12. Etapp Eiger Nord.Short GP 28.04

Re: 12. Etapp Eiger Nord.Short GP 28.04

PostitusPostitas Est_RuLx » 01 Mai 2014, 14:50

Vapsee karmiks asi läind. Ja petsile ei mingit karistust selle eest, et mitme osaleja sõidud ära rikkus. Jätkake samas vaimus :good:
Huvitav :?: , mis karistus siis välja jagatakse, kui ma ülejäänd etapid sõidaks erinevate gt500 autodega. Prooviks, milline masin parim on.
Nagunii enam edasi tõsiselt sõita on võimatu, kuna hoiatused ja värgid peal. Väike klõps mõnel autol tähendaks automaatset karmi karistust.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 12. Etapp Eiger Nord.Short GP 28.04

PostitusPostitas Noel » 01 Mai 2014, 15:46

Pets on niikuinii viimane, temalgi on järgmine etapp Hoiatus peal!
Kui sa proovid mõnda muud masinat järgmises sõidus, siis oled sõbralikult sarjast eemaldatud, mitte vihaga :)

Hoiatus tähendab jah veidi karmimat karistust vea eest, kuid sina Rulx ei ole mitte aeglane sõitja, ja 3 etappi tagant tuled rahulikult, kerkid tublisti ülespoole(sama juhtus minuga Megane sõidul kui mäletad, viimaselt kohalt teiseks, kuigi sa veidi aitasid)+ sul on istumise all Nismo Z mis on ilmselt järgnevad etapid väga kiire.

Loodan, et sa ei anna alla :)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 12. Etapp Eiger Nord.Short GP 28.04

PostitusPostitas Nikson » 01 Mai 2014, 15:49

Est_RuLx kirjutas:Vapsee karmiks asi läind. Ja petsile ei mingit karistust selle eest, et mitme osaleja sõidud ära rikkus. Jätkake samas vaimus :good:
Huvitav :?: , mis karistus siis välja jagatakse, kui ma ülejäänd etapid sõidaks erinevate gt500 autodega. Prooviks, milline masin parim on.
Nagunii enam edasi tõsiselt sõita on võimatu, kuna hoiatused ja värgid peal. Väike klõps mõnel autol tähendaks automaatset karmi karistust.

No oli mul petsile ka plaanis panna, aga mida ma panen? Ainuke, et keelata üldse sõitmine. Kvali vahele? Lisada aega?

Karm seepärast, et sellist nimelt asja ikka lubada ei tohiks. Saan aru jah, et hetke emotsioonid, aga nii pole ikka ilus. Ma arvan, et sinusuguse kaliibriga mees sõidab ka tagantpoolt ettepoole vabalt. Seepärast ära küll nüüd püssi põõsasse viska. Pole sellised kitsad rajad ka eriti enam, et ei peaks suutma. Ja kui päris jõhkralt kedagi ei rammi, siis mingit hullu karistust ikka ei järgne. Kohtume rajal.
Tagantpoolt ettepoole sõitmist saad juba täna harjutada. :)
Kui kohal oled.

Panin siis petsile ka hoiatuse, aga mida see nüüd muudab. :-)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 12. Etapp Eiger Nord.Short GP 28.04

PostitusPostitas Est_RuLx » 01 Mai 2014, 16:22

Koos võidusõita on tore. Kui tulevad mõned enda tehtud vead sisse, olen enda peale tige. Aga kui keegi mahajääjatest koguaeg ees tuigerdab ja kiiremaid mööda ei lase, vot see ajab tõsiselt vihaseks. Pets on mitu etappi järjest minu ees otsustamatult tuigerdanud. Ei tea, mis tal kahe kõrva vahel toimub, kui keegi kiirematest ringiga ära teeb. Ta ei suuda otsustada kummalt poolt mööda laseb. Tsukubas läks eriti napikalt, oleks peaaegu seal ka mu sõidu ära rikkunud. Ülejäänud mahajääjate suhtes pretensioone ei ole, väljaarvatud Candy, kes Matterhornis teed ei andnud.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 12. Etapp Eiger Nord.Short GP 28.04

PostitusPostitas Noel » 01 Mai 2014, 16:47

Viimastel sõitudel on mul mahajääjatega vedanud või on nad käitunud väga korralikult, karel veidi hoidis mind kinni nyyd, aga ei midagi hullu. Napikaid on palju olnud nendega, kes risti teel.

TABEL on uuendatud.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Eelmine

Mine Super GT500 - 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE