The Crew 2

The Crew 2

PostitusPostitas StenNansten » 04 Juul 2018, 18:55

Mõtlesin, et teeks mängu reklaamiks arvustuse selle kohta, kuis nüüd ma selle mängu täielikult läbi nüüd mänginud olen ning et motiveerida inimesi seda head mängu ostma, kes seda arvustust lugedes soovida tahaksid :) Minu jaoks see igatahes arkaad stiilis mängude kuningas suure eduga, xboxi uus Forza Horizon 4 tundub suurt sammu tegemas edasi aga nii suurelt ei tee ta seda. Need for Speed on hea mäng, aga sel pole mitte mingit jätku, kui mäng on läbi mängitud, jällegi. Seega konkurendid pole just kõige tugevamad ka.

Plussid:
- Lihtsus mängu mängida oma suure sisu juures, eriti võrreldes The Crew esimesega.
- Vana hea hiiglaslik kaart jäeti ja see on tegelikult pluss punkt kui tavaliselt oleks miinuseks kui kaart ei oleks nii suur.
- Pikaajaline tasuta tugi uuenduste ja uue kontendiga peale mängu väljalaskmist.
- Autode sügavapõhjaline seadistamine, nagu vedrustus, käigukast, aero tasakaal jne.
- Lennukid ja paadid lisaks autodele, suurim muutus võrreldes esimese mänguga ja nad tegid seda suurepäraselt.
- Autode tuunimisel on nüüd selget vahet tunda, mitte ainult tippkiiruse tõstmist ja kerget muutust juhitavuses nagu esimeses mängus. Lisab oluliselt kestvust mängus juurde.
- Parim kaartidega tuunimise süsteem, mis hetkel välja mõeldud koos igast juppide boonustega jne
- Mängul pole tasulist kontenti hetkel ega ka pole avalikult plaanitud.
- Tuunimine põhimõtteliselt sama, mis vanas, piduri klotsi saab eraldi värvida nüüd aga suurema muutusena on livery editior lisatud mängu (Mitte nii hea kui GT Sport aga on olemas siiski).
- Oskus punktide panek lisab mõnusat RPG hõngu mängule ja seda vägagi pikaks ajaks ka, palju leveleid läheb vaja kuni enamus lõpuni arendatud. 4 kategooriat üldse saab lõpmatult.
- Leveldamisel on muu mõte ka taga, saab sellega avada uusi kodusid kaardi peal ja olemasolevaid muuta, ning erilised autod on ka välja pandud kuni 600 levelini. (Iga level nõuab circa 10000xp, iga keskmine sõit 2000xp)
- Sõitudel ja missioonidel on 2 raskusasted, kui masin liiga kiire missiooni jaoks, saad valida kõrgema raskusastme ja küll see väljakutset samas sõidus edasi hoiab.
- Trofee meestele on see mäng ülimalt lihtne.
- Autode list on kohati üsna huvitav, Porsche ja Ruf, Red Bull 2017 F1 masin, Kris Meeke Citroen 2017 WRC masin, Lancia ralliautod jne.
- Hulganisti tegevust ja sõite vähemalt 2 päeva sessiooni jagu, tunnid kombineeritult oli mul mängu läbides.
- Masinate visuaalne tuunimine on kohati üsna valikurohke ja väga hullumeelsete valikutega.
- Mängu preemium raha ei oma mingit mängu muutvat elementi, mis on tasuline päris rahas on ka tasuline mängurahas.

Miinused: (Põhimõtteliselt ainult see, mis vanas mängus oli ja uues puudu)
- Politsei täielikult puudub mängust kuigi esimeses mängus oli
- Väravatest läbi sõitmise skilli pole enam, autodele igatahes. (Lennukitele on aga veidi teisel kujul)
- Mängul puudub suur lugu, on 5 väiksemat lugu, mis ise koostad aga pole nii huvitav ja kaasahaarav jälgida.
- Roolitugi on lihtsalt kui võimalusena juurde lisatud, tüüpiline sellises stiilis mängule niikuinii, vähemalt paadiga on roolitugi isegi arvestatav. Põhiline viga on force feedback ütleb ainult üht asja, mis pole just ideaalne, kindlalt puldi mäng.

Isikupõhine arvamus:
- Juhitavus on teinud sammu paremuse suunal võrreldes eelmise mänguga ning lisaks seda saab mitut moodi veel muuta ka.
- Lennukite juhtimine algugl väga teistsugune ja keeruline aga sellega harjub kiirelt ära ja on tegelikult vägagi lihtne.
- Crew's mängimise osa pole enam individuaalne missioonides/sõitudes, kui üks teeb hästi, saab sama auhinna ka see, kes halvasti tegi. Meeldib isegi rohkem nii, annab rohkem koos mängimisele juurde aga teeb paarilised laisaks kui ise hea olla :D Aga sellise mängu puhul kunagi ei tea, millal aed, puu ja sein ette juhtuvad. Et pigem mitte usaldada teise inimese edu.

Hetkel nii palju suutsin välja nimetada, loodetavasti paneb nii mõnegi selle mängu peale mõtlema ja mind isegi huvitaks teha Niksoni Driveclub challenge stiilis võistlusi siin mängus, tahaks teada kui hästi välja kukub see algul :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: The Crew 2

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 14 Juul 2018, 3:25

Mäng on hetkel ikka väga tühi. Linn on tühi. Rubberbanding on kohutav. Ma jätsin hetkel mängu seisma. Ootan mõne patchi ära ja ehk lisatakse mingeid tegevusi juurde. Barn finde või mingeid asukoha otsimisi nagu Crew 1-s oli. Mängul on potensiaali küllaga aga hetkel ei soovitaks seda osta. PC peal läks tükk aega, et saada stabiilne 60FPS kätte. Kasutan DSR-ga kõrgemat reso - selleks pidi natuke Nvidia settingutes mõllama, et Ultra peal oleks 60FPS.
ChLoNiCaL-EST
 





Re: The Crew 2

PostitusPostitas StenNansten » 14 Juul 2018, 10:50

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Mäng on hetkel ikka väga tühi. Linn on tühi. Rubberbanding on kohutav. Ma jätsin hetkel mängu seisma. Ootan mõne patchi ära ja ehk lisatakse mingeid tegevusi juurde. Barn finde või mingeid asukoha otsimisi nagu Crew 1-s oli. Mängul on potensiaali küllaga aga hetkel ei soovitaks seda osta. PC peal läks tükk aega, et saada stabiilne 60FPS kätte. Kasutan DSR-ga kõrgemat reso - selleks pidi natuke Nvidia settingutes mõllama, et Ultra peal oleks 60FPS.

Oled konkurente ka mänginud enne kui tuled ütlema et liiga tühi? Ja kuidas sul linn tühi on? Inimesi ja autosid päevavalgel puupüsti täis. Ise 4 päeva mängu juba matnud ja ikka mul tegevust küllaga. Barn Findid on vähe pikemaajalised jupikastide otsingud nüüd mis kunagi ära ei lõpe. PS4 Pro hoiab mul ülistabiilset konsooli 30fps :) Konsoolil jätkuvalt 30fps tundub kahtlasel moel parem kui arvutil see. Või PC port ongi nii palju kehvem? :?:
Minu jaoks hetke suurim mängu puudus on see, et pole kellegagi koos mängida seda PS4 peal.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: The Crew 2

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 14 Juul 2018, 11:56

NFSTimukas kirjutas:
ChLoNiCaL-EST kirjutas:Mäng on hetkel ikka väga tühi. Linn on tühi. Rubberbanding on kohutav. Ma jätsin hetkel mängu seisma. Ootan mõne patchi ära ja ehk lisatakse mingeid tegevusi juurde. Barn finde või mingeid asukoha otsimisi nagu Crew 1-s oli. Mängul on potensiaali küllaga aga hetkel ei soovitaks seda osta. PC peal läks tükk aega, et saada stabiilne 60FPS kätte. Kasutan DSR-ga kõrgemat reso - selleks pidi natuke Nvidia settingutes mõllama, et Ultra peal oleks 60FPS.

Oled konkurente ka mänginud enne kui tuled ütlema et liiga tühi? Ja kuidas sul linn tühi on? Inimesi ja autosid päevavalgel puupüsti täis. Ise 4 päeva mängu juba matnud ja ikka mul tegevust küllaga. Barn Findid on vähe pikemaajalised jupikastide otsingud nüüd mis kunagi ära ei lõpe. PS4 Pro hoiab mul ülistabiilset konsooli 30fps :) Konsoolil jätkuvalt 30fps tundub kahtlasel moel parem kui arvutil see. Või PC port ongi nii palju kehvem? :?:
Minu jaoks hetke suurim mängu puudus on see, et pole kellegagi koos mängida seda PS4 peal.


Olen neid kõiki eelpool mainitud asju mänginud. Alle hiljuti tegin NFS Paybacki läbi ja selles on peale story lõpetamist nolifemist küllaga. Ubisofti poisid võiks selle mängu pealt õppida kuidas rubberbandingut kasutada. :P

Forza Horizon 3 on The Crew 2-st ikka mitmeid kordi parem. Nii sisu, gameplay kui ka graafika poolest ja ilmselgelt Forza Horizon 4 lööb need mõlemad pika puuga veel omakorda üle.

The Crew 2 mängin 2715x1527 Ultra peal @60FPS. 4K-s proovisin ja FPS jäi sinna 45-55 peale kõikuma Ultras. GPU on 1080Ti.

Sisu poolest on mäng veel liiga tühi. Mine loe Ubisofti foorumist. Seal on 95% sama teema. 20h ja kõik sõidud tehtud. Muud sedal eriti teha pole. Mingi tobe piltide tegemine on sisse toodud aga see eriti ei eruta. Pole veel PVP-d kah kus saaks edasi võistelda.

Mäng iseenesest on hea aga väheke toores veel. Vaja mõned patchid ära oodata ja ehk lisatakse veel sisu juurde. :)
ChLoNiCaL-EST
 





Re: The Crew 2

PostitusPostitas StenNansten » 14 Juul 2018, 12:35

ChLoNiCaL-EST kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
ChLoNiCaL-EST kirjutas:Mäng on hetkel ikka väga tühi. Linn on tühi. Rubberbanding on kohutav. Ma jätsin hetkel mängu seisma. Ootan mõne patchi ära ja ehk lisatakse mingeid tegevusi juurde. Barn finde või mingeid asukoha otsimisi nagu Crew 1-s oli. Mängul on potensiaali küllaga aga hetkel ei soovitaks seda osta. PC peal läks tükk aega, et saada stabiilne 60FPS kätte. Kasutan DSR-ga kõrgemat reso - selleks pidi natuke Nvidia settingutes mõllama, et Ultra peal oleks 60FPS.

Oled konkurente ka mänginud enne kui tuled ütlema et liiga tühi? Ja kuidas sul linn tühi on? Inimesi ja autosid päevavalgel puupüsti täis. Ise 4 päeva mängu juba matnud ja ikka mul tegevust küllaga. Barn Findid on vähe pikemaajalised jupikastide otsingud nüüd mis kunagi ära ei lõpe. PS4 Pro hoiab mul ülistabiilset konsooli 30fps :) Konsoolil jätkuvalt 30fps tundub kahtlasel moel parem kui arvutil see. Või PC port ongi nii palju kehvem? :?:
Minu jaoks hetke suurim mängu puudus on see, et pole kellegagi koos mängida seda PS4 peal.


Olen neid kõiki eelpool mainitud asju mänginud. Alle hiljuti tegin NFS Paybacki läbi ja selles on peale story lõpetamist nolifemist küllaga. Ubisofti poisid võiks selle mängu pealt õppida kuidas rubberbandingut kasutada. :P

Forza Horizon 3 on The Crew 2-st ikka mitmeid kordi parem. Nii sisu, gameplay kui ka graafika poolest ja ilmselgelt Forza Horizon 4 lööb need mõlemad pika puuga veel omakorda üle.

The Crew 2 mängin 2715x1527 Ultra peal @60FPS. 4K-s proovisin ja FPS jäi sinna 45-55 peale kõikuma Ultras. GPU on 1080Ti.

Sisu poolest on mäng veel liiga tühi. Mine loe Ubisofti foorumist. Seal on 95% sama teema. 20h ja kõik sõidud tehtud. Muud sedal eriti teha pole. Mingi tobe piltide tegemine on sisse toodud aga see eriti ei eruta. Pole veel PVP-d kah kus saaks edasi võistelda.

Mäng iseenesest on hea aga väheke toores veel. Vaja mõned patchid ära oodata ja ehk lisatakse veel sisu juurde. :)

Payback just oli selline, et suri välja kui story läbi, kõik tegin enne selle läbimist ära ja kõik ka oli. PVP mind väga ei huvitanud sel mängul, polnud sel mingit mõtet tagagi. Rubberbandingu osas olen nõus kuigi see kunai ideaalne pole aga hädavajalik arkaad stiilis mängudes enamjaolt. Kuigi ma vist nii kiire, et see rubberbanding ka ei aita. :cool:

Horizoneid ma ausalt öelda ainult näinud youtubeist, ise mänginud pole. Kui oled kõiki Forza mänge mänginud, sisu vähe ja kui H3 on esimene Forza, siis sisu tohutult, ütleme nii.

Peaks välja uurima mis resulotsioonilt supersamplingut the crew 2 teeb ka PS4 Pro peal, ei usu et puhas 4k on selliste tekstuuridega. 1080p ilmselt.

Ei loe mänguoorumeid väga sest nkn puhas vingumine neis peaaegu käib :D Eriti kui saab kontakteeruda mängu ehitajatega. Ja kas need vennad Hard tasemel sõite ka juba teinud või tegid mängu easy peal ära? Ma hetkel grindin oma sõidukeid üles et saaks kõik sõidud hard tasemel ka ära teha ja see võtab omajagu aega juba.

Muidu peale sõitude on ka muud activitid, nagu slaalomid, plahvatuse eest põgenemine jms. Ning piltide tegemisele on lahe mõte antud minu meelest. Aga patchidega lubavad nad väga palju juurdelisada :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: The Crew 2

PostitusPostitas ChLoNiCaL-EST » 14 Juul 2018, 14:30

Eks see ole maitse asi, et kellele mis tegevus seal meeldib. Lihtsalt lame on kui tänapäeval lastakse full release näol välja poolkõvasid tooteid. :P
ChLoNiCaL-EST
 





Re: The Crew 2

PostitusPostitas StenNansten » 14 Juul 2018, 14:37

ChLoNiCaL-EST kirjutas:Eks see ole maitse asi, et kellele mis tegevus seal meeldib. Lihtsalt lame on kui tänapäeval lastakse full release näol välja poolkõvasid tooteid. :P

Võib ka nii olla, et lasid täis väljalaske välja aga neile meeldib seda mängu fännide jaoks arendada :) võib seda patchimist ka nii tõlgendada. GT Sport oli alguses suurema kontendiga kui PS2 ajastu GT3, mis märgib ka uut ajastut GT mängudes. Aga üldiselt, mi iganes selle tagamõte ka on mängutegijatel, mulle selline patchimine meeldib ja loob võimalusi mängu tagasi tulla, isegi kui see 10 minutit on nagu viimase NFS Paybacki uuendusega :D

Eks The Crew 2 juures mulle meeldib see masinate variatsioon, kaardi avatus ja siis juppidega mässamine kõige rohkem. Hetkel rohkem mässan juppidega, et igast kategooriast saada vähemalt üks masin maksimaalse upgrade peale.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: The Crew 2

PostitusPostitas Est_RuLx » 21 Juul 2023, 8:51

Kes soovib, see proovib. Link Crew Motorfesti kinnisele beetale. Kolm kiiremat saavad.

https://register.ubisoft.com/the-crew-m ... A1IXzKZFbg
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87


Mine The Crew



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE