16. Etapp Monza GP 26.05

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas StenNansten » 26 Mai 2014, 21:55

Minu arust pole cenno milleski süüdi, etapi kirjelduses ilusti kirjas, et ilm väga muutlik, ja oligi. Kõik olid antud olukorras võrdsete tingimustega, 100% rajaniiskus ning kuiva ilma seadistused ka autodel. Ma oleks lõpuni sõitnud terve sõidu kui ei oleks nii palju rahvast lihtsalt minema jooksnud. Sõidu alguses olid mul veel harjutamise ringi RS rehvid ka all ja pidin 1 ringi nendega üritama boksi jõuda, ikka oleks lõppu läinud kuna vihmaga mulle meeldib väga sõita. Palju väljakutsuvam juhi jaoks ning saab driftingu skille ka lihvida, RSidega esimesel ringil peale esimest S kurvi lauges kurvis tuli kenake :-D

EDIT: Alguses foor oli mulle natuke uudne ning lasin käsipiduri lahti kui viimane punane oli olnud, ei oodanud nii pikka oote aega. Ei tea kas on mõtet vabandada selle ees kellele ette jäin stardis kuna penalty oli peal ja proovisin stardisirgelt kõrvale ajada. :(
Viimati muutis StenNansten, 26 Mai 2014, 21:58, muudetud 1 kord kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas Noel » 26 Mai 2014, 21:57

Est_RuLx kirjutas:Tore mees Cenno suutis ikka sarja lõpus kõik peapeale keerata. Küsige endalt mix oli vaja monza teha vihmaseks? Mix ei avaldatud ilma seadeid enne sõidu algust? Et ta saaks paremini ette valmistuda sõiduks ja oleks mingigi eelis.
Enne kvali käima panekut keerati vihmakraanid taevast lahti ja alguses näitas 0% raja niiskust. No muidugi loogiliselt mõeldes, arvasin, et kohe kvali alguses hakkab rada vaikselt märjaks minema ja saan teha paar kiiremat ringi RS rehvidega. Aga kvali alguses järsku oli rada 100% märg ja RS'dega võimatu kvali sõita. Kust kohast mina pidin sellist asja teadma. Kindlasti Cenno teadis, et midagi sellist juhtub ja ette ei hoiatanud, tekitades endale sellega eelisolukorra.
Selline korraldus Cenno, ei kannata kriitikat ka. Ma arvasin, et oled ikka mõistlikum inimene, aga ei.


Kas sa oled laps või mängid pehmot :-D

Oli 3 nädalat teada, et rada tuleb märg, kahju, et Alonso ei hakanud Berniet syydistama, et too talle täpset ilma ette ei öelnud, et harjutada saaks, lasma naeran su jutu peale...
Mina ei teadnud, et kohe qualis tuleb märg kuna mäng ytled "Race Start"...ikkagi panin wet rehvid nagu kõik teisedki. Härra Rulx ei pannud ja hakkas jonnima ning mind syydistama, et olen omakasupyydlik, kuna endal polnud vihmarehve all ja täpset ilmaennustust ei andnud kle hallooo tule kõrkjatest välja mis krdi soga sa ajad :D
Panin lampi kõik maximumi peale, KÕIGIL VÕRDSED VÕIMALUSED OLID!!! GT paneb ilmaga Alati täiesti erinevalt, oled kogenud, peaksid seda teadma, ära hakka mind syydistama oma lapsikkuses, lähed välja hakkad jonnima ja nõuad restarti ja kui oma tahtmist ei saa hakkad sarja vedajat sõimama, inetu...

Tänan väga, kes jäid:
Lõplikud Tulemused:

1. PeeterBatracer
2. NFSTimukas +1.00.000min
3. Cenno_Lebedev DNF
4. lees009 DNF
5. Linnuke DNF
6. Nikson DNF
Viimati muutis Noel, 26 Mai 2014, 22:02, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas StenNansten » 26 Mai 2014, 21:59

Lõplikud Tulemused:

1. PeeterBatracer
2. NFSTimukas +1lap

Kui täpne olla siis vahe oli natuke üle 1min mitte 1 lap :p
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas SpcVnd » 26 Mai 2014, 22:04

mida see gt erinevalt paneb, kui sa algseadetes kõik max paned? :D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas StenNansten » 26 Mai 2014, 22:05

SpcVnd kirjutas:mida see gt erinevalt paneb, kui sa algseadetes kõik max paned? :D

enne qualy oli cenno pannud ilmastikutingimused 100% peale aga näitas ikka 0% practice ajal ikka, kui qualy hakkas, siis oli vihm 100% ning siis algas ka teater :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas Nikson » 26 Mai 2014, 22:06

Noel kirjutas: Panin lampi kõik maximumi peale,

No seda teadsid ainult sina, mida sa lampi paned ju? Vanasti ju mainiti ikka ära, et mis niiskus stardis on jne. Nüüd ei teadnud koduraja sõitja midagi ja see alguse 0% ajas mingi segadusse.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas lees00 » 26 Mai 2014, 22:08

Sarjal mõru maitse juures, algul(keset hooaega!) suur üllatus, et Z kiire, turbo, jne jne. Vaadates tabelit ja korraldaja poole ei saa aru miks kõik need muudatused, võitja ammu kindel. Point selles et mängurõõm on siit kadund. Ongi tunne, et mingi "salajane" kindlustamine käib ainult. Viimane rada ka endiselt lahtine :?: :?: . Mulle ka ei meeldi viimase hetke muudatused(samal päeval kui etapp).
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas Noel » 26 Mai 2014, 22:13

NFSTimukas kirjutas:
Lõplikud Tulemused:

1. PeeterBatracer
2. NFSTimukas +1lap

Kui täpne olla siis vahe oli natuke üle 1min mitte 1 lap :p


Sorry, parandatud, viimati vaatasin siis näitas gap´i +1lap.

Veel sellest ilmast, ehk powwa siis lisab yldreeglitesse, et kui on plaanis vihmaga sõita või niiskes vms, siis panna 100% täpsed juhised/vihjed, mis numbritega algab sõit millal läheb kuivaks ja blablablaa, siis on ikka huvitav sõita ja yllatusmoment missugune :) Et saaks ikka Täpse ilmaga harjutada heh :-D
Ise ei tea ma sellest weather settingutest mitte mõmmigi, panin ilma 21:14 paika ja kõik. Teadsin et kõigil läheb lappesse ja tuleb mingi pundar, kahju, et mõni kukub jonnima ja mõni vanem on isegi nii põhimõtetes kinni...
Segaduse Nikson - aja see et rulx tegi ragequit ja siis nõudis tahasi ja siis tuli sõim!!! mis krdi niiskust ja ilma Mingi sari ette räägib??? Pean tegema täpselt nii nagu vanasti keegi kuskil sarjas tegi?

Spc, erinevat paneb see seda, et kui sina oma toas paned samad ja mina omas samad, siis sinul on ilmamuutus täiesti erine ja seda igal korral, seda ta teeb...pole mingit mõtet harjutadagi, ise harjutasin 2 ringi enne qualit...mis krdi eelis joppenpuhh.

lees, Hamiltonile ka ei meeldind ykskord, et keset sõitu hakkas sadama, sest Bernie ei öelnud seda talle ja ta katkestas ;)
Mis krdi salajane kindlustamine :-D Igas sarjas on tehtud muudatusi, ja siin on tehtud ainult 1, kuid kõigile võrdsete tingimustega. lees mis viimane sõit lahtine, sa ei oska lugeda vist? vii end kurssi palun asjadega.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas SpcVnd » 26 Mai 2014, 22:15

kui sa väänad raja niiskuse 100% peale, siis mis muud sealt tulla saab? :D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas Noel » 26 Mai 2014, 22:16

SpcVnd kirjutas:kui sa väänad raja niiskuse 100% peale, siis mis muud sealt tulla saab? :D


Ja järsku ei oskagi mitte keegi sõita :-D hullumaja
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas StenNansten » 26 Mai 2014, 22:18

Lumi ja kiilas jää oleks hull olnud :D Väike vihm pole midagi, isegi RS rehvidega :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas aivo80 » 26 Mai 2014, 22:19

Fair play mõttes juba tuleks vihma ja niiskuse numbrid kirja panna.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas Nikson » 26 Mai 2014, 22:23

Noel kirjutas:Segaduse Nikson - aja see et rulx tegi ragequit ja siis nõudis tahasi ja siis tuli sõim!!! mis krdi niiskust ja ilma Mingi sari ette räägib??? Pean tegema täpselt nii nagu vanasti keegi kuskil sarjas tegi?

viewtopic.php?f=99&t=485
Siin näiteks pildi all kirjas. Ok, Rulx Rulxiks. Lihtsalt, et kuna kodurada, siis näinuks põhjust sellist infot jagada. Rulxil olid topelt punktid mängus. Ma ei kahtle, et sa võisid need lobbys lampi panna, aga...
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas lees00 » 26 Mai 2014, 22:25

Noel kirjutas:lees, Hamiltonile ka ei meeldind ykskord, et keset sõitu hakkas sadama, sest Bernie ei öelnud seda talle ja ta katkestas ;)
Mis krdi salajane kindlustamine :-D Igas sarjas on tehtud muudatusi, ja siin on tehtud ainult 1, kuid kõigile võrdsete tingimustega. lees mis viimane sõit lahtine, sa ei oska lugeda vist? vii end kurssi palun asjadega.


F1 maailma asjadega end kursis ei hoia.. aga õhtul vaatan ak'st ikka mis homne ilm tuleb
Nali naljaks, harjumused ootused jne.. Lugemist hakkasin õppima enne kooli, loetud tekstist saan aru, ilus ilus...
Kui täna nii lahke oled ja kõik ära seletad, selgita siis ka turbo muudatust, lihtne asi. Tänasest rulksi käitumisest saan aru, tahtsin ise ka enne kvali alust rs alla panna, KUNA rajal näitas 0% niiskust. Oleks kvali 3 min maha võtnud, usun et oleks rulks ka jätkand....
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas Noel » 26 Mai 2014, 22:32

Ise panin wet rehvid alla, ja läksin rajale ja mõtsin krt pean kohe boksi minema softe alla panema, polnd aimugi, et juba qualis on märg, kuna valik ytleb "weather at race start... jne mitte, et "weather at qualy start...jne.
Turbo sai lastud vabaks selleks, et juba enne kasutasid seda mõned + Z-id mis pole ka väga fair play, siin kohal läheb suur kivi minu aeda, et kodutöö oli Täielikult tegemata, inimlik viga, sellepärast vabandan. Selleks ka lubasin turbo, et oleks Kõigil turbo võimalus, mitte yksikutel.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas lees00 » 26 Mai 2014, 22:36

Noel kirjutas:Ise panin wet rehvid alla, ja läksin rajale ja mõtsin krt pean kohe boksi minema softe alla panema, polnd aimugi, et juba qualis on märg, kuna valik ytleb "weather at race start... jne mitte, et "weather at qualy start...jne.
Turbo sai lastud vabaks selleks, et juba enne kasutasid seda mõned + Z-id mis pole ka väga fair play, siin kohal läheb suur kivi minu aeda, et kodutöö oli Täielikult tegemata, inimlik viga, sellepärast vabandan. Selleks ka lubasin turbo, et oleks Kõigil turbo võimalus, mitte yksikutel.


Sellist selgitust ammu oodand :)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas candyman » 26 Mai 2014, 22:45

Te olete ikka laste kari. ma ei sa aru kuidas sai cenno omale eeliseid luua kui ta nagu nii sarja liider ja kui ta oleks ka need viimased 2 ettappi vahele jätnud poleks keegi temale järgi jõudnud. Ja sina rulx ära jonni nagu peebi sa suureks.
candyman
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 25
Liitunud: 11 Jaan 2014, 16:40




 Candygrup

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas Linnuke » 26 Mai 2014, 22:54

Aga ma sain disco teise ringi alguses :p
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas SpcVnd » 26 Mai 2014, 22:57

Linnuke kirjutas:Aga ma sain disco teise ringi alguses :p

soovilugu jõudsid ikka tellida? :p
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 16. Etapp Monza GP 26.05

PostitusPostitas Noel » 26 Mai 2014, 22:59

Linnuke kirjutas:Aga ma sain disco teise ringi alguses :p

Mis on Jälle jama, sul on neid väga palju kogunenud hooaja jooksul, oleksid kindlasti tulnud heade kohtadega lõpuni mitte kõige kiirema masinaga ja olnud tabelis heal kohal. Sinulgi netiga jamad vist...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

EelmineJärgmine

Mine Super GT500 - 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE