VI etapp - Circuito di Roma 14.10

VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas aivo80 » 06 Okt 2014, 9:12

Pilt

Lobby on kuni 21:50 avatud ainult põhisõitjatele. Peale seda saavad liituda ka varusõitjad, kui on veel ruumi.

Kvalifikatsioon algab orienteeruvalt 22.00

HP piirangutega alustavad esimest sõitu:

1. Cenno -36HP
2. aivo -30HP
3. linnuke -24HP
4. Nikson -18HP
5. rallimees -12HP

Pange siis auto seaded varakult paika, et ei peaks hakkama enne kvali algust sellega aega viitma.

TABEL:

http://i.imgur.com/fBEfeLx.jpg

Ja veel puust ja punaseks:

VARUSÕITJATE NIMEKIRJAS OLEVAD OSALEJAD SAAVAD LIITUDA ALATES 21:50, KUI TULED ENNE SEDA LOBBYSSE, SIIS PUNKTE SÕIDU EEST EI SAA!

HOIATUSED:

Cenno, Rulx. Hoidke siis madalamat profiili see kord!
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas aivo80 » 14 Okt 2014, 19:17

Täna jääb sõita ära, tulid muud tegemised ette. Kui keegi tahab ise korraldada, siis tehke ära julgelt.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas karacer » 14 Okt 2014, 19:20

aivo80 kirjutas:Täna jääb sõita ära, tulid muud tegemised ette. Kui keegi tahab ise korraldada, siis tehke ära julgelt.

Teeme homme siis, kui keegi täna ise ei viitsi teha?
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Noel » 14 Okt 2014, 19:34

karacer kirjutas:
aivo80 kirjutas:Täna jääb sõita ära, tulid muud tegemised ette. Kui keegi tahab ise korraldada, siis tehke ära julgelt.

Teeme homme siis, kui keegi täna ise ei viitsi teha?


Loodan, et täna sõit toimub, ehk tubli korraldaja Nikson teeb asja ära :good:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Nikson » 14 Okt 2014, 19:43

Noel kirjutas:
karacer kirjutas:
aivo80 kirjutas:Täna jääb sõita ära, tulid muud tegemised ette. Kui keegi tahab ise korraldada, siis tehke ära julgelt.

Teeme homme siis, kui keegi täna ise ei viitsi teha?


Loodan, et täna sõit toimub, ehk tubli korraldaja Nikson teeb asja ära :good:

Iseenesest võib teha, aga jälgige siis ka esimeses postituses olevat punast teksti, kui tagajärgi ei soovi.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas SpcVnd » 14 Okt 2014, 19:58

kuna Aivo loa andis, siis võiks teha küll. nõme päev on olnud ja tahaks veits kimada
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Nikson » 14 Okt 2014, 20:33

Teeb siis ära. Kellaajad esimeses postis.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas karacer » 14 Okt 2014, 22:57

Rulx sa pole ruumi jätmisest midagi kuulnud? Seal polnud enam ruumi aga sul oli vaja nina ikka vahele pista :-x
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Est_RuLx » 14 Okt 2014, 22:59

karacer kirjutas:Rulx sa pole ruumi jätmisest midagi kuulnud? Seal polnud enam ruumi aga sul oli vaja nina ikka vahele pista :-x

Kuule, vaata replay uuesti üle, ma olin ammu enne kurvi juba su kõrval. Sul oli vasakul pool sittakanti ruumi, aga sul oli ikka vaja vastu mind sõita. Oled sa pime või lülita sisse oma külje indikaatorid, et teaksid kui keegi su kõrval sõidab.

Ja pealegi, sa keerasid mu kvali ringi peesse.
Viimati muutis Est_RuLx, 14 Okt 2014, 23:00, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Nikson » 14 Okt 2014, 22:59

Esialgsed tulemused:
1. sõit
1. rallimees 20.20.912
2. Linnuke +06.517
3. Cenno_Lebedev +08.253
4. Juck_4 +09.356
5. SpcVnd +23.330
6. Esr_Rulx87 +28.068
7. Nikson +28.931
8. kareltr26 +44.062

2. sõit
1. Est_Rulx87 10.37.766
2. Cenno_Lebedev +01.170
3. rallimees +06.278
4. Linnuke +08.120
5. kareltr26 +08.426
6. SpcVnd +11.337
7. Juck_4 +13.749
8. Nikson +14.200
9. missasja +20.445

Kaebused 24 tunni jooksul postkasti

Teises sõidus sain hea stardi ja esimeseks, aga teises kurvis sõideti sõna otseses mõttes mind seina.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas karacer » 14 Okt 2014, 23:02

Est_RuLx kirjutas:
karacer kirjutas:Rulx sa pole ruumi jätmisest midagi kuulnud? Seal polnud enam ruumi aga sul oli vaja nina ikka vahele pista :-x

Kuule, vaata replay uuesti üle, ma olin ammu enne kurvi juba su kõrval. Sul oli vasakul pool sittakanti ruumi, aga sul oli ikka vaja vastu mind sõita. Oled sa pime või lülita sisse oma külje indikaatorid, et teaksid kui keegi su kõrval sõidab.

Ja pealegi, sa keerasid mu kvali ringi peesse.

Ei tea küll mis moodi?
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Est_RuLx » 14 Okt 2014, 23:06

karacer kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:
karacer kirjutas:Rulx sa pole ruumi jätmisest midagi kuulnud? Seal polnud enam ruumi aga sul oli vaja nina ikka vahele pista :-x

Kuule, vaata replay uuesti üle, ma olin ammu enne kurvi juba su kõrval. Sul oli vasakul pool sittakanti ruumi, aga sul oli ikka vaja vastu mind sõita. Oled sa pime või lülita sisse oma külje indikaatorid, et teaksid kui keegi su kõrval sõidab.

Ja pealegi, sa keerasid mu kvali ringi peesse.

Ei tea küll mis moodi?

Jäid aeglaseks mu ees, anna rohkem gaasi. MItte nagu mõni memm linna liikluses, kiirendab 50ni 20 sekundiga ja siis laseb gaasi lahti.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Noel » 14 Okt 2014, 23:21

karacer kirjutas:Rulx sa pole ruumi jätmisest midagi kuulnud? Seal polnud enam ruumi aga sul oli vaja nina ikka vahele pista :-x

See on tal kombeks jah, aga anname andeks, tema endas süüd ei näe :D (nagu ikka)
Pressis ka ennast 1.sõidu esimeses kiires kurvis ei tea kust vahelt pugeda tahtis, toetas mind, ja mina siis kaldusin SpcVnd peale(Rulx korra gaas lahti seal ja oleks olemata olnud asi, ehk siis välditav, sul oli 377HP mul 341HP, sa oleks niikuinii võimuga mööda saand)(millest ka ilmselt SpvVnd mu peale pahane oli, ei teind meelega, minul süüd ei ole selles!!!) ja jäin burksina mõlema vahele, hea, et käest ära Rulxi manöövritõttu ei läind, oleks halvasti see lõppend. Rulx, püsi stardis sel rajal rajajoonte vahel ikka ;), mis Rulxi kiituseks võib öelda, mina ja tema olime siis ainsad, kes ei ületanud boksijoont :-D
Oleksin saanud kindlasti eesotsas olla, kuid -36HP kahjuks ei võimalda seda.
Boksiga sain Juckist mööda kuna tegin varem 1 ring.
Üleüldse see "ruumijätmise" teema ajab juba oksele ja sellega minnakse liiale, igaüks tagapool olev, kui oled mees sõida mööda puhtalt ja otsi ise omale kohta, kui sa seda ei leia, siis jäägi taha, aga ära vägista rsk!!!
2.sõidus oli väga s#tt olukord, kus SpcVnd´l läks käest ära ja vänderdas rajal, kõik käis kiirelt, tegin otsuse minna paremalt, aga tuli täpselt ette ja mina otse kümppi ja rattad punaseks, vist kaotasin kohti, ei rammind sind meelega!
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas SpcVnd » 14 Okt 2014, 23:55

teine sõit on pohh - vänderdasin jah sel raja paremal ääres ja ei saand aru, miks sa sinna tulid :-D

mis seda esimest sõitu puudutab, siis vaatasin kordusest, et mina paremal ja rulx vasakul seinte ääres ja sina keskel rabasid vasakule piki rulxi ja sealt minule otsa. aga mis me ikka vaidleme - las kohtunikud otsustavad. aga nooli võiksid kasutada küll - palju situatsioone sinu puhul just nende puudumisest ilmselt. taga sõita sa mõistad ja mööduda ka, aga kui kõrvuti nühkimiseks läheb, siis on tihti küljed koos...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Est_RuLx » 15 Okt 2014, 0:18

Ei viitsi cenno sinuga vaielda, las kohtunikud otsustavad. Kuid soovitan kasutada nooli ehk külje indikaatoreid. Replayd vaadates, olid sina see, kes tõmbles küljelt küljele, kord minu vastu, kord SpcVnd vastu. Ja raja jooni, kullamees, see on tänava rada. Seal on piireteks seinad ja need valged jooned stardis on sõidutee pidev jooned. Äkki oled kuulnud, eesti teedel on ka sellised maha joonistatud :?:
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Noel » 15 Okt 2014, 6:25

Est_RuLx kirjutas:Ei viitsi cenno sinuga vaielda, las kohtunikud otsustavad. Kuid soovitan kasutada nooli ehk külje indikaatoreid. Replayd vaadates, olid sina see, kes tõmbles küljelt küljele, kord minu vastu, kord SpcVnd vastu. :?:

Ma kirjutan uuesti juhul kui sa oled Pime!!! Sa tulid vasakult kitsast vahest pressima ja mulle kylge, mina selle tagajärjel SpcVnd´le vastu kylge ja hea, et mul lappesse ei läinud, mul hakkaski käest ära minema, kuskile polnud enam minna autod mõlemal pool krt. Mida Mina siis oleks pidand tegema, ehk seima jääma ja "RUUMI" jätma???
Krt sul on alati õigust ülegi, endal sa vigu ei näe aegade algusest, see on fakt! Sina oleks saanud kõike seda vältida kui sa poleks hakanud nö. vägistama!!!
Las nad(kohtunikud) otsustavad jah, sorry aga kaldun arvama, et mina olen taas see, kes saab olukorrast litaka, sellisel juhul jääb kyll mulje mõne inimese karistamatusest, et kõike võib teha!

PS: neid "titadenooli" ma ei kavatsegi kunagi kasutama hakata. Ma olen proovinud neid kasutada ammu, kuid see pole võidusõit ja mind isiklikult väga segavad need, ma ei õpeta kellelegi kuidas keegi millega sõitma peab.

SpcVnd - ma ei tea miks ma otsustasin tulla paremalt, mõtlesin ka vasaku variandi ees kuid siis olid seal vist juba ees, ei tea sorry, kõik käis nii siva :)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas aivo80 » 15 Okt 2014, 8:10

Noel kirjutas:
PS: neid "titadenooli" ma ei kavatsegi kunagi kasutama hakata. Ma olen proovinud neid kasutada ammu, kuid see pole võidusõit ja mind isiklikult väga segavad need, ma ei õpeta kellelegi kuidas keegi millega sõitma peab.


Siis lepi ka karistustega, mis oleks ehk olemata, kui sa neid nooli kasutaksid.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Noel » 15 Okt 2014, 10:11

aivo80 kirjutas:
Noel kirjutas:
PS: neid "titadenooli" ma ei kavatsegi kunagi kasutama hakata. Ma olen proovinud neid kasutada ammu, kuid see pole võidusõit ja mind isiklikult väga segavad need, ma ei õpeta kellelegi kuidas keegi millega sõitma peab.


Siis lepi ka karistustega, mis oleks ehk olemata, kui sa neid nooli kasutaksid.


Ahah, nüüd saab karistusi selle eest, et nooli ei kasuta :good: (probleeme rajal saavad ka teised vältida üle pooltel juhtudel)
Ehk peaks manuaalkastiga sõitjaid ka karistama, see ju a´la tuuning, annab eelise :-D
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas powwa25 » 15 Okt 2014, 10:30

Noel kirjutas:Ahah, nüüd saab karistusi selle eest, et nooli ei kasuta :good: (probleeme rajal saavad ka teised vältida üle pooltel juhtudel)
Ehk peaks manuaalkastiga sõitjaid ka karistama, see ju a´la tuuning, annab eelise :-D


Ära unusta DL'i.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2095
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: VI etapp - Circuito di Roma 14.10

PostitusPostitas Noel » 15 Okt 2014, 10:49

powwa25 kirjutas:
Noel kirjutas:Ahah, nüüd saab karistusi selle eest, et nooli ei kasuta :good: (probleeme rajal saavad ka teised vältida üle pooltel juhtudel)
Ehk peaks manuaalkastiga sõitjaid ka karistama, see ju a´la tuuning, annab eelise :-D


Ära unusta DL'i.


Just nimelt powwa. Selle võiks ka ära keelata, kes kasutab siis saab karistada.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Järgmine

Mine Megane Trophy | Season 2



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE