Pühapäeva ralli liiga

WRC seeria mängude foorum

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas paalikas » 23 Nov 2014, 17:46

Mihkel0987 kirjutas:Hakkab nalja saama.


Eks "ÄSSALE" on naljaasi jh sõita meiesuguste amatööridega :-D
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas Mihkel0987 » 23 Nov 2014, 22:13

Päris hea oli täna. Sain täna lausa konkurentsi pakkuda Hundule kuni tegin oma ainsa kasjakki ning 3. koht läks. Aga muidu oli mu hyundai päris hea siin rajal. Jään ootama järgmist etappi.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas Hundikutsu » 23 Nov 2014, 22:18

Kolmanda kohaga täitsa rahul teades, et masinale ja juhile see etapp eriti meeltmööda polnud. Igatahes punktitabeli seis on põnev ja pinget peaks loodetavasti jaguma tükiks ajaks :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas paalikas » 23 Nov 2014, 23:58

Esimesel katsel oli probleeme käigukastiga, ning üle 8 sekundi kaotust kohe Aivole.
Sai siis tasapisi hakatud tagasi tegema, kuid Aivo tiim oli väga kiire ning vahe vähenes väga visalt.
Peale 3. katset sai selgeks, et tuleb turborõhk peale keerata ja jalg sirgeks suruda. Sellest oli abi ja ilmselgelt ei pidanud ka Aivo närvid vastu, kuna tegi vigu ja andis oma edu suht lihtsalt viimastel katsetel.
Tugev surve oli ka Hundult ning MIhklilt.
Kokkuvõttes 10 sekundilise võiduga võib taaskord rahule jääda.
Ootame samuti järgmist etappi, ning "ÄSSA`lt" suuremat survet ;)
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas aivo80 » 24 Nov 2014, 9:38

Portugali ralli kujunes tõesti kahe mehe omavaheliseks võidusõiduks. Kui esimesel katsel näitas aivo head kiirust, siis järgmistega sai paalikas oma auto seadesse ja hakkas tasahilju sekundeid tagasi võitma. Kahel viimasel katsel tehtud rumalad vead (ilmselt nooruse uljus ja närvid) andsidki võimaluse paalikal ralli võit võtta. Kolmandale kohale käis samuti tihe rebimine Hundikutsu ja Miku vahel, millest võitjana väljus Hundikutsu. Kahjuks ei jõudnud rahaprobleemide tõttu starti tarmo ja kupits, kuid mehed kinntasid, et sponsorite otsimine käib ja loodavad varsti jälle rajal olla.

Kommentaarid esikolmikult:

paalikas (1. koht) - ralli alguses tabasid meid käigukasti probleemid ja kaotus aivole tuli esimese katsega suur, sealt edasi aga läks asi järjest paremuse poole. Eelviimasel katsel sai juba vahe enda kasuks kallutatud 4.6 sekundiga ja viimane katse oli ainult vormistamise küsimus.

aivo - (2. koht) kõik algas väga hästi, Portugali ralli on mulle alati väga hästi sobinud ja head kiirust olen ma siin näidanud ka varem. Kuni viienda katseni suutsin veel enavähem konkurentsi pakkuda, kuigi aega kaotasin, aga vähe. Eelviimane katse tuli paar rumalat viga ja paalika edu kasvas juba 4.6 sekundini paalika kasuks. Viimane katse oli täielik fiasko - närvid ei pidanud lihtsalt vastu.

Hundikutsu (3. koht) - teadsin, et mõlemad mehed on sellel rajal väga kiired ja püüdsin sõtia kindla peale, et kolmas koht ära võtta. Mikuga oli tihe rebimine, aga lõpuks sain siiski poodiumi kätte, mille üle olen ka väga õnnelik. Ootan juba järgmist rallit!

Tabel peale Portugali rallit:

http://i.imgur.com/v8cQWt2.png

Järgmine ralli juba sellel pühapäeval ja sõidetakse Argentiinas.

Pilt
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas Mihkel0987 » 30 Nov 2014, 22:51

See Argentina on ikka kõige halvemini tehtud ralli selles mängus. Rada kui ka kõrvalalad ühte nägu. Orienteerumine oli paigast ära ning sellega lõppes minu sõit katkestusega ning mu Hyundai tiim läks pankrotti kuna neil ei ole rohkem välja panna testi autosi. Vaatab mis edasi saab.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas lamp » 01 Dets 2014, 12:08

kas ma ainuke kellel see mäng kalapaneb? viimane söit eile vupsasin autoga teisele poole finishi koridori ja loomulikult kinni sinna ja kui köik möödas sain kenasti välja :D sinna siis see hea koht läks
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas paalikas » 01 Dets 2014, 22:30

lamp kirjutas:kas ma ainuke kellel see mäng kalapaneb? viimane söit eile vupsasin autoga teisele poole finishi koridori ja loomulikult kinni sinna ja kui köik möödas sain kenasti välja :D sinna siis see hea koht läks


pole kalu kohanud veel selles mängus. Eks tuleb end ka ikka ettenähtud kohtades hoida, mitte kusagile teiselepoole vupsata ;)
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas aivo80 » 02 Dets 2014, 15:34

Järjekordse ralli võidu võttis rabedalt alustanud paalikas. Ilmselt mõjus mehele hästi nädalavahtusel veedetud aeg Top Geari tiimiga. Aivo, alustas küll hästi, kuid kolmandal katsel kadus autost jõud (Citroeni meeskond kahtlustab suhkrut paagis. Kütuse näidised on võetud ja saadetud laborisse, samuti saadeti Aleksei Turovsklie skanneering kahtlastest käpajälgedest, mida märgati auto bensiiniluugi ümber). Tänu Aivo tehnilistele probleemidele tõusis kolmandaks Hundikutsu. Hea meel, et võistleja Kupitz oli leidnud rahad ja sai starti tulla. Kahjuks aga ei jõudnud jälle starti tarmo ja katkestama pidi mihkel.

Tabel:

http://i.imgur.com/zZm9jNK.png

Aga sellel pühapäeval sõidetakse juba Hellases, ehk siis Kreeka ralli! Ärge magage maha Jumalate rallit!

Pilt
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas Hundikutsu » 02 Dets 2014, 15:46

aivo80 kirjutas:Järjekordse ralli võidu võttis rabedalt alustanud paalikas. Ilmselt mõjus mehele hästi nädalavahtusel veedetud aeg Top Geari tiimiga. Aivo, alustas küll hästi, kuid kolmandal katsel kadus autost jõud (Citroeni meeskond kahtlustab suhkrut paagis. Kütuse näidised on võetud ja saadetud laborisse, samuti saadeti Aleksei Turovsklie skanneering kahtlastest käpajälgedest, mida märgati auto bensiiniluugi ümber). Tänu Aivo tehnilistele probleemidele tõusis kolmandaks Hundikutsu. Hea meel, et võistleja Kupitz oli leidnud rahad ja sai starti tulla. Kahjuks aga ei jõudnud jälle starti tarmo ja katkestama pidi mihkel.

Tabel:

http://i.imgur.com/zZm9jNK.png

Aga sellel pühapäeval sõidetakse juba Hellases, ehk siis Kreeka ralli! Ärge magage maha Jumalate rallit!

Pilt

Hea ja mahlane ülevaade toimunust :good: :-D

Käpajälgede kohta kommentaare ei jaga, asi kuulutatakse kinnisesks protsessiks.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas Mihkel0987 » 02 Dets 2014, 16:47

Küsin peakorraldajalt, et kas punkte loovutades oleks võimalik autot vahetada.Team Saarlase Hyundai on pankrotistunud aga olen leidnud investori, kes oleks nõus mulle pakkuma Fordi. Kuidas sellega jääks?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas aivo80 » 08 Dets 2014, 12:04

Kreeka ralli algas katastroofiliselt paalikale, kui juba esimesel katsel hakkas tõrkuma rooli süsteem ja sõit tuli katkestada. Kuid jätkati superralli süsteemis ja suudeti sõita välja isegi punktidele. Samas näidagi ka väga head kiirust, et õhku jääb küsimus, mis oleks saanud, kui poleks olnud seda saatusliku viga... Esimesed neli katset käis esikoha pärast tihe rebimine Hundikutsu ja aivo vahel, kui paar rumalat viga aivo poolt lasid Hundikutsul minna oma teed. Oma esimese ralli võidu võttis seega Hundikutsu. Teisel kohal aivo ja esimest korda tõusis poodiumile sellel hooajal Linnuke.

Tabel:

http://i.imgur.com/SmFzIQd.png

Sellel pühapäeval kihutatakse võidu saapamaal Itaalias.

Pilt

NEWSFLASH! Kuna Hyundai otsustas jätkata ainult ühe autoga, siis Fordi meeskond palkas endale sõitjaks vabaks jäänud Miku!
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas aivo80 » 17 Dets 2014, 13:17

Panen tabeli ära, aga praegu kokkuvõtet ei jõua teha - töö juures on inventuuri nädal. Kui jõuan, siis lisan midagi õhtul kodus.

http://i.imgur.com/b8ERQFr.png

Lisaks veel nii palju, et kui teha 21 ja 28 ka sõit, siis tabelit ma saaks uuendada alles 5. jaanuaril. Kui see sobib, siis sõidame, kui ei, siis uus sõit alles 4. jaanuar.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas paalikas » 17 Dets 2014, 19:26

Teeme jõulurahu ja laseme uuel aastal uue hooga edasi. Arvan mina.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas lees00 » 17 Dets 2014, 20:46

Pole viimasel ajal väga rajale jõudnud, aga mulle sobiks mõlemad variandid
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas Hundikutsu » 18 Dets 2014, 19:52

Mulle sobiks ka, kui jõuluajal saaks hoo maha võtta ja jätkata uuel aastal.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas aivo80 » 04 Jaan 2015, 20:12

Teeme siis pühade pausi ja järgmine sõit 4. jaanuar!

Jätan ära täna sõidu. Pea on nohust nii paks, et sirgelt sõitmine on välistatud.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas Nikson » 04 Jaan 2015, 20:19

aivo80 kirjutas:Teeme siis pühade pausi ja järgmine sõit 4. jaanuar!

Jätan ära täna sõidu. Pea on nohust nii paks, et sirgelt sõitmine on välistatud.

Palju seal Soomes neid sirgeid üldse oli? :-)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas Hundikutsu » 04 Jaan 2015, 20:27

aivo80 kirjutas:
Jätan ära täna sõidu. Pea on nohust nii paks, et sirgelt sõitmine on välistatud.
Selle koha pealt on mul oma arvamus, aga viisakuse huvides ei avalda seda :D Ah jaa Aivo terve soome ralli peale on vist 2 sirget (kindel pole, pole testinud ega testigi) ja needki mööndustega.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Pühapäeva ralli liiga

PostitusPostitas aivo80 » 11 Jaan 2015, 16:45

Pilt

JUBA TÄNA JÄTKAME
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

EelmineJärgmine

Mine WRC seeria



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE