1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 05 Mär 2015, 22:17

lees00 kirjutas:
SpcVnd kirjutas:
lees00 kirjutas:Kuidas on lood lõplike tulemustega?

küll nad tulevad... mingi tõbi tuli kallale ja üks lastest angiinis 40+ palavikuga... suht keeruline nädal



labi

:?: :?: :?:
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas lees00 » 05 Mär 2015, 22:30

SpcVnd kirjutas:
lees00 kirjutas:
SpcVnd kirjutas:küll nad tulevad... mingi tõbi tuli kallale ja üks lastest angiinis 40+ palavikuga... suht keeruline nädal



labi

:?: :?: :?:


läti keeles: selge/hästi/ok
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mär 2015, 12:12

Lõplikud tulemused:
Sõit 1:
1 Hundikutsu
2 Est_Rulx87
3 Cenno_Lebedev
4 SpcVnd
5 kareltr26
6 lees009
7 Wirx
8 missasja
9 Linnuke
10 Nikson
11 Akvaarium
12 Soulbleed666
13 Kupitz55
14 NFSTimukas
15 Hiir21

Sõit 2:
1 Est_Rulx87
2 Wirx
3 lees009
4 Akvaarium
5 Soulbleed666
6 missasja
7 Nikson
8 SpcVnd
9 Hundikutsu
10 NFSTimukas
11 Cenno_Lebedev
12 Linnuke
13 Kupitz55
14 Hiir21
15 kareltr26

5 sec karistused on kiirel ringil joonte ületamised.
Hiir21 sai hoiatuse esimeses sõidus tekitatud olukorra eest, kus ta boksist väljuvat wirxi ära üritas tappa
Niksoni 10 sec karistus Cenno välja surumise eest
Cenno 20 sec minule otsasõidu eest, mille tulemusena ma Villuga kokku põrkasin ja nii enda kui Villu auto lõhkusin
Cenno 10 sec möödumine Niksonist väljapool rada
karel'i 20 sec kupitza auto lõhkumise eest

Täpsem ajaline tabel

Üldtabel

Kohtume 9ndal Tokyos. Vaadake üldtabelist oma PP ja pange paika.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Noel » 06 Mär 2015, 12:52

Esimese sõidu kiirel ringil olen joonte peal ju?

Teises sõidus, seleta kuidas mina villu auto ära lõhkusin palun?(kui see tagant koks sulle ja sul läks tagaratas punaseks, hea kyll, kui sul läks esiratas punaseks peale seda kui sa villule sisse keerasid?) korduses kahjuks punaseid rattaid ei näita üldse.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mär 2015, 12:56

Noel kirjutas:Esimese sõidu kiirel ringil olen joonte peal ju?

Teises sõidus, seleta kuidas mina villu auto ära lõhkusin palun?(kui see tagant koks sulle ja sul läks tagaratas punaseks, hea kyll, kui sul läks esiratas punaseks peale seda kui sa villule sisse keerasid?) korduses kahjuks punaseid rattaid ei näita üldse.


no ju siis ei olnud joonte peal. see kui üks ratas joonel on ja ülejäänud 3 üle, on juba ületamine.

minu tagarattaga ei juhtunud seal midagi. sinu müksust läks kurv pikemaks natuke ja viskas külje ette, mille tulemus oli kokkupõrge Villuga.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Noel » 06 Mär 2015, 13:02

SpcVnd kirjutas:
Noel kirjutas:Esimese sõidu kiirel ringil olen joonte peal ju?

Teises sõidus, seleta kuidas mina villu auto ära lõhkusin palun?(kui see tagant koks sulle ja sul läks tagaratas punaseks, hea kyll, kui sul läks esiratas punaseks peale seda kui sa villule sisse keerasid?) korduses kahjuks punaseid rattaid ei näita üldse.


no ju siis ei olnud joonte peal. see kui üks ratas joonel on ja ülejäänud 3 üle, on juba ületamine.

minu tagarattaga ei juhtunud seal midagi. sinu müksust läks kurv pikemaks natuke ja viskas külje ette, mille tulemus oli kokkupõrge Villuga.


Sa läksid ju ise muru peale(jah mina andsin koksu, kus sul läks kurv pikemaks) see on 1 asi ja sellega meie kontakt lõpeb - kuidas sa loed siukse ahelreaktsiooni lõppu minu süüks ma ei mõista? Teine asi on juba see, et mina ei teinud teie rattaid punaseks ju.

(umbes näide, esimese kurvis keegi mind tõukas ja viimases kurvis sõitsin välja, esimeses kurvis tõukaja süü lõppudelõpuks onju :D ) hästi :good:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mär 2015, 13:07

kogu see asi toimus sekundi jooksul ja fakt on ju see, et kui koksu poleks olnud, poleks midagi ju juhtunud. kordust vaadates jääb arusaamatuks, et millele sa lootsid? minul ja Villul pidurid põhjas, sina lohised lihtsalt ilma gaasita...
eriti tusatuju korral võiks seda olukorda vaadata ka vastavalt punktile "3 autoga avarii põhjustamine" :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Noel » 06 Mär 2015, 13:23

SpcVnd kirjutas:kogu see asi toimus sekundi jooksul ja fakt on ju see, et kui koksu poleks olnud, poleks midagi ju juhtunud. kordust vaadates jääb arusaamatuks, et millele sa lootsid? minul ja Villul pidurid põhjas, sina lohised lihtsalt ilma gaasita...
eriti tusatuju korral võiks seda olukorda vaadata ka vastavalt punktile "3 autoga avarii põhjustamine" :-D


PoleksOleks on issand kui palju asju, fakt on ka see, et mina ei teinud Teie rattaid punaseks(ja sain 20sec), "Poleks" sa andnud murupeal gaasi oleks teie rattad korras olnud, ja selle sinu "Poleksi" eest võiks siis ka 20sec anda tusatuju pärast! Tore kui me hakkame karistama sõitjaid Poleksite ja Oleksite põhjal, selline määrustik lisab ainult rõõmu :D :good:
Mis puutub joontesse, nagu Paalikas ütleb, jah jooned on püha!
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mär 2015, 13:32

oleks-poleks on väga oluline - kõike ei saa võtta ükshaaval. toon näite:
kui sa sõidad kellelegi samamoodi selga ja siis sellel kellegil läheb kurv pikemaks ja kurvis on näiteks sein. sinu puutest jäi auto terveks, aga vastu seina läks katki. ka antud juhul on tegemist sündmiste jadaga ja on ju igati loogiline, et see on süüdi auto purunemises, kes otsa sõitis.

mis puutub gaasi andmisesse, siis pada sõimab katelt. see sinu spinn, mille eest ma Niksonile karistuse andsin - sa lasid seal samuti täisgaasiga... isegi murdosa sekundiks ei lasknud gaasi maha, et spinni vältida.

see joone jutt on juba koomiline - sa tead täpselt, kuidas ma jooni vaatan. ei ole mõtet sellel teemal arutada ja vinguda.

esimesse posti sai kohe alguses kirjutatud lause, et otsused on lõplikud ja vaidlustamisele ei kuulu. lisaks lause, et kui reeglid sobivad, siis registreeri. miski nagu ei klapi praegu? eriti koomiline on see, et kisa käib 1 punkti pärast :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas wirxikas » 06 Mär 2015, 15:31

Jahhhh....ei tulnd ikka oma esimest võitu. :(
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mär 2015, 15:34

wirxikas kirjutas:Jahhhh....ei tulnd ikka oma esimest võitu. :(

kahjuks jah eksisid korra... aga hea tulemus sellegi poolest ju laperdava NSX-iga... Rulxi Silvia on stabiilne kui tramm - sellega naljalt ei eksi :-D
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas wirxikas » 06 Mär 2015, 15:38

Mingi pool rehvi oleks vasakul pool olnud, oleks juba arvatavasti karistusest pääsend. Eks peab veel püüdma seda "ihaldatud" esikohta. :-D
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mär 2015, 15:40

wirxikas kirjutas:Mingi pool rehvi oleks vasakul pool olnud, oleks juba arvatavasti karistusest pääsend. Eks peab veel püüdma seda "ihaldatud" esikohta. :-D

jeesh-jeesh!!! õige suhtumine! :good:
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Noel » 06 Mär 2015, 16:05

SpcVnd kirjutas:esimesse posti sai kohe alguses kirjutatud lause, et otsused on lõplikud ja vaidlustamisele ei kuulu. lisaks lause, et kui reeglid sobivad, siis registreeri. miski nagu ei klapi praegu? eriti koomiline on see, et kisa käib 1 punkti pärast :-D


Ok, kuna ma tõesti ei ole nõus ""Oleks Poleks teinud"" karistusmäärustikuga ja karistusi määratakse millegi eest mida ma Ei ole teinud(ei lõhkunud ma kahte autot tõesti) ning -oleksid poleksid- lähevad vastuollu üldpostis loetletud punktidega(ntx üldpostis täpsustatud, et joonepeal olek on sama mis 4 rattaga yletus) siis mind eemaldada sellisest sarjast.
Soovin kõikidele edaspidi edukat võistlemist ja tai pohh kui keegi jooni puudub, kohtunikul võib tusatuju olla :D :good:

Tänan :)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 06 Mär 2015, 16:13

Aga milleks nii riskantselt sõita, et joontest ülemineku oht on? Saan aru, et nii saab kiiremini edasi, kui kurve lõigata, aga rada kulgeb siiski joonte vahel ju. RB-s ma olen jah seda joonte asja seekord veidi lõdvemalt võtnud, kuna auto juhtimise eripära on selline, et võib järsust pööramisest kergelt üle minna. Seepärast olen karistanud ainult selliseid lõikamisi, kui auto rattad täielikult üle on läinud. Seda aga pole lubatud siin sarjas.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mär 2015, 16:21

sa oled ikka täitsa sassis :-D ma olen kogu aeg ju rääkinud, et 2 ratast võivad üle joone olla. nii kui on kolm üle joone, on see liiga palju. mida täpsustama peab üldpostis? et 2=2 mitte 3 või 4? igaks juhuks suurelt ja punaselt - JOONE PEAL OLEV RATAS EI OLE KARISTATAV. 2 RATAST ÜLE JOONE JA 1 VÕI 2 RATAST JOONEL ON OK!!!3 KUNI 4 RATAST ÜLE JOONE ON KARISTATAV

ja palun kommenteeri ka minu toodud näidet, kui sa nii änksi täis oled. minu meelest suht 1:1 olukorrad. ja sa ei saanud karistada 2 auto lõhkumise eest. 2 auto eest oleks karistus olnud 30 sekki + kvali vahele jätmine järgmisel etapil.
kui sinu jaoks see 1 punkt nii oluline on, siis hea küll - ma tulen sulle vastu ja muudan karistuse 10 seki peale. aga siis pead sina vastu tulema neile sõitjatele, kellele ei meeldi, et 2 NSX-i rajal on ja autot vahetama.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas lamp » 06 Mär 2015, 16:57

Selle auto löhkumisega on nii, kui saab kuidagi siis äkki jagada seda korduse kohta kui könealune intsident aset leidis. Nö kogu vaataks siis kogu kollektiiviga :D

Ma ise arvan seda, et kui pidurdus maa peal tagant sisse lastakse ja siis eessöitja kuhugi nö minema lendab on tagant tulija süü. Ise hoian silma peeglis suht ja kui on juba näha et no ei saa pidama siis lükkan ise ka piduri nö sügavamale pörandasse. (äkki peale pauku jääb rajale).

Teine asi mida soovitan soojalt (eriti minu taga söites) meeles pidada. Kui ees söitja sirge peal liigub nö raja keskele ideaali pealt ära siis pole mötet sisekurvist hakata mööda pressima, see uks on juba kinni, pigem oodata järgmist kurvi vöi sirget.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas aivo80 » 06 Mär 2015, 17:04

Mitte, et ma siin sarjas sõidaks...aga nii jutu jätkuks - minu järel sõites jätke meelde, et kõik uksed on kinni. Ärge isegi mõelge möödumisele! :D
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas lamp » 06 Mär 2015, 17:08

aivo80 kirjutas:Mitte, et ma siin sarjas sõidaks...aga nii jutu jätkuks - minu järel sõites jätke meelde, et kõik uksed on kinni. Ärge isegi mõelge möödumisele! :D



Mitte seda aga lihtsalt peab ju raskeks tegema noh, ehk et aivo ära pane sönu suhu nüüd :D pahapoiss :D

Aga siit möned nipid möödumiseks (alonso, webber eriti)

58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 1. etapp | Silverstone Grand Prix Circuit | 02.03.2015

PostitusPostitas Est_RuLx » 06 Mär 2015, 18:25

SpcVnd kirjutas:
wirxikas kirjutas:Jahhhh....ei tulnd ikka oma esimest võitu. :(

kahjuks jah eksisid korra... aga hea tulemus sellegi poolest ju laperdava NSX-iga... Rulxi Silvia on stabiilne kui tramm - sellega naljalt ei eksi :-D


Kiiretes kurvides kipub esiots läbilibisema (võib-olla olen hetkel liiga harjunud sõitma Red Bull Junioriga), aga aeglasemates kurvides on stabiilne. Seadistasin isegi natuke ülejuhitavaks, et aeglastes kurvides maksimum võtta. Aga stardis ja pikkadel sirgetel on NSX ülemvõim ning muidugi Hundikutsu S2000 on üleprahi masin.
Tokyol pikk sirge ja väga palju kiireid kurve, eks näha ole kuidas seal vana silvia edasi lippab.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

EelmineJärgmine

Mine Back To The 90's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE