10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 30 Apr 2015, 11:53

10. etapp sõidetakse Grand Valley Speedway rajal.
Sõit toimub SpcVnd toas!
Pilt
Varusõitjate jaoks avaneb tuba 21.45
KOHALOLEKUKONTROLL kell - 21.50
KVALI kell - 22:00
START kell ~ 22:10

1. sõit 16 ringi - Kohustuslik kasutada kahte erinevat segu vähemalt ühe täisringi (boksist boksi sõitmine ei lähe arvesse).
Sõitude vahel paus ca 5 min.
2. sõit 8 ringi, pööratud järjestus.

Oma isikliku PP piirangu leiate üldtabelist
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas soulbleed » 04 Mai 2015, 9:48

siin võib vabalt ennast viimaseks loksutada.. muidu pole endule küll asja :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas raix4958 » 04 Mai 2015, 20:02

ei osale
GT5 Platinum
GT6 Platinum
Pilt
Kasutaja avatar
raix4958
Vettel
 
Postitusi: 325
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:29
Asukoht: Võhma



Litsents: S

 RAIX4958

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas StenNansten » 04 Mai 2015, 20:49

soulbleed kirjutas:siin võib vabalt ennast viimaseks loksutada.. muidu pole endule küll asja :)

Jäta siis mulle ka kohta. :D
Nii palju kui seda rada tean, ei tundu see mu Supra esirehvidele tervislik olema, ja ka alajuhitavusele.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas Hundikutsu » 04 Mai 2015, 21:19

Kaaskonkurendid, kuhu te trügite, viimane koht on juba nädal aega minu nimele reserveeritud :D
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas Nikson » 04 Mai 2015, 21:28

Hundikutsu kirjutas:Kaaskonkurendid, kuhu te trügite, viimane koht on juba nädal aega minu nimele reserveeritud :D

Enne endut tahavad kõik millegipärast viimased olla. Saan siis täna võidu kergelt. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas StenNansten » 04 Mai 2015, 22:29

Oli tore sõita teiega täna, kvalit, 2 ringi.

Juhtus see, et ma nägin mingit kaablit niisama rippumas, oli selle pannud tagasi teiste kaablite juurde ja PS3 lülitas end välja, läks nupule pihta, natuke tõmbasin pingule mingit teist kaablit. Lootsin ka rajale saada, start oli vaevalt olnud kui ruumi sain aga keegi ei reageerinud terve esimene ring, tahtsin kirjutada ka aga tärnid (see vist pole sõiduajal lubatud ka, trahvisekundeid saab ikka jagada :D ) Ise oleks kohe rajalt tulnud ära ja teisi julgustanud vahepeal kaduma läinud kaaslast kampa võtma.

Peab siis täna õhtul venelaste juurest sõitu otsima. :(
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 04 Mai 2015, 23:34

NFSTimukas kirjutas:Oli tore sõita teiega täna, kvalit, 2 ringi.

Juhtus see, et ma nägin mingit kaablit niisama rippumas, oli selle pannud tagasi teiste kaablite juurde ja PS3 lülitas end välja, läks nupule pihta, natuke tõmbasin pingule mingit teist kaablit. Lootsin ka rajale saada, start oli vaevalt olnud kui ruumi sain aga keegi ei reageerinud terve esimene ring, tahtsin kirjutada ka aga tärnid (see vist pole sõiduajal lubatud ka, trahvisekundeid saab ikka jagada :D ) Ise oleks kohe rajalt tulnud ära ja teisi julgustanud vahepeal kaduma läinud kaaslast kampa võtma.

Peab siis täna õhtul venelaste juurest sõitu otsima. :(

mul tuli ette kiri, et sa offline läksid sel hetkel, kui kvali tulemused ees olid. kui tagasi ilmusid, oli sõit juba alanud. kuna mul kvali tulemustest pilti ei olnud, siis ei oleks ma saanud kordusstarti teha. teinekord ära sahmerda oma kaablitega
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas Nikson » 04 Mai 2015, 23:37

SpcVnd kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Oli tore sõita teiega täna, kvalit, 2 ringi.

Juhtus see, et ma nägin mingit kaablit niisama rippumas, oli selle pannud tagasi teiste kaablite juurde ja PS3 lülitas end välja, läks nupule pihta, natuke tõmbasin pingule mingit teist kaablit. Lootsin ka rajale saada, start oli vaevalt olnud kui ruumi sain aga keegi ei reageerinud terve esimene ring, tahtsin kirjutada ka aga tärnid (see vist pole sõiduajal lubatud ka, trahvisekundeid saab ikka jagada :D ) Ise oleks kohe rajalt tulnud ära ja teisi julgustanud vahepeal kaduma läinud kaaslast kampa võtma.

Peab siis täna õhtul venelaste juurest sõitu otsima. :(

mul tuli ette kiri, et sa offline läksid sel hetkel, kui kvali tulemused ees olid. kui tagasi ilmusid, oli sõit juba alanud. kuna mul kvali tulemustest pilti ei olnud, siis ei oleks ma saanud kordusstarti teha. teinekord ära sahmerda oma kaablitega

Ja teiseks sõiduks oleks võinud ennast kohale vedada. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 05 Mai 2015, 0:22

Esialgsed tulemused:
Sõit 1
1 Linnuke
2 lees009
3 Nikson
4 Wirx
5 missasja
6 SpcVnd
7 Hundikutsu
8 Soulbleed666
9 kareltr26
10 Kupitz55

Sõit 2
1 Kupitz55
2 SpcVnd
3 Wirx
4 kareltr26
5 Hundikutsu
6 Linnuke
7 Nikson
8 lees009
9 Soulbleed666
10 missasja

Kaebused 24h jooksul postkasti
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas StenNansten » 05 Mai 2015, 0:31

Nikson kirjutas:
SpcVnd kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Oli tore sõita teiega täna, kvalit, 2 ringi.

Juhtus see, et ma nägin mingit kaablit niisama rippumas, oli selle pannud tagasi teiste kaablite juurde ja PS3 lülitas end välja, läks nupule pihta, natuke tõmbasin pingule mingit teist kaablit. Lootsin ka rajale saada, start oli vaevalt olnud kui ruumi sain aga keegi ei reageerinud terve esimene ring, tahtsin kirjutada ka aga tärnid (see vist pole sõiduajal lubatud ka, trahvisekundeid saab ikka jagada :D ) Ise oleks kohe rajalt tulnud ära ja teisi julgustanud vahepeal kaduma läinud kaaslast kampa võtma.

Peab siis täna õhtul venelaste juurest sõitu otsima. :(

mul tuli ette kiri, et sa offline läksid sel hetkel, kui kvali tulemused ees olid. kui tagasi ilmusid, oli sõit juba alanud. kuna mul kvali tulemustest pilti ei olnud, siis ei oleks ma saanud kordusstarti teha. teinekord ära sahmerda oma kaablitega

Ja teiseks sõiduks oleks võinud ennast kohale vedada. :D

Otsustasin selle asemel füüsikat teha, tänaseks ennustatakse tööd (nii käib minu koolis füüsika töödega :D ). Oleks võinud aga ei tulnud pähe selline mõte. Kvalis jäin muide 6 kohale. Araablased õnneks lasid Supraga väikse sõidu teha. :good:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas lamp » 05 Mai 2015, 10:52

Esimene söit on jälle, kurat küll, 2x seina ja pmst samas kohas ja pmst sama viga. Kergelt ajas närvi, muidu vast oleks päris körge kohapeale saanud. 2 boxi asemel sain siis rahulikult 3x boxi söita ja suhteliselt teo kiirusel.

Teine söit, pühaviha täis ja pöhjagaas. Löpp tänu sellele läks eriti huvitavaks. Ehk kuidas märgatavalt kiiremat seltsimeest 2-3ringi seljataga kinni hoida. :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 05 Mai 2015, 11:25

lamp kirjutas:Esimene söit on jälle, kurat küll, 2x seina ja pmst samas kohas ja pmst sama viga. Kergelt ajas närvi, muidu vast oleks päris körge kohapeale saanud. 2 boxi asemel sain siis rahulikult 3x boxi söita ja suhteliselt teo kiirusel.

Teine söit, pühaviha täis ja pöhjagaas. Löpp tänu sellele läks eriti huvitavaks. Ehk kuidas märgatavalt kiiremat seltsimeest 2-3ringi seljataga kinni hoida. :D

märgatavalt kiirem on nüüd ilmselge liialdus. kiireimate ringide järgi olid sa must ca pool sekki kiirem ringi peale - sirgel kadusid nagu püssikuul eest. pigem oli asi selles, et su rehv ei kestnud nii hästi ja alajuhitavus tegi ka oma tööd :)

Esimese sõidu keerasin ka ise vussi - kohe esimesel ringil läksin tagaratastega murule ja sealt lappesse. tohutult õnnelik õnnetus oli - kõik jäid terveks, kaasaarvatud mina kuigi sein lähenes hirmsa hooga. palju segadust tekitasin siiski kuna seinast lendasin tagasi rajale ja kuidagi ei saanud pidama. ärge pikka viha pidage - katki keegi ei läinudju :-D püksid vb olid natuke niisked ainult :p päris mitu kohta sai kukutud seal :s teine apsakas oli kuskil sõidu keskel esimeses kurvis, kus magasin Wirxi tuules pidurdusmomendi maha ja talle otsa sõitsin. Wirx jäi rajale ja õnneks vist ka terveks. mina kadusin liivale, mille tulemusena Villu mööda sai ja eest kadus.

Teine sõit oli oluliselt parem. Sain ideaalse stardi ja manööverdasin kohe teisele kohale ennast Kupitza selja taha. Seal ma terve sõidu ka veetsin. Wirx lõi ka kampa ja koos mürades me Kupitzat jälitasime. Minu õnneks Wirx eksis ja spinnas - sain pingevabamalt Kupitzat jälitada. Viimased ringid olid tõsiselt pingelised ja adrekas möllas. Kurvides jõuan sappa ja isegi kõrvale ja siis kiirendusel jäin nii haledalt maha, et jube. viimasel ringil viimasel tagasipöördel trügisin jõuga mööda, aga powerit jäi vajaka. ei suutnud nii ette saada, et katma hakata ja Kupitz lihtsalt astus uuesti mööda.

Sarja esialgse kondikava järgi võitis tiitli Hundu. Peale endut saame sarjale ka teise võitja :)
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas wirxikas » 05 Mai 2015, 12:04

Seekord kvalis siis hea koht ja sai kohe etteotsa PP meeste järgi. Peale Spc koksu rohkem õnnetusi ka ei olnud, seegi oli õnnelik. Pauk oli küll päris korralik aga jäin terveks. Viimastel ringidel Niksonit taga ajades panin ikka seina ja punaseks :-x aga no on tast raske mööda saada :-D Üldiselt võib rahule jääda. Ühe ringi sõitsin rohkem SM-ga kui oleks tahtnud.
2. sõit oli ikka korralik tagaajamine. Pmts terve sõit vaatasin Spc tagatulesid. Oli üllatus, et mu võimsam auto tuules oli täpselt sama kiire Spc-i auto. :s Eelviimsel ringil viskas tunnelis külje ette ja väike kõks seina ning ratas jälle punaseks. Polnud enam lootust Kupitza ja Spc-i järgi minna. Tulin punasena rahulikult lõpuni kuna järgmistega oli vahe juba suurem ja sai kuidagi ära vingerdatud.
Peale sõitu sain ka teada miks ma Spc-ile tuules järgi ei saand. Mootor oli otsustanud loovutada 7PP vahepeal :( Kui tegin overhaul engine tulid need jälle tagasi.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 05 Mai 2015, 12:16

wirxikas kirjutas:Seekord kvalis siis hea koht ja sai kohe etteotsa PP meeste järgi. Peale Spc koksu rohkem õnnetusi ka ei olnud, seegi oli õnnelik. Pauk oli küll päris korralik aga jäin terveks. Viimastel ringidel Niksonit taga ajades panin ikka seina ja punaseks :-x aga no on tast raske mööda saada :-D Üldiselt võib rahule jääda. Ühe ringi sõitsin rohkem SM-ga kui oleks tahtnud.
2. sõit oli ikka korralik tagaajamine. Pmts terve sõit vaatasin Spc tagatulesid. Oli üllatus, et mu võimsam auto tuules oli täpselt sama kiire Spc-i auto. :s Eelviimsel ringil viskas tunnelis külje ette ja väike kõks seina ning ratas jälle punaseks. Polnud enam lootust Kupitza ja Spc-i järgi minna. Tulin punasena rahulikult lõpuni kuna järgmistega oli vahe juba suurem ja sai kuidagi ära vingerdatud.
Peale sõitu sain ka teada miks ma Spc-ile tuules järgi ei saand. Mootor oli otsustanud loovutada 7PP vahepeal :( Kui tegin overhaul engine tulid need jälle tagasi.

ma ka sõidu ajal imestasin, et miks sa mööda ei lähe must. mitu korda said pamper pampris kurvist välja ja ei miskit. isegi natuke maha jäid vist... aga see overhaul selgitab asja. ma oma võistlusautole olen seda mitu korda teinud sellise olukorra vältimiseks :)
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas lamp » 05 Mai 2015, 12:33

ma enda porgandiga läksin sirge peal nsx-ist mööda nagu sittuvast küülikust. :D Aga jöu kohta, seekord sai mootori asi nii seadistatud et jöud oleks pea igal pöördel olemas 279hp, kuigi oleks saanud ka 285hp-ga söita. Rehvidega jah, 4-5ringi ja siis pmst läks juba uisutamiseks.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: 10. etapp | Grand Valley Speedway | 4.05.2015

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mai 2015, 21:07

Lõplikud tulemused on samad, mis esialgsed. 2 meest eksisid kiirel ringil korra, aga tulemusi see ei muutnud.
Reede õhtul siis endu's kohtume. Eks näeme, kas sarja läbivalt madalaima PP'ga edukalt tiitlile purjetanud Hundu't saadab õnn ja suudab oma esikohta kaitsta või saame sarjale ka teise võitja :)

Täpsem ajaline tabel

Üldtabel
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd


Mine Back To The 90's



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE