Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Dets 2018, 23:44

Põhiinfo

Õhtud on pimedad ja rallihooaeg on läbi, aga autod ei tohi ju seisma jääda. Sestap on tulemas uus Dirt Rally hooaeg, kus teed on libedamad ja autod kiiremad kui kunagi varem. Rallid toimuvad samas liigas, kus ka eelmine aasta ja oodata on tihedat konkurentsi. Samuti on tehasemeeskonnad kibelemas oma ridadesse saama uusi talendikaid rallisõitjaid.
Liiga: https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/76218/gtplanetest

Võistluskalender
Spoiler: näita
1. Rally Monte 10.12-17.12
2. Rally Rootsi 17.12-24.12
3. Rally Saaremaa 24.12-31.12
4. Rally Viinamarjad 31.12-7.01
5. Rally Hartwall 7.01-14.01
6. Rally Nael 14.01-22.01


Meeskonnad
Spoiler: näita
*M-Sport WRT (Ford Fiesta RS; 4 inimest)
*Volkswagen WRT (Volkswagen Polo Rally; 4 inimest)
*Hyundai WRT (Hyundai Rally; 4 inimest)
*Prodrive Mini WRT (Mini Countryman Rally; 4 inimest)
Mäng annab autod!


Punktisüsteem
Tüüpiline punktisüsteem nagu WRC-s
1.koht 25p, 2.koht 18p jne
Powerstage ei ole!
Tiimipunkte toovad kaks parimat.

OSALEJAD
Spoiler: näita
M-Sport WRT
1. Mihkel0987
2. Chlonical aka saarlane

Volkswagen WRT
1. Marxparx
2. PeeterBatRacer
3. kaljuxz
4. Rulx

Hyundai WRT
1.Linnuke
2.Raix

Prodrive WRT
1.NFSTimukas
2.Nikson


Hakkame vaikselt regama!
Viimati muutis Mihkel0987, 13 Dets 2018, 18:44, muudetud 9 korda kokku.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Äss
Äss
 
Postitusi: 1103
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Linnuke » 04 Dets 2018, 0:40

Olen Hyundais edasi
Kasutaja avatar
Linnuke
Insener
Insener
 
Postitusi: 392
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 04 Dets 2018, 0:56

Ford
Pilt
ChLoNiCaL-EST
Insener
Insener
 
Postitusi: 265
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:49
Asukoht: Kuressaare




 ChLoNiCaL-EST

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas NFSTimukas » 04 Dets 2018, 11:58

Rase Mini
NFSTimukas
Meister
Meister
 
Postitusi: 2610
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 NFSTimukas

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Mihkel0987 » 04 Dets 2018, 18:35

Saaremaa Fia osakonna teadaanne!

Dirt Rally meistrikatega on taasliitunud eelmise hooaja kuningas Linnuke, kes sarnaselt eelmisele aastale istub Hyundai I20 rallika rooli. Herr Wilson on enda talendiotsingutega jõudnud Saaremaale taas, kus on üles korjanud Chlonicali, kes sarnaselt Mihkliga keerab Fordi rooli. Prodrive on Mini rooli lasknud Raplamaa kõige suurema rullnoka, Timuka, kes ilmselt hakkab kraave Countrymaniga sügavamaks sõitma.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Äss
Äss
 
Postitusi: 1103
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas NFSTimukas » 04 Dets 2018, 18:42

Mihkel0987 kirjutas:Saaremaa Fia osakonna teadaanne!

Dirt Rally meistrikatega on taasliitunud eelmise hooaja kuningas Linnuke, kes sarnaselt eelmisele aastale istub Hyundai I20 rallika rooli. Herr Wilson on enda talendiotsingutega jõudnud Saaremaale taas, kus on üles korjanud Chlonicali, kes sarnaselt Mihkliga keerab Fordi rooli. Prodrive on Mini rooli lasknud Raplamaa kõige suurema rullnoka, Timuka, kes ilmselt hakkab kraave Countrymaniga sügavamaks sõitma.

Eks maamees ikka igatse põldude ääres käimist talviti, et saaks juba kartulast künda. :)
NFSTimukas
Meister
Meister
 
Postitusi: 2610
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 NFSTimukas

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 04 Dets 2018, 18:46

Mihkel0987 kirjutas:Saaremaa Fia osakonna teadaanne!

Dirt Rally meistrikatega on taasliitunud eelmise hooaja kuningas Linnuke, kes sarnaselt eelmisele aastale istub Hyundai I20 rallika rooli. Herr Wilson on enda talendiotsingutega jõudnud Saaremaale taas, kus on üles korjanud Chlonicali, kes sarnaselt Mihkliga keerab Fordi rooli. Prodrive on Mini rooli lasknud Raplamaa kõige suurema rullnoka, Timuka, kes ilmselt hakkab kraave Countrymaniga sügavamaks sõitma.

Kahju, et John Deere traktorit mängus pole. Saaks ühtlasi põllud küntud. :p

Eks ma anna endast parima, et Hr Wilson rahule jääks ja et Mihklipoiss kurjaks ei saaks. :D

PS! Mis esimeseks ralliks on? Tahaks harjutada.
PPS! Mihkel sa kamanda Kupitz kah Fordi. Saaks siis juba saaremaa meeskonna kokku. :p
Pilt
ChLoNiCaL-EST
Insener
Insener
 
Postitusi: 265
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:49
Asukoht: Kuressaare




 ChLoNiCaL-EST

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Mihkel0987 » 04 Dets 2018, 18:49

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Saaremaa Fia osakonna teadaanne!

Dirt Rally meistrikatega on taasliitunud eelmise hooaja kuningas Linnuke, kes sarnaselt eelmisele aastale istub Hyundai I20 rallika rooli. Herr Wilson on enda talendiotsingutega jõudnud Saaremaale taas, kus on üles korjanud Chlonicali, kes sarnaselt Mihkliga keerab Fordi rooli. Prodrive on Mini rooli lasknud Raplamaa kõige suurema rullnoka, Timuka, kes ilmselt hakkab kraave Countrymaniga sügavamaks sõitma.

Kahju, et John Deere traktorit mängus pole. Saaks ühtlasi põllud küntud. :p

Eks ma anna endast parima, et Hr Wilson rahule jääks ja et Mihklipoiss kurjaks ei saaks. :D

PS! Mis esimeseks ralliks on? Tahaks harjutada.


Vat ei ütle, testi iga etappi :D
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Äss
Äss
 
Postitusi: 1103
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 04 Dets 2018, 18:50

Mihkel0987 kirjutas:Vat ei ütle, testi iga etappi :D

Ma oskan vaid Soomet. :p
Sa pead ikka võistluskalendri kah avaldama. :D

PS! Kas mu request tuli läbi muidu?
Pilt
ChLoNiCaL-EST
Insener
Insener
 
Postitusi: 265
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:49
Asukoht: Kuressaare




 ChLoNiCaL-EST

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Mihkel0987 » 04 Dets 2018, 18:57

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Vat ei ütle, testi iga etappi :D

Ma oskan vaid Soomet. :p
Sa pead ikka võistluskalendri kah avaldama. :D

PS! Kas mu request tuli läbi muidu?


Request tuli läbi...varsti avaldan kalendri, aga ootan osalejate saabumist hetkel.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Äss
Äss
 
Postitusi: 1103
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas marxparx » 05 Dets 2018, 10:38

Req saadetud- Volkswagen WRT tiim lubas mulle kõik maad ja ilmad kokku kui nendega liitun.
marxparx
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 39
Liitunud: 03 Jaan 2018, 16:03




 marxparx

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas pets2 » 05 Dets 2018, 17:03

Mis kell plaanid sõite teha?
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1214
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Mihkel0987 » 05 Dets 2018, 17:32

pets2 kirjutas:Mis kell plaanid sõite teha?


Vali ise mis kellaajal katsed läbi sõidad, nädal aega aega sul neid sõita :D
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Äss
Äss
 
Postitusi: 1103
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas pets2 » 05 Dets 2018, 18:07

Mihkel0987 kirjutas:
pets2 kirjutas:Mis kell plaanid sõite teha?


Vali ise mis kellaajal katsed läbi sõidad, nädal aega aega sul neid sõita :D


Ai jah muidugi, tuletasid meelde. Parim variant üldse. Oli mul vist volkar, siis võtaks selle.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1214
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Mihkel0987 » 06 Dets 2018, 21:34

Tahaks järgmine nädal asja käima panna. Enamik võiks selleks ajaks ära regada.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Äss
Äss
 
Postitusi: 1103
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas pets2 » 07 Dets 2018, 15:58

Ah nad ei viitsi. Kui sõiduks läheb ja sa siin promod, küll tulevad. Ja kui ei tule siis nad on rõõsõkõd :-D
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1214
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 07 Dets 2018, 16:07

Teeks nädalavahetusel mõne katselise proovika kah, et näha kas kõik toimib cross plays jne.
Pilt
ChLoNiCaL-EST
Insener
Insener
 
Postitusi: 265
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:49
Asukoht: Kuressaare




 ChLoNiCaL-EST

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Nikson » 07 Dets 2018, 21:28

Võid ju mind MINI-sse kirja panna, aga kindel veel pole, et mängu käivitan. :) Kes selle ära platib, kui trofeed nimekirja saavad. Kas neid nn online trofeesid teha veel saab, kui neid seal üldse on.
Pilt
Nikson
Eeskuju
Eeskuju
 
Postitusi: 3401
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas Mihkel0987 » 07 Dets 2018, 22:08

Tegin pisikese testeventi, mis läheb lahti täna 21:45 ja lõppeb homme 21:15.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Äss
Äss
 
Postitusi: 1103
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 07 Dets 2018, 23:06

Tundub, et ei ole mingit cross platform asja. Vähemalt ei suuda netist leida adekvaatsemat infot mis oleks varasem kui aasta 2016.
Pilt
ChLoNiCaL-EST
Insener
Insener
 
Postitusi: 265
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:49
Asukoht: Kuressaare




 ChLoNiCaL-EST

Järgmine

Mine Dirt Rally Meistrikad 2.0 2018



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE