Project CARS

Re: Project CARS

PostitusPostitas Mihkel0987 » 06 Mai 2015, 16:27

Ise teen ka pre orderi tänase päeva jooksul ära. (vähemalt loodan)
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 06 Mai 2015, 16:29

aivo80 kirjutas:No mine võta küpsist :D

Mmmm Domino küpsis :-)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 07 Mai 2015, 17:25

Täna ta siis jõudis kõigile kättesaadavaks. Lugenud siiani veel rohkem positiivset tagasisidet aga negatiivset on ka ikka korralikult, pole perfektne midagi ja paar Shiftist jäänud viga küljes siiani. Puldimehed juba kirunud ja siis mõned väitnud, et päris sim ta ikka ei ole aga lähedale. Nagu aru sain, siis mõned meist vaatamata riskantsele tehingule ikka selle ostnud, tahaks teie kommentaare ka kuulda. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 07 Mai 2015, 18:45

Esialgsel katsetamisel täitsa hea mäng.

Puldiga oli algul harjumatu, aga siis sai netist paar õpetus ja see muutis paremaks.

Aga väga palju mänginud ei ole, peamiselt online tagunud.
Seal käib ikka korralik romuralli. Esiots sõidab hästi ja taga rammimine.

Hetkel rohkem aega pajatada ei ole, pärast võib olla räägib veel.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas Linnuke » 07 Mai 2015, 21:40

Rehvid on GTga võrreldes ikka hiirvaiksed, pidurdamisel on veel midagi kuulda, aga kiirendamisel kui mootor ka möirgab ei saa midagi aru ja kergesti läheb see pära käest ära. Võibolla olen liiga harjunud ka GTs kuulmise järgi sõitma. Ja tegelikult ma ei oska ka puldiga sõita, võibolla rooliga oleks see pidamise tunnetamine parem :s aga minu rooli see mäng ei toeta :-x AI on väga hea, omavahel nad alati hästi hakkama ei saa aga minu vastu sõidavad päris ägedalt, pistavad nina vahele kus vähegi saab. Oli juhus, kus üks hüppas shikaanis kõrge kaarega üle äärekivi et minust ette saada ja sai ka ;) Multiplayer paistab ka toimivat korralikult. Siiamaani tundub et päris arvestatav võidusõidu mäng, tahaks rooliga ka proovida :good:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 07 Mai 2015, 22:38

Egas midagi, tuleb sari ära teha. :D

Online kohta veel seda, et nüüd näitab ka sõitjate pingi ära. Väga lihtsalt saab läägija teada. :D
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 07 Mai 2015, 23:20

AI on siis vastupidine GT6 AI-le, teie kirjelduse järgi ehk väga aggresiivsed ja ei tunne reegleid. Natuke parem lahendus küll kui GTs.

Kuulsin kuskilt nurgast, et mitte pre-orderiga mängu ostnud saab ainult kasutada 70 ja pre-orderiga (digitaalsel kujul) saavad 78 autot kasutada. Mängus niigi vähe erinevaid masinaid ja teevad sellise triki.

Praegu tundub, et nad on saanud enamvähem hakkama mänguga, veel. Huvitaval kombel on buge päris palju (info gtplanet.net foorumist). Ei taha uskuda, et buge värske väljastamise aja tõttu palju on, mõned sepad juba ammu käpa ligi sellele saanud ja hilines mäng ka mitu korda.

Oleks mängus auto, millega sõita ma saaksin, siis oleks mu PS4 soovide listis ja kui suudavad 3 kuu jooksul bugid kontrolli alla tuua. Keskmine kvaliteet aga sõidukogemus kindlasti huvitav selles GT6-le vaheldusena.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas paalikas » 07 Mai 2015, 23:57

Esmamulje täitsa ok. Päris simu pole, aga kehva ka nagu pole. Kuidagi sujuv ja pehmevõitu...
Roolile tahaks rohkem tagasisidet, aga default seades vb ongi kehva. Eks peab sättima ja katsetama.
Väga hästi tunnetab kui pidamine kaob. Murule minnes on auto suht juhitav, mitte ei spinni kohe.

Heli hea ja pilt ilus. Kiivri vaadet kiidan. Kaamera ja istme seadistamine hea. Menüü lihtne ja auto seadistamine.
Katki läheb ka auto. Põletasin Sierraga kummi ja kaua ei läinud kui kotti jooksis. (pole ka ime)
Driftimiseks peab ilmselgelt seadistama autot. Erinevate rehvisegude võimalust ei märganud.

Karjääri tehes boksis oli probleeme ratta alt saamisega ja siduriga väike jama. Boksi strateegiat saab muuta. Sarja tegemiseks tundub hea mäng. Võiks selle automaatse boksi sisse -välja sõidu ära kaotada.
Tahaks ise sõita. Aadud tunduvad enamvähem, aga peab veel katsetama.

Online proovisime Liikuri härraga ka pisut, täitsa toimis. Miskipärast pole chatti ja ei saa auto klassi
lobbys vahetada ja Aadude raskusastet jm pisiasju.
Sattusin ka mingisse suva tuppa kus oli laus vihm ja jõhker lag.

Eks väikseid vigu ole ja küllap ajapikku paraneb. Näis näis :)
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 08 Mai 2015, 0:04

Kui pool tiimi on mu endised sõbrad online NFSist, siis pole bugide parandamist väga loota ........ kogemused. Loodetavasti siis selleks mänguks on neile puust ja punaseks selgeks tehtud, et bug = paha ja peab eemaldama esimesel võimalusel.

kiivrikaamera on shiftis ka hea, meeldib mullegi ja vist Project Carsi ka midagi sarnast loonud?

Rooliga mängijad praegu hädas tagasisidega kõik, vähemalt bugide foorumis see põhiteema on.

paalikas kirjutas:Murule minnes on auto suht juhitav, mitte ei spinni kohe.
See oleneb kuidas murule minna. ;)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas Est_RuLx » 08 Mai 2015, 2:48

Nonii, lõppude lõpuks on mäng väljas. Õnneks või kahjuks pole mul veel PS4, mille peal seda katsetada, aga oma läpakal olen seda mängu natuke mänginud juba(pc varianti). Tõmbasin niinimetatud extended demo, et siis otsustada, kas osta täisversioon.

Plussid
Ilus graafika (graafika seaded high ja mäng jookseb 60fps minu läpakal)
Ühildub ilusti minu vana rooliga (driving force gt)
Juhitavus rooliga on hea
Palju erinevaid vaateid (kiiver, rool, kapott, katus jne)
Palju erinevaid radasid

Miinused
autode valik võiks olla suurem (mitte nagu GT6'es, aga vähemalt 100 erinevat tänava autot ja lisaks võidusõidu klasside autod)
Auto mootori helid (helidega tuleks veel vaeva näha, minu kõrv ei kiida veel seda teostust heaks)
PS4 ja XBOX omanikud peavad veel lisaks kukrut kergendama, kui tahavad rooliga sõita (PC meestel veab)


Tuleb veel ülevaateid vaadata ja extended demo katsetada ning otsus langetada, kas soetada täis versioon PC'le või mitte.
Üks asi on kindel, minul nii palju raha ei ole, et osta PS4+TM300RS+PSplus+mäng :s liiga kulukas
Korralik võimas läpakas olemas ja rool mis ühildub.
PC mäng kõigest 35 € :cool:

Minu silmis nad isegi üllatasid mind, arvasin, et tuleb midagi jubedamat :good:
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Project CARS

PostitusPostitas aivo80 » 08 Mai 2015, 8:13

Puldi meeste lohutuseks võib öelda, et proovisin eile Niksoni shareplayd ja vaatamata shareplay lagile sai puldiga kenast hakkama.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 08 Mai 2015, 9:04

Teeks siis mingi aeg proovi. Katsetaks igasuguseid asju ja vaataks, kuidas kõige parem sarja teha oleks.

Mis päev võiks sobida?
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas lamp » 08 Mai 2015, 9:25

njaa...peab vist sügisel ligi vötma selle asja, varem vist ei viitsi väga. Sari valmis siis vöib ju mängida :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: Project CARS

PostitusPostitas Linnuke » 08 Mai 2015, 14:56

powwa25 kirjutas:Teeks siis mingi aeg proovi. Katsetaks igasuguseid asju ja vaataks, kuidas kõige parem sarja teha oleks.

Mis päev võiks sobida?


Ma võin katsetada iga päev, välja arvatud kui GT sõidud on
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Project CARS

PostitusPostitas Nikson » 08 Mai 2015, 17:43

Mul pole veel vaimustust peale tulnud. Pole isegi proovida viitsinud. :D

Proovisin siis lõpuks veidi. Ei ütleks ka, et päris simu. Mingi lag on nagu juhtimisel sees ikka. Aivo, ma arvan, et see polnud nn Share play pärast. Eks peab neid puldi seadeid vaatama, ehk annab paremaks teha. Mingi autoga sõites oli päris Shift 2 moodi see lag isegi. :D
Mingid asjad mis silma juba jäid. Rehvi kulumisest ei sa veel aru. Näitab ka seda mingit moodi, et palju kulunud on või mitte? Online see muidugi hea, et näed vahet ees ja taga sõitjaga. Aga mis häirib (mind), et pole nn nimekirja järjestusest ekraanil kõrval. Eks see maitse asi muidugi.
Eks ma pean veel avastama seda mängu muidugi, aga ei tõmba väga veel kuidagi. Loomulikult GT-ga pole seda mõtet võrrelda, kuna erinevad mängud ikkagi, aga kambakesi koos sõites on kõigil samad tingimused. Võibolla olengi liialt GT-ga harjunud ja tahaks mõningaid asju ka selles mängus näha. Lobby seadeid vist lobbys olles enam muuta ei saa. See nagu häiris. Aga kui avastan veel seda mängu, äkki leian ka need kohad üles. powwa kindlasti rohkem mänginud ja teab ehk juba. Rallimehelt tahaks ka arvamust kuulda. Paljud on selle mängu igatahes omale juba soetanud ja mitmed tahaks hirmsasti sõita. Ka kadunud liikur oli eile meiega lobbys. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Project CARS

PostitusPostitas konka » 10 Mai 2015, 1:16

Nikson andis mulle proovida seda mängu siis ja pean ütlema et enam ma seda mängu väga ei tahagi. Täiesti perses juhitavus on puldiga. Plaan on ta nagunuii kunagi ikka ära osta. Tahaks rohkem süveneda sellesse mängu. Ehk tahab asi lihtsalt harjumist aga hetkeseisuga mulle tundub et juhtimine on õudus kuubis. Rool ka kunagi osta ja siis on ehk rooliga asi parem. Mingi romuralli ainult käis ja ei saanud üldse normaalselt sõita. Viimase sõidu renaultiga oli enam vähem aga ikka suht perses. Lahe on küll see et igast värki võib juhtuda autoga. Läheb katki ja mootor jookseb kotti ja saab igast trahvisekundeid aga see juhitavus on imelik.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Project CARS

PostitusPostitas Mihkel0987 » 10 Mai 2015, 8:02

Kõik juhitavus on muudetav. Ning Share Play on tavaliselt mingi pisikese läägiga.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Project CARS

PostitusPostitas Nikson » 10 Mai 2015, 11:04

Mihkel ma ise ju mängin ilma share playta. Ja Akvaariumi jutu lisaks. Seda mida seal onlines teistega proovisid, oli kõik abid maas. Kuidagi hull on jah siis sõita. Eks oleneb autost muidugi. Peab igasuguste abidega proovima, siis ehk nauditavam. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Project CARS

PostitusPostitas Linnuke » 10 Mai 2015, 11:47

Olen nüüd ka õppinud uuesti puldiga sõitmist paar päeva. Minul mingit läägi küll juhitavuses pole, kõik toimib nagu peab. Sõidan ilma abideta v.a. ABS (seda ka mõnikord pole). Pidamise tunnetamisega on veel probleeme ikka. Rooliga oleks kindlasti parem. See et sõidu ajal infot vähem ekraanil on teeb asja rohkem simuks, saab ainult telemeetria andmeid vaadata ja sõitjate nimekirja ka pole, ainult vahe eelneva ja järgmisega.

Kust oleks mõistlik hankida mingi Thrustmaster rool? Eestis neid poes vist ei müüda. GT7 jaoks läheb midagi nagunii vaja.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 10 Mai 2015, 13:43

Mul GT6 ka võimalikult vähe ekraanil, seda saab seadistada. Kui on premium auto ja ilma kuludeta sõit siis eemaldan üldse kõik ja sisekaameraga sõidan. Mul näiteks HUD selline.
Pilt
Rada ja teisi sõitjaid mul vaja näha pole aga muu tegelikult on oluline olenevalt võistlusest.

Roolidest leidsin midagi sellist aga tundub väga kallis olevat. Vähemalt toetab PS3 ja PS4 mõlemat, 1080 kraadi pööramisraadius ja FFB. Ning e-pood tundub olema kommetaaride põhjal usaldusväärne.
https://mts.ee/thrustmaster-t300-rs-whe ... ,-ps3,-ps4
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

EelmineJärgmine

Mine Project CARS



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE