6. etapp 17.03.2015 Grand Valley Speedway/Reverse

Re: 6. etapp 17.03.2015 Grand Valley Speedway/Reverse

PostitusPostitas Noel » 20 Mär 2015, 9:41

Nikson kirjutas:
Noel kirjutas:Kas leesil Q-s osalemise keelu eiramine jäi kahesilmavahele?

Nii ja naa. Otsustasin rohkem mitte karistada. Startis küll viimaselt kohalt, kuigi ta oleks pidanud boksis seisma ja starti ootama. Kui kaasvõistlejad arvavad, et peab uuesti kvali seetõttu vahele jätma, siis tuleb tal seda teha. Loomulikult tulevikus sellist käitumist ma ei aksepteeri.


Selge see, et meid vähe ja järeleandmisi vaja teha. Kuid kui rikutakse konkreetselt selgesõnalise reegli vastu siis on see vaja uuesti kanda, sest viimane etapp on Qualy aeg kirja saadud ja ei tea mitmenda ringipeale, seega on Q-s osaletud!

Kõik, kordan KÕIK on aru saanud mõistest "qualy vahelejätmine", et nii kui Q käima läheb, oled boksis või pargid ennast kohe kuskile teeäärde. Kõik on seda järginud, ja kui üks näitab ees, et see polegi reegel pääseb ka niisama karistusest, harjutada Q ajal ikka võin olenemata kirja saadud ajast, siis pole see mingi karistus ja järgmine kord kui keegi teeb sama siis...noh millest me räägime eks.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 6. etapp 17.03.2015 Grand Valley Speedway/Reverse

PostitusPostitas konka » 20 Mär 2015, 11:52

Nikson ütles ju et edaspidi enam ei luba sellist asja. Las see üks kord olla siis. Ja ega lees sulle pähe ei teinud ju et q-s osales. Mis sa pabistad :D
Ma vaatan et Nikson on päris aus, et karistas ise ennast minule kurja tegmises kuigi ma kaebust ei esitanud.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 6. etapp 17.03.2015 Grand Valley Speedway/Reverse

PostitusPostitas lees00 » 20 Mär 2015, 13:43

Põhjus miks ma selle ühe ringi sõitsin oli et lõpus ootama ei peaks kui aeg täis tiksub.... mõtlesin ka kvali ajal et kas teen niiviisi head või mitte.
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 6. etapp 17.03.2015 Grand Valley Speedway/Reverse

PostitusPostitas Nikson » 20 Mär 2015, 17:51

lees00 kirjutas:Põhjus miks ma selle ühe ringi sõitsin oli et lõpus ootama ei peaks kui aeg täis tiksub.... mõtlesin ka kvali ajal et kas teen niiviisi head või mitte.

Mis aeg? Kui kvali aeg on 7 minutit, siis on ka 7 minutit ju. Jõuab nulli, siis algab sõit. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 6. etapp 17.03.2015 Grand Valley Speedway/Reverse

PostitusPostitas Noel » 20 Mär 2015, 17:53

konka kirjutas:Nikson ütles ju et edaspidi enam ei luba sellist asja. Las see üks kord olla siis. Ja ega lees sulle pähe ei teinud ju et q-s osales. Mis sa pabistad :D

Mind ei huvita yldse, kas tegi pähe või mitte saad aru? asi on konkreetses reeglis kui sellises! seda rikuti ja on pääsetud niisama ilma. See edaspidi ja järgmine kord blabla jama võib mille iganes asja kohta ajada. Point on siinkohal must ja valge ja seda Ainult! Oli keelatud teha ja kõik. Sellise reeglite väänamise meetod toimib ilmselt, on vaja hakata neis auke otsime ja hiljem ennast vabandama :D (hästi ju :good: )
Mis aega sa lees Q ajal oodata tahtsid? seda mida peab sõidu lõppedes ootama 180sec või? seda Qs ei ole, kui Q aeg läbi siis lööb tabeli ette ja kõik.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 6. etapp 17.03.2015 Grand Valley Speedway/Reverse

PostitusPostitas konka » 20 Mär 2015, 18:13

Reeglid ongi väänamiseks :D . Või hakkame ilma reegliteta sõitma. Dirty nürpa vms :D
Siis jätab lees järgmisel etapil kvali vahele midagi muud ma siin ei näe.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 6. etapp 17.03.2015 Grand Valley Speedway/Reverse

PostitusPostitas Noel » 21 Mär 2015, 19:25

konka kirjutas:Reeglid ongi väänamiseks :D . Või hakkame ilma reegliteta sõitma. Dirty nürpa vms :D
Siis jätab lees järgmisel etapil kvali vahele midagi muud ma siin ei näe.

Nali naljaks, **** kaljaks ja persed paljaks! aga, reeglid on siiski järgimiseks ja austamiseks. Seda Qualy keelu karistust kahjuks kasutatakse vähe, mõjub rohkem minuarust kui mingi 5 v 10sec ajalisamine. Hetkel jääb ikka veel tunne, et Paalikale korraldatud sita pärast, kus kannatas ka Linnuke ja mina ise, on syydlane rõõmulsui muigamas...kahju lihtsalt, ja osalt ka paalikas ei osale sellepärast, kuna midagi ei saa teha... :thinking:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Eelmine

Mine Red Bull Challenge



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE