6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas Noel » 23 Aug 2014, 13:44

SpcVnd kirjutas:juck tegi jah nõksu vasakule veel lisaks, peale mida tarmo spinnis.
cenno - sa ju tead väga hästi kuidas võidusõidu ajal otsused sünnivad. tagantjärele on jah hea vaadata ja öelda, et oleks pidanud paremalt minema. samas meenuta oma otsust laguna secal :)


Nõksu? Ei, see esiotsa nõks käib sellepärast õrnalt, et tarmo puudutas ise jucki taganurka!
Mina nende mingite indikaatornooltega ei sõida igatahes. Tarmo spinnis tänu sellele, et ta ise sõitis murule ja yritas seal mööduda läbi jucki ja siis kuidagi rajale tagasi saada :D aga ju tuli talle see yllatusena, et murult ei saa mööda ja see on ka veel libe :-D issand.

Lagunal sinuga, tagantjärele mõeldes, ma poleks pidand andma kohta tagasi kuna sa olid keset teed, ja mul oli 2 varianti, kas sulle täiega sisse panna või mööduda raja kõrvalt. Tegin omad otsused, mis olid Õiged. Kuna raja kõrvalt EI MÖÖDUTA. Sama on ka hetkel tarmo vs. juck. Üks tahab rajalt väljas mööduma hakata, siis sellepärast spinnib ja karistada saab keegi, kes heast tahtest ei jäta rajale "ruumi".
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas powwa25 » 23 Aug 2014, 13:53

Noel kirjutas:Või teeme uue reegli: [u]"Taganttulijal on ALATI eesõigus mööduda isegi muru pealt, eesolija peab ALATI Kõigile ruumi igalepoole jätma, sest äkki keegi tahab mööda minna, ning taganttulija pole kohustatud mitte millegiga arvestama"[/u] :D :D :D (ma hakkan seda kasutama ja joppen kui ma saan karistada, kõik jätke mulle palun Ruumi igalpool!)


Pigem tuleb uus reegel:
Cenno võib kõike teha, tema kiiremaid ei vaadata ja kui tuleb kaebus cenno kohta, siis seda ei võeta arvesse. Ja üldiselt laske kõik ikka Cenno mööda. :)

Muutsin ka tulemusi.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2096
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas powwa25 » 23 Aug 2014, 13:55

Uued lõplikud tulemused:

Sõit 1:
1 NFSTimukas
2 Cenno_Lebedev
3 missasja
4 SpcVnd
5 Soulbleed666
6 Juck_4
7 tarmo57
8 lees009
9 Kupitz55
10 Linnuke

Sõit 2:
1 lees009
2 Juck_04
3 Cenno_Lebedev
4 missasja
5 tarmo57
6 Linnuke
7 Soulbleed666
8 SpcVnd
9 NFSTimukas

Muud asjad:
5 sec karistused - enamustel kiirematel lõikamised. Timukal teises sõidus 2 lisakaristust lõikamise eest. (Jäi silma olukordade vaatamisel)

Täpsem ajaline tabel

Üldtabel
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2096
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 23 Aug 2014, 13:58

Noel kirjutas:
SpcVnd kirjutas:juck tegi jah nõksu vasakule veel lisaks, peale mida tarmo spinnis.
cenno - sa ju tead väga hästi kuidas võidusõidu ajal otsused sünnivad. tagantjärele on jah hea vaadata ja öelda, et oleks pidanud paremalt minema. samas meenuta oma otsust laguna secal :)


Nõksu? Ei, see esiotsa nõks käib sellepärast õrnalt, et tarmo puudutas ise jucki taganurka!
Mina nende mingite indikaatornooltega ei sõida igatahes. Tarmo spinnis tänu sellele, et ta ise sõitis murule ja yritas seal mööduda läbi jucki ja siis kuidagi rajale tagasi saada :D aga ju tuli talle see yllatusena, et murult ei saa mööda ja see on ka veel libe :-D issand.

Lagunal sinuga, tagantjärele mõeldes, ma poleks pidand andma kohta tagasi kuna sa olid keset teed, ja mul oli 2 varianti, kas sulle täiega sisse panna või mööduda raja kõrvalt. Tegin omad otsused, mis olid Õiged. Kuna raja kõrvalt EI MÖÖDUTA. Sama on ka hetkel tarmo vs. juck. Üks tahab rajalt väljas mööduma hakata, siis sellepärast spinnib ja karistada saab keegi, kes heast tahtest ei jäta rajale "ruumi".

vasakult oleksid ka saanud mööda minust.

tarmol oli 2 ratast rajal ehk siis see ei oleks olnud väljapoolt möödumine...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas Noel » 23 Aug 2014, 14:30

powwa25 kirjutas:
Noel kirjutas:Või teeme uue reegli: [u]"Taganttulijal on ALATI eesõigus mööduda isegi muru pealt, eesolija peab ALATI Kõigile ruumi igalepoole jätma, sest äkki keegi tahab mööda minna, ning taganttulija pole kohustatud mitte millegiga arvestama"[/u] :D :D :D (ma hakkan seda kasutama ja joppen kui ma saan karistada, kõik jätke mulle palun Ruumi igalpool!)


Pigem tuleb uus reegel:
Cenno võib kõike teha, tema kiiremaid ei vaadata ja kui tuleb kaebus cenno kohta, siis seda ei võeta arvesse. Ja üldiselt laske kõik ikka Cenno mööda. :)

Muutsin ka tulemusi.
:good: :good:

Suurepärane reegel ju :cool:
(rahu)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas paalikas » 23 Aug 2014, 15:40

Minumeelest Tarmo tegi natuke vale otsuse hakata nii raja äärest mööduma, teada ju, et kui muru natukenegi puudud, oled kadund rajalt. Risk väga suur. Aga eks võistlusolukorras tehtud kiire otsus.
Kõik käis kiirelt ja eesolija alati ei märka neid noolekesi ja ei jõua reageerida. Võistlusolukord ja mina ei karistaks kedagi.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas powwa25 » 23 Aug 2014, 17:25

paalikas kirjutas:Minumeelest Tarmo tegi natuke vale otsuse hakata nii raja äärest mööduma, teada ju, et kui muru natukenegi puudud, oled kadund rajalt. Risk väga suur. Aga eks võistlusolukorras tehtud kiire otsus.
Kõik käis kiirelt ja eesolija alati ei märka neid noolekesi ja ei jõua reageerida. Võistlusolukord ja mina ei karistaks kedagi.


No selge see, aga naljaks on see, et selle otsusega ümber muutmisega kaotas Cenno 2 punkti. :)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2096
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas Noel » 23 Aug 2014, 17:47

powwa25 kirjutas:No selge see, aga naljaks on see, et selle otsusega ümber muutmisega kaotas Cenno 2 punkti. :)

Täitsa kama neist 2 punktist, ei häiri yldse, pigem häirib mind see, et 0-nulli(puudumine) loetakse halvimaks Osavõetud etapiks :D , aga peab vist taktikat kasutama kuidagi nagu SpcVnd ytles :) lõpus oma 5 nulli ära kasutama :p kui see aitab muidugi.(rahu, ma niisama).
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 6. etapp | Autodromo Nazionale Monza '80s | 07.08.2014

PostitusPostitas Hundikutsu » 23 Aug 2014, 19:43

Vaatasin ka seda olukorda uudishimust ja mina Juck'i sõidus hetke olukorras süüd ei näe, pigem oleks vast jah pidanud Tarmo vältima olukorda, kus risk murule kanduda on suur ja sellega kaasnev õnnetus kerge tulema. Eks teinekord juhtub rajal igasugu asju, elame edasi.

Lihtsalt avaldasin sõbralikult omapoolse arvamuse, mis pole mõeldud kohtunike mõjutamiseks vaid lihtsalt minupoolne nägemus asjast :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Eelmine

Mine Nissan World Tour | Season 3



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE