X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas aivo80 » 20 Okt 2014, 10:37

Pilt

Lobby on kuni 21:50 avatud ainult põhisõitjatele. Peale seda saavad liituda ka varusõitjad, kui on veel ruumi.

Kvalifikatsioon algab orienteeruvalt 22.00

Sõidud on topelt pikkusega ja välja jagatakse ka topelt punktid!

HP piirangutega alustavad esimest sõitu:

1. Cenno -36HP
2. linnuke -30HP
3. rallimees -24HP
4. Nikson -18HP
5. rulx -12HP

Pange siis auto seaded varakult paika, et ei peaks hakkama enne kvali algust sellega aega viitma.

TABEL:

http://i.imgur.com/Mjq9xUo.png

Ja veel puust ja punaseks:

VARUSÕITJATE NIMEKIRJAS OLEVAD OSALEJAD SAAVAD LIITUDA ALATES 21:50, KUI TULED ENNE SEDA LOBBYSSE, SIIS PUNKTE SÕIDU EEST EI SAA!
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Est_RuLx » 05 Nov 2014, 0:14

Oi oi, peavalu, pole mulle see rada kunagi istunud. Esimesse kurvi pidurdamine on paras porr.
Kas siin sõidus jääb peale rehvi/kütte kulu : Very Fast?
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas SpcVnd » 05 Nov 2014, 1:31

ma loodan kyll :devil:
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas aivo80 » 10 Nov 2014, 9:29

Rehvi ja küttekulu ikka Very fast, nagu kogu hooaeg olnud.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Nikson » 11 Nov 2014, 19:10

Täna algus 15 min hiljem.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Est_RuLx » 11 Nov 2014, 23:58

Kvali läks hästi aga sõit läks aia taha ja muidugi sõidualgus venis liiga öösse. Oodati staarsõitjat pikkisilmi ja mõnimees jäi kemmergus magama. Tuleks ikka kellaaegadest kinni pidada!
Mõttetu oli jätkata taga üksinda sõites (samahästi ma võin offlines sõita). Jätkuvalt olen mina selle poolt, et tuleks teha kohustuslikuks kahe erineva rehvisegu kasutamine. On huvitavam ja saab reaalselt taktikaid kasutada. Ja boxibugi võiks ka ära kaduda. Auto pidurdab 20ni ja siis venib meeste vahele.

Oleks algusest peale seda sarja kaasa sõitnud, aga algne korraldaja oli pannud peale 10ne osaleja piirangu ja teemas ei olnud sellest juttugi.
Tehnikasport, Sh*t happens! (krt, ühel mehel on mingi cheat, pole kordagi katkestanud ja pole kordagi eksinud rajal :?: )
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas XXX » 12 Nov 2014, 1:01

Sry teise sõidu piduri eest, aga ei suuda puldiga sõita jube närviline on...
Niksonile jäin viimases kurvis ette poole sõidu aeg aga tahtsin boxi minna...
Ja viimasel ringil sai viimasest kurvist väljudes küte otsa, krdi täpselt ikka
:D
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Nikson » 12 Nov 2014, 1:04

Esialgsed tulemused:

1. sõit

1. missasja 40.49.150
2.Cenno_Lebedev +04.360
3. SpcVnd +26.113
4. Linnuke +38.049
5. Nikson +2.08.135
6. Hiir21 + 1 ring
7. rallimees DNF
8. Est_Rulx87 DNF

Viimase ringi sõitsin ilma kütteta.

2. sõit

1. Cenno_Lebedev 20.53.601
2. Linnuke +04.106
3. SpcVnd +22.599
4. Nikson +32.516
5. Hiir21 +1.05.697
6. missasja +1.54.151

Sari siis läbi. Tänud kes osa viitsisid võtta. Paistab, et huvi väiksevõitu ikka rahval.

Kaebused 24 tunni jooksul postkasti.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas SpcVnd » 12 Nov 2014, 1:23

Est_RuLx kirjutas:Kvali läks hästi aga sõit läks aia taha ja muidugi sõidualgus venis liiga öösse. Oodati staarsõitjat pikkisilmi ja mõnimees jäi kemmergus magama. Tuleks ikka kellaaegadest kinni pidada!
Mõttetu oli jätkata taga üksinda sõites (samahästi ma võin offlines sõita). Jätkuvalt olen mina selle poolt, et tuleks teha kohustuslikuks kahe erineva rehvisegu kasutamine. On huvitavam ja saab reaalselt taktikaid kasutada. Ja boxibugi võiks ka ära kaduda. Auto pidurdab 20ni ja siis venib meeste vahele.

Oleks algusest peale seda sarja kaasa sõitnud, aga algne korraldaja oli pannud peale 10ne osaleja piirangu ja teemas ei olnud sellest juttugi.
Tehnikasport, Sh*t happens! (krt, ühel mehel on mingi cheat, pole kordagi katkestanud ja pole kordagi eksinud rajal :?: )


ses mõttes, et.... kui konkurentsis ei püsi, siis ei sõida? kõlab totralt. Hiir nühkis vapralt lõpuni. mina olen 99% juhtudel lõpuni nühkinud kasvõi viimasel kohal. ja selliseid mehi on veel ja veel. Megane on selline masin, mis võib ka parimal sõitjal käest ära minna. keskmistel läheb päris kindlasti vähemalt kord-paar sõidu jooksul. see tähendab, et neid on võimalik püüda.

aga see selleks. eks igaüks otsustab ise kas sõidab mõisa peale või üldse mitte. tegelik jama on hoopis selles, et sa lahkud ja siis mingil imelisel põhjusel tuled tagasi, et siis uuesti lahkuda. ja enne esimest lahkumist on kindlasti vaja ekraani nurka romaan kirjutada. see on siislilegi selge, et kvali ja sõidu ajal ei kirjutata sõnumeid, kuna see nuka ilmuv kast häirib sõitmist. ma olen 100% kindel, et kedagi ei huvitanud sõidu ajal, millega sa tegeled, mis su mentaalne seisukord on jne. vabalt oleksime võinud sellest hiljem siit teemast lugeda, mida me ka tegime. "topelt ei kärise" ei tööta alati...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Est_RuLx » 12 Nov 2014, 7:34

Headsetide kasutamine sõidu ajal on keelatud, kusagil ei keela sõnumineerida.
Mul oli oma põhjus teist korda korraks siseneda, las see jääda minu teada.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas SpcVnd » 12 Nov 2014, 8:54

Est_RuLx kirjutas:Headsetide kasutamine sõidu ajal on keelatud, kusagil ei keela sõnumineerida.
Mul oli oma põhjus teist korda korraks siseneda, las see jääda minu teada.

unustasid kiivri lobbysse?

ega jah... ainult mõned kümned korrad on jutuks olnud see sõnumite kirjutamine...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Est_RuLx » 12 Nov 2014, 9:06

SpcVnd kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Headsetide kasutamine sõidu ajal on keelatud, kusagil ei keela sõnumineerida.
Mul oli oma põhjus teist korda korraks siseneda, las see jääda minu teada.

unustasid kiivri lobbysse?

ega jah... ainult mõned kümned korrad on jutuks olnud see sõnumite kirjutamine...


Ma ei loe läbi kõiki teemasid otsast lõpuni, sry :-D Võtan teadmiseks siis ;)
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas aivo80 » 12 Nov 2014, 9:17

Kõiki reegleid, keeldusid, piiranguid ja mida iganes veel ei jõua kirja panna. Sellest tuleks 5x paksem raamat, kui Piibel. Endal võiks ka mingi common sense olla ja taibata, et seda jutumulli pole sõidu ajal vaja ekraani nurka tekitada. Samuti ei peaks sõidu ajal edasi-tagasi lobbysse tilberdama. See on lausa puust ja punaselt esimesse posti kirja pandud. Samuti ei kottinud mõnda meest see "varusõitjate tuppa sisenemise reegel". Üldiselt on täitesti pohui, mis esimesse posti kirjutad - mõni üksik võtab ainult vaevaks lugeda. Oleks ma neid reegleid tõesti kasutanud, siis oleks olnud jälle kisa taevani. Aga kuna oli niikuinii plaan sari seisma panna, siis oli endal ka juba pohui. Peaksite Niksonile vägagi tänulikud olema, et ta viitsis asja lõpuni vedada. Minul ei ole enam mingit motivatsiooni GT's midagi korraldada. Põhjuseks ongi 90% kasutajate täielik pohuiism reeglite ja peamiselt järgmise asja suhtes - registreeritakse ennast ära ja kohale võibolla ilmutakse üheks sõiduks, et siis ka katkestada.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas XXX » 12 Nov 2014, 19:38

aivo80 kirjutas: Samuti ei kottinud mõnda meest see "varusõitjate tuppa sisenemise reegel". Üldiselt on täitesti pohui, mis esimesse posti kirjutad - mõni üksik võtab ainult vaevaks lugeda.

mida sa plärad, ma läksin vist 2150 sisse, kui nikson oli seal ainuke olija... teised tulid veel hiljem... siis võiks nagu põhisõitjad ise õigeks ajaks tulla, ei peaks alustama 2230?
:?:
nagu aastaid tagasi siiani on siin keskkonnas mingi pidev viha ja tigedus...
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Noel » 12 Nov 2014, 20:12

Kõigepealt Vabandan, et minupärast pidi ootama. Rääkisin Niksoniga, et esimest sõitu alustate kindlalt 22.15 ja jõuan teiseks sõiduks ehk. Üllataval kombel kui koju jõudsin polnud veel alustatud, Tänan väga selle eest, et sain viimasest sõidust osa võtta ning ära oodati :good:
Sõidust: imekombel sain ainsatki ringi harjutamata kõige lahjema masinaga Q võidu, kuigi villul oli masin 100% ja sai mööda, järgi pysisin kenasti kuni eelviimase ringini kuid mööda ikka ei saanud, peale viimast boksi olin ees kuid rehv sai enne villut otsa ja kartsin kytte pärast ka, võimsust ikka vajaka aga tore oli :good:
Teisest sõidust ei mäleta eriti midagi, sain rahvast mööda ja ette jäingi, lõpus oli rehv paremal ees 2 ja taga 1 ja Linnukesega vahe kahanes kuid sõit lõppes enne. Boksist tulles jäin vist rallimehel ette kuigi yritasin nii raja ääres olla kui võimalik, lasin hooga ka maha, et tal ruumi oleks. Sõiduajal jutustamine on häiriv+mis siis kui mõni oleks sissevälja siiberdamise eest disco saand?(pohhui ilmselt oleks olnd) Jääb ka mulje-Kui ma ei võida siis ma ei sõida. Kahju. Mindki ajavad "pissed offi" need regajad kuid mittesõitjad!!! peaasi, et saaks koha kinni panna, variant oleks teha regajaga, kes sõitma ei ilmu, tõsta ta kohe varumeeste pingile ja koht vabaks jätta, sellisel juhul saaks ükskõik, kes varumeestest koha asendada vms.
Kokkuvõtteks: Mulle see sari Väga meeldis, mulle meeldisid kõik rajad(peale highspeedringi) ja sõidud, auto on krt ikka nii hea, nagu rusikas mulle silmaauku :good: Autoga(mis sest, et 36HP lahjemaga, vahest isegi plussiks see) oli väga lust ja lihtne sõita mul küll vähemalt, nagu kala vees noh.
Tänan algset korraldajat suurepärase sarja(ja veelkord auto!) eest ning ka Niksonit sarja jätkamise eest!!!
Eks jään ootama(nagu mõnigi veel) RedBullJunior sarja :p

Oli tore :good:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Nikson » 12 Nov 2014, 20:55

Noel kirjutas:Kõigepealt Vabandan, et minupärast pidi ootama. Rääkisin Niksoniga, et esimest sõitu alustate kindlalt 22.15 ja jõuan teiseks sõiduks ehk. Üllataval kombel kui koju jõudsin polnud veel alustatud, Tänan väga selle eest, et sain viimasest sõidust osa võtta ning ära oodati :good:

Tahtsingi alustada kell 22.15. Kui aeg käes polnud rallimeest. Tal oli HP lubatust suurem ja andsin chatiga märku. Ei reageerinud ta. Helistasin isegi mitu korda. Aega oli juba parajalt läinud. Lõpuks resettisime raja, et saaks alustada, kuna ilma resettimata oleks rallimehe auto rajal olnud. Rada tagasi laadides ilmus rallimees välja ja ka sina logisid just sisse. Otsustasime ka sind siis ära oodata.
Kuigi mul on siin osavõtjate nappusest mõne sarja idee üle läinud siis, kui peaksin siiski midagi ette võtma, siis algusaeg oleks arvatavasti kell 22.30. Rahvas võikski märku anda, et paljud sellisel juhul osavõtjad kindlalt oleks. Eks mõni muidugi vaataks ka mis autoga oleks ja otsustaks siis, aga siiski. :?:
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Nikson » 12 Nov 2014, 21:05

Lõplikud tulemused:

1. sõit

1. missasja 40.49.150
2. Cenno_Lebedev +09.360 +5 sek (kiirel ringil)
3. SpcVnd +26.113
4. Linnuke +38.049
5. Nikson +2.08.135
6. Hiir21 + 1 ring
7. rallimees DNF
8. Est_Rulx87 DNF

Viimase ringi sõitsin ilma kütteta.

2. sõit

1. Linnuke 20.59.707
2. Cenno_Lebedev +00.894 +5 sek (kiirel ringil)
3. SpcVnd +27.599
4. Nikson +42.516 +5 sek (kiirel ringil)
5. Hiir21 +1.10.697
6. missasja +1.59.151

Tänud veelkord, kes viitsisid osa võtta ja lõpuni sõitsid. Ehk näeme uues sarjas. Lootust peab ju olema. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas aivo80 » 12 Nov 2014, 21:10

XXX kirjutas:
aivo80 kirjutas: Samuti ei kottinud mõnda meest see "varusõitjate tuppa sisenemise reegel". Üldiselt on täitesti pohui, mis esimesse posti kirjutad - mõni üksik võtab ainult vaevaks lugeda.

mida sa plärad, ma läksin vist 2150 sisse, kui nikson oli seal ainuke olija... teised tulid veel hiljem... siis võiks nagu põhisõitjad ise õigeks ajaks tulla, ei peaks alustama 2230?
:?:
nagu aastaid tagasi siiani on siin keskkonnas mingi pidev viha ja tigedus...


Ei mõelnud sind.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas Nikson » 12 Nov 2014, 21:42

aivo80 kirjutas:
XXX kirjutas:
aivo80 kirjutas: Samuti ei kottinud mõnda meest see "varusõitjate tuppa sisenemise reegel". Üldiselt on täitesti pohui, mis esimesse posti kirjutad - mõni üksik võtab ainult vaevaks lugeda.

mida sa plärad, ma läksin vist 2150 sisse, kui nikson oli seal ainuke olija... teised tulid veel hiljem... siis võiks nagu põhisõitjad ise õigeks ajaks tulla, ei peaks alustama 2230?
:?:
nagu aastaid tagasi siiani on siin keskkonnas mingi pidev viha ja tigedus...


Ei mõelnud sind.

Jah Hiir, aivo mõtleb esimesi etappe. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: X etapp - Apricot Hill Raceway - 11.11

PostitusPostitas XXX » 12 Nov 2014, 23:32

Sry ma ise reageerisin üle, jäi mulje nagi oleks viimasest sõidust jutt...
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Järgmine

Mine Megane Trophy | Season 2



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE