7. etapp 24.03.2015 Autumn Ring

7. etapp 24.03.2015 Autumn Ring

PostitusPostitas Nikson » 19 Mär 2015, 19:43

RBC seitsmes etapp sõidetakse 24.03.2015. Võistlussõidu kestus 50 minutit.
Mihkel suitsupausil.png


Rehvid: Max Sport Soft
Rehvi-/Kütte kulu: Very Fast

Lobbys olla hiljemalt kell 22.00 Parem, kui varem. Enne loosimist peate olema loginud sisse Red Bull Chat ruumi. Teeb raja loosimise ära ja laadib selle üles, et alustada kvalifikatsiooniga. Kvalifikatsiooni algus umbes 22.10. Kavalifikatsiooni formaat, kõik rajal, stardiga boksist. Võistlemiseks kasutan CCM kommuuni lobby.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 23 Mär 2015, 15:29

Homsel sõidul jääb sissesaamis probleemide vältimiseks voice chat maha. Numbri saatmiseks annan kirjalikult märku.
Loodetavasti on kõik esimest postitust tähelepanelikult lugenud ja kellaaegadega kursis. Ehk jõuab Wirx ka siis. Kuigi eks see algus on ikka meil siiamaani veninud kahjuks.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas wirxikas » 23 Mär 2015, 17:59

Nikson kirjutas:Homsel sõidul jääb sissesaamis probleemide vältimiseks voice chat maha. Numbri saatmiseks annan kirjalikult märku.
Loodetavasti on kõik esimest postitust tähelepanelikult lugenud ja kellaaegadega kursis. Ehk jõuab Wirx ka siis. Kuigi eks see algus on ikka meil siiamaani veninud kahjuks.

Selleks ajaks peaksin suht kindlalt jõudma. Lasen endale kõik valmis ka panna. Siis koduuksest sisse ja kimama. :D
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas lees00 » 23 Mär 2015, 22:32

Jääb vahele see sõit
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas raix4958 » 24 Mär 2015, 0:53

näed ma saan ka korra pildil olla, mihkel ära ainult teine kord nii tee :bad:
GT5 Platinum
GT6 Platinum
Pilt
Kasutaja avatar
raix4958
Vettel
 
Postitusi: 325
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:29
Asukoht: Võhma



Litsents: S

 RAIX4958

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas konka » 24 Mär 2015, 1:33

Ma tahaks ka kunagi pildile saada :)
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas Mihkel0987 » 24 Mär 2015, 16:29

konka kirjutas:Ma tahaks ka kunagi pildile saada :)


Tekita mingi jama ja oledki kaanestaar! :D
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 24 Mär 2015, 18:19

Tänane osavõtt minu poolt kahtlane, reaalainetest tulvil 9 tunnine päev selja taga. :(

EDIT: Ei tule kohe kindlalt täna starti, 25lk A4 vajab täitmist, terve eesti meedia uurimist ja päikesekiirgusega ka mingi jama.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas Noel » 24 Mär 2015, 21:22

Oot, kas täna pole Qualy starti kell 21:50?
Ja start on koguni 22:10?
Aina hiljemaks asjad lähevad, nii saab täna ehk 22:40 startima :bad:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 24 Mär 2015, 21:37

Noel kirjutas:Oot, kas täna pole Qualy starti kell 21:50?
Ja start on koguni 22:10?
Aina hiljemaks asjad lähevad, nii saab täna ehk 22:40 startima :bad:

No lobbusse koguneme ikka tavalisel ajal. Eile oli muidugi probleeme ka 90 sõidus. Peale seda uuendust vist pole midagi korras.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas Est_RuLx » 24 Mär 2015, 23:32

Olete ikka toredad võistluskaaslased. Kahju oli uuesti alustada kvali? Paar kolm minutit oli ainult käinud kvali.
Ma avastasin selle tehnilise viperuse üsna hilja, sest mootori hääl tundus kuidagi liiga ühtlane ja kellake keerles noole asemel. Õnneks PS3 ise kokku ei jooksnud ja sain üsna kiiresti mängu tagasi.
Aga jah, minu jaoks lõppeb RBC hooaeg siinmaal. Esiteks teie suhtumise pärast ja teiseks nagunii järgnevast kahest etappist ei oleks saanud osavõtta. Ja kuna tänane etapp läks täiega "musta auku", siis on nulli lähedane võimalus hooaega võita.
Kriipsutage mind osavõtjate listist ja tabelist maha. Jätkan veel sõitu BTT90 sarjas ja peale seda suvepuhkusele.
Ja sügisel õunte pealt vaatab, mis edasi saab.


PS! mina olen iga etapp kannatlikult (ilma mölina ja halata) oodanud teiste tehniliste viperutse järgi.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 25 Mär 2015, 0:30

Est_RuLx kirjutas:PS! mina olen iga etapp kannatlikult (ilma mölina ja halata) oodanud teiste tehniliste viperutse järgi.

Käitusin nagu sellistel puhul alati tehtud on. Järjestasime vastavalt kvali tulemustele rajale ja sa viimaseks. Sa oleks seal viimaselt kohalt ka kindlasti korralikule kohale tõusnud. Polnuks vaja solvuda ja lahkuda.

Esialgsed tulemused:
1. Linnuke 50.27.225
2. Akvaarium 50.36.255
3. Cenno_Lebedev 50.50.674
4. kareltr26 51.10.067
5. RAIX4958 50.49.390 +1 ring
6. Nikson 51.07.741 +1 ring
7. Wirx 51.18.269 +1 ring
8. Mihkel0987 51.36.389 +1 ring
9. Soulbleed666 DNF
10. Est_Rulx87 DNF

Kaebused postkasti 24 h jooksul. Läbivaatamisele lähevad ringid 6, 13, 19, 25, 31.

Sõitsin ise täna palavikuga ja keskendumine oli nagu oli. Kindlasti mitmeid joonte ületamisi.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas Noel » 25 Mär 2015, 7:34

Est_RuLx kirjutas:Olete ikka toredad võistluskaaslased. Kahju oli uuesti alustada kvali? Paar kolm minutit oli ainult käinud kvali.
Ma avastasin selle tehnilise viperuse üsna hilja, sest mootori hääl tundus kuidagi liiga ühtlane ja kellake keerles noole asemel. Õnneks PS3 ise kokku ei jooksnud ja sain üsna kiiresti mängu tagasi.
Aga jah, minu jaoks lõppeb RBC hooaeg siinmaal. Esiteks teie suhtumise pärast ja teiseks nagunii järgnevast kahest etappist ei oleks saanud osavõtta. Ja kuna tänane etapp läks täiega "musta auku", siis on nulli lähedane võimalus hooaega võita.
Kriipsutage mind osavõtjate listist ja tabelist maha. Jätkan veel sõitu BTT90 sarjas ja peale seda suvepuhkusele.
Ja sügisel õunte pealt vaatab, mis edasi saab.


PS! mina olen iga etapp kannatlikult (ilma mölina ja halata) oodanud teiste tehniliste viperutse järgi.


Sa oleks sealt viimaselt kohalt tõusnud väga kenasti!!! Sa ikka suudad jonnida ja solvuda koguaeg. Kui võidad siis on auto hea rada hea tunne hea kõik on hea, kui jääd 4,5,6,7 jne siis on auto nii s#itt ja p#ask ja rada cräpp ja kõik on halb. Põhimõtteliselt on RQ-d eitedele, tsiteerides powwat (vist) niiet MänUp!
Sina sõidad samuti ühe põhimõtte järgi, kui ma ei võida siis ma ei sõida!

Enda sõit läks kenasti, kuigi sain auto selgeks sel rajal ringil 30, kui kaotasin Linnukesel kiireimas 0.0xx midagi. Lõpus muidugi vahe vähenes vist 20secci. Ei lootnudki võita aga 2 kohta ikka, kuid roolimehed on jätkuvalt selle masinaga liiga kiired. Puldiga kulub rehv väga kiirelt ja 1 boksiga teha sõit nagu roolijad ei tuleks kõne allagi. Kytet sai taas liiga pandud ja mõned oma sõiduvead ka otsa. SS rehviga oli minul koguaeg väga libe eile.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 7. etapp 24.03.2015 Autumn Ring

PostitusPostitas wirxikas » 25 Mär 2015, 9:26

Sõit nagu ikka RedBulliga. Algul kõvasti spinne ja murul käimisi. Võtab aega mul selle autoga harjumine. Sõidu lõpupoole oli juba päris hea. Seekord suutsin õnneks rohkem joonte vahel püsida kui tavaliselt. Tegin ühe peatuse. Rehvid kulusid mõlemad esimesed 3 peale, kannatas veel sõita aga 2 peatuse mehed tulid ikka kiirestiu järgi.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 7. etapp 24.03.2015 Autumn Ring

PostitusPostitas konka » 25 Mär 2015, 11:05

Mu pärast oleks võinud uuesti alustada ja arvasin et Nikson alustab ka aga tuli kindel ei.
Tahtsin Linnukesega lahingut pidada, aga ikka pidi alguses käest ära minema ja langesin kuhugi taha. Ei ole veel autot päris käppa saanud. Sai siis kohti tagasi hakatud võtma. Õnneks sain oma koha lõpuks tagasi. Mina sain 1 boksiga hakkama. 75 liitrit ja enne finisit läks tuli põlema. Rada oli ****. väga ei fänna seda rada. Tuleks juba see aeg kui saaks ka normaalse raja.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 7. etapp 24.03.2015 Autumn Ring

PostitusPostitas StenNansten » 25 Mär 2015, 16:29

Nürburgring Nordschleife järgmine kord kõlaks hästi. :)

Peaaegu oleks saanud osaleda aga kodutöö sai otsa 22.15 midagi. Ja õpetajad rõhuvad meile, et tööl on veel raskem. Ma arvan, et siinsed töö inimesed väidaksid vastupidist? Hoolikamad mu klassis teevad kodutöid kella kaheni öösel.Eile oli mul mingi 14 tunnine tööpäev siis, veidike seadusest väljas kui õppimine oleks ka töö. Minu vanuses inimene võib max 7h tööd seaduslikult teha näiteks.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas Est_RuLx » 25 Mär 2015, 18:48

Noel kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Olete ikka toredad võistluskaaslased. Kahju oli uuesti alustada kvali? Paar kolm minutit oli ainult käinud kvali.
Ma avastasin selle tehnilise viperuse üsna hilja, sest mootori hääl tundus kuidagi liiga ühtlane ja kellake keerles noole asemel. Õnneks PS3 ise kokku ei jooksnud ja sain üsna kiiresti mängu tagasi.
Aga jah, minu jaoks lõppeb RBC hooaeg siinmaal. Esiteks teie suhtumise pärast ja teiseks nagunii järgnevast kahest etappist ei oleks saanud osavõtta. Ja kuna tänane etapp läks täiega "musta auku", siis on nulli lähedane võimalus hooaega võita.
Kriipsutage mind osavõtjate listist ja tabelist maha. Jätkan veel sõitu BTT90 sarjas ja peale seda suvepuhkusele.
Ja sügisel õunte pealt vaatab, mis edasi saab.


PS! mina olen iga etapp kannatlikult (ilma mölina ja halata) oodanud teiste tehniliste viperutse järgi.


Sa oleks sealt viimaselt kohalt tõusnud väga kenasti!!! Sa ikka suudad jonnida ja solvuda koguaeg. Kui võidad siis on auto hea rada hea tunne hea kõik on hea, kui jääd 4,5,6,7 jne siis on auto nii s#itt ja p#ask ja rada cräpp ja kõik on halb. Põhimõtteliselt on RQ-d eitedele, tsiteerides powwat (vist) niiet MänUp!
Sina sõidad samuti ühe põhimõtte järgi, kui ma ei võida siis ma ei sõida!


Ära lalise nagu tita. Kirjeldasid just ise ennast.
Kui sa aru pole saaud, siis teema oli kvali uuesti alustamises. Saite 10 minutit rajaga tutvuda, mina mitte sekunditki. Autumn ring pole just minu igapäevases sõidukavas (suht jälk rada minu jaoks).
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 7. etapp 24.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 25 Mär 2015, 21:43

Est_RuLx kirjutas:
Noel kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Olete ikka toredad võistluskaaslased. Kahju oli uuesti alustada kvali? Paar kolm minutit oli ainult käinud kvali.
Ma avastasin selle tehnilise viperuse üsna hilja, sest mootori hääl tundus kuidagi liiga ühtlane ja kellake keerles noole asemel. Õnneks PS3 ise kokku ei jooksnud ja sain üsna kiiresti mängu tagasi.
Aga jah, minu jaoks lõppeb RBC hooaeg siinmaal. Esiteks teie suhtumise pärast ja teiseks nagunii järgnevast kahest etappist ei oleks saanud osavõtta. Ja kuna tänane etapp läks täiega "musta auku", siis on nulli lähedane võimalus hooaega võita.
Kriipsutage mind osavõtjate listist ja tabelist maha. Jätkan veel sõitu BTT90 sarjas ja peale seda suvepuhkusele.
Ja sügisel õunte pealt vaatab, mis edasi saab.


PS! mina olen iga etapp kannatlikult (ilma mölina ja halata) oodanud teiste tehniliste viperutse järgi.


Sa oleks sealt viimaselt kohalt tõusnud väga kenasti!!! Sa ikka suudad jonnida ja solvuda koguaeg. Kui võidad siis on auto hea rada hea tunne hea kõik on hea, kui jääd 4,5,6,7 jne siis on auto nii s#itt ja p#ask ja rada cräpp ja kõik on halb. Põhimõtteliselt on RQ-d eitedele, tsiteerides powwat (vist) niiet MänUp!
Sina sõidad samuti ühe põhimõtte järgi, kui ma ei võida siis ma ei sõida!


Ära lalise nagu tita. Kirjeldasid just ise ennast.
Kui sa aru pole saaud, siis teema oli kvali uuesti alustamises. Saite 10 minutit rajaga tutvuda, mina mitte sekunditki. Autumn ring pole just minu igapäevases sõidukavas (suht jälk rada minu jaoks).

Minu igapäevases sõidukavas on ainult Nürburgring 24h ja treening sõite tavapäraselt ka ei tee. Ei virise ka kui pole rajal mingi pool aastat sõitnud nagu Grand Valley Speedway tagurpidi oli siin sarjas. Õnneks õpin raja kiirelt sõiduajal ära, et see on minu puhul vedamine aga 10min siiski ei õpi rada nii palju tundma, et kohe kindlalt sõidu kergelt kinni paneks. Rulxil ka õigus cenno suhtes, kes ebameeldivas olukorras kipub kirjutama keset sõitu või viskab puldi minema käest, nagu näiteks Silviatega High Speed Ringil. :-D
Kvali asja kohta ei kommenteeri, sest polnud kohal.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 7. etapp 24.03.2015 Autumn Ring

PostitusPostitas konka » 25 Mär 2015, 22:25

Oleks võinud halastada ju rulxile. Kas mitte Monzas ei olnud sarnane lugu Niksoniga. Kvali ajal viskas lobbyst välja ja me alustasime uuesti kvali.
Cenno sa sõidad ju sama põhimõttega kui ma ei võida siis ma ei sõida. Miks BTT90 sarjast enam osa ei võta?
Vähem vingumist rohkem sõitmist.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 7. etapp 24.03.2015 Autumn Ring

PostitusPostitas Nikson » 25 Mär 2015, 23:11

konka kirjutas:Oleks võinud halastada ju rulxile. Kas mitte Monzas ei olnud sarnane lugu Niksoniga. Kvali ajal viskas lobbyst välja ja me alustasime uuesti kvali.

Jah sain disco seal, aga poleks pidanud seda pooleli jätma. Oleksin samamoodi lõpust alustanud. Ma ei tea miks otsustasite seda teha. Tavaliselt on olnud ikka nii, et kui kellelgi on probleeme ja teised sõidavad, siis alustab probleemne lõpust. Aga mis siin ikka enam heietada. Ringid üle vaadatud ja kolm sõitjat ainult puhaste paberitega. Cenno ei mäletanud ka siiski neid ringe, kus puhtalt sõitis. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Järgmine

Mine Red Bull Challenge



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE