12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

Re: 12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

PostitusPostitas Hundikutsu » 26 Sept 2014, 22:42

Hea sõit oli, kuniks lobbyst välja viskas :( Olin spetsiaalselt tänaseks harjutanud, et lemmikspordialal ''Kestvussõit'' ka sõna kõrgemas otsas sekka õelda aga läks teisiti.

Viimasel ajal on üldse väga viletsaks see onlines püsimine läinud, väga tihedalt lendab rahvast välja.

Rallimees, miks mu mööda lasid, seal finishisirgele minnes sa mulle liiga ei teinud? Üldse, mind ei pea mööda laskma kui eksite, tegu mänguga ja seni kuni keegi tahtlikult otsa ei sõida ma selles mõtet ei näe :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

PostitusPostitas Est_RuLx » 27 Sept 2014, 0:23

Lahe sõit, aga umbes 10 minutit enne lõppu viskas välja "disconnected from lobby". Täielik Jopp Antonio :-D
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 27 Sept 2014, 0:53

esialgsed:
1 NFSTimukas
2 Cenno_Lebedev
3 Linnuke
4 Soulbleed666
5 kareltr26
6 SpcVnd
7 tarmo57
8 missasja
9 Est_Rulx87

kui keegi kaevata tahab, siis palun nobedalt minu postkasti... prooviks kiiremini kui 24h
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

PostitusPostitas StenNansten » 27 Sept 2014, 1:01

Tänane sõit oli juba alguses teada, et sellest tuleb raske sõit füüsiliselt. Uni võttis silma nii kinni enne starti juba, raske koolinädal ja veelgi raskem reedene koolipäev ka taga mitme kontrolltööga. :D
Kvali läks nii põõsasse kui sai, 1.ring leidsin end kraavist ning 2.ring seinas, 3.ringi ei hakanud üritamagi ning 12? stardipositsioon. Sõidus oli plaan vähemalt esimese 5 sekka jõuda. Start oli parim mis üldse teha saab, tõusin kohe 9.kohale. Üldse esimese ringiga olin juba 3.kohale platseerunud, vist. Siis hakkasin liidritele järgi jõudma vaikselt. Cenno andis teada juba peale sõitu, et ma viimastes shikaanides olin 2 sek kiirem temast. Mul oligi kavatsus kurvides võita sel kuigi sirgel rajal ja tõi võidu. Viimastel 30min olid äärekivid nagu lammaste lugemine, uni hakkas kangesti peale kippuma. :D

Kiirem ring kahjuks tuli lõikamisega, väsimuse tõttu või muu errori, natuke arvestasin kurvi sisenemist valesti. sel ringil oli üks kahtlane kurvivõtt ka, kas oli napikas või ka kahjuks lõikamine, see on kohtunikele vaadata. :bad: :(
Vigu võib ohtralt leida veelgi kui väga otsida. Peale pikka sirget olev peaaegu 90 kraadine kurv oli mulle kõige vaenulikum sõidus, sinna eksis palju ära tänu pidurdusmaa maha magamisest.
Kestvussõidu mõnud :D

Vabandan tarmo ees, et su viimasel ringil peaaegu välja lükkasin, reaktsioonid polnud nii kiired kui oleks võinud olla selles olukorras.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

PostitusPostitas tali » 27 Sept 2014, 9:35

Hundikutsu kirjutas:
Rallimees, miks mu mööda lasid, seal finishisirgele minnes sa mulle liiga ei teinud? Üldse, mind ei pea mööda laskma kui eksite, tegu mänguga ja seni kuni keegi tahtlikult otsa ei sõida ma selles mõtet ei näe :)


kas pidurdasid seal natuke vara või pigem eksisin seal mina pidurdamisega ja otsasõidu vältimiseks lõikasin kurvi.
seega möödusin rajapiiridest väljast ja andsin koha tagasi. kõik õige .


enda sõidust pole tarka midagi lisada. ise keerasin oma sõidu p....
tali
Insener
Insener
 
Postitusi: 347
Liitunud: 29 Jaan 2012, 2:37



Litsents: s

 rallimees

Re: 12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

PostitusPostitas Noel » 27 Sept 2014, 10:32

Ei oodanud sõidust eriti midagi aga stardi sain seekord hea, rallimees tegi vea ja sain ees minema. Boxidega tegin valearvestuse väikse. Mingi aeg sai Timukaga koos kenasti sõidetud :good: , siis hakkasid pisikesed vead tulema ja viimast 2 shicaani ei osanud mina võtta kiirelt ja neis tuli/läks Timukas iga kord 1-2sec eest ära. Pimedas sõit hakkas silmadele tugevalt ja kiirus langes, hiljem tuli veel suuri vigu(ca 35sec) ja siis loobusin püüdmisest, muidu sõitsime samas tempos aga NFS oli kiirem. Lõpus vajus isegi sirgel silm korra kinni täitsa ulme :cool:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

PostitusPostitas StenNansten » 27 Sept 2014, 11:34

Noel kirjutas:Ei oodanud sõidust eriti midagi aga stardi sain seekord hea, rallimees tegi vea ja sain ees minema. Boxidega tegin valearvestuse väikse. Mingi aeg sai Timukaga koos kenasti sõidetud :good: , siis hakkasid pisikesed vead tulema ja viimast 2 shicaani ei osanud mina võtta kiirelt ja neis tuli/läks Timukas iga kord 1-2sec eest ära. Pimedas sõit hakkas silmadele tugevalt ja kiirus langes, hiljem tuli veel suuri vigu(ca 35sec) ja siis loobusin püüdmisest, muidu sõitsime samas tempos aga NFS oli kiirem. Lõpus vajus isegi sirgel silm korra kinni täitsa ulme :cool:

kui puhtalt mul seal shikaanides õnnestus sõita siis, mind ise ka huvitab see. Paar lõikamist võis olla küll kindlasti. Enne sõitu olin ainult qualis 2 ringi teinud ja proovisin sõidus silviaga seal sõita kui LMP1 autoga. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 12. etapp | Kestvussõit | 26.09.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 28 Sept 2014, 10:45

Lõplikud tulemused:

1 NFSTimukas
2 Cenno_Lebedev
3 Linnuke
4 Soulbleed666
6 SpcVnd
5 kareltr26
7 tarmo57
8 missasja
9 Est_Rulx87


Täpsem ajaline tabel

Üldtabel
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Eelmine

Mine Nissan World Tour | Season 3



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE