5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 31 Mär 2015, 1:10

konka kirjutas:Boksist väljudes olin Timuka taga, kes hoolega driftis :D

Sel ajal mul olid rehvid selleks piisavalt sisse sõidetud, rehvid üle 15 ringi ei pea ja 3 ringiga tõmbab esirehvid 8 peale ära. SM vist peaksid veel vähema vastu kuna rehvid olid alatas punased ja 6 ringiga olid rehvid 6-7 peal ees. Auto mass andis tunda täna rehvidega igatahes. Kergelt jõulibistades sai osades kohtades kiiremini aga vahel kiskus liiga külje ka ette :-D nõuan ikka veel stiili punkte või sekundeid selle eest. :D Kui OLEKS see olnud drifti võistlus, ma oleks pika puuga kinni pannud, kõrvaline võit mulle, mis kahjuks ei loe midagi. :(
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 31 Mär 2015, 1:59

karacer kirjutas:
Nikson kirjutas:
karacer kirjutas:SPC vaata kordust ma olin sinust juba ees kui sa mulle sisse pidurdasid mina selles olukorras endas süüd ei näe.
Las nikson vaatab üle ja otsustab kumb siis süüdi.

Ma juba olen korra visanud pilgu peale. Kui jutt on teise sõidu esimesest ringist, siis arvatavasti äärekivilt lendad väikese jõnksu vasakule Svenile ette just. :)

Vbl tõesti kergitas autot natuke see äärekivi aga ikkagi olin temast eespool ta pidi ise arvestama et mulle sisse ei tuleks mina ei pea ju tagumise järgi pidurdama :D

huumoripunn oled ikka :D sa sõitsid kõigi nelja rattaga äärekivile, ehk siis rajalt välja ja laksasid pidureid ning seetõttu kaotasid auto üle kontrolli ja lendasid otse mulle ette. milles siin minu viga on, kui sa rajapiirides ei suuda püsida ja autot ohjes hoida?
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Noel » 31 Mär 2015, 6:29

karacer kirjutas:SPC vaata kordust ma olin sinust juba ees kui sa mulle sisse pidurdasid mina selles olukorras endas süüd ei näe.
Las nikson vaatab üle ja otsustab kumb siis süüdi.


Pane vidjo üles saavad kõik rääkida, mis oukorrast jutt käib.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas lamp » 31 Mär 2015, 10:48

nii nagu ikka esimene söit läks aiataha juba alguses. Selle eest tänud timukale, kes ise arugi ei saanud et mind välja vajutas. Ehk et kuhu sa ronid? 2 autot körvuti ja sul on vaja veel sise kurvi ronida nii et 2 ratast vaevu rajal? Ja mul ei läinud kurv pikaks, vaid teine kord vöetakse selline trajektor et kurvist parem kiirendus tuleks. A noh toetame julmalt peale, ilma minu autopeale toetamiseta sa pole never sealt kurvist läbi saanud. ja järgmises kurvis olid rehvid mustad ja sinna see koht kadus, pärast veel seina ka just in case...a selleks ajaks oli mot juba pmst kadunud. Spc önneks ajastaks oma tagant sisse söidu täpselt öigesse kohta, läksin enivei boxi :D
hunduga oli koos tore söita küll ainult et ma olin ringiga maas :D oleks vöinud mind tegelt läbi lasta, ehk oleks saanud ka tuules kuidagi soulile rohkem järgi vm. Lühikeste ringide häda see värk. Löpus tuli korra "elu" vahele seestap parkisin auto lihtsalt ära ja jäin löppu ootama. (järgmiseks söiduks vöib mul pp samaks jätta st juurde pole vaja)

Teine söit, noh ideaalne, ainult saatana nikson, veinitas ühejutiga löpuni, seda poleks küll arvanud :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 31 Mär 2015, 11:01

lamp kirjutas: Spc önneks ajastaks oma tagant sisse söidu täpselt öigesse kohta, läksin enivei boxi :D


jumal tänatud :-D see oli õnnetu moment mul jah. lootsin vargsi, et sul oli planeeritud peatus. ise uhasin punase nurgaga edasi veel 7 ringi.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas konka » 31 Mär 2015, 12:14

Ahjaa, ja mis uus komme see kvali ajal chattimine on?
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 31 Mär 2015, 12:55

konka kirjutas:Ahjaa, ja mis uus komme see kvali ajal chattimine on?
Hea märkus, ebamugavust tekitas omajagu, vahel ei näinud kurvi sisenemisnurka, kui kollane teks ekraanil jooksis :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas soulbleed » 31 Mär 2015, 13:08

Panin seda jutuajamist tähele jh,kui võistluse kohta olulist infot kirjutatakse siis pole selle vastu midagi niisama jutu võiks ära küll jätta :)
sõidust niipalju et esimene sõit läks hästi. kvali võit ja stardis liidriks jäämine õnnestus kuigi hunduga oli natuke pusimist ..minu õnneks jäi hundu akvaariumiga maid jagama ja sealt sain 5 sek edu kuskil mis jäigi enamvähem lõpuni püsima .teine sõit läks oma otsustusvõime nahka ..mõtlesin liiga kaua kas minna boxi või mitte lõpuks ikka läksin selleks ajaks olid ajad juba päris kehvad ..oleks pidand proovima need 4 ringi ikka kuidagi ära sõita ehk oleks parema koha saanud :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Linnuke » 31 Mär 2015, 16:05

Krt jälle ma äärekivil tegin pahandust :( . Teises sõidus läks äärekivil lappama ja viskas Hundikutsule külge, tema lendas siis põllule ja vist seina ka.Sorry :s :oops: Oleksin pidanud olema hoolikam. Mul läks ainult üks ratas punaseks aga see sõitmist ei seganud. Aga muidu vahvat madistamist jätkus, igav ei hakanud. Ise tegin palju lolle vigu :-x
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas konka » 31 Mär 2015, 18:25

Uurisin seda maagilist müksu mida ma juba eelnevalt oma pikas jutus mainisin. Täitsa tühja koha pealt viskas tagumise vasaku ratta õhku lennutades mind niimoodi spinni.
Videos on näha kuidas kurvist väljumisel teeb ratas mingi imeliku jõnksu ja spinn oli käes.
https://www.youtube.com/watch?v=buyDefT ... e=youtu.be
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 31 Mär 2015, 22:09

suht kentsakalt kepsles jah sul seal :s nagu oleks parem tagumine ratas vastu äärekivi põrganud vms.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas wirxikas » 01 Apr 2015, 16:24

Enda sõidust ka veits.
Kvali läks kehvemini kui lootsin. Sõitsin ebamugavast asendist ja need jutud ka vasakul segasid.
1. sõit kohe esimesel ringil ratas punaseks ja boksi. Üle poole minuti taga ja hakkas tagaajamine. Lõpuks võib kohaga enamvähem rahul olla, tempo oli ka sama liidriga. Niksonist ikka väga keeruline mööda saada. :)
2. sõit start paremalt kohalt ja õnnetusse ei sattunud. Napilt sain mööda Raixist kes minu ees külje ette viskas, kuid kaotasin seal 2 kohta. Oli vaja jälle mitu kohta tõusta aga kokkuvõttes läks paremini kui esimene. Kui karistusi ei tule on täitsa hea, kuigi Monzale hädasti PP´d vaja.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas karacer » 02 Apr 2015, 8:23

Lõplikud tulemused käes nagu aru saan? :-D
Mis otsus siis minukohta tehti :?:
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 02 Apr 2015, 13:55

Lõplikud tulemused:
Sõit 1
1 Soulbleed666
2 Hundikutsu
3 kareltr26
4 missasja
5 Linnuke
6 Wirx
7 SpcVnd
8 NFSTimukas
9 Nikson
10 Akvaarium
11 RAIX4958
12 Mihkel0987
13 Kupitz55

Sõit 2
1 Nikson
2 Kupitz55
3 Wirx
4 Akvaarium
5 NFSTimukas
6 Hundikutsu
7 missasja
8 Soulbleed666
9 SpcVnd
10 Linnuke
11 RAIX4958
12 kareltr26

5 sekki karistused kiirel ringil joonte ületamine. Timukale 15 sekki+hoiatus karistus kupitza'le toetumise eest. Kareli 20 sekki karistus minu masina lõhkumise eest.

Täpsem ajaline tabel

Üldtabel
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 02 Apr 2015, 17:09

Kupitzale toetumise eest, tahaks vaielda vastu aga enda seiskohta kahjuks tõestada pole võimalik. Peab leppima. :( See mis näha oli, hoidis vähemalt ära väljaspoolt rada möödumise, palju selle eest sai, siis teaks kumba eelistada kuigi kumbagi ei juhtunud(minu jutt põhineb enda pildis nähtu põhjal ja kordusest, mille nüüd kustutanud olen.). :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 02 Apr 2015, 19:32

NFSTimukas kirjutas:Kupitzale toetumise eest, tahaks vaielda vastu aga enda seiskohta kahjuks tõestada pole võimalik. Peab leppima. :( See mis näha oli, hoidis vähemalt ära väljaspoolt rada möödumise, palju selle eest sai, siis teaks kumba eelistada kuigi kumbagi ei juhtunud(minu jutt põhineb enda pildis nähtu põhjal ja kordusest, mille nüüd kustutanud olen.). :D

sa eksisid seal kokku kolme punkti mõistes:
*Möödumine väljas pool rada: 10 sek/kord
*Kaasvõistleja väljasõidu põhjustamine: 10 sek/kord
*"Must" sõit (nt. kurvides möödumisel kaassõitja peale "toetumine" ): 15 sek. + hoiatus

Summa tuleks päris hea... sa olid sellest kolmikust viimane, kes sinna kurvi sisenes ja sisekurvis ei olnud ruumi isegi jalgratta jaoks. sa olid vähemalt kolme rattaga üle joonte, sõitsid kupitzale küljepealt sisse, mille tõttu ta spinnas ja rajalt välja lendas.
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 02 Apr 2015, 20:05

SpcVnd kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Kupitzale toetumise eest, tahaks vaielda vastu aga enda seiskohta kahjuks tõestada pole võimalik. Peab leppima. :( See mis näha oli, hoidis vähemalt ära väljaspoolt rada möödumise, palju selle eest sai, siis teaks kumba eelistada kuigi kumbagi ei juhtunud(minu jutt põhineb enda pildis nähtu põhjal ja kordusest, mille nüüd kustutanud olen.). :D

sa eksisid seal kokku kolme punkti mõistes:
*Möödumine väljas pool rada: 10 sek/kord
*Kaasvõistleja väljasõidu põhjustamine: 10 sek/kord
*"Must" sõit (nt. kurvides möödumisel kaassõitja peale "toetumine" ): 15 sek. + hoiatus

Summa tuleks päris hea... sa olid sellest kolmikust viimane, kes sinna kurvi sisenes ja sisekurvis ei olnud ruumi isegi jalgratta jaoks. sa olid vähemalt kolme rattaga üle joonte, sõitsid kupitzale küljepealt sisse, mille tõttu ta spinnas ja rajalt välja lendas.

nujh, väljaspoolt rada möödumise osas võin ma nõus olla, olemine seal läks kitsaks. Aga kuidas Kupitza trajektoor teie pildis oli, minul oli nii, et tegi kellegagi võidu ja siis kupitz pidurdas kurvi keskel välisrajale(ligikaudu 1.5-2 auto ruum jäi sinna), mille põhjal tuli otsus möödasõitu üldse teha, sest uks oli täiesti lahti. Kahtlustan mingit läägi, kui see ei kattu. Mul alates telefoni ühendamisest Wifi ühendus ja üldse intenet kodus igast tsirkust korraldamas.

Umbes selline siis: (Oranz mina ja Kupitz sinine)
Pilt
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas soulbleed » 03 Apr 2015, 3:34

Pilt ..päris huvitav seade sul akva :p
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas lees00 » 03 Apr 2015, 3:39

soulbleed kirjutas:Pilt ..päris huvitav seade sul akva :p


Arvatavasti on tegu Audi tohutu kiirendusega kus kogu pöördemoment tagaotsa alla surub, hea et akval quattro on :p
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 5. etapp | Tsukuba Circuit | 30.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 03 Apr 2015, 11:30

soulbleed kirjutas:Pilt ..päris huvitav seade sul akva :p

Olen seda madalamat tagaotsa mitmed sõidud näinud. Sai just eile Cennole ka seda mainitud, kui juttu ajasime. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine Back To The 90's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE