GT500 Hooaeg Läbi, Võitja Cenno!

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas SpcVnd » 01 Apr 2014, 16:44

Noel kirjutas:Seoses väga segaste asjaoludega, pean kurbusega teatama, et GT500 hooaeg lõpetati enneaegselt.
Sponsorid ei ole nõus erakorraliste ja etteteatamata reeglimuudatustega, milledega kaasneb ressursside (rehvid, kütus jne.) räige ja mõtetu laristamine ning seoses sellega lõpetati lepingud kõigi tiimidega. Vastutus tekkinud olukorra eest langeb täielikult sarja korraldajatele.


no näed... ei käi need asjad ikka päris nii... ega sponsorid lollid ei ole
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas pets2 » 01 Apr 2014, 17:10

Kapitalism...riik ei sponsoreeri enam sporti. Käi ja luni neid kuradi rikkaid firmasid endale sponsoriteks, kes pärast sult viimase koorivad....on ikka elu. :-D
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas powwa25 » 02 Apr 2014, 7:59

Noel kirjutas:Seoses väga segaste asjaoludega, pean kurbusega teatama, et GT500 hooaeg lõpetati enneaegselt.
Sponsorid ei ole nõus erakorraliste ja etteteatamata reeglimuudatustega, milledega kaasneb ressursside (rehvid, kütus jne.) räige ja mõtetu laristamine ning seoses sellega lõpetati lepingud kõigi tiimidega. Vastutus tekkinud olukorra eest langeb täielikult sarja korraldajatele.


Kes siis veel aru ei saanud, siis see oli aprilli nali. Sari ikkagi jätkub!
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas StenNansten » 08 Apr 2014, 23:36

Seoses mu interneti probleemiga õhtuti jätan ma selle sarja katki, vb saan osaleda varusõitjana. Selgus, et probleemile lahendust niipea ei tule ja juba 4 etappi vahele jäänud. Keegi teine saab siis minu asemele lisanuda põhisõitjate listi kui see võimalik veel on, pool sarja läbi juba.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Noel » 09 Apr 2014, 20:41

NFSTimukas kirjutas:Seoses mu interneti probleemiga õhtuti jätan ma selle sarja katki, vb saan osaleda varusõitjana. Selgus, et probleemile lahendust niipea ei tule ja juba 4 etappi vahele jäänud. Keegi teine saab siis minu asemele lisanuda põhisõitjate listi kui see võimalik veel on, pool sarja läbi juba.


No kahju ehk saad ikka osaleda.

Kui keegi avaldab soovi osaleda andke teada.

tarmo57 on Eemaldatud sarjast. (kõikides etappides puudumine).

Est_Rulx - kuna oled osalenud kenasti etappidel, kas soovid KODURAJAKS Monzat?(jäi üle tarmost)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Est_RuLx » 09 Apr 2014, 21:01

Noel kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Seoses mu interneti probleemiga õhtuti jätan ma selle sarja katki, vb saan osaleda varusõitjana. Selgus, et probleemile lahendust niipea ei tule ja juba 4 etappi vahele jäänud. Keegi teine saab siis minu asemele lisanuda põhisõitjate listi kui see võimalik veel on, pool sarja läbi juba.


No kahju ehk saad ikka osaleda.

Kui keegi avaldab soovi osaleda andke teada.

tarmo57 on Eemaldatud sarjast. (kõikides etappides puudumine).

Est_Rulx - kuna oled osalenud kenasti etappidel, kas soovid KODURAJAKS Monzat?(jäi üle tarmost)


Pane see rada mul kodurajaks. Sinna aega veel aga loodan et saan seal osaleda.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Noel » 16 Apr 2014, 19:00

TABEL on uuendatud!!!
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Noel » 14 Mai 2014, 20:48

Õhtuks tulevad seoses auto reeglitega muudatused!!!
Hetkel uurime ja arutame asja.
Kuid tundub, et Nismodel(ainult) on juba Turbo peal stockina...kas see on avastatud, et turboseier on ka normaliga kui ka turboga, ja seeläbi lihtne susserdada. Lisades teistele masinatele Turbo, tuleb see seier esile samuti nagu Nismodel, mis on ka ilma turbota siis...(kel kordused olemas, saab ise vaadata, et Z-id kasutavad turbosi, teised mitte, kuid see paneb väga suure kahtluse alla need osad Müstilised ringiajad).
Täiesti kontrollimatu petuskeem selle Nismoga saaks olla :p (tänu seierile ütleks, et osta ja vaata).
Ise ei taha sellist susserdamist üldse uskuda, aga ise olin loll, et hooaja alguses ei kontrollinud asja ebavõrdsust.

Vaadatud üle Kõik etapid, Turbot on kasutanud:

Kõikidel Nismodel(Z) alati iga etapp.
Neeger-2 etapp(ainuke osalemine)
NFS-2,3,4,5 etapp(ainukesed osalemised)
Soulbleed-1,5,7 etapp(ainult yhel pole osalenud, muudel etappidel turbo maas)???

Kõikidel teistel osalejatel turboseierit/turbot pole.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas powwa25 » 14 Mai 2014, 20:54

Noel kirjutas:Õhtuks tulevad seoses auto reeglitega muudatused!!!
Hetkel uurime ja arutame asja.
Kuid tundub, et Nismodel(ainult) on juba Turbo peal stockina...kas see on avastatud, et turboseier on ka normaliga kui ka turboga, ja seeläbi lihtne susserdada. Lisades teistele masinatele Turbo, tuleb see seier esile samuti nagu Nismodel, mis on ka ilma turbota siis...(kel kordused olemas, saab ise vaadata, et Z-id kasutavad turbosi, teised mitte, kuid see paneb väga suure kahtluse alla need osad Müstilised ringiajad).
Täiesti kontrollimatu petuskeem selle Nismoga saaks olla :p (tänu seierile ütleks, et osta ja vaata).
Ise ei taha sellist susserdamist üldse uskuda, aga ise olin loll, et hooaja alguses ei kontrollinud asja ebavõrdsust.

Vaadatud üle Kõik etapid, Turbot on kasutanud:

Kõikidel Nismodel(Z) alati iga etapp.
Neeger-2 etapp(ainuke osalemine)
NFS-2,3,4,5 etapp(ainukesed osalemised)
Soulbleed-1,5,7 etapp(ainult yhel pole osalenud, muudel etappidel turbo maas)???

Kõikidel teistel osalejatel turboseierit/turbot pole.


Ooda nüüd natuke. Ei saa väga aru, 14 etappi läbi ja Sa hakkad siis mingit auto teemat ajama. Seda teemat oleks pidanud ajama peale esimest etappi, mitte siis, kui hooaeg peaaegu läbi.

Kui hundu tegin Silverstonis endut ja Sa valisid tolmuimeja, mis oli selgelt kõige kiirem masin. Ütlesid et auto lubatud ja kõik aus. :?:

Seega ei saa aru, milleks nüüd heietama hakata, et nismo Z kiire. Oli ju algusest lubatud. :?:

Saame aru, et tahad võita. :)

Ahjaa, ilmselt tühistatakse siis nismo z tulemused....
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Noel » 14 Mai 2014, 21:01

Hundul oli lihtsalt PP piirang minuarust ja muud midagi + kui oleks öeldud, et ei võta imurit siis ma poleks võtnud, või oleks kõik võinud imuri võtta.

PS: Nismode tulemusi ilmselt Ei tühistata!(kuna usaldades teid ikkagi, on see juba tehasest n.ö), see ei kehti Soulbleedi kohta, kes aegajalt on pannud peale ja siis jälle maha võtnud.

Asi pole minu tahtmises võita, kuidas sa ei mõista, see on terve teise seltskonna suhtes olnud terve hooaeg ebaaus, kui mõni laseb turboga ja teised ilma.
Ilmselt ainuke muutus, mis tuleb on lasen kõik tuuningu vabaks, piirang jääb samaks(502HP), ostke peale, mis turbod tahate.(kui siis ilmselt on Nismod teistest ringiga :cool: ) aga vähemalt on kõigil siis.

Ahjaa powwa, kuda sa nyyd järsku sarja sõitma hakkasid - avastasid kuda turboga susserdada???
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas powwa25 » 14 Mai 2014, 21:15

Noel kirjutas:Ahjaa powwa, kuda sa nyyd järsku sarja sõitma hakkasid - avastasid kuda turboga susserdada???


No mul oli aasta alguses esmaspäeva kinni, nüüd vaba ja saab osaleda.

Turboga pole susserdanud. Autole pole midagi juurde ostnud. Valisin selle auto, kuna tundus hea GT5'e ajast ja kuna oli võimalik valida, siis tegin ka seda. Oli ju lubatud.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Noel » 14 Mai 2014, 21:21

powwa25 kirjutas:
Noel kirjutas:Ahjaa powwa, kuda sa nyyd järsku sarja sõitma hakkasid - avastasid kuda turboga susserdada???


No mul oli aasta alguses esmaspäeva kinni, nüüd vaba ja saab osaleda.

Turboga pole susserdanud. Autole pole midagi juurde ostnud. Valisin selle auto, kuna tundus hea GT5'e ajast ja kuna oli võimalik valida, siis tegin ka seda. Oli ju lubatud.


Ok, veel sellest turbost/seierist, krt seda teab, ehk on ka Online nii Buggyne veel...viskab kellele mida tahab millal tahab, poleks ka mingi ime...

Monzat muuta pole õige, see jääb samaks, tulevad vaid sinna(kuna on võimalik) Ilmastikumuutused.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas lees00 » 14 Mai 2014, 21:32

Nismol turbo originaalis peal, sellest ka suurem väändemoment kui teistel. Nõus powwaga et oleks pidand peale esimest etappi asja kontrollima, kuigi mida siin kontrollida. Mine osta üks nismo ja näed et turbo "seier" tuleb kaasa!
Wtf men?
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Est_RuLx » 14 Mai 2014, 21:32

Noel kirjutas:
powwa25 kirjutas:
Noel kirjutas:Ahjaa powwa, kuda sa nyyd järsku sarja sõitma hakkasid - avastasid kuda turboga susserdada???


No mul oli aasta alguses esmaspäeva kinni, nüüd vaba ja saab osaleda.

Turboga pole susserdanud. Autole pole midagi juurde ostnud. Valisin selle auto, kuna tundus hea GT5'e ajast ja kuna oli võimalik valida, siis tegin ka seda. Oli ju lubatud.


Ok, veel sellest turbost/seierist, krt seda teab, ehk on ka Online nii Buggyne veel...viskab kellele mida tahab millal tahab, poleks ka mingi ime...

Monzat muuta pole õige, see jääb samaks, tulevad vaid sinna(kuna on võimalik) Ilmastikumuutused.


Vot see on hea uudis, et ilmastik tuleb, kuna GT5's ilmastikuga Monzas olin mina esimesel kohal :D
Äkki seekord veab samamoodi
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas soulbleed » 15 Mai 2014, 11:31

Väike selgitus siis selle turbo jama kohta. sain selle gt6 mängu alles siis ja ei jagand seda asja veel eriti ,et kust/mida sättida sõitsin selle autoga ka muid võistlusi ju siis tõmbasin niisama poweri 502 peale,aga 7 etapi kohta ei oska eriti midagi öelda ,et miks see turbo peale jäi. :oops:
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas lamp » 15 Mai 2014, 12:25

nismo ongi natuke kangem kui teised stockis...ntx base model on ca30hp nörgem kui see klepsudega varjant :P
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas paalikas » 16 Mai 2014, 21:52

mis siis saab sellest teemast? Korraldaja viskab miskit infot ehk?
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Noel » 16 Mai 2014, 22:27

paalikas kirjutas:mis siis saab sellest teemast? Korraldaja viskab miskit infot ehk?


Kõik info on üldpostis olemas.
Viimati muutis Noel, 17 Mai 2014, 8:20, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas Nikson » 17 Mai 2014, 2:10

Kolm etappi lõpuni ja muudame reegleid ikkagi. Ma ei luba, et osaleda viitsin niimoodi. Mis siis saab, kui ikka mõni auto kiirem on. Autod ju olid algusest saadik valikus ja kõigil vaba valik? :?:
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: SUPER GT500 2014

PostitusPostitas pets2 » 17 Mai 2014, 8:15

Nikson kirjutas:Kolm etappi lõpuni ja muudame reegleid ikkagi. Ma ei luba, et osaleda viitsin niimoodi. Mis siis saab, kui ikka mõni auto kiirem on. Autod ju olid algusest saadik valikus ja kõigil vaba valik? :?:


Jah teeme lõpuni ja kõik....saab asjaga ühele poole.

Minu algvariandis oli paigas kaal ja võimsus.....edasi võisid sa kasvõi 5 turbot peale kruvida, aga jääda piiridesse. Ja autode valik oli ju ka vaba, katsetamise aega küllaga. Ma võtsin selle sinise, sest ainuke minu numbriga (12) auto oli.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

EelmineJärgmine

Mine Super GT500 - 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE