21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas Hundikutsu » 06 Dets 2014, 1:33

Mõnusalt põnev sõit oli, ilma muutlikust sai kõvasti testitud, mille tulemusna saime (isiklik arvamus) põneva sõidu. Pikemalt peatuks olukorral, kus järsku hakkas vihma % kasvama hakkas ja olin just jõudmas boksisissesõidu juurde, et vihmarehvid alla panna, kui Soul sissesõiduala ees seisis ja ma talle seetõttu otsa sõitsin, mis omakorda tõi kaasa tühja läbisõidukaristuse. Algul üpris nõrdinud, kui läbisõidukaristust kandes nägin, et % langes tagasi nulli, siis mõistsin, millise ''KINGITUSE'' Soulbleed mulle tegi, tänu sellele ei saanud ma vihmarehve valida ja jäin RS rajale. Kui nüüd boks oleks läinud nii nagu ma ise soovinuks, siis oleksin terve ringi sõitnud kuival rajal vihmarehvidega + oleksin pidanud lisapeatuse tegem.

TÄNAN Soulbleed666, parim kink, mille GT-s iial olen saanud :p :good:
Viimati muutis Hundikutsu, 06 Dets 2014, 1:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Dets 2014, 1:43

Esialgsed tulemused:
1 Cenno_Lebedev
2 Linnuke
3 Hundikutsu
4 Soulbleed666
5 SpcVnd
6 missasja
7 lees009
8 Akvaarium
9 Kupitz55

Sõit oli päris põnev, tänu korduvale vihmale väga vaheldusrikas ja ülimalt lõbus tänu õllesegusele mölale :-D
Sain ka 2 korda läbisõidukaristust, mille tõttu sõitsin RS-dega 100% rajal paar ringi ja siis jälle Wet'idega täiesti kuival rajal. Kaks suuremat pauku oli kah, kus mootori punaseks sain.
Sõidu lõpus oli 17 HP-d vähem. Service's selgus, et õli on pinks-ponks - overhaul engine vaja teha hoopis :) kere oli kah kõver :p

Tänus osalejatele!
Kui keegi kiunuda tahab, siis mu postkast on avatud 24h alates praegusest.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas Linnuke » 06 Dets 2014, 2:41

Ilm mängis teise koha kätte ilusasti. Olin õigel ajal õiges kohas, korra oleks saanud rehvivahetuse paremini ajastada. Teistel oli läbisõidukaristusi ja muid jamasid. Kiirust eriti polnud, spinne tegin ka mitmeid, muidu oleksin isegi võitnud :D esimese ringi eest sorryd ka, sõitsin päris mitmele rajal laperdajale külje pealt sisse :s
Jutumeeste loba oli väga hea :good: naerda sai kõvasti :p aitäh
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Dets 2014, 2:46

kas ma nägin kordusest õigesti, et sa ei kasutanud mingeid muid rehve, kui RS-e? sama asi Cenno puhul...?
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas Linnuke » 06 Dets 2014, 2:54

SpcVnd kirjutas:kas ma nägin kordusest õigesti, et sa ei kasutanud mingeid muid rehve, kui RS-e? sama asi Cenno puhul...?


Ei näinud, vihma ajal olid ikka Heavy Wet
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Dets 2014, 3:08

okei... siis paneb kordus villast täiega... mitte kellelgi ei näidanud boksipeatuse ajal, et oleks vihmarehve alla pandud. samas kui vihma ajal rajal olijad läbi klikkida, siis olid vihmakad osadel siiski olemas.
samuti oli sõidu lõpu poole kupitz selle koonuse tagasi sokutanud sinna boksi sissesõidu juurde. ära üldse ürita - me ju teame, et seda seal vahepeal ei olnud ja kus ta oli... :p
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas soulbleed » 06 Dets 2014, 4:13

Esimene tund oli hea ja kiirusel polnud ka viga tundus et saan cennoga esikoha peale võidelda,aga siis hakkas igasugu vimkasi ja jamasi tulema ..tulemuseks siis see kehva neljas koht.
..kuna see kestvussõit on osa nissani sarjast mis kuulub tõsiste sarjade alla,siis paluks ka vastavaid reegleid jälgida rajal!
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas konka » 06 Dets 2014, 11:17

soulbleed kirjutas:..kuna see kestvussõit on osa nissani sarjast mis kuulub tõsiste sarjade alla,siis paluks ka vastavaid reegleid jälgida rajal!


Kui nii siis poleks tohtinud ka sõidu ajal möliseda.

Ja milles mina süüdi olin. Ei salvestanud kordust ka et üle vaadata, aga midagi mäletan et esimeses kurvis olid kõik puntras ja kes oli risti ja rästi ja minul ei olnud ka kuhugi minna ja siis sõitsin kellegile sisse, tänu millele saadeti mind konkreetselt perse. Te vanad olijad olete jah suureks sõbraks saanud ja võite üksteist igale poole saata, aga mina kui uus tulija võtan seda kui negatiivset kommentaari. Ma pole jah mingi kõva tegija rajal, aga sellepärast pole vaja kohe sõimama hakata, et uus jobu ei oska sõita.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas lamp » 06 Dets 2014, 11:47

Persse saatmine on hetke emotsioon, st harju eluga. Aga mind löid murule ja pmst tegin torpeedot kohe esimeses kurvis, selgus et muru on libe. Ja et noh 3h vaikuses nühkida? siis kohe pool löbu läinud ju. Aga noh ägem muretsegem..not there next time.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas Noel » 06 Dets 2014, 12:02

soulbleed kirjutas:Esimene tund oli hea ja kiirusel polnud ka viga tundus et saan cennoga esikoha peale võidelda,aga siis hakkas igasugu vimkasi ja jamasi tulema ..tulemuseks siis see kehva neljas koht.
..kuna see kestvussõit on osa nissani sarjast mis kuulub tõsiste sarjade alla,siis paluks ka vastavaid reegleid jälgida rajal!

Stardis sain rämeda paugu kelleltki tagant ja ratta punaseks, ilmselt, NFS kes tuiskas kohe mööda peale seda, ta vahest harrastab sellist sõitmist.
Soulist jäin maha peale stardirabelemist miski 7sec, see kõikus seal 5-8sec vahel terve tund. Vihmaga tegi Soul vea ja sain mööda, siis hakkas ka vahe kasvama, nägin võimalust vahet teha. Kasutasin ka ikka Wet rehve ja muul ajal RSe. Panin vahepeal Interid alla ja siis järgmisel ringil jälle Wetid, sinna läx lisaboksi aeg raisku+muidugi sõidus kümned ja kümned sekundid oma vead, niiet Linnuke, oleks on poleks, oleks mul puhas sõit olnud oleksin... ;) aga sõit oli mõnus ja seda "möla" oli väga lahe kuulata ja naerda sai palju, mis ka häiris vahel tugevalt keskendumist, aga see oli hea, sest 3h vaikuses paneks magama. Muidu sõit oli igav, 90% üksi kimamist vist, samas sõita oli hea jälle.
Aga Souliga pean nõustuma, kuna on osa Nissani sarjast siis võiks ikka reegleid järgida, Eriti SpcVnd ja Kupitz kellele ilmselt astusin eile ego peale ja no ei tõmba kõrvale korraks, et mööda lasta(olin ringiga ees), pean ikka otsima mitu ringi kohta kus mööda saada, ja kui koksuga mööda läksin kogemata sest oli kopp ees juba siis sain veel sõimata! vanad olijad raisk! mis teha, saad ringiga kotti siis saad, aga järgi krt reegleid! Akvaarium uus ja tema alles saab kogemusi, väga tubli, et sõidab kaasa ja lõpuni ja laskis ka kenasti mind mööda kui seda oli vaja teha, samuti ka teised, kellega kokku sattusin yldse :good:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Dets 2014, 12:30

Noel kirjutas:Aga Souliga pean nõustuma, kuna on osa Nissani sarjast siis võiks ikka reegleid järgida, Eriti SpcVnd ja Kupitz kellele ilmselt astusin eile ego peale ja no ei tõmba kõrvale korraks, et mööda lasta(olin ringiga ees), pean ikka otsima mitu ringi kohta kus mööda saada, ja kui koksuga mööda läksin kogemata sest oli kopp ees juba siis sain veel sõimata! vanad olijad raisk! mis teha, saad ringiga kotti siis saad, aga järgi krt reegleid! Akvaarium uus ja tema alles saab kogemusi, väga tubli, et sõidab kaasa ja lõpuni ja laskis ka kenasti mind mööda kui seda oli vaja teha, samuti ka teised, kellega kokku sattusin yldse :good:

kle mees... kui sa mul tuules isegi ei ole, siis ma ei hakka ju seisma jääma ometi? ja siis sa hakkad ühe ohtlikuima koha peal nina vahele toppima? kui sa pead küsimust "Oli vaja ikka just nüüd nina vahele toppida?" sõimuks, siis palun tee endale palderjani kuur vms. keegi ei ole sind sõimanud. kui ma sind sõimata tahan, siis usu mind - sa saad sellest aru :cool: peale seda intsidenti hakkasin ma kurvides varem pidurdama, et sa mööda saaksid ja mida tegid sina? lihtsalt lasid pikaks. mina võtan ilusti kurvi ära ja sõidan edasi ja siis ilmud jälle sina mulle kõrvale või selja taha. mis ma pidin seisma jääma sinna rajale ja ootama, kuni sa oma kartulivaod tehtud saad ve? naljanina.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas Noel » 06 Dets 2014, 12:46

Sina peaks teadma, et ära krt pidurda kurvis Varem, esimest korda sõidad v?(ilmselt sinu arusaam ohutust ja ideaalsest kohast kiirema mööda laskmiseks) kui tahad kiiremat mööda lasta, siis sirgeid oli tohhuijaa ja seal tõmmata ideaalil gaas korraks maha ja asi valmis, aga ei sul on vaja 2 krdi ringi ideaalil pingutada. Kes kiirema mööda laskmiseks pidurdab varem enne kurvi, ollaksegi sul seljas koguaeg siis, dumat nada blin...ma läksin pikaks sellepärast, et kuna su käigukast on ulmehea ja sirgel ma ei saa sust mööda siis ehk kui lasen ise ka enne kurvi pikemalt...vahet pole kuule, ärme hakka jälle. Peaasi, et 9tk lõpuni tulid, kas endus yldse ongi niipalju lõpuni tulnud.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas lamp » 06 Dets 2014, 12:54

Siin kohal vötame jälle söna. Kui vöta endurace söidu reeglid (seal 5ringi peal juba tagaotsa mehed hakkavad ringiga saama) Kiirem möödub ideaali körval, ehk et aeglasem liigub alati ideaal trajektoori kasutades et ei tekiks olukorda kus kiirem vend tuimalt selga söidab. Ja kui täpsemalt seletus vaja siis google abiks ja LM series racing rules. :)
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas StenNansten » 06 Dets 2014, 15:11

Noel kirjutas:Stardis sain rämeda paugu kelleltki tagant ja ratta punaseks, ilmselt, NFS kes tuiskas kohe mööda peale seda, ta vahest harrastab sellist sõitmist.


NFSTimukas kirjutas:Ja mis see akvaarium stardis mõtles või kes see ka rohelises oli, cenno tegi valestardi, mina hea ja võtsin kõrvale ja siis keegi ründab mind küljelt, esimeses kurvis lükati täiega rajalt välja ka.


See kellegi ründamine küljelt toimus sel hetkel kui sinust möödusin ja tänu minule jh lendasid välja aga minu kurssi ka muudeti ,see olukord oli vältimatu ja see möödumine polnud nii plaanitud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas lamp » 06 Dets 2014, 15:21

kuna ma staritisn pmst viimaselt kohalt siis üks kollane ja roheline panid korraliku pinksi seal stardis ja mingi roheline koksas mind murule ja sealt edasi torpeedo rattad blokkis.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Dets 2014, 15:28

ärme jah hakka sõdima jälle.
stardisegaduse selgituseks:
mina ja Cenno saime stardis penalty, mille tulemusena jäin mina Hundule ette ja Cenno Timukale. nii Hundu kui Timukas suundusid raja keskele, et mööda saada meist. seal nad siis põrkusid omavahel. selleks hetkeks oli Cenno ka suuna raja keskosa poole võtnud, mis ilmselt veel võimendas kokkupõrke jõudu Timukaga. See oli puhas võistlusolukord.
See, mis toimus esimeses kurvis, oli palju keerulisem lugu. Seal tekitasin ühe situatsiooni mina, kui pidurdamine jäi natuke hiljaks ja Leesile küljelt sisse sõitsin. suurem rahmimine käis kõrval natuke tagapool. kui ees tahapoole vaatama hakata, siis Hundu pidurdas natuke hilja, vist oli õrn kontakt Timukaga ja Hundul läks külg natuke ette. siis tuli talle tahanurka Linnuke ja Kupitz rammis külge. sellest ma öösel unise peaga aru ei saanud, kes Kupitzale hoogu lükkas.
siinai pole kaebusi tulnud, nii et väga häda ilmselt kellelgi ei olnud :)
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas powwa25 » 06 Dets 2014, 15:40

nii ei saa ju rallit sõita. Oleme sõbrad edasi.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas lamp » 06 Dets 2014, 15:43

hoogu mulle otseselt ei lükatud, lihtsalt suunati kursilt körvale ja murupeal pidamist millegi pärast ei olnud :D a noh eks lees kaebab ta sai ju ainultteiseks sellest olukorrast :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas lees00 » 06 Dets 2014, 17:19

lamp kirjutas:hoogu mulle otseselt ei lükatud, lihtsalt suunati kursilt körvale ja murupeal pidamist millegi pärast ei olnud :D a noh eks lees kaebab ta sai ju ainultteiseks sellest olukorrast :D


Pole midagi kaevata, saan aru et 3 h sõit on võimalik ainult võita I kurvis :D
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 21. etapp | Kestvussõit | 05.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Dets 2014, 17:54

lamp kirjutas:hoogu mulle otseselt ei lükatud, lihtsalt suunati kursilt körvale ja murupeal pidamist millegi pärast ei olnud :D a noh eks lees kaebab ta sai ju ainultteiseks sellest olukorrast :D

krt mulle tundub, et sa räägid mingist muust asjast, kui esimesest kurvist - korduses olid sa kenasti keset rada, kui Hundule küljepealt sisse sõitsid. mõlemal pool sind olid autod ja muru ikka väga kaugel :D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

EelmineJärgmine

Mine Nissan World Tour | Season 3



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE