The Crew

The Crew

PostitusPostitas Mihkel0987 » 09 Nov 2014, 22:37

Pilt

  • Koduleht: The Crew
  • Arendaja: Ivory Tower, Ubisoft Reflections Ltd.
  • Väljaandja: Ubisoft
  • Stiil: Racing
  • Väljalaske kuupäev: 11. november 2014
  • Kirjeldus:
    Take part in a relentless ride to infiltrate and overtake the 510s, a gang grown around Detroit’s illegal street racing scene. Your plan? Get a rep on the underground-racing scene and sabotage their activities city-by-city all across the United States. Maneuver through the bustling streets of New York City and Los Angeles, cruise down sunny Miami Beach or trek through the breathtaking plateaus of Monument Valley. Each locale comes with its own set of surprises and driving challenges to master. On your journey you will encounter other players on the road – all potentially worthy companions to crew up with, or future rivals to compete against. This is driving at its most exciting, varied and open.
  • Mängumood: Single-player, multiplayer
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Pildid: IGN
  • Videod: IGN
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: The Crew

PostitusPostitas aivo80 » 11 Nov 2014, 11:11

Läheb vist ostuks jah. Tundub olevat mõnus segu NFSU2st ja Midnight Clubist. Pole küll simu, aga kihutamiseks on hea :)

edit: vaatasin eile järgi, et US store on pre order 60 daala, koos season passiga oli vist 80. Aga see season pass tundub üsna mõttetu - mõned lisa autod, veljed, kleepsud...uued eventid lubaduste järgi tulevad ka niisama updatega.

http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-U ... 8-76770-32

Ainuke asi, mis huvitaks, oleks muidugi 458, aga äkki saab eraldi ka ikka osta :D
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: The Crew

PostitusPostitas Mihkel0987 » 15 Nov 2014, 16:00

aivo80 kirjutas:Läheb vist ostuks jah. Tundub olevat mõnus segu NFSU2st ja Midnight Clubist. Pole küll simu, aga kihutamiseks on hea :)

edit: vaatasin eile järgi, et US store on pre order 60 daala, koos season passiga oli vist 80. Aga see season pass tundub üsna mõttetu - mõned lisa autod, veljed, kleepsud...uued eventid lubaduste järgi tulevad ka niisama updatega.

http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-U ... 8-76770-32

Ainuke asi, mis huvitaks, oleks muidugi 458, aga äkki saab eraldi ka ikka osta :D


Ei osta alguses seda season passi. Tundub prg pointless. Häid autosi küll seal. Aga kui hakkab mapide laienemine siis annan sellele tuld

Edit: Tellisin täna mängu ära ning detsember tuleb AINULT RALLI JA PLATINIUMI PEALE TEGEMINE!
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: The Crew

PostitusPostitas aivo80 » 24 Nov 2014, 9:52

_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: The Crew

PostitusPostitas StenNansten » 24 Nov 2014, 17:16

Vaatasin ühte Beta ülevaate videot sellest, tundus mõnus ja korralikult üles ehitatud mäng, no lag ja buge ka ei olnud 40min jooksul. Osad detailid graafika osas on väga halvasti välja töödeldud, seda olen näinud netist. Gran Turismo 7 kõrvale oleks see mõnus vaheldus PS4l. Ettevaatlikuks teeb mind selle mänguga selle tootja, Ubisoft. Viimased mängud, nagu kuulnud olen, pole just parimas seisus välja lastud, tormama ka sellele päris ei hakkaks kohe kui müüki lastakse.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: The Crew

PostitusPostitas Mihkel0987 » 27 Nov 2014, 22:18

Nii seda crewd on nüüd tunde ja tunde nolatud ning tunne on hea selle mängu koha pealt. Ubisoft tehku viimased bugid korda ja asi on super.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: The Crew

PostitusPostitas aivo80 » 03 Dets 2014, 9:21

Ei viitsinudki seda betat enam proovida. Tegin eile pre orderi ära ja eks teisipäeval saab siis mängima hakata.

edit: Eilse sai siis story pea sama kaugele tehtud, kui betaski lubati. Jah, juhtimine on arkaad ja ega ma ei lootnudki simut. Samas tundub, et päris 300km/h 90 kraadiseid kurve ikka ei läbi, nagu see NFS'is kombeks. Online osa tundub ka töötavad, teisi mängijaid oli kaart päris tihedalt täis. Välimuse tuuningu vidinaid tundub praegu natuke vähe olevat, aga ilmselt mängu käigus avaneb neid rohkem. Autodele on ka erinevad tuning kitid - sain oma Nissanist teha ka miski dirt variandi, mis peaks idee järgi siis off roadis parem olema. Sõidud võivad kohati pikad olla, eile valisin miski spets sõidu ja mängus oli distants 40km, reaalselt sõitsin seda ~15 minti. Samas sõidu info näitas, et sõidu pikkus võib varieeruda 10-60 minutit. Eks proovin täna edasi sõita ja vaadata, mis juhtub. Esialgu tundub mõnus vaheldus olema simudele.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: The Crew

PostitusPostitas StenNansten » 03 Dets 2014, 16:36

Et see mäng ei ole üleõla lettidele visatud pooleli olev mäng. Tundub, et mu PS4 mängude list sai täiendust sellega. Loodan, et aastaga siis ära ei riku Ubisoft seda mängu.

Pikad sõidud just ongi mõnusad mulle, tegi selle mängu veelgi huvitamaks mulle. :)
See mäng on siis koguaeg online või saab offline ka mängida sama moodi?

Vaatasin offical lehelt car listi, see on suur pettumus mulle. AInult LFA, MX-5, Evo ja 3 Nissanit mängus minu soositavatelt autotootjatelt :(
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: The Crew

PostitusPostitas Mihkel0987 » 03 Dets 2014, 18:44

Mäng ostetud tänasega ning eks näeb mis saama hakkab nüüd.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: The Crew

PostitusPostitas liikur » 03 Dets 2014, 22:56

Puuke ikka on. GPS juhib üsna tihti kohta, kust läbi ei pääse. Leitud landmarkide loendur on järgmise mängukorra ajaks nullis, map filter õnneks jätab meelde. Ühel hetkel viskas mul level 7-lt level 14-le, raha, vidinad jms, mõne hetke pärast 7-le tagasi. Pre-order boonust pole ka suudetud kättesaadavaks teha. Crew moodustamine ei õnnestu. Kaamera vaadet peab iga kord sättima. Tänase õhtu jooksul 3 server downi (keset kimamist start menüüsse tagasi).
Arenguruumi on :-D
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: The Crew

PostitusPostitas aivo80 » 04 Dets 2014, 9:57

Neid leveli ja landmarkide kadumise puuke pole kohanud. Serverist viskas küll paar korda välja...kust need pre order koodid leidma peaks ja mis nad annavad?
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: The Crew

PostitusPostitas liikur » 04 Dets 2014, 20:30

aivo80 kirjutas:Neid leveli ja landmarkide kadumise puuke pole kohanud. Serverist viskas küll paar korda välja...kust need pre order koodid leidma peaks ja mis nad annavad?

Mini Cooper ja crew credits. Miskit oli vist veel. Mina sain need täna kätte
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: The Crew

PostitusPostitas aivo80 » 05 Dets 2014, 9:24

Need peaks siis niisama mängu tulema või miski koodiga ikka?

Eile avastasin Key Westilt sõidu, mille pikkus 2.5h...ei hakanud veel proovima :D
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: The Crew

PostitusPostitas liikur » 05 Dets 2014, 10:42

aivo80 kirjutas:Need peaks siis niisama mängu tulema või miski koodiga ikka?

Eile avastasin Key Westilt sõidu, mille pikkus 2.5h...ei hakanud veel proovima :D

PSN allalaaditud mängul tulevad ise, plaadimängul koodiga.
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: The Crew

PostitusPostitas aivo80 » 05 Dets 2014, 10:52

A sul miski gold edition või tavaline? Ma võtsin täitsa tavalise psnist ja pole essugi saanud veel...
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: The Crew

PostitusPostitas liikur » 05 Dets 2014, 14:03

aivo80 kirjutas:A sul miski gold edition või tavaline? Ma võtsin täitsa tavalise psnist ja pole essugi saanud veel...

Mul on gold jah, aga pre-ordervärk on ikka sama. Paljud kurdavad, et pole saanud veel. Mul näiteks pole lubatud creditit veel. Kirjuta nende supportile.
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: The Crew

PostitusPostitas aivo80 » 05 Dets 2014, 14:04

liikur kirjutas:
aivo80 kirjutas:A sul miski gold edition või tavaline? Ma võtsin täitsa tavalise psnist ja pole essugi saanud veel...

Mul on gold jah, aga pre-ordervärk on ikka sama. Paljud kurdavad, et pole saanud veel. Mul näiteks pole lubatud creditit veel. Kirjuta nende supportile.


Ah ei viitsi vist. Eks seda krediiti tiksub ikka peale ja auto ka poes olemas :)
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: The Crew

PostitusPostitas ESTyler » 07 Dets 2014, 17:16

kas keegi Driveclub'i ka mängib või? Sellele mängule eraldi alafoorumit pole, kuigi on ps4'l võrdlemisi levinud mäng.
vaatasin Crew trailerid/info ära, mulle isiklikult ei tundunud sugugi paljutõotav.
Kasutaja avatar
ESTyler
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 33
Liitunud: 27 Nov 2013, 23:00
Asukoht: Tallinn, Nõmme




 ESTyler

Re: The Crew

PostitusPostitas Est_RuLx » 07 Dets 2014, 17:45

ESTyler kirjutas:kas keegi Driveclub'i ka mängib või? Sellele mängule eraldi alafoorumit pole, kuigi on ps4'l võrdlemisi levinud mäng.
vaatasin Crew trailerid/info ära, mulle isiklikult ei tundunud sugugi paljutõotav.


Driveclub'i teema siin -> viewtopic.php?f=16&t=641
Minu isiklik arvamust Driveclub'i kohta on ainult negatiivne. Vaadates juubtuubis erinevaid gameplay'sid, siis kuiv ringi tiirutamine euroopa autodega ja tuuningust pole haisugi. The Crew meenutab Test Drive Unlimited seeriat. Ise olen The Crew betat pelanud arvuti peal ja üllatavalt lahja arvutiga jooksutab mängu. :good:
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: The Crew

PostitusPostitas ESTyler » 07 Dets 2014, 21:57

Est_RuLx kirjutas:
ESTyler kirjutas:kas keegi Driveclub'i ka mängib või? Sellele mängule eraldi alafoorumit pole, kuigi on ps4'l võrdlemisi levinud mäng.
vaatasin Crew trailerid/info ära, mulle isiklikult ei tundunud sugugi paljutõotav.


Driveclub'i teema siin -> http://www.gtplanet.eu/viewtopic.php?f=16&t=641
Minu isiklik arvamust Driveclub'i kohta on ainult negatiivne. Vaadates juubtuubis erinevaid gameplay'sid, siis kuiv ringi tiirutamine euroopa autodega ja tuuningust pole haisugi. The Crew meenutab Test Drive Unlimited seeriat. Ise olen The Crew betat pelanud arvuti peal ja üllatavalt lahja arvutiga jooksutab mängu. :good:


midagi erilist see pole, indeed.
sai lihtsalt sonycenter'ist PS4+GTA5 komplektile üks automäng ka kaasa ostetud.
üks väheseid plusse, imo, ongi kenad rajad ja eu autode ülekaal.

a noh, 98% ajast mängin gta5 on muh ps4. (selleks nagu ostetud saigi)
Kasutaja avatar
ESTyler
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 33
Liitunud: 27 Nov 2013, 23:00
Asukoht: Tallinn, Nõmme




 ESTyler

Järgmine

Mine The Crew



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE