4. Etapp Cape Ring(full) GP 24.02

Re: 4. Etapp Cape Ring(full) GP 24.02

PostitusPostitas SpcVnd » 25 Veebr 2014, 11:50

sõit möödus ilma eriliste viperusteta - stardis jäin natuk magama ja 2 spinni vist tegin sõidu jooksul. muu oli kõik enda ja seadistuse taga - ei saanud ma kuidagi seda autot seal spiraalil 190+ sõitma ilma, et seina ei lendaks...
rehvidega oli see sõit päris nutune. terve päeva proovisin kuidas parem bokse teha on. softiga oli 8nda ringi lõpuks ees 3/2 ja taga 6/5, ehk siis softiga 2 peatust ei oleks kõne allagi tulnud...
see tabeli tulek ja mittetulek on väga kahtlane teema. minu toas tehtud väiksema seltskonnaga sõitudes on alati tabel ees... samuti ei ole kuhugi kadunud see lääg, kui keegi boksi läheb.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 4. Etapp Cape Ring(full) GP 24.02

PostitusPostitas powwa25 » 25 Veebr 2014, 13:11

Mnjah, sai kiirelt netist mingi seadistus võetud ja tundus olevat parem stockist. Aga cenno ja paalika aegade lähedal ei õnnestunud saada. Spiraali kiirus jäi ka alla. Sai päris mitu korda väljas käidud, aga üldiselt puhas sõit.
Boksis akent ette ei tulnud. Ja muidugi need jõnksud, kui keegi boksi läheb.

Parimaks sain midagi 2:23.3xx
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 4. Etapp Cape Ring(full) GP 24.02

PostitusPostitas villu » 25 Veebr 2014, 16:03

Pea terve sõidu oli Nikson silmapiiril. Viimasel ringil sain ta kätte, spiraali lõpus toks tahanurka(palun võtta seda kui ametlikku kaebust enda vastu) ja oligi kogu tunnine tagaajamine rikutud. Muidu oleksin parema rehviga ilmselt finishisirgel kenasti kõrvale saanud. Ei olnud lemmikrada, jään järgmist esmaspäeva ootama :)
#28
villu
Guru
Guru
 
Postitusi: 535
Liitunud: 25 Veebr 2012, 5:17



Litsents: S

 Ohvri_Jallu

Re: 4. Etapp Cape Ring(full) GP 24.02

PostitusPostitas StenNansten » 25 Veebr 2014, 16:30

pets2 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Siia rajale oli hetkel kõige raskem kõige paremat seadistust leida, kiskus auto alajuhitavusse pidevalt ja kui seda mitte siis taguots tegi mis tahtis.


Mina mõtlesin, et aint minu auto viskab iga ring korra saba ees murule vastu seina. Oleks ju võinud lõpuni kärutada, oleks mingidki punktid saanud. Ja veel panin hardid alla, et vähem boksis käija, need hakkasid sama kiiresti kuluma kui softid. siis ei viitsinud enam teisi segada.


Enne peatuse tegemist mul auto oli kenasti stabiilne rajal, vahel harva kiskus taguots tantsima kui äärekivi lõigatud sai. Peale esimest peatust hakkas auto libisema, oli alajuhitavust kui ülejuhitavust, rohkem esimest. Peale teist oli vastupidiselt esimesele, oli mõlemat ning kõige rohkem ülejuhitavust. Paar drifti sain ka vast kirja ning suure hunniku powerslide :good:

SpcVnd kirjutas:sõit möödus ilma eriliste viperusteta - stardis jäin natuk magama ja 2 spinni vist tegin sõidu jooksul. muu oli kõik enda ja seadistuse taga - ei saanud ma kuidagi seda autot seal spiraalil 190+ sõitma ilma, et seina ei lendaks...


Ma sain spiraalil kõige suuremaks kiiruseks 180km/h ning üritasin seal joonte vahel ikka püsida, 2x läksin kõikide ratastega sealt välja korraks. Nägin, et paljud lootsid vist mulle NFSW-st tuntuks saanud seinapõrkega kurvi läbida, ei tea kas see ka aitas midagi. :?:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 4. Etapp Cape Ring(full) GP 24.02

PostitusPostitas Nikson » 25 Veebr 2014, 23:37

Kuna kaebusi kelleltki ei laekunud, siis tulemused pärast kohtunike läbivaatamist sellised:

1. Cenno_Lebedev 1.00.45.258 (+ 5 sek kiirel ringil joone ületus 4 rattaga)
2. powwa25 +15.455
3. Linnuke +29.464
4. paalikas +34.853 (+ 2X5 sek kiirel ringil 2X joonte ületus 4 rattaga)
5. Nikson +1.18.367
6. missasja +1.23.156 (+ 5 sek väikese avarii eest koos koha parandusega)
7. SpcVnd +2.10.212
8. NSFTimukas + üle 3 min
9. Soulbleed666 + üle 3 min ( 4x5 sek Boksist väljudes otse üle joonte rajale suundumise eest + ka hoiatus*)
10. lees009 + üle 3 min (hoiatus* seoses boksijoontega)
11. PeeterBatRacer DNF
12. kareltr26 DNF
13. sub05 DNF

* Kui tuleb teine hoiatus, siis jääb kvali vahele.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Eelmine

Mine Super GT500 - 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE