1. etapp 10.02.2015 Monza

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas konka » 11 Veebr 2015, 0:58

Läks siis endal suht hästi esimene etapp. Vigu ei tulnud sisse nii palju kui mul muidu kombeks on. Esimesest šikaanist väljudes viskas auto natuke risti ja see oli ka kõik. Ei saa mina aru kuidas saab nii säästukalt sõita. Linnukesel vast patarei autosse ära peidetud :D. tegin ise 2 peatust. Esimese ajal viskasin 99 liitrit sisse ja teise ajal igaksjuhuks 30 liitrit. Just kui uuele ringile läksin läks tuli põlema ja sellega sai täpselt ühe ringi sõita.

Muidugi oli äge see kui igasugused jamad enne sõitu tekkima hakkasid ning start aina edasi venis. Küll segas Mihkel sõitu, siis pidi Timukale veel kutse saatma ja Nikson pidi selle tõttu uue toa tegema ja siis tuli veel välja et timukas ei saa rajale ning sada häda veel :D. Loodame et järgmine kord nii pikale start ei veni.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas Linnuke » 11 Veebr 2015, 7:59

Väga imelik sõit oli, alguses olin kõigist kiirem ja kütust kulus ka kõige vähem :-D Peale starti olin kolmas, esimesel ringil sain Akvaariumist mööda, paari ringi pärast Cennost ka. Siis püsis umbes 2-3 sekundiline edu Cenno ees. Sõitsin vahelduva taktikaga- vahepeal pingutasin nagu suutsin, siis säästsin kütust. Rütm läks vahepeal käest ära. Esimene ehmatus oli enne boksipeatusi- esimeses shikaanis läksin liivale, bensutuli hakkas põlema ja Cenno pani mööda. Proovisin veel kaks ringi teha, mis suure säästmisega õnnestus. Tankisin 100 liitrit ja veeresin rahulikult lõpuni. Finishis oli veel 1 liiter alles :p. Rohkem vist nii suure küttekuluga ja nii sirgeid radu ei tule, eks paistab kuidas kurvides hakkama saan selle masinaga :)
Siia teema pealkirja võiks nüüd ka raja nime panna, hiljem parem ülevaade ;)
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas powwa25 » 11 Veebr 2015, 8:00

NFSTimukas kirjutas:Kahju, et tänane sõit vahele jäi. Auto oli nagu olemas ning reeglitega vastavuses ka. Rigidy pole nagu enne seganud sisenemist, kas siis midagi on nihkunud seadetes või midagi sellist. Seaded kõik reset tegin nii A, B kui ka C peal (Rikkudes A peal olnud super seade ka auto ära :( )aga rajale ei saanud. Peab siis järgmiseks etapiks pankroti äärsest seisundist välja tulema ja ühe RB Juniori ostma juurde.


Rigidy pole küll seganud mind. Ilmselt jäi mingi seade defaulti panemata.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas lees00 » 11 Veebr 2015, 8:13

Eile kõik kirusid et mis moodi Linnuke nii säästukal sõitis, tegelt pani ju "ainult "11 l rohkem kui ise... Sõidus tuli palju vigu. Kõik põhimõtteliselt samas kurvis. Esimene viga juhtus 3 kurvis. Nibin nabin sai Raikx mööda, aga kauotas kontrolli masina üle ja pani ikka seina. Vabandust kui minu süü oli :) . Peale seda langesin 2 kohta. Suutsin Niksonile ja Kupitsale järgneva 4-5 ringiga järgijõuda kuni jälle liival käisin. Boksiga lootsin ühega pääseda aga võta näpust ei tulnud välja. Hea sõit oli muidu, auto meeletu pidamine tahab harjumist
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas StenNansten » 11 Veebr 2015, 12:32

powwa25 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Kahju, et tänane sõit vahele jäi. Auto oli nagu olemas ning reeglitega vastavuses ka. Rigidy pole nagu enne seganud sisenemist, kas siis midagi on nihkunud seadetes või midagi sellist. Seaded kõik reset tegin nii A, B kui ka C peal (Rikkudes A peal olnud super seade ka auto ära :( )aga rajale ei saanud. Peab siis järgmiseks etapiks pankroti äärsest seisundist välja tulema ja ühe RB Juniori ostma juurde.


Rigidy pole küll seganud mind. Ilmselt jäi mingi seade defaulti panemata.

Kõik A, B ja C sai defalut tehtud, rada oli ikkavsuletud mulle.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas powwa25 » 11 Veebr 2015, 13:05

NFSTimukas kirjutas:
powwa25 kirjutas:Rigidy pole küll seganud mind. Ilmselt jäi mingi seade defaulti panemata.

Kõik A, B ja C sai defalut tehtud, rada oli ikkavsuletud mulle.


Kõik seaded käisid läbi?
Mingi keelatud asi tuuningu poest ostetud?
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas Est_RuLx » 11 Veebr 2015, 15:23

powwa25 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
powwa25 kirjutas:Rigidy pole küll seganud mind. Ilmselt jäi mingi seade defaulti panemata.

Kõik A, B ja C sai defalut tehtud, rada oli ikkavsuletud mulle.


Kõik seaded käisid läbi?
Mingi keelatud asi tuuningu poest ostetud?


Mul oli sama jama, kui katsetasin autot nädal tagasi oma lobby's. Mul õnneks kaks autot ja otsustasin ühele installida Rigidy. Kuid lobbys selgus, et mõlemaga ei saa sisse. Viskab kirja ette, et tuuning peal autol.
Tegin mõlemale autole sadatuhat default seadistust ja ikka sama juttu, rajale ei saa.
Mingi hetk katsetasin teist moodust. Kopeerisin C-lehelt A-lehele seaded (tavaliselt ma neid lehti seal üleval ei käpi ja alati seadistan A-lehel) ja sain mõlema autoga rajale (rigidy'ga masina lubas ka rajale :-D )
Kui te C-lehel pole midagi kunagi seadistanud, siis kopeerige C'lt A'le ;)
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas raix4958 » 11 Veebr 2015, 16:58

lees00 kirjutas:Eile kõik kirusid et mis moodi Linnuke nii säästukal sõitis, tegelt pani ju "ainult "11 l rohkem kui ise... Sõidus tuli palju vigu. Kõik põhimõtteliselt samas kurvis. Esimene viga juhtus 3 kurvis. Nibin nabin sai Raikx mööda, aga kauotas kontrolli masina üle ja pani ikka seina. Vabandust kui minu süü oli :) . Peale seda langesin 2 kohta. Suutsin Niksonile ja Kupitsale järgneva 4-5 ringiga järgijõuda kuni jälle liival käisin. Boksiga lootsin ühega pääseda aga võta näpust ei tulnud välja. Hea sõit oli muidu, auto meeletu pidamine tahab harjumist

Pikka viha ei pea, aga eks see natuke ikka sinu pärast ka juhtus. Käest läks mul sellepärast ära et murule sattusin, keerab see va saatanas liiga hästi kui vaja pole kuigi ruumi oli et mööda saada. Lõppuks sain küll rütmi kätte aga kohta enam parandada ei õnnestunud.
GT5 Platinum
GT6 Platinum
Pilt
Kasutaja avatar
raix4958
Vettel
 
Postitusi: 325
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:29
Asukoht: Võhma



Litsents: S

 RAIX4958

Re: 1. etapp 10.02.2015

PostitusPostitas Nikson » 11 Veebr 2015, 18:30

Linnuke kirjutas:Siia teema pealkirja võiks nüüd ka raja nime panna, hiljem parem ülevaade ;)

Tehtud. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas Mihkel0987 » 11 Veebr 2015, 18:45

konka kirjutas:Küll segas Mihkel sõitu


Nii räägi mulle, kuidas ma segasin sõitu?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas Nikson » 11 Veebr 2015, 20:15

Mihkel0987 kirjutas:
konka kirjutas:Küll segas Mihkel sõitu


Nii räägi mulle, kuidas ma segasin sõitu?

No sõitu sa ei seganud, aga kvali ajal sisenesid lobbysse ja hakkasid chattima.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas Noel » 11 Veebr 2015, 20:24

Mihkel0987 kirjutas:
konka kirjutas:Küll segas Mihkel sõitu


Nii räägi mulle, kuidas ma segasin sõitu?


Sa peaks juba teadma, et sõidu ajal, Q ajal lobby´s siiberdamine ei mõju hästi teistele, seega palun seda vältida(sul on veel siuke poolpidune nett ka). Kui sa tulid Q alguses tuppa, kadus minul kohe autol igasugune hääl ja Nikson lendas välja.
Saan sinust ka aru, sõita sa mõistad ja tahad, see väga tähtis (Y) kuid kahju, et sinu nett ei võimalda sul seda teha. Tuleb miskit ette võtta sul seal selle asjaga(kas mitte midagi ei anna teha?).
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas konka » 11 Veebr 2015, 20:29

Otseselt sa ei seganud sõitu, aga kvali ajal siiberdasid edasi tagasi. Ja kui inimesed on öelnud sulle et sa tekitad läägi ja sa tead et sa tuled sama netiga üritama, siis miks arvad et sa uuesti segadust ei külva. See kui me enne sõitu teeme nö kontrollsõidu sinu läägi testimiseks ja selgub et läägi pole ei välista see seda et sõidu ajal ei hakka mingi hetk pahandust tekitama. Arvan et nii mõnedki oleks pahased kui käid aegajalt võistlusi tuksi keeramas. Ei midagi isiklikku Mihkel, aga sinu nett on selline.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas Nikson » 11 Veebr 2015, 20:32

Läbivaatamisele läksid ringid nr. 3, 7, 13, 18, 23 ja kiirem. Läbivaatamisele läinud ringid said suvalt loositud. Kaks meest oskasid eksida ikka boksist väljumistega. Ainuke puhas mees on seekord lees. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas Mihkel0987 » 11 Veebr 2015, 22:25

See, et Niksonil omal konsool kokku jooksis, ei ole minu süü. Hääl on mul ka endal ära olnud ning siiani ei ole sotti saanud, mis selle tekitanud on. Vaatan, et mu nett on sitemaks läinud pärast seda kui vahetasin oma netipaketti kiirema ning mahukama vastu. Vaatasin, et saan veel proovida kas lääg on kuna tegin restardi oma ruuterile aga siis enam ei jõudnud.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas Nikson » 11 Veebr 2015, 22:49

Mihkel0987 kirjutas:Hääl on mul ka endal ära olnud ning siiani ei ole sotti saanud, mis selle tekitanud on.

Sa veel noor, saab ehk joomist välistada. Ehk oled külmetanud?
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas paalikas » 12 Veebr 2015, 1:00

Sai siis üle pika aja taas gt lainele end. See auto oli ikka minujaoks suht ulme.
Komppasin piire sõidu lõpuni pmst. Kiireim ring tuli kui oli 8 min jäänud sõita.
Imestasin et kuda krt nii kiiresti teised sõidavad ja lasin aga julgemalt, lõpus sain aru, et tollega
kannatab ikka vägagi kärmeid jänesehaake teha :)
Alul ikka siksakitasin üle joonte igatepidi, no võttis aega harjumine selle kardiga....

Sõitsin enamusajast üksi ja suht igav oli kuni olin juba 6. kohaga leppinud, kuid siis mõnimees läks uuesti boksi :good: Meeldiv üllatus igatahes. Plaan oli ka 1 boks teha, kuid ei jagunud ikka.
Rada umbeigav ja jalad hakkasid külmetama pedaalidel. (polnud palju tallumist)

Mis selle boksijoonega siis jälle on? Seal ju pidev joon ja mäletan nagu vanastajast et kui ei sega kedagi, siis võib nagu rajale keerata. Minu boksist tulekul polnud kedagi lähedal.

Ja Mihkel, sinu netti on testitud nüüd küllalt, kõik ju teame, et see s...t on. Kahju, oled hea sõitja ja entukas, aga no ei toimi noh! Taaskord testisime ja oli lag, no kas ei võiks siis juba aru saada ja teistel sõita lasta?
Stardi kellaaeg on paigas ja kui siis hakatakse testima ja resama ja kusel käima, siis no on väga tüütu istuda ja oodata starti. :bad:

"Vaatan, et mu nett on sitemaks läinud pärast seda kui vahetasin oma netipaketti kiirema ning mahukama vastu."
:D :-D Kuidas see võimalik nagu on?? :-D
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas Noel » 12 Veebr 2015, 7:17

Nikson kirjutas:
Mihkel0987 kirjutas:Hääl on mul ka endal ära olnud ning siiani ei ole sotti saanud, mis selle tekitanud on.

Sa veel noor, saab ehk joomist välistada. Ehk oled külmetanud?


:D :D :D (korralik) :good:


EDIT: paalikaga 100% nõus, et kui on Q aeg siis hakkab kirju tulema, et suitsule ja kusele jne krt võtaks, Nikson järgmine kord loendur käima ja üldse ei huvita, kes hiljaks jääb ;)
Paalikaga pole nõus yldse selle boksijoone asjus, ma kuulen esimest korda juttu kui kedagi ei tule siis lae julmalt üle, EI, joonereegel on reegel ja see on kirjas esimeses postiski, me ju kõik teame seda eks.

Samuti pole ma kohe üldse nõus selle võistluse lambist ringide ylevaatamine, sellisel juhul tuleb karistamine vääga suur joppamise loto! Vaadake siis ainult kiireim nagu vanasti või vaadake igaühe terve sõit.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas StenNansten » 12 Veebr 2015, 10:06

Noel kirjutas:Samuti pole ma kohe üldse nõus selle võistluse lambist ringide ylevaatamine, sellisel juhul tuleb karistamine vääga suur joppamise loto! Vaadake siis ainult kiireim nagu vanasti või vaadake igaühe terve sõit.

Sõitsid need ringid otse siis või? :-D
Las kohtunikud teevad mis soovivad, mina enda sõidustiiliga suvalistel ringidel nende ringide pärast kartma ei peaks(98% juhtudel suudan ikka puhtalt sõita mitte kiiretel ringidel). :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 1. etapp 10.02.2015 Monza

PostitusPostitas Noel » 12 Veebr 2015, 10:39

NFSTimukas kirjutas:Sõitsid need ringid otse siis või? :-D

Nagu ka paljudel teistel on selle masinaga harjumine keeruline alguses, jah sõitsin ylejoonte kuid kindlasti mitte tahtlikult, hetkel kui avastad, et pidurdasid liiga vara ja keerad liiga vara on juba hilja ja oledki yle, kuna see asi keerab liiga hästi. Tuleb, mis tuleb aga jah, jään enda arvamuse juurde selle joppamise asjus...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

EelmineJärgmine

Mine Red Bull Challenge



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE