VI etapp - Circuito di Roma 14.10

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Est_RuLx » 15 Okt 2014, 13:58

Naljavennad :D , DL on lubatud. Ja kui see keelata, siis ei saagi sõitu siseneda.
Cenno, kui sa nooli ei kasuta, siis sõida tagant vaates, näed vähemalt mis külgedel toimub. Ja ära tule mulle vahele pressimisest rääkima. Tegu oli üsna laia rajaga (laiem kui monaco) ja kolm sõitjat oleks sinna ilusti ära mahtunud.
Karel samasugune tõmmeldis. Mää-mää, temal vähe ruumi ja mina pressisin vahele.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas karacer » 15 Okt 2014, 14:11

Est_RuLx kirjutas:Naljavennad :D , DL on lubatud. Ja kui see keelata, siis ei saagi sõitu siseneda.
Cenno, kui sa nooli ei kasuta, siis sõida tagant vaates, näed vähemalt mis külgedel toimub. Ja ära tule mulle vahele pressimisest rääkima. Tegu oli üsna laia rajaga (laiem kui monaco) ja kolm sõitjat oleks sinna ilusti ära mahtunud.
Karel samasugune tõmmeldis. Mää-mää, temal vähe ruumi ja mina pressisin vahele.

Ma ei viitsi sinuga vaielda, see mõtetu vaidlus pressid oma koguaeg peale.
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas SpcVnd » 16 Okt 2014, 17:39

Noel kirjutas:
powwa25 kirjutas:
Noel kirjutas:Ahah, nüüd saab karistusi selle eest, et nooli ei kasuta :good: (probleeme rajal saavad ka teised vältida üle pooltel juhtudel)
Ehk peaks manuaalkastiga sõitjaid ka karistama, see ju a´la tuuning, annab eelise :-D


Ära unusta DL'i.


Just nimelt powwa. Selle võiks ka ära keelata, kes kasutab siis saab karistada.

tahad eilse kasutamise eest karistada saada? :-D

Siin siis üks situatsioonidest, kus Cenno väidab, et ta "burksiks" tehti. Mina julgen väita, et hoopis tema tegi vale liigutuse ja et noolekeste kasutamine oleks selle nügimise ära hoidnud. mina isiklikult ei saa aru, miks oli vaja seal järsult vasakule rabada...

SpcVnd autost
Rulxi autost
Cenno autost

Arvamused on teretulnud...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Est_RuLx » 16 Okt 2014, 18:31

Tahaks teada, mis moodi see roheline masin (vict äkki oli juck) nii hea stardi tegi :-D
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Nikson » 16 Okt 2014, 18:36

Est_RuLx kirjutas:Tahaks teada, mis moodi see roheline masin (vict äkki oli juck) nii hea stardi tegi :-D

Tabas õige hetke ära lihtsalt. Sain Cape ringil ka enam vähem sellised stardid. Eriti hästi õnnestus mul see hetk tabada Red Bull ringil teises sõidus. Ehmatas ennastki tookord ära. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Noel » 16 Okt 2014, 18:41

SpcVnd kirjutas:Siin siis üks situatsioonidest, kus Cenno väidab, et ta "burksiks" tehti. Mina julgen väita, et hoopis tema tegi vale liigutuse ja et noolekeste kasutamine oleks selle nügimise ära hoidnud. mina isiklikult ei saa aru, miks oli vaja seal järsult vasakule rabada...

Ok, ma selgitan veelkord: Lähenesin kurvile mõttega lõigata seda normaalset, kuna eeldasin, et keegi on niikuinii mul paremal, selleks oli SpcVnd, ei osanud eeldadagii, et Rulx pressib ennast vasakult. Burksi all mõtlen seda, et kuna lõikasin kurvi sai pihta Rulx, peale seda sai pihta SpcVnd, hetkel ma tänan, et ma olin seal vahel, kuna oli ka võimalus, et mul läheb täitsa käest ära.
Oleks on poleks(noolteosas), sama võib öelda ka nii: Oleks Rulx korra gaasi järele andnud, ja ka eeldanud, et ma võin seda sisekurvis võtta poleks ka seda mõttetut nügimist olnud.
Ei õigusta ega midagi, kirjeldan lihtsalt oma arvamust ja nägemust asjast, et mida mina stardiajal mõtlesin.
Aga kuna ma nooli ei kasuta, ju ma olen automaatselt siis süüdi. Vahet niikuinii enam pole, mõttetult raisatud pyhendumus ja aeg sarjale lihtsalt.
Kõik võiks anda teada, kes ei kasuta, on nemadki siis rikkunud reegleid :-D

Aga kena sarja jätkumist, thumbs up :good:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas SpcVnd » 16 Okt 2014, 18:55

sa eeldad päris head reaktsiooni teistelt... osaliselt juba kõrval ja siis peab suutma reageerida sellise manöövri peale? ulme...
sa päris tõsiselt tahad öelda, et ei märganud, et rulx parema stardi sai ja sulle külje peale ujus? tegelikult ei ole vahet kas märksid või mitte - peale keerasid igal juhul. selles situatsioonis kannatajaid ei olnud. näide oli toodud selleks, et näidata mida nooled päästnud oleks ja kui valesti saab sõidu ajal situatsioone näha (pele sõitu lobbys oli lause, et sinust tehti burks... tegelikult tegid ju ise).

Noolte segavast faktorist aru ei saa. need tekivad ju siis kui keegi on kõrval. kumb rohkem segab/tagajärgi põhjustab - kas vilkuv nool või kokkupõrge teise autoga?

automaatselt süüdi ei ole keegi. see asi ei keenud üle mitte noolte pärast vaid seetõttu, et pimesi lõugamine toimus. kui kordust ei ole, siis ei maksa kisa tõsta ja vaielda nii aktiivselt.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Nikson » 16 Okt 2014, 20:20

Võin mõlema sõidu korduse lingi siia panna, saavad kõik vaadata, kes soovivad. https://www.upload.ee/files/4308858/PS3.rar.html

Asjast ka. See asi on kuidagi käest läinud meil. Viimasel ajal kuidagi palju vingumisi üldse. Niigi mängu online vigane ja ise ka oleme veel lisaks. Ise olen ka neid nooli kasutanud mängu algusaegadest saadik. Ja ütlen ausalt, et olen seetõttu ka kohti kaotanud, kuna olen liiga ettevaatlik olnud seetõttu vahest. Kes neis kasutab, kes mitte on igaühe enda asi, kui just reeglites pole ette nähtud. Muidugi kui nende puudumise tõttu mingi apsu teed, siis on see karistatav.
Mul ei ole kellegi vastu midagi, aga vahest tundub, et mõni sõitja üritab igas olukorras väevõimuga mööda suruda ennast. Mis seal salata, eks olen isegi üritanud. Selle valguses võtsin Võrgupõhise võidusõidu reeglid lahti, mille alusel me võistlusi sõidame ja uurisin üle mida seal selliste situatsioonide kohta öeldaks.
7. Õigused kurvides
*Selleks, et teil oleks õigus eesolevale autole kurvi sisekülje poolt kõrvale sõita või et ta jätaks teile kurvi siseküljes ruumi, peab teie auto enne kurvi sisenemise punkti olema eesoleva autoga suures osas kõrvuti. Teie auto eesosa peab olema vähemalt eesoleva auto juhiistmega paralleelselt. Eesoleval juhil on õigus jääda täielikult oma valitud trajektoorile ilma mingite sekkumisteta, kui tagumine auto ei olnud temaga enne kurvi sisse pööramist piisavalt suures osas kõrvuti.

*Kui enne kurvi sisenemise punkti ollakse suures osas kõrvuti, siis on tagant tuleval juhil õigus saada kõrval piisavalt ruumi. Eesolev juht peab tagumisele juhile kõrval piisavalt ruumi jätma. See tähendab, et mõlemal juhil on õigus oma vastavale trajektoorile või raja poolele kuni kurvist väljumise hetkeni. Kumbki juht ei tohi teist juhti suruda apeksis või kurvist väljumise punktis kurvi sise- või väliskülje poole.

Sellised punktid tõin välja. Vaatasin viimaste sõidude situatsioone sellest vaatevinklist.
Minu ja Rulxi situatsioon Cape Ringil. Kokkupõrke hetk.
Spoiler: näita
Cape Ring Inside _11.png


Kurikuulus Roma situatsioon Rulxi, Cenno ja Sveni vahel.
Spoiler: näita
Circuito di Roma1.png


Rulx ja Karel aktsioonis, mille tõttu seina läksin.
Spoiler: näita
Circuito di Roma_2.png

Kui neid punkte reeglitest järgida, siis on Cennoga situatsioon kõige lähemal sellele, et rulx ehk oli piisavalt kõrval. Cape ringil ei leia küll, et Rulx piisavalt kõrval mul oli. Leian, et kui pole piisavalt kõrval, siis võiks ikka arvestada, et eessõitev auto tahab kurvi ideaaltrajetoril võtta, mitte ei pea oma nina vahele suruma. Ühesõnaga võiks sõita teisi arvestades, aga kes see ikka järele tahab anda. :D Ei julgegi ise mingit sarja korralda, kuna mul tavaks olnud mingi auhind välja panna. Mis siis veel saab, kui niisamagi juba sõjaks läheb.

Rohkem sallivust rahvas. Meid niigi väheks aktiivsetest jäänud. Ka neljapäevastes sõitudes võiks viisakam olla, kui mõni uus tuleb vahest proovima. Ei maksa sõimama hakata. Ehmatate päris ära mõne. :)

Ma ei poolda ega süüdista kedagi. Lihtsalt mõtlemiseks ja arutamiseks. Sõidame rahus edasi ja proovime teistega ka arvestada.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas karacer » 16 Okt 2014, 20:35

Rulx oleks pidanud järgi andma, ta polnud nii palju minu kõrval, et nina vahele pista jään endale kindlaks, et minul oli õigus ideaaltrajektoori pidi sõita :-D
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Noel » 16 Okt 2014, 20:36

SpcVnd, mul on kordused olemas kui mind mõtlesid :)

Väga super postitus Nikson :good: Kahjuks näitab see ühte kindlat mustrit, mis esineb kõigis situatsioonides(ja need on vaid mõned sarnased), eks igaüks loeb selle lüli ise välja. Jah, minu olukorras oli nina kõige lähemal ja reeglite kohaselt poleks ma pidanud lõikama, kuna ei arvestanud sellega ju siis olen selles olukorras süüdi, õnneks ei juhtunud kellegiga midagi suurt...muudel kahel olukorral...mnjh, ma ei hakka midagi ütlema :)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Hundikutsu » 16 Okt 2014, 20:42

Tere.

Ei sõida seda sarja kaasa ja saan aru, kui mõtlete, et miks siin teemas sõna võtsis, aga eelnev lugemine pani tõsiselt mõtlema.

Head kaasvõistlejad mõelgem, milleks me siin koos oleme ja tehkem omad järeldused. Rohkem polegi lisada :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas paalikas » 16 Okt 2014, 20:49

Hundikutsu kirjutas:Tere.

Ei sõida seda sarja kaasa ja saan aru, kui mõtlete, et miks siin teemas sõna võtsis, aga eelnev lugemine pani tõsiselt mõtlema.

Head kaasvõistlejad mõelgem, milleks me siin koos oleme ja tehkem omad järeldused. Rohkem polegi lisada :)


Olen lubanud moka maas hoida, kuid siinkohal pean seda lubadust rikkuma,ning Hunduga ühinema.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Nikson » 16 Okt 2014, 21:14

karacer kirjutas:Rulx oleks pidanud järgi andma, ta polnud nii palju minu kõrval, et nina vahele pista jään endale kindlaks, et minul oli õigus ideaaltrajektoori pidi sõita :-D


Noel kirjutas:SpcVnd, mul on kordused olemas kui mind mõtlesid :)

Väga super postitus Nikson :good: Kahjuks näitab see ühte kindlat mustrit, mis esineb kõigis situatsioonides(ja need on vaid mõned sarnased), eks igaüks loeb selle lüli ise välja. Jah, minu olukorras oli nina kõige lähemal ja reeglite kohaselt poleks ma pidanud lõikama, kuna ei arvestanud sellega ju siis olen selles olukorras süüdi, õnneks ei juhtunud kellegiga midagi suurt...muudel kahel olukorral...mnjh, ma ei hakka midagi ütlema :)

Ok siin situatsioonides on Rulx nagu peategelane igal pool, aga ma ei mõelnud siin nagu teda süüdistada. Lihtsalt tõin näited viimaste sõitude põhjal. Kellegi peale ma näpuga näidata küll ei taha. Soovin vaid, et oleme üksteiste suhtes sallivamad. Eks kõigil võib vahest kopsu üle maksa visata, aga küll maha rahuneme. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Nikson » 21 Okt 2014, 19:33

Lõplikud tulemused:

1. sõit
1. rallimees 20.25.912 +5sek
2. Cenno_Lebedev +08.253
3. Linnuke +11.517 +5sek
4. Juck_4 +14.356 +5sek
5. Esr_Rulx87 +28.068
6. SpcVnd +28.330 +5sek
7. Nikson +33.931 +5sek
8. kareltr26 +49.062 +5sek

2. sõit
1. Est_Rulx87 10.37.766
2. Cenno_Lebedev +01.170
3. rallimees +06.278
4. Linnuke +08.120
5. kareltr26 +08.426
6. SpcVnd +11.337
7. Juck_4 +13.749
8. Nikson +14.200
9. missasja +20.445

sekundilised karistused boksijoonte eest.
Cenno ja Rulx jätavad kvali vahele kuna hoiatused olid alla ja stardi järgsete situatsioonide eest tuleb lisa.
Niksonile hoiatus järgmiseks sõiduks.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas lamp » 22 Okt 2014, 16:54

vaatasin ja lugesin ja vaatasin veel. Cenno asi, no puhas enda viga, peale starti kiirendusega suht körvale, reaalses olukorras vaadatakse peeglit ja jäetakse ruumi (mängus siis need nooled) A see reegel et enne kurvi juhi istme juures, see ise enesest välistab kurvi nö mööda pidurdamised. Ruumi peab jätma enivei ja veidi enda ümbrust jälgima. Eile rallimehega sai ka külg korra kokku pandud sest no ei arvestanud et sellise hooga tuleb aga sellegi poolest üritasin ruumi jätta. Vaadake ühesönaga kuidas vöidu söitmine käib ja siis saate teada kes kellele kuskil ruumi jätab. Paraku reaalses elus jäetakse ruumi sest vastasel juhul üks kahest söitu ei löpeta, gt6 puhul siis spinn üldiselt.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Eelmine

Mine Megane Trophy | Season 2



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE