23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas lamp » 23 Dets 2014, 12:39

Korralik söit üle pika aja, esimese söidu stardis keegi tegi tagant natuke torpeedot ja rohkem nagu polegi juhtunud, linnukesega sai isegi veidi vöidu söita. Teine söit oli nii kaua suht koht ok kui cennol käest ära läks enne esimest tunnelit ja lihtsalt ei näinud suure suitsu seest et kes ja kuhu nüüd lendas seega tegin ka ilusa spinni, löpu poole samas kohas läksin vabatahtlikult väikest viisi minema tee pealt. Cenno teadis rääkida et päris kena vaatepilt olevat olnud. :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas powwa25 » 23 Dets 2014, 20:45

Sai siis üle tükiaja uuesti rajale tuldud ja vaadatud, mis seis oskustega on. Ütleme nii, et võib vast rahule jääda.

Esimene sõit läks alguses päris hästi. Start oli 100% täpne, ise ka imestasin. Esimese boksini oli esimene, siis sai Timukas oma varajase boksiga ette ja mina tema järele kohe. Vahe pendeldas 0.6 kuni 1.3 sekundi sees. Sai üks väike kasjakk ka tehtud, aga õnneks ei midagi väga hullu. Ja siis tuli sõidu otsustav boks. Olin Timuka järel umbes 0.5 sekundilise vahega, kui boksi läksime. Välja tulles oli vahe kasvanud 5'le sekundile. Ulme. Seda vahet tagasi sõita ei õnnestunud ja nii võit läkski Timukale.

Teises sõidus oli jällegi start 100% täpne ja sai hakatud madistama ette poole. Muidugi oli lahe esimesel ringil toimunud crash, kus vist akvaarium risti rajale lükati ja kõik temast paaniliselt mööda üritasid minna. Õnneks ise pääsesin suht puhtalt. Sai paar ringi sõidetud, kuniks kupitzast möödumine oli selline imelik. Otseselt väljaspool rada ei möödunud, aga eks kohtunikud vaatavad. Muidugi on märkimist vääriv Hundikutsu boksist välja tulek. Sai just spets selle pärast foorumisse kirjutatud, et vaadake ega kedagi tagant ei tule. Aga noh, Hundikutsu seda ei lugenud ja nii ta ohtlikult rajale tuligi. Tänu sellele sai isegi kiiremal eksitud, aga mis siis ikka. Shit happens. :D Ja mis veel imestama pani oli Timuka möödumine peale tunneli sirget. Mõtlesin et olen kaval ja panen sisekurvi kinni, aga va sunnik möödus väljaspoolt. Respect! :good: :)

Ehk järgmise korrani.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas Noel » 23 Dets 2014, 21:57

Selle boksist väljumisega on jama selle rajal tõesti, ise juhtusin lugema veel hoiatust ja 2x pidin lausa seisma jääma ja mööda laskma sõitjaid, kuhu taas sekundeid läks, sellel rajal edaspidi võiks asi olla kuidagi võrdsem, et rajal olija ka ikka jälgib boksist tulijaid väheke, kuna ise jäin tänu sellele pea seismajäämisele teiste taha kinni ja oligi pees, kui ma oleks julmalt ette sõitnud ja hiljem sorryt pakkund oleks ehk ka okei olnud...mine tea.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 23 Dets 2014, 22:09

kordusest nägin, et sa käitusid väga eeskujulikult boksist väljudes (kahel korral sattusid kokku rajal olijatega) - müts maha.
jah, sekundeid niimoodi kaotab, aga pane ennast rajal olija olukorda - ühel juhul tuli kolmene kolonn. päris kole lugu oleks juhtunud, kui üks neist oleks pidanud hakkama sulle teed andma.
powwale tuli ette hundu ja kellelegi tuli ette wirx. mõlemal juhul lõppes asi sellega, et rajal olija oli sunnitud shikaani teise osa julmalt sirgeks laskma. kui see siis oleks nende kiireimaks ringiks osutunud, siis oleks nad karistada saanud. kogu aeg on olnud rajal olijal eesõigus ja usun, et see on üheselt mõistetav reegel ja tekitab oluliselt vähem segadust, kui mingi kuldne kesktee. keegi ei suudaks hiljem neid vaidlusi ära klaarida
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas konka » 24 Dets 2014, 0:18

Teine sõit mitte kunagi ei meeldi, kuna pean kvali tulemusena esimesena startima. Esirea vennad koksavad algaja kõrvale ja ega mina ka seal mingit laia lehte ei hakka mängima. Olen mõelnud et teises sõidus hakkan valestarte tegema et kõik punt mööda lasta, siis saan vabas vees taga hakata ajama. Ühe korra olen isegi nii teinud.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 24 Dets 2014, 1:00

ei ole vaja niiviisi alandlikult tunda ennast. kui tunned, et on liiga tehtud, siis tee häält ja anna kohtunikele teada!

ma saan aru sinu tundest ja mõttest - olin aasta tagasi samas seisus ja tõmbasin pigem murule, kui et "kiiretele proffidele" ette jään. aga siis üks päev otsustasin, et mingu metsa - sõitku mööda, kui nii kõvad sõitjad on. :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 28 Dets 2014, 0:33

Lõplikud tulemused:
Sõit 1
1 NFSTimukas
2 powwa25
3 Cenno_Lebedev
4 SpcVnd
5 Linnuke
6 Kupitz55
7 Soulbleed666
8 lees009
9 Hundikutsu
10 Wirx
11 Akvaarium

Sõit 2
1 Linnuke
2 NFSTimukas
3 powwa25
4 Wirx
5 Cenno_Lebedev
6 SpcVnd
7 Soulbleed666
8 Hundikutsu
9 Kupitz55
10 Akvaarium
11 lees009

Täpsem ajaline tabel

Üldtabel
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas StenNansten » 28 Dets 2014, 2:25

Millest mul see 5s karistus teises sõidus on? :?:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 23. etapp | Trial Mountain Circuit | 22.12.2014

PostitusPostitas SpcVnd » 28 Dets 2014, 3:01

NFSTimukas kirjutas:Millest mul see 5s karistus teises sõidus on? :?:

5 sekundi karistused on kiirel ringil raja piiride ületamised
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Eelmine

Mine Nissan World Tour | Season 3



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE