19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 17 Nov 2014, 11:34

19-nes etapp sõidetakse Deep Forest Raceway rajal.
Sõit toimub SpcVnd toas!
Pilt
Varusõitjate jaoks avaneb tuba 21.45
KOHALOLEKUKONTROLL kell - 21.50
KVALI kell - 22:00
START kell ~ 22:10

1. sõit 40 min
Sõitude vahel paus ca 5 min.
2. sõit 20 min, pööratud järjestus.

Hoiatused:
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 17 Nov 2014, 15:19

tuletan meelde, et raja piirideks on valged jooned, mis tähendab, et enne tunneleid olev "turvaala" ei ole raja osa.

Meeldetuletuseks veel, et see on nüüd see rada, kus tahtmatuid boksikülastusi võib ette tulla - olge siis viimases kurvis ettevaatlikud :)
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas lamp » 17 Nov 2014, 16:18

jah ei pressi täis gaasiga mööda seal nii et joomajoood muru katsudes boxi lendavad.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas StenNansten » 18 Nov 2014, 0:43

KOKKUVÕTE

Esimene sõit
Algas hästi, lõppes halvasti. Rallimehega sai kõva duell peetud, Nagu Tokyos, otsustasin kasutada RM rehve, aga tulin liiga vara sisse ja nii läks poodiumikoht ja esialgselt tulemuseks 4.koht. Õppisin, et muu rehviga kui RS see auto pole minu käsutuses võidu eest võitleja selles sarjas. Oleks pidanud tegema 2 peatust ja RS ainult, siis tulemus kindlasti teine olnud tabelis, läks siis nii seekord.

Teine sõit
Nagu ikka üritasin võimalikult kiiresti ette poole saada ja kiirelt eest ära saada. Paar seppa olid lahked ja andsid hoogu tagant juurdegi, tänan teid. :) Kiiresti tõmbasin paalikale järgi ja plaanisin teha varakult esimese peatuse enne kui teised laekuvad ja ette koperdavad boksi teele. Esirehvid kulusid siin rajal julmalt, 2min enne lõppu oleksid esirehvid otsas olnud, ja polnud muud valikut. Peale peatust sai korraliku kiirusega sõidetud, tunnistan ka ühes tunnelis väikest 2x-3x betooni peale sõitu. Kiirem ring peaks ikka puhas olema kui kohtuniku kotka silm midagi luubiga otsides ei leia. :D

Miks cenno lahkus, rage quit? :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 18 Nov 2014, 0:52

Esialgsed tulemused:

Esimene sõit:
1 Est_Rulx87
2 rallimees
3 SpcVnd
4 NFSTimukas
5 Kupitz55
6 lees009
7 Linnuke
8 Akvaarium
9 Soulbleed666
10 Wirx
11 paalikas

Teine sõit:
1 NFSTimukas
2 paalikas
3 rallimees
4 Kupitz55
5 Soulbleed666
6 lees009
7 Est_Rulx87
8 Wirx
9 Linnuke
10 Akvaarium
11 SpcVnd

Kaebused 24H jooksul postkasti
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas paalikas » 18 Nov 2014, 1:10

Esimeses sõidus kodanik Kupitzaga 3. ringil kena kontakt ja sõit oli sõidetud.
Ei arvanud, et seal mööduma hakkad, ja tegelikult sellise kiirusega selliselt trajektoorilt poleks sa seda kurvi läbinud. Oli selgelt näha, et sirgekiirus oli sinu autol parem, kuid oli vaja ikka pusima tulla. Vaatasin kordust ja noh, las kohtunikud otsustavad. Vabandan Nokuks nimetamise pärast.

Teine sõit õnnestus Kupitzast ohutus kauguses terve sõit olla, ning tulemus palju parem.
Leesil ja rallimehel sai minu õnneks rehv otsa vist.
Auto oli suht hea, kuid sirge kiirus väga kehva.

Plaanin vist sarjaga üldse lõpetada, kuna pole aega seadistada.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 18 Nov 2014, 3:25

Viktoriiniküsimus oleks, et kumb võitis. Kuna tulemused on teada, siis on küsimus hoopis, et kuidas? Linnuke on valge. Akvaarium tuli tema tuulest...
Pilt

anomaalia on pildis olemas - kui replays pildi tegin, siis oli jooneni sama palju maad, kui auto ninade vahel
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas lamp » 18 Nov 2014, 10:39

ai ai paalikas, vabalt sain sealt kurvist läbi, see sinu köks ei muutnud mul suht kiirust ega midagi, köik oli välja arvestatud. Jätsin ruumi ka ikka mehiselt sulle seal. Vaatasin kordusest ka üle, no ruumi oli ikka tahhujijaa. Muide eelmises söidus cennoga oli täpselt sama teema ainult et siis ma lendasin seina. Nii et rahu. teises söidus no oleks vöinud natuke pikem olla see asi, oleks paalika kinni püüdnud :D

Paar mönusat reaktsiooni kiiruse testi oli ka mölemas söidus, lees tegi oma kujundeid ja wirx, mölemad korrad edukas napikas. Ja noh esimeses söidus puhas oma viga ja seina korralikult.

Seadistamise kohta, paalikas ehk saan sind aidata, päris paika pole veel saanud aga üsna hea on juba.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas Est_RuLx » 18 Nov 2014, 10:56

Esimene sõit:
Kvalis saadud neljas koht oli minu jaoks täielik õnnestumine ja ime, kuigi enne kvali parim aeg oli 1.15.1xx ja mott oli üsna madal. Start sõidule oli rahuldav ja paari ringi pärast tõusin juba 3ndale kohale. Rallimees ja timukas olid selleks ajaks juba kaugel eest ära ning paalikas ja kupitz olid tihedalt sabas. Peale 10 minutit sõitu sain aru, et peab RS rehvidega tegema 2 boxi peatust. Pikemalt mõtlemata läksin 13ndal minutil boxi ja ohsaa imet, boximeeskond oli seekord jube kärme. Boximeeste vahelesõit ei veninud ja rehvid sai vahetatud kiiresti (kütust veel ei lisanud). Peale boxi olngi juba vahet kupitzaga vähendanud. 18ndal minutil käisid rallimees ja timukas boxis, siis sain aru, et nende taktika jääb 1 boxi peatuse peale. Oli vaja kiiresti liikuma hakata ning siis tuligi minu ime aeg, 1.13.5xx, ise ka ei uskunud. Peale teist boxi peatust oli esimese koha mees 23 sekundi kaugusel. Läks lahti suur jaht esimesele kohale. Sekundid vähenesid aeglaselt ja olin juba leppinud 3nda kohaga. 3 minutit enne sõidu lõppu hakkas esimestega vahe kiiresti vähenema ja sain juba timukast mööda. Selleks hetkeks olin leppinud juba 2se kohaga. Viimasel ringil mingi imeläbi jõudsin rallikale järgi ja sain temast mööda. Esimene sõit lõppes väga hästi minu jaoks.

Teine sõit:
Kuna ei tahtnud lühikeses sõidus boxi peatust teha, panin alla RM rehvid. Imekombel suutsin eesolevate sõitjatega vahet hoida kuni selle hetkeni, kui tuli spinn ja olingi boxi teel (plaaniväline box). Läksid alla RS rehvid ja üritasin võimalikult palju kohti edasi liikuda.

Lõppsõna:
Esimene sõit 110% õnnestunud ja täielik üllatus. Teine sõit ei läinud plaanipäraselt, kuid 7. koht parem kui viimane.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas wirxikas » 18 Nov 2014, 12:11

1.Sõit
Ei olnud aega seekord seadistada ja sai souli seaded laenatud mis ei sobind mulle eriti. Kuidagi sai kvalis 1.14 isegi napilt kätte. Sõit läks sinna paalika matsu taha. Läks endal kurv pikaks ja otse paalikale põllu peale järgi ja hüppega talle selga. Edasine sõit keegi ees vigu ei teind ja enam järgi ei jõudnud.

2.Sõit
Sain esimestel ringidel isegi normaalselt sõidetud kuni spinnini. Lootsin, et kõik mööda saavad aga Akvaarium sai siiski paugu ja mitmel oli napikas. Lõpuks 8. oli isegi hea sest eriti siin vigu ei tehtud.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 18 Nov 2014, 12:55

Natuke siis ka enda sõidust...
Esimene sõit oli taaskord selline, peale mida tulevad need vastikud "kui oleks-poles jne." mõtted. Start läks täiega metsa - arvutasin kütusekulu stardiloenduse ajal ja hoidsin gaasi põhjas... 4 sec penalty't ja praktiliselt viimaseks seetõttu. Kui nüüd vaadata lõpptulemust ja kaotust liidrile, siis ongi see oleks-poleks... sorry lees selle stardi pärast, aga silmad hoia ikka lahti :)
Boksitaktika oli algusest plaanitud kahe peatusega ja töötas kenasti.

Teine sõit läks esimestel ringidel viimases kurvis tehtud spinni nahka - sain jälle tagaajaja rollis olla. boksi olin sunnitud minema plaanitust ring hiljem kuna viimasest kurvist väljudes paistis boksi sissesõidu teelt mingi kahtlane oranz objekt, mis lähemal vaatlusel osutus Rulxiks :D.
Sõidu lõpu poole tuli veel vigu sisse ja lõpuks rassisin Akvaariumi ja Linnukesega seal tagaotsas. Optimism oli piiritu - stardisirgel kolmekesi üksteise tuules ja lõpus kõrvuti. Ma ilmselt lootsin, et mul lendab langevari tagant välja vms. igatahes jäi pidurdus lootusetult hiljaks ja lendasin välja murule. Õnneks Akvaarium ja Linnuke said aru, et ma lollakas olen ja pidurdasid aegsasti. Muidu oleks ma ilmselt ka nemad endaga kaasa viinud kuna ma olin sisekurvis. Kõhualune mättaid täis, asusin taas taga ajama. peale tunneleid olingi sabas taas. Viimase kurvi läbimine oli Linnukesel kuidagi lipa-lopa, Akvaarium oli sunnitud ka natuke hoogu maha võtma ja ma sain kenasti tuulde. Õnnetuseks ei suutnud ma piisavalt kiirelt tuulest välja tulla ja tonksasin Akvaariumile hoopis hoogu juurde. ja nii see viimane koht tuligi :)

Ülalpool postitatud foto Akvaariumist ja Linnukesest on tõestus, et lootja sureb viimasena - 0.009 sekundit edestas Linnuke lõpuks Akvaariumit peale nende 30cm läbimist :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas konka » 18 Nov 2014, 13:26

Esimene sõit:
Ülinappe pääsemisi oli. Esimesel ringil olin viimane, kui püsisin teistel kindlalt kannul. Mõlemad sõidud sõitsin Racing Softidega. Kolmanda ringi viimases kurvis oli mingi kamm. 3 autot oli välja pannud. Wirx, soul ja paalikas. Wirxil oli perse raja peale jäänud ja ülinapilt sain temast mööda. :shock: Mingi tikutops oleks vast ära mahtunud meie autode vahele. Sain ka paalikast ja soulist mööda ning sain üheksandaks. Järgmisel ringil oli lees mul käeulatuses. Ringi viimases kurvis läks ta muru peale ning tõmbasin temast mööda kaheksandaks. Vahepeal olin isegi neljas. :) 17 ringil enne viimast tunnelit oli Linnukesel ja Cennol kontakt ja Linnuke lendas risti ja soul pani Linnukesele sisse ning ma vaatasin et mul ka minek, aga sain õnneks mõlema auto vahelt ennast läbi vingerdada. Hakkasin siis Cennot taga ajama. Sain vahepeal jälle leesist ja Cennost mööda. Olin kuues. 28 ringi lõpus viimases kurvis läks auto vastu äärekivi ning viskas auto lappama ja lees sai minust mööda. 31 ringil enne tunnelit kurat tõmbas auto seina külge kinni ning nägemist seitsmes koht ja tere üheksas koht. Viimasel ringil sain ikkagi souli kätte ning lõpetasin sõidu kaheksandana.

Teine sõit:
Pidin startima eespool ja esimesel ringil kütsid kiiremad sepad minust mööda. Alati kardan seda eespool startimist, sest kardan et jään jalgu kiirematele ja või müksan neid ning keeran neil sõidu pekki. Seega tahan alati kogenumad sepad kähku möda lasta muidu pärast saan chatis sõimata et õpi sõitma või mis töllerdad ees jne.
Esimesel ringil soulbleed hakkis mul ees ja kõrval ei saanud aru kuidas tal see auto käitub ning sõitsin natuke ettevaatlikumalt tema läheduses. 5 ringil oli eespool mingi crash ja Wirx oli ninaga vastupidises suunas ja tossupilve sees ei näinud muffigi kus ta asub ja kütsin talle otse kümpi ning lõi mul auto esiotsa punaseks. Enamus aega olin viimane ja kui kella peal oli veel 2 minutit jäänud sõita siis olin leppinud juba viimase kohaga, aga 15 ringile minnes läks SpcVnd-il esimene kurv pikaks ja sain temast mööda. Viimane ring oli väga pingeline. Ees oli Linnuke kellele jõudsin järjest lähemale ning tagant pressis SpcVnd mulle järjest lähemale. Närvid olid kuradi pingul. Viimases kurvis tahtsin Linnukesest sisekurvist mööda minna, aga kutt tõmbas mulle ette. Pidin natuke rohkem pidurdama ja siis küttis SpcVnd mulle tagant sisse. Lõpusirge oli eepiline. Mina, Linnuke ja SpcVnd kõrvuti. Kordusest vaatasin et mu auto esiots on finišijoonel Linnukese omast grammi võrra ees aga ikka jäin 10-ndaks ning kaotasin Linnukesele 0.009 seki.

Pilt ka :Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas StenNansten » 18 Nov 2014, 17:57

paalikas kirjutas:Plaanin vist sarjaga üldse lõpetada, kuna pole aega seadistada.

Seadistada pole vaja iga etapp, ma panin seade mis mulle sobis enne esimest etappi paika ja siiani sõidan selle seadega. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas Linnuke » 18 Nov 2014, 19:41

Neti latency on meil ju kindlasti suurem kui 9 tuhandiksekundit. Nii see omavaheline ajavõtt on ka umbmäärane. Mina nägin samuti finišis et Akvaarium eespool. Fotofinishi järgi annaks ka koha talle ;)
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 19. etapp | Deep Forest Raceway | 17.11.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 21 Nov 2014, 18:23

Lõplikud tulemused:

Sõit 1:
1 Est_Rulx87
2 rallimees
3 SpcVnd
4 NFSTimukas
5 Kupitz55
6 lees009
7 Linnuke
8 Akvaarium
9 Soulbleed666
10 Wirx
11 paalikas

Sõit 2:
1 NFSTimukas
2 rallimees
3 paalikas
4 Kupitz55
5 Soulbleed666
6 Est_Rulx87
7 lees009
8 Linnuke
9 Akvaarium
10 SpcVnd
11 Wirx

Järgmine sõit siis ülejärgmine nädal - 1.12 ja samal nädalal (5.12) kestvussõit!

Täpsem ajaline tabel

Üldtabel
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd


Mine Nissan World Tour | Season 3



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE