud: 11 Jaan 2014, 16:40




 Candygrup

EelmineJärgmine

Mine Super GT500 - 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE