WRC 9

WRC seeria mängude foorum

WRC 9 huvilised meie foorumis?

Eeltellitud!
3
60%
Ootan allahindlust või muidu rahakott nutab.
1
20%
Pole kindel, ootan arvamusi ja siis otsustan.
1
20%
Ei taha olla Tänak vol.2! Ei osta eales mitte!
0
Pole hääli
 
Hääli kokku : 5

WRC 9

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2020, 18:42

Endal siis ostetud mäng ning teatavasti saab seal mängus ka teha klubisid ja selle siseselt teha challengeid!
Midagi, mis WRC 8 muidu väga hea ralli mänguna vajaka jäi.

Oleks siis huvitav teada, paljud meist mängust huvitatud ja ostavad. Teeks väikse sarja äkki? :D
Kuna GT ralli osa on siiski väga lahja, mõtekam rallit teha selleks spetsiaalses mängus pigem.

Küsimus siiski on, kas liigad saavad olema multiplatform või ainult ühe platformi põhine?
Seega hääletuse hoiaks ainult meie koduplatformi jaoks hetkel, ehk PlayStation .
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: WRC 9

PostitusPostitas puistumees » 17 Aug 2020, 20:10

Mina eeltellin selle lähiajal arvutile ära, kuna mäng arvutil poole odavam eeltellides, (25,99 arvuti, 53,99 PS4).

Usun, et klubid on multi-platform, oleks veider, kui see nii poleks, aga eks kui ei ole, siis saab mu tulemused ka kirja panna, kui siin sarjaks läheb.

Loodan ka seda, et kaardilugeja mängulaadi saab klubides ka kasutada, et saaks teha kahesed tiimid, kes üksteise sõitudele siis kaarti loevad :D

Nii palju minu poolt siis.

Mina oleks huvitatud ka DR2.0-s rallisarjast, aga Sten siin põhi DR2 vihkaja ja eriti huvi ka ei tundu olevat. Mul jällegi piisavalt huvi, et kuskil 3-4 klubis seal sõita hetkel, keskendudes rohkem ühele neist.
Viimati muutis puistumees, 05 Okt 2020, 18:32, muudetud 1 kord kokku.
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: WRC 9

PostitusPostitas StenNansten » 05 Okt 2020, 18:13

Kirjutan siis varajaselt ära, et mingi aeg on mul WRC 9 PlayStationi versioonil (ilmselgelt) plaanis võistlussari.

Hetkel mõttes,
et käime läbi iga ralli,
4 kiiruskatset igal rallil hommikust ööni,
oma aegu teha oleks üks nädal
Ning kasutame muidugi mängu staare WRC klassi autosid.
Muidugi variatsiooni ja tormi lisab juurde dünaamiline realistlik ilmastik, mis võib erineda, mis teistel on. Aitab natuke ridasid segi lüüa ralli ajal.

Arvan, et peaks käima küll meile Gran Turismo sõitude kõrvalt. :)
19.oktoober plaanin esimese, ehk Monte Carlo ralli teha ja enne seda ka spets teema täpsustatud infoga.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: WRC 9

PostitusPostitas puistumees » 05 Okt 2020, 18:30

Ära nüüd jonni, näitan striimis ära, kuidas arvutil klubi püsti panen ja näitan ka kogu sõitu :D
Usun, et ei mängi vänta ja paned mu tulemused ka kirja :) saad screenshotid iga katse lõpust
Halasta raha kokkuhoidvale gümnaasiumiõpilasele :D
If everything seems under control, you’re not going fast enough
Kasutaja avatar
puistumees
Sangar
Sangar
 
Postitusi: 1324
Liitunud: 27 Veebr 2015, 16:31
Asukoht: Pärnu



Litsents: S

 FOR_ninko

Re: WRC 9

PostitusPostitas StenNansten » 14 Okt 2020, 11:05

StenNansten kirjutas:Kirjutan siis varajaselt ära, et mingi aeg on mul WRC 9 PlayStationi versioonil (ilmselgelt) plaanis võistlussari.

Hetkel mõttes,
et käime läbi iga ralli,
4 kiiruskatset igal rallil hommikust ööni,
oma aegu teha oleks üks nädal
Ning kasutame muidugi mängu staare WRC klassi autosid.
Muidugi variatsiooni ja tormi lisab juurde dünaamiline realistlik ilmastik, mis võib erineda, mis teistel on. Aitab natuke ridasid segi lüüa ralli ajal.

Arvan, et peaks käima küll meile Gran Turismo sõitude kõrvalt. :)
19.oktoober plaanin esimese, ehk Monte Carlo ralli teha ja enne seda ka spets teema täpsustatud infoga.

Kuna tundub, et Fanateci tugi katki mängul läinud PS4 peal, ei usu, et viitsin isegi sõita/mängida WRC9 hetkel :D ehk TBA.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten


Mine WRC seeria



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE