Willow Springs

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas aivo80 » 31 Mär 2014, 8:59

Kodutöö tegemata mõnel mehel ja selle pärast siis teised saavad jalaga perse...

Ei mäleta, et Silverstone endu tulemused oleks tühistatud, kui tsennu oma tolmuimejaga teistest mitu sekundit kiirem oli...
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas lees00 » 31 Mär 2014, 9:05

Ma peaks ka rohkem vinguma hakkama, et mul see kurv ei õnnestunud ja teine ja kolmas asi.... Ja tulla tuppa ning esimese asjana küsida et siin skid polegi lubatud on ikka tase.... Nii ei jõua ju kuhugi ;)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas aivo80 » 31 Mär 2014, 9:21

lees00 kirjutas:.... Ja tulla tuppa ning esimese asjana küsida et siin skid polegi lubatud on ikka tase.... Nii ei jõua ju kuhugi ;)


Ei ole nii? :D :D :D
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas Hundikutsu » 31 Mär 2014, 9:45

aivo80 kirjutas:
Ei mäleta, et Silverstone endu tulemused oleks tühistatud, kui tsennu oma tolmuimejaga teistest mitu sekundit kiirem oli...
Kuigi ei osale, ütleks selle lause peale, et antud masin oli lubatud ning seega sai süüdistada ainult korraldajat, mitte auto valinud sõitjat, kes valis lihtsalt oma äranägemise järgi omale parima masina :) Kui te BMW-le ehk kaalu või mingi muu piirangu määrate, saate masinad võrdseka aga see vajab veidi testimist.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas aivo80 » 31 Mär 2014, 9:57

Hundikutsu kirjutas:
aivo80 kirjutas:
Ei mäleta, et Silverstone endu tulemused oleks tühistatud, kui tsennu oma tolmuimejaga teistest mitu sekundit kiirem oli...
Kuigi ei osale, ütleks selle lause peale, et antud masin oli lubatud ning seega sai süüdistada ainult korraldajat, mitte auto valinud sõitjat, kes valis lihtsalt oma äranägemise järgi omale parima masina :) Kui te BMW-le ehk kaalu või mingi muu piirangu määrate, saate masinad võrdseka aga see vajab veidi testimist.


Ega bemm oli ka kõigile lubatud. Hetkel jättis lihtsalt üks härra kodutöö tegemata ja nüüd on kisa taevani. Tsiteerides ühte posti viimasest endust:

Noel kirjutas:Kahjuks oli ka mõni "EIT", kel kui ei võida siis ei sõita...
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas lees00 » 31 Mär 2014, 10:03

aivo80 kirjutas:
Hundikutsu kirjutas:
aivo80 kirjutas:
Ei mäleta, et Silverstone endu tulemused oleks tühistatud, kui tsennu oma tolmuimejaga teistest mitu sekundit kiirem oli...
Kuigi ei osale, ütleks selle lause peale, et antud masin oli lubatud ning seega sai süüdistada ainult korraldajat, mitte auto valinud sõitjat, kes valis lihtsalt oma äranägemise järgi omale parima masina :) Kui te BMW-le ehk kaalu või mingi muu piirangu määrate, saate masinad võrdseka aga see vajab veidi testimist.


Ega bemm oli ka kõigile lubatud. Hetkel jättis lihtsalt üks härra kodutöö tegemata ja nüüd on kisa taevani. Tsiteerides ühte posti viimasest endust:

Noel kirjutas:Kahjuks oli ka mõni "EIT", kel kui ei võida siis ei sõita...


Ma tahtsin ka seda tsiteerida ja mõnda kohta veel. Hea ,et see tsitaat juba välja toodi.

aivo80 kirjutas:
lees00 kirjutas:.... Ja tulla tuppa ning esimese asjana küsida et siin skid polegi lubatud on ikka tase.... Nii ei jõua ju kuhugi ;)


Ei ole nii? :D :D :D


Oli küll....
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas aivo80 » 31 Mär 2014, 10:26

Tekkis ka selline küss, et Soul, mis nett sul on? Kas pordid avatud jne. ?
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas wirxikas » 31 Mär 2014, 11:40

Kisa on nüüd siin päris palju. Asi siis selles, et testides ei olnud see bemm teistest kiirem. Kui me testisime Cape ringil oli Cenno ikka kiirem nissaniga ja mersudgi kiiremad kuigi ka üsna kurviline rada. Mingitel kiiretel testidel mis me souliga kahekesi tegime ei saanud ma tema mersule järgi selle bemmiga. Bemm sai mitmetel valitud sellepärast,et sellega hea stabiilset sõitu teha. Ei saa ju kõiki 16 rada läbi testida. Rahvast ka testides oli üsna vähe.
Miskipärast oli sellel rajal tõesti bemm ülikiire, arvan, et süüdi need pikad lauged kurvid seal lihtsalt läks ta nii kiirelt läbi. Mina arvan, et prooviks ühe etapi veel samamoodi ja kui siis ka lõptulemustes ikkagi selgelt autode klassid eristuvad siis tuleb mingi muutus. Tulemused tühistab siis kui sarjas tuleb suur muutus hetkel jäävad 1. etapi tulemused kehtima.

Ehk on nii mõistlik :?: :?:
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas lees00 » 31 Mär 2014, 11:44

wirxikas kirjutas:Kisa on nüüd siin päris palju. Asi siis selles, et testides ei olnud see bemm teistest kiirem. Kui me testisime Cape ringil oli Cenno ikka kiirem nissaniga ja mersudgi kiiremad kuigi ka üsna kurviline rada. Mingitel kiiretel testidel mis me souliga kahekesi tegime ei saanud ma tema mersule järgi selle bemmiga. Bemm sai mitmetel valitud sellepärast,et sellega hea stabiilset sõitu teha. Ei saa ju kõiki 16 rada läbi testida. Rahvast ka testides oli üsna vähe.
Miskipärast oli sellel rajal tõesti bemm ülikiire, arvan, et süüdi need pikad lauged kurvid seal lihtsalt läks ta nii kiirelt läbi. Mina arvan, et prooviks ühe etapi veel samamoodi ja kui siis ka lõptulemustes ikkagi selgelt autode klassid eristuvad siis tuleb mingi muutus. Tulemused tühistab siis kui sarjas tuleb suur muutus hetkel jäävad 1. etapi tulemused kehtima.

Ehk on nii mõistlik :?: :?:


Nõus, kui ise sarja teeks ei oskaks ka targemini alustada :)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas aivo80 » 31 Mär 2014, 12:08

wirxikas kirjutas:Ehk on nii mõistlik :?: :?:


On küll. Ja ootaks üldse mõned sirgemad rajad ka ära. Eile proovisime Ascarit ja minu aeg oli powwa omast 4 seki kehvem, kuigi mõlemal buumerid.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas wirxikas » 31 Mär 2014, 12:09

Kas mõni teine auto ka oli?
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas aivo80 » 31 Mär 2014, 12:12

wirxikas kirjutas:Kas mõni teine auto ka oli?


Linnuke vist proovis Audiga, aga ma ei viitsin oodata, kuni ta normaalse ringi kirja saab :D
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas wirxikas » 31 Mär 2014, 12:43

Esialgsed Tulemused :

1. Powwa25 1:05:52.906
2. Aivo80 +1:36.491
3. Wirx +2:02:043
4. Ando_0076 +2:06:672
5. Cenno_Lebedev +2:27:329
6. Nikson + üle 3 min
7. Soulbleed666 + üle 3 min
8. Tarmo57 + üle 3 min
9. Linnuke + üle 3 min
Lees009 DNF(Disco)
Raix4958 DNF
Paalikas DNF
Janek_37 DNF
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas Noel » 31 Mär 2014, 13:04

lees00 kirjutas:.... Ja tulla tuppa ning esimese asjana küsida et siin skid polegi lubatud on ikka tase.... Nii ei jõua ju kuhugi ;)


Kurat sai saa naljast aru v??? Sina oma pelmode, läägi ja leesimisega on samuti nali, mille yle visatakse, nii samuti on mulle see skid jäänd kylge, kuigi poleks põhjust kuna skid keelatud, kiire olen ikka vahet pole.

Kodutöö tegemata syydistamises pole põhjust, kuna põhimõtteliselt pole bemmi austaja siis seda ka ei ostnud ega valinud, testisin palju, ja tol hetkel oli GTR Base kiireim, EI testinud vaid seda 3sec ringipeale bemmi, oli tobe juhus, et ma just seda masinat ei testinud.
Tol hetkel polnud Cape ringil testimas ka teisi oma nende bemmidega, siis oli jah niisam kiireim, aga vaevaliselt, aga see mida eilsel rajal bemmid tegid oli ulme ja hoopis teine klass.

Aivo, mu nimi kirjutatakse inimesemoodi, pole vaja nime solvata, solva mind rajal oma kiirusega :-D
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas aivo80 » 31 Mär 2014, 13:06

Noel kirjutas: solva mind rajal oma kiirusega :-D


Tegin seda eile ja lausa mitu korda :)
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas lees00 » 31 Mär 2014, 13:23

Noel kirjutas:
lees00 kirjutas:.... Ja tulla tuppa ning esimese asjana küsida et siin skid polegi lubatud on ikka tase.... Nii ei jõua ju kuhugi ;)


Kurat sai saa naljast aru v??? Sina oma pelmode, läägi ja leesimisega on samuti nali, mille yle visatakse, nii samuti on mulle see skid jäänd kylge, kuigi poleks põhjust kuna skid keelatud, kiire olen ikka vahet pole.

Kodutöö tegemata syydistamises pole põhjust, kuna põhimõtteliselt pole bemmi austaja siis seda ka ei ostnud ega valinud, testisin palju, ja tol hetkel oli GTR Base kiireim, EI testinud vaid seda 3sec ringipeale bemmi, oli tobe juhus, et ma just seda masinat ei testinud.
Tol hetkel polnud Cape ringil testimas ka teisi oma nende bemmidega, siis oli jah niisam kiireim, aga vaevaliselt, aga see mida eilsel rajal bemmid tegid oli ulme ja hoopis teine klass.

Aivo, mu nimi kirjutatakse inimesemoodi, pole vaja nime solvata, solva mind rajal oma kiirusega :-D


Ma saan naljast aru. Ei "töga" sind siin nimme ega midagi. Tegin ka nalja ha ha ha. Point igal naljal on piir ja jne jne.... Vahest on parem vait olla ja edasi teenida nagu Šveik ütles :)

Autodest nii palju et proovisin nv'l neid autosid(nissan, bmw, mercedes) pikal nürpal, deep forrest'is, spa'l, cape ringil', high speed ringil. Tulemus bmw pöörab teised mitte. Kiirused: nissan ja mersu kiirendavad paremini kui bmw. Audit ei proovin kuna isegi seades olles ei saa sellega hakkama.

Kui autod seadistatud on tulemused hoopis teised nagu oli näha ka reede toimunud kestvussõidul. Ütleme, et lisame autodele ainult kaalu ja muud ei luba, ei ole võimalik. Mäng loeb selle juba tuuningu alla ja asi ei ole nii kergete vahenditega enam kontrollitav (nagu on tuning lubatud või mitte). Seda mõtet olen kuulnud ka korraldajate suust.
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas wirxikas » 31 Mär 2014, 13:48

Tegin praegu kiirelt 10 ringi nii mersu kui BMw M3-ga Grand Valley east rajal. Ja tulemus: BMW 1.01.412 Mersu 1.01.251. Ei saa ikka aru kuida Willow springis ta nii kiire :?: :?: :?:
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas lees00 » 31 Mär 2014, 13:51

Proovin õhtul poole ise ka sama rada ja autosid, annan tulemustest teada.
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas soulbleed » 31 Mär 2014, 17:04

lees00 kirjutas:Proovin õhtul poole ise ka sama rada ja autosid, annan tulemustest teada.


Tee tuba jah õhtu poole -liitun ka :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 1. Etapp: Willow Springs 30.03

PostitusPostitas Nikson » 31 Mär 2014, 18:56

Tegemata kodutöös süüdistaksin mina pigem korraldajaid, kui see bemm peakski igal pool üle olema. Kindlasti mõnel rajal vähem, mõnel rohkem. Mõnel võibolla mitte. rallimees oli eile mitmel rajal autosid testinud ja bemmiga oli igal pool kiirem olnud. Bemm pidi lihtsalt stabiilsem olema juhitavuse poolest. Ehk rallimees valgustab ise oma testimisi.
Kui see bemm on lihtsalt parem, siis oleks pidanud sõitjaid ehk grupeerima, et nn rookidele see saaks istumise alla. Eks järgmised etapid näita, aga kui nii edasi läheb, siis läheb huvi lihtsalt ära. Proovisin ka ise eile Ascarit ja sain selsest hetke parimast ajast mersuga 9 sekundit kehvema aja. Ok, ma tegin ainult ühe ringi ja saaks kindlasti aega paremaks kui ringe rohkem lihvida, aga 9 sekundit ma kindlasti maha ei sõida. Eks kannatan selle ringraja ka ära, ehk järgmine juba parem. Kuigi kahtlen. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine GT3 Racing Series 2014



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE