8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas Nikson » 03 Jaan 2015, 12:46

CCM 2 kaheksas etapp sõidetakse Special Stage Route 5 rajal 06.01.2015 ja sõidetakse 20 ringi.
SS5.jpg

Raja pikkus = 3787,2 m
Pikim sirge: 1001 m
Kõrguste vahe: 21,2 m
Kurve: 16

Kuni 22.10-ni lobby avatud põhinimekirja sõitjatele. Alates 22.10-st võivad siseneda varusõitjad.
Start kvalifikatsioonile kell 22.20.
Rehvivalik vaba. Kohustus kasutada kahte erinevat segu sõidu jooksul.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas Nikson » 06 Jaan 2015, 13:08

Meenutusi siis esimese hooaja etapilt. Ses mõttes ajalooline etapp, et meie sõitudega liitusid Cenno ja Pets.
Noel kirjutas:Esimene sõit siis, hoidsin ennast väga tagasi, et mitte rikkuda võimalikke punktikogujaid, tundub, et hoidsin liigagi tagasi.
Ma ei saa aru, kas kui ma yritan tuulest kõrvale sõita, siis möödasõidetav jõnksutab ja vibreerib mu kõrval niiet toksis ja nügis korralikult, mistõttu mu sõit p###e minema hakkaski? Tegemist oli siis EST_Rulx87-mega, oli see nüüd tahtlik või mitte, samuti reeglites on kirjas, et koha kaitsmiseks võib teha nö. ühekordse rajapoole muutusega, mitte siiberdada paremale vasakule koguaeg.
Ma ei esita siin mingeid proteste ega midagi, kuid tundub, et rajal peab ikka veits nahhaalne olema...

Sõit oli iseenesest hea, jõudsin palju järgi kuid siis mnjh, enda vead maksid taas kätte ja softid kulusid 10 ringiga pea nulli.

Cheers :cool:

lamp kirjutas:Pmst rajal vöid trajektoori muuta positsiooni kaitsmiseks ainult korra, ehk siis idaali pealt katva trajektoori peale, tagasi idaali enne kurvi pmst ronida ei tohi.

Eile oli suht vinge söit, sain isegi möne minuti esimene olla :D
Aga hullult hakkas häirima see et kui keegi körval söidab, krt ei näe kus täpselt on. Eile sai möned kurvid ikka korralikult laiaks ära lastud et mitte peale keerata. Peab hakkama selle head trackingu teemaga tegelema, saaks vb küljeaknast ka välja vaadata :D

Üldiselt hooaja parim tulemus. :cool:

Rajareits kirjutas:
lamp kirjutas:Peab hakkama selle head trackingu teemaga tegelema, saaks vb küljeaknast ka välja vaadata :D


See raibe töötab ainult Arcades.. :p

Aga Rulxilt siukest asja ei ootaks.. :dont:
LAG ei saand olla?

tali kirjutas:muidu oli väga huvitav sõit, aga päris ilma halvata ikka ei saanud. minu võidusõit anything-iga sai lõpu 4 ringi enne lõppu, kus muidu hästi sõitnud põhikonkurent liiga optimistlikult mööda üritas minna ja võikse kõksuga mind seina lennutas mille tulemusel ma temast maha jäin ja tema mahajääjale tuulde sai ja eest ära sõitis.sinna kurvi sissesõit ideaaltrajektoorilt nii 155km/h ja anything tuli sama kiirusega mööda sõitma sisekurvist ja ta poleks elusees seda kurvi välja võtnud ja seina lendand kui ma poleks ette jäänud ja tuge pakkund.kui ikkagi viga on tehtud siis võiks järgi oodata vähemalt,et saaks ikka lõpuni võidu sõita.viha ei pea , aga pettund olen küll.
kui see nüüd kõrvale jätta siis hooja kokkuvõttes oli anything võitu ka väärt , sest kokkuvõttes sõitis ikkagi natuke paremini.
tänud korraldajale ja konkurentidele hea hooaja eest :)

Anythinghappend3 kirjutas:Vägagi vabandan, võistlushimu läks liiga suureks ja lollus tuli külge. Ei mõeldu et tagajärg nii suur võib olla.
Üldkokkuvõttes, hea hooaeg, hea konkurent :)

weasel kirjutas:Teile võiks Nissani sarjas eraldi reeglid kehtestada, et te liiga pikalt eest ära ei läheks. Nt sports rehvid ainult lubatud :D

Noel kirjutas:
weasel kirjutas:Teile võiks Nissani sarjas eraldi reeglid kehtestada, et te liiga pikalt eest ära ei läheks. Nt sports rehvid ainult lubatud :D


Kas just reeglid :)
Kuid minuarust, peaks kõigil olema võrdne asi pihus kui sõidetaks, ehk siis yldjuhul puldiga.
Rooli ja pedaalidega sõites on asi loomulikult parem, keerab rohkem, veerand ja pool ja kolmveerand gaasid...

Lihtsalt ettepanek...

Samas miks peavad olema nii kindlad regulatsioonid, miks ei panda paika, et PP on MAX 300,500,750 vms, sõitku siis keegi mistahes autoga ja tehku sellega mida iganes, peaasi et PP oleks määratletud.

Kena ilm on :cool:

Ja vanas teemas jätkus arutelu edasi.....
pets2 kirjutas:Mina kui paadunud motospordifänn ja vana ka ütleks oma arvamuse. Mida lihtsam seda ilusam. Liiga palju reegleid ängistab ja teeb asja keeruliseks. Võiks ju malli võtta päris sarjadest ja ei mingit vaidlemist. Ka vormelis on reeglid paigas, aga ikka pole autod võrdsed ja ka sõitjad.
Näiteks kui teeks DTM i, siis pole vaja midagi aretada, Audi, Mers, BMW. No võime võtta ka Opeli lisaks. Mootori võimsus mitte üle 340kw ehk 470hj ja kaal mitte alla 1050 kilo ja kõik. Las igaüks seadistab ja teeb oma autoga mis tahab, see ka omaette teadus ju.
Või rally WRC, veel põnevam ja rohkem tiime.

Muidugi alati võib mängida selliseid ühesuguse auto arcadesid. Vormeliässad sõidavad ka rahvale lõbupärast karti.

On ju veel F1, WTCC, NASCAR ja muid sarju.

Ärge siis vanamehe peale pikka viha pidage... :p


Sellega lõppeb esimese hooaja meenutamine.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas konka » 06 Jaan 2015, 20:50

Kas tohin ka täna liituda kui ruumi on?
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas Noel » 06 Jaan 2015, 20:57

konka kirjutas:Kas tohin ka täna liituda kui ruumi on?

Veelkord:
Kuni 22.10-ni lobby avatud põhinimekirja sõitjatele. Alates 22.10-st võivad siseneda varusõitjad.
Start kvalifikatsioonile kell 22.20.

Seda on tugevalt eiratud, jah miks mitte kui toas ruumi on? kuid asi on Kirjutatud Reeglis kui sellises, ka paaris muus asjas...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas Nikson » 06 Jaan 2015, 21:32

konka kirjutas:Kas tohin ka täna liituda kui ruumi on?

Iseenesest ruumi peaks olema. Kuna põhinimekirjas pole kõik 16 kohta täidetud, siis pole seda sisenemise reeglit praegu jälginud. Kui aga varusõitjad hakkavad põhisõitjate kohti ära võtma, siis tuleb kellelgi lobbyst lahkuda.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas konka » 06 Jaan 2015, 21:38

Astun siis tuppa mingi 22.15
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas Nikson » 07 Jaan 2015, 0:23

Esialgsed tulemused.
Kvalifikatsioon:
1. rallimees
2. lees009
3. Cenno_Lebedev
4. Linnuke
5. powwa25

Esialgsed sõidu tulemused:
1. Linnuke 31.07.311
2. powwa25 +19.206
3. Cenno_Lebedev +20.516
4. lees009 +25.414
5. Hundikutsu +27.630
6. SpcVnd +27.880
7. Nikson +28.048
8. RAIX4958 +31.638
9. Akvaarium +50.437
10. kareltr26 +53.227
11. Soulbleed666 +57.500
12. Wirx +1.25.617
13. Hiir21 +1.49.101
14. E_ko79 DNF
15. Kupitz55 DNF
16. rallimees DNS

Kaebused kohtunike postkasti 24 tunni jooksul.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5093
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas Noel » 07 Jaan 2015, 0:32

E_ko, väga hästi paned :good: Kuidas 1 kurviga kolmandal ringil 8 kohalt 2 kohale saadakse, õppige raisk :-D
Pilt
Minul Soul ja E_ko väga jõhkralt läägisid, eriti Eko 3-mas ring(sain terve masina punaseks, nagu paljud teised) vaadake see on väärtus. Souli taga võimatu sõita, pilt hakkas katkuma ja kiirus langes, mööda puhtalt proovita mõtetu, paugu saad niikuinii.
Oleks teine olnud kui Oleks teinud teise boksi ring varem, sellega käkkisin. Ühe boksiga poleks välja tulnud eales, Linnuke hea töö :good: Tankisin 22L, ilmselt palju.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas E.ko » 07 Jaan 2015, 1:18

585 km/h? Ärge ainult seda korrata paluge. :-D

Täna oli mu netikvaliteet eriti s*tt, vist üle 8 osalejaga tuba tõmbab ikka hinge kinni. Ilmselt ajasin sellega nii mõnelgi närvi mustaks. Jällegi, kohustuslikud sorrid minu poolt teele. :oops:
Minu vaatevinklist paistis, et 3. ringi algul sirge lõpupoole pani Soul kõigist vasakult mööda nagu rakett, siis tunneli algul toimus pinksiturniir - ma sain küljelt, tonksasin kedagi teist ja lõpuks tuli kuskilt tagant selline laks, et terve auto oli punane.

Ning viimaks mõni ring hiljem sain diskole kah.
E.ko
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Nov 2014, 22:27



Litsents: A

 E_ko79

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 07 Jaan 2015, 1:31

E.ko, huvi pärast uurin, et mis netiga sul tegu ja ega sul paremat netti pole kusagilt hankida? Tundub, et sõitja mees oled, aga nett veab alt :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 07 Jaan 2015, 8:37

Hundikutsu kirjutas:E.ko, huvi pärast uurin, et mis netiga sul tegu ja ega sul paremat netti pole kusagilt hankida? Tundub, et sõitja mees oled, aga nett veab alt :)

kle mida sa meelitad ja silitad siin? kõik saavad ju aru, et tegelikult sa tahad ka 585 km/h sõita
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas powwa25 » 07 Jaan 2015, 9:58

No eilne sõit oli ikka komöödia. Külmalt peale. Enne kvali algust sai paar korda tiirutatud ja aeg ei olnud palju lubav. 1.29:xxx sain ajaks. Peale mitmeid ringe ja pidurite sättimist sai isegi 1.27:9xx kätte. Mõtlesin, et piisav.
Kvalis sai põhimõtteliselt viies aeg sõidetud ja võis rahule jääda. (vähemalt ei tule enam 30 sekundilist karistust. :) )
Sõit läks ise enesest hästi. Vahepeal sai langetud 12'ndaks tänu lagijatele. Tõesti, tehke midagi oma neti või ärge tulge sõitma.
Käisin 2 korda boksis. 6-nda ja 13-nda ringi lõpus. Esimese boksiga läksin rahvaga koos ja seal oli teada tuntud boksi jama. Võtab hoo maha kui teistest mööda sõita. Teise boksi läksin üksinda ja jama ei olnud. Samas teadsin, et viimased ringid võivad rasked olla. Aga õnneks suutsin ikkagi teisena lõpetada. Tänud muidugi soulile ja raixile, kes teisi vist natukenegi kinni hoidsid. :)
Sõitsin S-M-S ja tankisin kokku 8l kütust.

Ja muidugi e.ko ja soul laggisid korralikult ja segasid sõitu. :)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas lamp » 07 Jaan 2015, 11:04

Eile quittisin lihtsalt pöhjusel, teine ring vist oli kui sain "nähtamatult" rämeda kolaka, selgus et soul. 1 ei näinud rajal ja edasiste paukude vältimiseks kadus minema.

Aga päriselt ka.. tehke enda nett korda vöi ostke parem lihtsalt, eesti pole löuna aafrika kus ei saa korralikku netti möistliku raha eest.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas E.ko » 07 Jaan 2015, 11:16

Oma netiühenduseks valisin parima kodukandis pakutavate s*ttade valikute seast, e. Tele2 2Mbs mobiilne 3G. Ma algul ei plaaninudki online sõitudes osaleda, sest, noh, olgem realistid, eks? Aga kuna olla teisigi mobiilnetis sõitjaid, siis mõtlesin ikka proovida.

Aga sain vihjest aru ja seega edaspidi seniks kui Elion või Starman mu majani kaablit ei kaeva, osalen ainult vb. üksikutel neljapäevakutel. Ehk siis eemaldan end nii siit kui Nissani sarjast.

P.S. See pole mingi solvumine vms., lihtsalt tuleb karmi tõde tunnistada. Oleme ikka sõbrad edasi, onju! :)
E.ko
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Nov 2014, 22:27



Litsents: A

 E_ko79

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas lamp » 07 Jaan 2015, 11:36

vöta mingi 4g ühendus vöi starmani pulk, nendega enam vähem kannatab midagi teha.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas E.ko » 07 Jaan 2015, 11:46

4G ruuteriga oli mingi jama, et nt. läpakas toimis nett vaid siis kui kaabel küljes oli (wifiga arvuti<->ruuter ühendus oli olemas, aga netti ei saanud) ja tahvlid/telefonid ei suutnud Google teenustega ühenduda, niiet viskasin selle minema.

Vb. märtsis saan EMT 4G peale üle kolida.
E.ko
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Nov 2014, 22:27



Litsents: A

 E_ko79

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 07 Jaan 2015, 13:00

SpcVnd kirjutas:
Hundikutsu kirjutas:E.ko, huvi pärast uurin, et mis netiga sul tegu ja ega sul paremat netti pole kusagilt hankida? Tundub, et sõitja mees oled, aga nett veab alt :)

kle mida sa meelitad ja silitad siin? kõik saavad ju aru, et tegelikult sa tahad ka 585 km/h sõita
Mis siin salata, väike kiiruselisa ei teeks paha, aga kuna suutsin sind oma tagasihoidliku kiirusega seljataga hoida, siis pole ka hullu, kui sõidan oma tagasihoidliku kiirusega edasi :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 07 Jaan 2015, 13:13

Hundikutsu kirjutas:
SpcVnd kirjutas:
Hundikutsu kirjutas:E.ko, huvi pärast uurin, et mis netiga sul tegu ja ega sul paremat netti pole kusagilt hankida? Tundub, et sõitja mees oled, aga nett veab alt :)

kle mida sa meelitad ja silitad siin? kõik saavad ju aru, et tegelikult sa tahad ka 585 km/h sõita
Mis siin salata, väike kiiruselisa ei teeks paha, aga kuna suutsin sind oma tagasihoidliku kiirusega seljataga hoida, siis pole ka hullu, kui sõidan oma tagasihoidliku kiirusega edasi :D

eputrilla :P
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas XXX » 07 Jaan 2015, 14:31

esimese ringi suutsin ees rahus üksi sõita, elu oli lill...
:)
siis hakkas kupitz järgi jõudma, kuna siin rajal on mingid betoonmonstrumid ümber ringi pandud, siis võtsin veidi kitsamalt, ning juhtus see mis alati, kas käisin mina seinas ja põrkasin kellegile vastu või põrkas keegi minu vastu...
igatahes kupitz ka langes...
väga vabandan, kui sulle jälle vastu läksin...
aga järgmises kurvis alles hakkas see pinksimäng pihta, sain igalpoolt kolakat, auto käis küljelt küljele, loobusin lasin kõik mööda, selliste betoonide vahel pole võimalik sõita, kaks tk koos ju kurvi ei mahu nagunii...
boksi tegin ring paar hiljem, kui teised, miskipärast pakkus 8l mulle kütet, ei saa aru miks osadele 20 pakuti, mingid kuldkliendid olete?
:-D
M alla ja viimasele ringile minnes oli ees 1 ja 1 järgi, viimases kurvis tuli 0 ja 0 ära, suitsetasin siis sirgel kuni finizini.
ps. peale sellist rada tundub monaco väga hea rada olevat, päriselus on monaco kõige rõvedam rada üldse minujaoks.
:)

E: nagu raix mainis ja nau ma ennegi olen tähele pannud, on see online katki... hardiga tegi elu sõitu... mul esimene ring ole selline pidamine, et jube, kvalis ka ei olnud nii hea.
olen ennemgi täheldanud, et vahest paned M alla ja midagi ei muutu. vahest stardid softiga ja ainult uisutad...
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Re: 8. etapp Special Stage Route 5 06.01.2015

PostitusPostitas konka » 07 Jaan 2015, 14:59

Esimesed paar ringi oli küll kõva ragistamine. Lõpuks ei viitsinud enam kakelda teistega kitsal rajal ja siis lasin kõik lihtsalt mööda. Hakkas kuradi närvidele käima. Ise tegin kolm boksipeatust. S M S. Kütet pakuti mulle ka vist 8 l aga panin natuke rohkem. Mul ei olnud M rehvidega küll mingit pidamist. 7-me peal tundus juba nagu et sõidaks CH rehvidega. Ka minul Eko rämedalt läägis ja soul ka vahest. Miski pärast jõnksus mul ka pilt korraks
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Järgmine

Mine CCM | Season 2



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE