8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas SpcVnd » 31 Mär 2014, 21:00

Nikson kirjutas:
SpcVnd kirjutas:fast kuluga on vaja 2 peatust teha... sellest vähe ve? sõidame võidu või peatume võidu?

Mõlemat. :)

edu! mina sellise jamaga nõus ei ole... hull poleemika tehti sellest, et Aivo samal ajal salatrenni teeb ja siis põhimõtteliselt tehakse kõik selleks, et rahvas pigem sinna läheks...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas lees00 » 31 Mär 2014, 21:00

Miks kõik sellised otsused viimasel hetkel tehakse :?: :?: :?:
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas SpcVnd » 31 Mär 2014, 21:08

ei ole küll selline norija ja nokkija, aga arvestades siin üldisi vestlusi, siis tundub, et see on "taktika". siin rajal kõik võrdses seisus. kõige kindlam viis võita on teiste taktika perse keerata
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas Noel » 31 Mär 2014, 21:20

SpcVnd kirjutas:
Nikson kirjutas:
SpcVnd kirjutas:fast kuluga on vaja 2 peatust teha... sellest vähe ve? sõidame võidu või peatume võidu?

Mõlemat. :)

edu! mina sellise jamaga nõus ei ole... hull poleemika tehti sellest, et Aivo samal ajal salatrenni teeb ja siis põhimõtteliselt tehakse kõik selleks, et rahvas pigem sinna läheks...


Rahu, eks see aivo salatrenn ongi meelega tehtud samal ajal...Tema pärast üldse sai kogu krdi sari tõstetud esmaspäeva peale, et ta sõita saaks(kes enne algust loobus sarjast) ja powwa ei saaks, see oli suurim viga!

Niiet valiku teeb igayks ise. Taktikat, no mis taktikat kui ei löö tabelitki ette ju kuule...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas Nikson » 31 Mär 2014, 22:40

Tulemused:
1. Linnuke 52.54.812
2. Candygrup +05.178
3. lees009 +13.073
4. sub05 +22.031
5. Cenno_Lebedev +22.225
6. Nikson +23.041
7. Est_Rulx87 +50.031
8. Soulbleed666 +1.18.610
9. karetr26 +1.19.279
10. PeeterBatRacer + üle 3 min
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas powwa25 » 31 Mär 2014, 22:56

Noel kirjutas:On lendstart ja on Very Fast kulu.

Ma ise küll ei sõitnud, aga jagan teiste sõitjate arvamust.
Miks sellest 1 tund enne starti teada antakse? :?:

Kui on plaanis reeglites muudatus teha, võiks ju teada anda paar päeva enne.

Kas järgmisel sõidul on ka oodata sarnast üllatust?
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas SpcVnd » 31 Mär 2014, 23:01

mina ootan huviga selgitust, miks selline muudatus tehti...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas Noel » 31 Mär 2014, 23:03

powwa25 kirjutas:
Noel kirjutas:On lendstart ja on Very Fast kulu.

Ma ise küll ei sõitnud, aga jagan teiste sõitjate arvamust.
Miks sellest 1 tund enne starti teada antakse? :?:

Kui on plaanis reeglites muudatus teha, võiks ju teada anda paar päeva enne.

Kas järgmisel sõidul on ka oodata sarnast üllatust?


Yldpostis on kirjas, et Kohtunikud Jätavad Endale Õiguse Teha Muudatusi. Jah Vabandan sellepärast, et see muudatud tuli nii hilja, see on meie viga! Kuid midagi hullu polnudki, oli põnevamgi, said ka tagumised/mahajääjad järgi, mis oligi põhjuseks, kuna rehv ei kulu siis kyte ikka, et ei tekiks suure collisioni puhul effekt TAAS, et osad saavad 45sec edu...vahed olid väikesed, oleks olnud veelgi, oli erinevaid taktikaid, mis tegi asja põnevamaks ja tasavägisemaks.
Järgmiseks etapiks muudatusi hetkel pole, kui tulebki, siis oleme kindlasti teatamisega vähemalt 3 päeva ees.

Tänan mõistva suhtumise eest, tänan, kes sõitsid :)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas SpcVnd » 31 Mär 2014, 23:09

Noel kirjutas:vahed olid väikesed, oleks olnud veelgi, oli erinevaid taktikaid, mis tegi asja põnevamaks ja tasavägisemaks.


Noel kirjutas:Taktikat, no mis taktikat kui ei löö tabelitki ette ju kuule...


nalja teed või?

seleta mulle ära, mis kasu on mahajääjal very fast kulust?
esimeses postis on kirjas, et on õigus teha sarjas muutusi. reeglite muutmisest ei ole sõnagi...

tuleb tunnitada, et areng siiski on toimunud... eelmine kord kui selline teema oli, siis saadi sellest alles lobbys teada. arvestades kui väike see areng oli, siis paaripäevasest ette teatamisest nii pea veel unistada ei maksa...

...ja siis kiunuti villu gt300 sarja kallal, et see peaks ajaviites olema :?:
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas Nikson » 31 Mär 2014, 23:20

Pool võistlust sai eesotsas sõidetud, aga üksi ei olnud ikka nii kiire ja tagant tulijaid said lõpuks kätte. Enne viimast peatust läksin Linnukese taga veel ringile ja Linnukesel oli lääg ja mul auto punane. Jäin seetõttu ca 6 sekundiga maha. Boksis väljudes jäin liidritest vähema vahega maha, aga üksi, Linnuke sai tuulde. Lees sai ka veel mu kätte ja viimasel ringil viimases kurvis sai küte otsa, sama ka leesin, aga veidi hiljem. Tagatipuks said minust veel sub ja Cenno mööda. Üheski boksis tabelit ette ei visanud ja tangiti automaatselt.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas aivo80 » 01 Apr 2014, 8:10

Noel kirjutas:
Rahu, eks see aivo salatrenn ongi meelega tehtud samal ajal...Tema pärast üldse sai kogu krdi sari tõstetud esmaspäeva peale, et ta sõita saaks(kes enne algust loobus sarjast) ja powwa ei saaks, see oli suurim viga!


Kõvad seemned peavad olema, et leida seos minu salatrenni ja sinu viimase hetke reeglimuudatuse vahel.

Ja loobusin ma selle pärast, et isegi viimase hetkeni ajasite petsiga seda teemat, et kohustuslik rehvivahetus sisse panna.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas powwa25 » 01 Apr 2014, 9:52

Pets, miks sa oma postituse ära kustutasid?
http://www.upload.ee/image/3976344/pets.PNG

Üldiselt oli probleem ikka Sinus. Tegin sarjade jaoks üldteema reeglid, et kuidas olema peab ja kuidas peavad olema sõidu teemad. Sinul olid peaaegu kõik täidetud, ainult see punkt, et tulemused panna sõidu teemasse. Siis hakkasid ajama, et mina neid punkte teemasse ei pane jne. Kustutasid üldteema ja jumal teab mida. Põhimõtteliselt solvusid.
Cenno sai asjast aru ja parandas vead ära! Ja sellega teema lõppes.

Aga ei, ikka peab sae käima tõmbama:
http://www.upload.ee/image/3976342/Scre ... -42-33.png
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas pets2 » 01 Apr 2014, 16:08

Kirjutasin, siis mõtlesin veidi ja kustutasin ära, ei viitsi sellest jahuda enam. Sina pole kellegi ütleja mis peab kuidas olema. Kui keegi hakkab mulle kirjutama ähvardavas stiilis... kui sa nii ei tee, siis ma... või muidu ma, siis pole rohkem miskit vaielda.
Just tänu sinu suure ego kehtestamisele ma selle võistluse ära kustutasingi, sest mina olin otsustanud, et sinna tulemusi ei tule ja sina pole mulle ettevõtte otsene ülemus, et seda nähvata.
Ah sitta ma viitsi sinuga maid jagada, aitab küll.

PS. Ja kui keegi on oma kirjutise ära kustutanud, siis haritud inimene ei hakkaks tema järgi nuhkima! Käi eetika kursustel ära.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas powwa25 » 01 Apr 2014, 16:21

pets2 kirjutas:Kirjutasin, siis mõtlesin veidi ja kustutasin ära, ei viitsi sellest jahuda enam. sina pole kellegi ütleja mis peab kuidas olema. Kui keegi hakkab mulle kirjutama ähvardavas stiilis... kui sa nii ei tee, siis ma... või muidu ma, siis pole rohkem miskit vaielda.
Just tänu sinu suure ego kehtestamisele ma selle võistluse ära kustutasingi, sest mina olin otsustanud, et sinna tulemusi ei tule ja sina pole mulle ettevõtte otsene ülemus seda nähvata.
Ah sitta ma viitsi sinuga maid jagada, aitab küll.

PS. Ja kui keegi on oma kirjutise ära kustutanud, siis haritud inimene ei hakkaks tema järgi nuhkima! Käi eetika kursustel ära.

Pets, aga miks sa kirjutad, siis hakkad mõtlema, et mida ma küll kirjutasin ning lõpuks kustutad ära? :?: :D
Haritud inimene ju mõtleb ja siis kirjutab, mitte vastupidi.
Ühtlasi nägi, et Sinu viha oli minule suunatud, siis ei saanud jätta seda nii. :)

Ei ütleks, et see egotsemine oli.
Mitu sarja oli nii tehtud, et tulemused teemas.
Aga ikka peab üks ullike olema, kes teistmoodi tahab teha ja mis salata, keerulisemalt.
Aga vist Sinu ego ei suutnud seda taluda, et kergemalt saab ka asju ajada ja läksid keema ning hakkasid lakkamatul kustutama.

PS! Millal sa pensile lähed? Tegid lausa oma teema ja puha, aga ei midagis. Ilmusid tagasi nagu vana jumal.

PS2! Pets, kuna sul ka foorum, siis millalgi võiks foorumite vahelised lahtised MV teha. WRC's või Dirt's.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas pets2 » 01 Apr 2014, 16:42

Just mõtlesin, et kustutan ka selle viimase ära, ei viitsi enam vaielda, aga jõudsid juba vastata niiet las siis olla.
Ma ei teinud miskit, et sinuga võistelda, kellel on rohkem "likesid", nagu facebookis. See on lihtsalt koht, kus näeb tulemusi ja reglementi (rohkem nagu koduleht kui forum).
Ja seal ei ole kellegi juhataja poolt kehtestatud reegleid, mida peab täpselt järgima või muidu...!
Niiet unusta ära ja enam sel teemal ei räägi.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas powwa25 » 01 Apr 2014, 16:48

pets2 kirjutas:Just mõtlesin, et kustutan ka selle viimase ära, ei viitsi enam vaielda, aga jõudsid juba vastata niiet las siis olla.
Ma ei teinud miskit, et sinuga võistelda, kellel on rohkem "likesid", nagu facebookis. See on lihtsalt koht, kus näeb tulemusi ja reglementi (rohkem nagu koduleht kui forum).
Ja seal ei ole kellegi juhataja poolt kehtestatud reegleid, mida peab täpselt järgima või muidu...!
Niiet unusta ära ja enam sel teemal ei räägi.


Kui meil väike kommuun, siis võiksid olla ju ühtsed reeglid vähemalt tõsistel sarjadel.
Ajaviite sarjades, tehke mis tahate.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas pets2 » 01 Apr 2014, 17:03

No aga mida siis mina sinu arust silmas pidasin, kui tegin ammu ettepaneku teha eraldi sarjad - tõsised (for real) ja ajaviiteks (for fun), mis tublilt ka ära tehti.
Loomulikult oleks hea mängu ülesehituse "luukere", mida saaks kõik tegijad copy/paste teha ja siis oma ringid ajad ja tabelid panna.

Aga vat need nüansid ja pisiasjad jäägu ikka tegija otsustada, neid ikka ei tohiks nii jäigalt paika panna...minu arvamus lihtsalt, mis tegigi mind tookord tigedaks.

Eestis miljon 200 tuh. kuskil elanikke ja tõsiseid GT sõitjaid kuskil 10. Teiste mängude omasid veel vähem. Eestlasi huvitab rohkem mis erakond kellega koalisatsiooni läheb ja kes on opositsioonis.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas Nikson » 03 Apr 2014, 0:07

Lõplikud tulemudes:

1. Linnuke 52.54.812
2. Candygrup +05.178 (hoiatus järgmiseks etapiks)
3. lees009 +13.073
4. sub05 +22.031
5. Cenno_Lebedev +22.225
6. Nikson +23.041
7. Est_Rulx87 +50.031 (hoiatus järgmiseks etapiks)
8. Soulbleed666 +1.18.610
9. karetr26 +1.19.279
10. PeeterBatRacer + üle 3 min

Candygrup sai hoiatuse selle esimese suurema avarii eest. Eks ta ise oma auto käest lasi ja teised põrutasid otsa. Samas ka märkus veel, et sellistel kiirustel ei pea sa jõuga läbi massi suruma ennast. Võib ka hoo veidi maha võtta ja kurvid taga sõites võtta. Hea, et sa kedagi seepärast välja ei sõitnud, kuna jõuti õigel hetkel eest ära minna.
Est_Rulx sai hoiatuse Cenno kontakti eest. Ta võttis ise ka hoo maha ja seepärast piirdusin hoiatusega.

Hoiatus kehtib järgmisel osaletud etapil.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas pets2 » 07 Apr 2014, 8:00

Mul kukkus läpakas puruks, niiet tabel oli seal Excelis. Vaatab, mis saab saab.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: 8. Etapp Daytona Oval GP 31.03

PostitusPostitas powwa25 » 07 Apr 2014, 8:03

pets2 kirjutas:Mul kukkus läpakas puruks, niiet tabel oli seal Excelis. Vaatab, mis saab saab.


See fail on ju google drive's....
Ma sain igatahes selle faili allalaaditud.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

EelmineJärgmine

Mine Super GT500 - 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE