2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Nikson » 16 Veebr 2015, 22:27

RBC teine etapp sõidetakse 17.02.2015. Võistlussõidu kestus 50 minutit.
RBC 2. etapp.png

Rehvid: Max Sport Medium
Rehvi-/Kütte kulu: Very Fast.

Lobbys olla hiljemalt kell 21.45. Parem, kui varem. Teeb raja loosimise ära ja laadib selle üles, et alustada kvalifikatsiooniga. Kvalifikatsiooni algus umbes 21.50. Kavalifikatsiooni formaat, kõik rajal, stardiga boksist. Võistlemiseks kasutan CCM kommuuni lobby.

Juba homme sõit. Olge siis valmis. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 17.02.2015 ???????

PostitusPostitas Noel » 18 Veebr 2015, 0:20

Ei jah kohe qualis tundus asi jube libe minujaoks, ime oli suur kui sain 2 koha. Sõidus oli asi ikka väga libedam juba miskipärast. Läksin 2 peatuse peale kuna arvasin yhega ei tule kyttega välja. Tankisin 26+50 ja viimased 2 ringi sõitsin vaba hooga palju ja viimasel sirgel saigi otsa kyte. Puldiga oli päris keeruline täna selle SM rehviga, kuigi tempo oli liidriga vahepeal pikalt sama. Kaasa tuli ka koju sel hetkel kui uks lukus ja tal võtit kaasas polnud siis oli vaja veel krt ust avama joosta. Ebaõnnestunud sõit igatepidi.
Sorry Rulx selle yhe koksu pärast, õnneks midagi ei juhtunud.
Sorry Soul, et ette jäin, läx käest ära ja panin seina ratas punane ja hakkas vänderdama ja jäin täpselt ette sulle.
Rada mulle muidu meeldib.
Viimati muutis Noel, 18 Veebr 2015, 0:25, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Nikson » 18 Veebr 2015, 0:22

Esialgsed tulemused:
1. Est_Rulx87 51.06.566
2. Linnuke +18.106
3. paalikas +34.007
4. NFSTimukas +34.642
5. Cenno_Lebedev 52.680
6. Akvaarium +1 ring
7. Nikson +1 ring
8. lees009 +1 ring
9. RAIX4958 +2 ringi
10. Wirx +2 ringi
11. Kupitz55 +2 ringi
12. Hiir21 +4 ringi
13. Soulbleed666

Kaebused 24 h jooksul.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas konka » 18 Veebr 2015, 0:39

Imelik auto või oli asi rehvides. Auto käitus vahel nii nagu ise tahtis. Kvalis sain ainult 1 ringi puhtalt sõita. Ime oli suur kui sain 7-nda koha. Wtf. Tegin 1 boksi kuna sain aru et ühe boksiga tuleb ilusti välja. sai tangitud 98 liitrit.
Krt, liidrid võiksid vahel aeglasemalt ka sõita. Mitte kunagi neid kätte ei saa. Kopp ees juba. Mulle aitab. Mingid imemehed olete või. Kuidas saab nii kiirelt sõita. Näide Silvia sarjast: Eriti närvi ajab see kui mingid pastlad on all ja siis ka veel kiireim ring sõidetakse. Mul 8 peal rehvid, siis ei tule joht mingit kiiret ringi sealt, aga mõned panevad mingi neljaga kah 2 seki kiirema aja. Nägemist!
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas StenNansten » 18 Veebr 2015, 0:42

Tegin täna enda jaoks hea sõidu, see on hea aga oleks võinud ikka paremini minna. Peale ainukest boksi suutsin, vist külmade rehvidega siis, teha suure avarii, mis kinkis paalikale koha minu ees ja kuni lõpuni sai paalikaga mõnus lahing antud. Mingil ringil tuli kerge kontakt paalika masina taguotsaga mis mind kraavi suunas, vahe tegin kiirelt tasa ja kohavõitlus jätkus. Sain mingi 10min enne lõppu viimaks ette paalikast aga 2 ringi enne lõppu hakkasin liiga palju süvenema eesti talurahva pärisorjusest vabastamisele, ajaloos oli kontrolltöö, ning eksisin ja paalikas jäi minu ette kuni lõpuni. 4.koht oli täna parim, mis suutsin. :good:

EDIT akvaariumile: Kõik ei saa olla parimad korraga, alati on keegi, kes kellegile alla jääb, kui sa just üksi ei sõida. Mõned on ja jäävad keskmikeks. Alustasin ise keskmike seast siin ja olen tõusnud esikoha eest võitlejaks, kiire arengu läbi teinud. Enne GT4 ei osanud ma üldse sõita kuni hakkasin litsentsi teste kullale üritama(nüüd teeks need iga kell kullale). Harjutamine teeb meistriks ja tähtsam on osavõtt ja kogemused, kui võit. Ma lähtun sellest siin sõites ja oleks rahul isegi taguotsas, võit midagi muud ei anna, vähemalt selles sarjas hetkel, kui natuke punkte ja teiste kadeduse.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Est_RuLx » 18 Veebr 2015, 1:50

Täna tulin rajale külmalt ja panin vana rasva pealt. Õnneks sain 2 tundi enne sõitu natuke magada. See tegi sõidu palju kergemaks (jube väsimus oli).
Esimest korda GTPlaneti sarju sõites tegin niinimetatud Hat Triki - kvali võit, kiireim ring sõidus ja sõidu võit.
Minule väga meeldisid SM rehvid. RS oleks liiga lihtne ja ulme olnud.
Boxi läksin siis, kui sõita oli jäänud umbes 23 minutit ja tangiti 96L. Finishisse jõudes kütuse tuli ei olnud veel põlema läinud.

Lahe masin, mulle meeldib :good:

Loodan järgmiseks pikka Nordi :D või SPA'd ;)

Noel kirjutas:Sorry Rulx selle yhe koksu pärast, õnneks midagi ei juhtunud.

Õnneks läks ;)
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Nikson » 18 Veebr 2015, 17:28

Nagu eile lobbys mainisin, siis läbivaatamisele lähevad peale kiirema ringi veel ringid 8, 13, 16, 28 ja 33. Seekord teen ka nii, et kui kellegi kiirem ring on nende viie numbri sees, siis et kõigil võrdselt ringe saaks vaadatud, vaatan kiirele ringile järgnenud ringi lisaks.
Aga peab veel mainima, et ei saanud ka seda etappi ilma viperusteta alustatud. Raja üles laadimisel tekis mingi jama ja kõik said disco. Jäin üksi tuppa.
Sõit oli mul nagu ikka. Vigu sees ja lisaks veel kaks peatust. Ega ausalt öeldes tea, kas ühega mina saanuks hakkama. Eks SM oli libedam võrreledes eelmise etapi RS rehviga. Võttis alguses ikka harjumine aega. Eks neil suurem edu kes rutem kohanevad nii raja kui rehvidega. Näis mis rehvid rehvitootja järgmisele etapile toob. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas StenNansten » 18 Veebr 2015, 18:51

Nikson kirjutas: Näis mis rehvid rehvitootja järgmisele etapile toob. :)

Comfort Hard!!!

Tegelikult täitsa sõidetav nendega, hästi väheke on ülejuhitavust rohkem ja toob paremini välja ka oskuslikud juhid kes suudavad autot kontrollida. Eile Lagunal neid proovides, algul nalja pärast, tuli välja, et selle masinaga täiesti norm. Arvestada tuleb vähe pikema pidurdusmaaga ja väiksema kurvi kiirusega loomulikult. Selline ekstreem sõit kõlbaks küll, eriti kui Matterhorn valikuks osutub. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Noel » 18 Veebr 2015, 19:21

NFSTimukas kirjutas:
Nikson kirjutas: Näis mis rehvid rehvitootja järgmisele etapile toob. :)

Comfort Hard!!!

Tegelikult täitsa sõidetav nendega, hästi väheke on ülejuhitavust rohkem ja toob paremini välja ka oskuslikud juhid kes suudavad autot kontrollida. Eile Lagunal neid proovides, algul nalja pärast, tuli välja, et selle masinaga täiesti norm. Arvestada tuleb vähe pikema pidurdusmaaga ja väiksema kurvi kiirusega loomulikult. Selline ekstreem sõit kõlbaks küll, eriti kui Matterhorn valikuks osutub. :D


Ära aja jama. Oleme kokku tulnud kiiresti võidu sõitma, mitte, kes kiiremini rajal driftib ja libiseb. Paneme CH rehvid ja anname roolijatele taas yheks etapiks eelise.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas paalikas » 18 Veebr 2015, 19:46

Alguses jäin kahe grupi vahele üksi sõitma ja kartsin, et nii jääbki sõidu lõpuni, kuid õnneks Timukas ei lasknud
nõnda juhtuda. Korralik võidusõit, kus mina mõned kurvid kiirem ja vastupidi. Lõpp kiskus eriti pingeliseks,
olin juba 4. kohaga leppinud, kuid järgmine mees oli kaugel ja võtsin silmad ruutus riske ja Timukas vist ka suurest pingest eksis veidi ja sain võimaluse koht tagasi võtta. Sain ka korraliku paugu, kuid õnneks läks kõik hästi.
Mainisid siin miskit teist koksu, mina küll ei tundnud midagi....

Imestasin, miks mõned 2 boksipeale läksid, ise lasin 90 toopi juurde ja suht lõpus läks tuli põlema.
Selle rehviga oli täitsa ok sõita, RS on ikka liiga ulme. Kuidagi tuim oli ainult ja üldse ei tunnetanud, kui
nö alt ära hakkas minema. Päris mitu korda sai korralikult laperdatud.
Kehvema rehviga ilmselt läheks asi natuke liiga libedaks arvan mina.

Kokkuvõtteks hea võidusõit, aga eks korrigeeritakse tulemust miskite boksijoonte arvelt taas :-D
Lõikasin 1x. Tahtmatult. (ise keeras auto) :p
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas StenNansten » 18 Veebr 2015, 20:47

paalikas kirjutas:Mainisid siin miskit teist koksu, mina küll ei tundnud midagi....

Tegid mulle raja kitsaks peale korgitseri, kui proovisin väliskurvist võimalust möödumiseks. Sain korgitserist paremini välja, möödumine väljast oleks õnnestunud ja tundus tollel hetkel ka turvalisem, ja sa lihtsalt, tahtlikult või mitte, lõid ukse kinni järsku ja su masina taguratas lõi mind välja kruusale.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Nikson » 18 Veebr 2015, 21:32

paalikas kirjutas: aga eks korrigeeritakse tulemust miskite boksijoonte arvelt taas :-D

Kui tähele panid, siis enne starti ütlesin lobbys, et siin boksijoont ei ole ja neid ei saa vaadata.

Kordus üle vaadatud, aga tulemused kinnitan homme. Niipalju saan öelda, et seekord pääsesid ringide läbivaatamise järel karistusest 6 sõitjat. 60 sekundit sai üks sõitja, 40 sekundit 2 sõitjat ja 20 sekundit 3 sõitjat. Soulbleedi ei vaadanud üldse, kuna ta katkestas.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas lees00 » 18 Veebr 2015, 21:57

Noel kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
Nikson kirjutas: Näis mis rehvid rehvitootja järgmisele etapile toob. :)

Comfort Hard!!!

Tegelikult täitsa sõidetav nendega, hästi väheke on ülejuhitavust rohkem ja toob paremini välja ka oskuslikud juhid kes suudavad autot kontrollida. Eile Lagunal neid proovides, algul nalja pärast, tuli välja, et selle masinaga täiesti norm. Arvestada tuleb vähe pikema pidurdusmaaga ja väiksema kurvi kiirusega loomulikult. Selline ekstreem sõit kõlbaks küll, eriti kui Matterhorn valikuks osutub. :D


Ära aja jama. Oleme kokku tulnud kiiresti võidu sõitma, mitte, kes kiiremini rajal driftib ja libiseb. Paneme CH rehvid ja anname roolijatele taas yheks etapiks eelise.



Cenno, cenno
rooliga ei ole kergem driftida, ei jõua nii kiirelt keerata kui vaja... osta rool kui rooliga lihtsam on.... näit velgede asemel ;) :D
aga sõidust... Joodik auto on ! ei oska mina nii moodi säästukat teha nagu mõned mehed. Mis te üle 2000 rpm'i ei lase ? :p Lõpus sai viimasel ringil otsa ja mitu kohta kaotatud..... :bad:
Sõidu algul sai käidud kõrgemal ja madalamatel postitsioonidel, nii enda vigade tõttu kui teise ebaõnnestumiste pärast. Niksoniga sai vahepeal natuke ka võidu sõita :good:
Ringiaegadest, ei ole kordusest teiste aegu vaadanud ,aga võrreldes kvaliga suutsin võitslusel ca 3 sek'i kiirem olla. Kahjuks mitte kõige kiirem :p
Rehvivalikust: ei häirind et sm'iga sõitsime. Päris meeldiv vaheldus sellele rs hullusele, mis meil enamasti on ;)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Est_RuLx » 18 Veebr 2015, 22:09

Nikson kirjutas:
paalikas kirjutas: aga eks korrigeeritakse tulemust miskite boksijoonte arvelt taas :-D

Kui tähele panid, siis enne starti ütlesin lobbys, et siin boksijoont ei ole ja neid ei saa vaadata.

Kordus üle vaadatud, aga tulemused kinnitan homme. Niipalju saan öelda, et seekord pääsesid ringide läbivaatamise järel karistusest 6 sõitjat. 60 sekundit sai üks sõitja, 40 sekundit 2 sõitjat ja 20 sekundit 3 sõitjat. Soulbleedi ei vaadanud üldse, kuna ta katkestas.


Ära kruvi pinget :D , avalda täna juba tulemused
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas konka » 18 Veebr 2015, 22:16

jah anna mu 60 seki trahvi kätte. tahan juba näha mitu kohta langesin.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Nikson » 18 Veebr 2015, 22:31

Est_RuLx kirjutas:Ära kruvi pinget :D , avalda täna juba tulemused

Ei saa veel. 24 h pole möödas veel. Ehk mõni tahab veel kaebust esitada.
konka kirjutas:jah anna mu 60 seki trahvi kätte. tahan juba näha mitu kohta langesin.

Miks sa arvad, et sina 60 sekundit saad? :D Aga mõningad kohad peaks mõnel muutuma küll.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas konka » 18 Veebr 2015, 22:39

Nikson kirjutas:Miks sa arvad, et sina 60 sekundit saad? :D


Sai ikka kõvasti üle joone käidud. Imestan et 300 seki trahvi ei saa.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas lees00 » 18 Veebr 2015, 23:20

Huvitav kuidas kohtunikud neid arvutusi tegid, paljudel oli 1 ring kaotust
24 h saab õige pea mööda. Mõned (kümned) minutid veel jäänud :D
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas Nikson » 18 Veebr 2015, 23:22

konka kirjutas:
Nikson kirjutas:Miks sa arvad, et sina 60 sekundit saad? :D


Sai ikka kõvasti üle joone käidud. Imestan et 300 seki trahvi ei saa.

Eks üle joone võib ju käia, aga oleneb ka sellest kas sellest kasu saadakse. Sõiduvea tõttu ja selle väljaskäimisega aega kaotades ei loe ma lõikamiseks. Muideks karistada said ka need, kes kurvid täiega pikemaks lasid. Seda juhtus mõnedel stardisirgele eelnenud kahes kurvis.
lees00 kirjutas:Huvitav kuidas kohtunikud neid arvutusi tegid, paljudel oli 1 ring kaotust

Seda mõtlesin isegi, aga eks liidan lõpuajale otsa selle aja, mitte kaotuse sekunditele. Lõpuaeg on ju kõigil olemas. Kes ringiga pähe said, siis nii ka jääb. Eks ta keerulisem on jah. Aga üritan kuidagi hakkama saada. Aga tulemused tulevad siiski homme.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 17.02.2015 Laguna Seca

PostitusPostitas XXX » 19 Veebr 2015, 0:58

Ma v ist tegin 32 ringi seega iga ringi eest 2x karistust pluss kellegile jäin lihtsalt ette rajale tagasi minnes pluss igaksjuhuks veidi veel
:-D
Aga rehvivalik meeldis. Tõsine drift, krt käisin isgi põllul dfiftimas ja sain ikka rajale tagasi... Muidu rooliga driftida ei ole kõige meeldivam, aga selle autoga on isegi täitsa ok, ainult et teised panid mingi oma sõitu ja lasid ees täpiks...
:D
Kasutaja avatar
XXX
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 113
Liitunud: 26 Juun 2014, 18:54




 Hiir21

Järgmine

Mine Red Bull Challenge



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE