Project CARS

Re: Project CARS

PostitusPostitas powwa25 » 17 Okt 2014, 20:25

liikur kirjutas:Lükkub edasi märtsikuusse 2015
http://www.projectcarsgame.com/


No raiped, peaaegu oleks täna pre-orderi ära teinud, eeldusel et oleks saanud novembris mängida.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Project CARS

PostitusPostitas pets2 » 12 Nov 2014, 17:48

Tean seda. Kahjuks ta oli ammu juba Xbox analoog GT le. Aga nüüd paistab, et PS4 le tuleb ilmsesti.
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Project CARS

PostitusPostitas aivo80 » 13 Nov 2014, 9:12

pets2 kirjutas:Tean seda. Kahjuks ta oli ammu juba Xbox analoog GT le. Aga nüüd paistab, et PS4 le tuleb ilmsesti.


Algselt oli tegu siiski PC mänguga, siis lubati eelmiste konsoolide peale ja siis loobuti ka sellest mõttest ja tehakse praegustele.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Project CARS

PostitusPostitas SpcVnd » 28 Jaan 2015, 18:27

#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Project CARS

PostitusPostitas Est_RuLx » 12 Mär 2015, 13:25

Ei tule sealt head nahka, jälle lükati edasi (mai 2015)
http://www.wmdportal.com/projectnews/project-cars-release-date-moves-to-may-2015/
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 12 Mär 2015, 17:16

Need, kes seda mängu teevad on mulle vanad tuttavad muide NFS Worldi aegadest. Buge nemad eemaldada, vähemalt oskuslikult, ei õnnestu. Parandavad 2, tekitavad 10. Arvan, et praegu see nii ka on kui seda relase date edasi lükati. Õnneks communiy manager hr.Drew väga mõistlik inimene ja teab päriselt, mis mängus toimub.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas Est_RuLx » 12 Mär 2015, 18:52

NFSTimukas kirjutas:Need, kes seda mängu teevad on mulle vanad tuttavad muide NFS Worldi aegadest. Buge nemad eemaldada, vähemalt oskuslikult, ei õnnestu. Parandavad 2, tekitavad 10. Arvan, et praegu see nii ka on kui seda relase date edasi lükati. Õnneks communiy manager hr.Drew väga mõistlik inimene ja teab päriselt, mis mängus toimub.


"slightly mad studios" ei teinud NFS Worldi. SMS'i kartoteegi kuuluvad SHIFT seeria ja veel mõned vähe tuntud mängud.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 13 Mär 2015, 8:39

Est_RuLx kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Need, kes seda mängu teevad on mulle vanad tuttavad muide NFS Worldi aegadest. Buge nemad eemaldada, vähemalt oskuslikult, ei õnnestu. Parandavad 2, tekitavad 10. Arvan, et praegu see nii ka on kui seda relase date edasi lükati. Õnneks communiy manager hr.Drew väga mõistlik inimene ja teab päriselt, mis mängus toimub.


"slightly mad studios" ei teinud NFS Worldi. SMS'i kartoteegi kuuluvad SHIFT seeria ja veel mõned vähe tuntud mängud.

Tean aga see stuudio koosneb suurel osal NFSW endistest tegijatest. NFSW viimase 2 aastaga 4 developerit tundnud ja mäng nüüd rohkem EAle kui kerge raha saamise koht. Sligtlymad studios teeb online mängu ka nagu NFSW, kui veel teevad, pole sellega enam niiväga kursis.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas lamp » 13 Mär 2015, 12:27

kui arvestada shifti ja shift2 siis krt, ei tea kas tasub nii pikki silmi seda mängu oodatagi, shift2 pole mitte kuidagi moodi mäng mida nö heade alla rivistada.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 13 Mär 2015, 13:44

lamp kirjutas:kui arvestada shifti ja shift2 siis krt, ei tea kas tasub nii pikki silmi seda mängu oodatagi, shift2 pole mitte kuidagi moodi mäng mida nö heade alla rivistada.

Ega NFSW ka midagi head polnud nende tegevuse ajal. Enne NFSW kõrvaldamist suutsid läägi eemaldada teistelt mängijatelt ja lisada paar autot, mille eest 20€ välja tuleb käia. Ma algusest peale teadnud, et Project Carsist head välja ei tule, kui tuleb, siis mingi ime abil. Reklaami osaga vähemalt vaeva nähtud tublisti.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas Linnuke » 21 Mär 2015, 0:07

PSN preorder paigas :cool:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 21 Mär 2015, 1:38

Linnuke kirjutas:PSN preorder paigas :cool:

Eks hakka muljeid ka jagama, kui see millalgi välja ka peaks tulema, huvitav oleks teada kui hästi või kehvasti mu vanad "sõbrad" hakkama said. :D
Kui siis tõesti superhea nagu trailerites ja GTd maha tehes räägitakse, siis võin ka mõelda selle ostule aga alles siis kui aasta mängu müügile panekust möödas, eelnevad kogemused üle poole selle mängu tiimiga ikka takistavad.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas Mihkel0987 » 21 Mär 2015, 7:43

Ma pre orderit ei tee kuid mängu ostan siiski alguses ära.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 21 Mär 2015, 8:24

Auto listiga pole midagi muutunud kahjuks või õnneks. Hoiduvad Jaapani autodest nagu kardaks neid või lihtsalt põgenikud jätsid jaapani autode pooldajad oma kambast välja Slighty Madsi minnes. :D Neid just kuigi palju ka polnud avalikult.
Evo X ainult confirmed siiani või vaatasin vanu uudiseid. :( Mingid Nissanid ka aga seda tulevikus DLC näol praeguste juttude järgi.
Vähemalt track list korralik, palju mida GTs pole olnud.

Auto list põhi asi miks sellest mängust hoidun ja siis see katastroofiline 1/2 tiimist selle mängu taga, vähemalt NFSW-ga olid. Võibolla teine 1/2 tiimist tunneb oma tööd kvaliteetselt teha ja mitte iga uuendusega 100 jama korraldada.

Ma üritan vist seda täiega maha teha siin seda mängu enda postitustega kui igipõline GT mängija. :-D Ma 50% kindel, et see sarnaneb Driveclubi algusega (ehk siis kehv algus, on see paremaks ka muutunud üldse?)või siis updateivad selleni.

Neljapäevane jama ruumiga ühinemisel, mille põhjustas avatud mikrofon, seostub enne selle stuudio kinni panemist, kust pooled Slightly Madis nüüd, tegid NFSW kiirelt uuenduse, kus eemaldati mängusisene mikker, sest tekitas liigselt läägi. PD ka vist millegi sarnase otsas nüüd. :(
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas liikur » 23 Mär 2015, 19:54

Jää hakkab sulama: Project Cars toetab Fanatec'i roole PS4 ja XbOne konsoolidel.
http://www.projectcarsgame.com/home/fan ... o-consoles
http://www.projectcarsgame.com/beyond-reality.html
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: Project CARS

PostitusPostitas aivo80 » 17 Apr 2015, 20:13

_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 18 Apr 2015, 0:39

Raja listi on suutnud nad suuremaks ajada kui Gran Turismo 6 on, 3 erinevat võimalust rada sõita rohkem (panin tähele, et Nordschleife on jagatud 3 tükiks, kavalad sepad) Aga kohtade poolest jääb GT6-le 10 võrra alla isegi siis kui Nürpat nad arvestavad 2 korda http://www.projectcarsgame.com/locations.html

Autodega ikka sama, mulle isiklikult ei istu see valik igatahes. https://www.gtplanet.net/forum/threads/project-cars-car-list.305494/

Kodulehte uurides ikka mulle ei meeldi see, et graafika üle nii palju uhkeldavad siis. Liiga palju seda mulle ja PS3 peal töötavad GT6st muidugi parem ja hääled ka paremad autodel. Karjäär mood on ka GT6st detailsem, isegi nais pealelugeja on olemas. Karjäär mood on sarnane päriselus omaga, valid sarja (see võib olla mõndadele kehv, et kohe saad nagu tipust alustada, ei ole mingit karjääriredelit) Praegu igatahes näib, et GT6 jääb võimaluste arvuga hästi napilt peale siiski.

Oli tahtmist uurida selle mängu kohta lähemalt ja tegin väikese kokkuvõtte siia, kui juba vist kõik asjad on kinnitatud sel mängul.
Varsti saavad siis mängu ka tavakasutajatele valmis ja ootan põnevusega, mis sellest arvatakse.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas Mihkel0987 » 19 Apr 2015, 10:25

NFSTimukas kirjutas:Raja listi on suutnud nad suuremaks ajada kui Gran Turismo 6 on, 3 erinevat võimalust rada sõita rohkem (panin tähele, et Nordschleife on jagatud 3 tükiks, kavalad sepad) Aga kohtade poolest jääb GT6-le 10 võrra alla isegi siis kui Nürpat nad arvestavad 2 korda http://www.projectcarsgame.com/locations.html

Autodega ikka sama, mulle isiklikult ei istu see valik igatahes. https://www.gtplanet.net/forum/threads/project-cars-car-list.305494/

Kodulehte uurides ikka mulle ei meeldi see, et graafika üle nii palju uhkeldavad siis. Liiga palju seda mulle ja PS3 peal töötavad GT6st muidugi parem ja hääled ka paremad autodel. Karjäär mood on ka GT6st detailsem, isegi nais pealelugeja on olemas. Karjäär mood on sarnane päriselus omaga, valid sarja (see võib olla mõndadele kehv, et kohe saad nagu tipust alustada, ei ole mingit karjääriredelit) Praegu igatahes näib, et GT6 jääb võimaluste arvuga hästi napilt peale siiski.

Oli tahtmist uurida selle mängu kohta lähemalt ja tegin väikese kokkuvõtte siia, kui juba vist kõik asjad on kinnitatud sel mängul.
Varsti saavad siis mängu ka tavakasutajatele valmis ja ootan põnevusega, mis sellest arvatakse.


Kui mäng hea on ja online võimaldab sarju teha siis arvan, et GT6 on jokk praeguseks kuna GT6 on jura ja ega ta ei parane ka. Liiga palju negatiivseid vigu on olnud.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Project CARS

PostitusPostitas StenNansten » 19 Apr 2015, 11:40

Mihkel0987 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Raja listi on suutnud nad suuremaks ajada kui Gran Turismo 6 on, 3 erinevat võimalust rada sõita rohkem (panin tähele, et Nordschleife on jagatud 3 tükiks, kavalad sepad) Aga kohtade poolest jääb GT6-le 10 võrra alla isegi siis kui Nürpat nad arvestavad 2 korda http://www.projectcarsgame.com/locations.html

Autodega ikka sama, mulle isiklikult ei istu see valik igatahes. https://www.gtplanet.net/forum/threads/project-cars-car-list.305494/

Kodulehte uurides ikka mulle ei meeldi see, et graafika üle nii palju uhkeldavad siis. Liiga palju seda mulle ja PS3 peal töötavad GT6st muidugi parem ja hääled ka paremad autodel. Karjäär mood on ka GT6st detailsem, isegi nais pealelugeja on olemas. Karjäär mood on sarnane päriselus omaga, valid sarja (see võib olla mõndadele kehv, et kohe saad nagu tipust alustada, ei ole mingit karjääriredelit) Praegu igatahes näib, et GT6 jääb võimaluste arvuga hästi napilt peale siiski.

Oli tahtmist uurida selle mängu kohta lähemalt ja tegin väikese kokkuvõtte siia, kui juba vist kõik asjad on kinnitatud sel mängul.
Varsti saavad siis mängu ka tavakasutajatele valmis ja ootan põnevusega, mis sellest arvatakse.


Kui mäng hea on ja online võimaldab sarju teha siis arvan, et GT6 on jokk praeguseks kuna GT6 on jura ja ega ta ei parane ka. Liiga palju negatiivseid vigu on olnud.

Minul GT6 küll erinev kogemus, ainuke viga mis mind korra puudutas oli see käigukasti bug viimati. Muu jama online osas enda ja teiste kehva neti põhjustatud. GT6 vb on jok, aga kui GT7 tuleb, siis läheb kaalukauss üle GT poolele. Küll see vaimustuse hetk raugeb, kui mäng käes inimestel. Praegu nähtu ja loetu põhjal GT6 pakub üldiselt rohkem, GT7 kohta ei tea veel midagi.

Eile seiklesin ka foorumites, kuna ise ei saa aru, miks see mäng nii oodatud paljude poolt on. Sain aru, et pahviks lööb inimesi graafika (põhiliselt) ja võimalus GTd maha teha. Kodulehti võrreldes saab väga hästi aru ka, mis firma oma mängu juures kõige rohkem väärtustab. Muud väga eriti ei märganud või oli liiga vähe mainitud. Mina hindan sõidu mängude puhul kõige rohkem auto valiku mitmekesisust, mängu kvaliteeti ja võimalusi mis mängus teha saab, GT6 seda pakub mulle ja Project Carsi puhul kahtlen. Auto valiku mitmekesisus on juba mängust väljas minu jaoks aga võidusõidu simult ei ole mõtet oodata tavalisi autosid aga siiski võidusõidu autode mitmekesisus ikka halb, minule siis. Ühes youtube comparision videos panin tähele, ja osad kommentaarides ka, et vedrustuse mudel GT6 on arenenum või siis realistlikum, jagaks videot ka kui mäletak, kuidas seda leida.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Project CARS

PostitusPostitas soulbleed » 19 Apr 2015, 13:36

ei usu selle mängu edusse.. pole siiani tulnud ega tule ka edaspidi niipea paremat mängu kui Gran Turismo ja lihtsalt graafika pärast seda mängu ei soeta .pole ka kohane ps4 ja ps3 mängu võrrelda ,ootame ikka enne GT7 ära :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

EelmineJärgmine

Mine Project CARS



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE