8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas Nikson » 26 Mär 2015, 11:54

RBC kaheksas etapp sõidetakse 31.03.2015. Võistlussõidu kestus 50 minutit.
Akvaarium Karelile suitsukatet tegemas..png


Rehvid: Max Racing Medium
Rehvi-/Kütte kulu: Very Fast

Lobbys olla hiljemalt kell 21.45. Parem, kui varem. Enne loosimist peate olema loginud sisse Red Bull Chat ruumi. Teeb raja loosimise ära ja laadib selle üles, et alustada kvalifikatsiooniga. Kvalifikatsiooni algus umbes 21.50. Kavalifikatsiooni formaat, kõik rajal, stardiga boksist. Võistlemiseks kasutan CCM kommuuni lobby.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp 31.03.2015

PostitusPostitas Mihkel0987 » 26 Mär 2015, 16:20

No kurat, ei saanud pildile! :D Sellel etappil siis stardis kobayashit pean tegema.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 8. etapp 31.03.2015

PostitusPostitas karacer » 26 Mär 2015, 18:02

jesss :-D tuli ära lõpuks ka minust pilt ;)
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: 8. etapp 31.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 31 Mär 2015, 18:46

Tänase sõidu lõplike tulemuste kinnitamisega läheb seekord aega. Kuna veidi kiirem aeg tulemas, siis tavapärasel ajal ei luba kinnitada. Aga enne järgmist etappi üritan ikka kinnitatud saada.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp 31.03.2015

PostitusPostitas Mihkel0987 » 31 Mär 2015, 19:47

Nikson kirjutas:Tänase sõidu lõplike tulemuste kinnitamisega läheb seekord aega. Kuna veidi kiirem aeg tulemas, siis tavapärasel ajal ei luba kinnitada. Aga enne järgmist etappi üritan ikka kinnitatud saada.


Võin Raixil abiks olla, kui sobib siis on sinul ainult kirjutamisvaev.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: 8. etapp 31.03.2015

PostitusPostitas Nikson » 31 Mär 2015, 20:20

Mihkel0987 kirjutas:
Nikson kirjutas:Tänase sõidu lõplike tulemuste kinnitamisega läheb seekord aega. Kuna veidi kiirem aeg tulemas, siis tavapärasel ajal ei luba kinnitada. Aga enne järgmist etappi üritan ikka kinnitatud saada.


Võin Raixil abiks olla, kui sobib siis on sinul ainult kirjutamisvaev.

Minul kahju pole. Küsitavad kohad vaataks niikuinii ise üle.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp 31.03.2015

PostitusPostitas StenNansten » 31 Mär 2015, 23:03

Ei jõudnud jälle tulla. Tehnilised proleemid, midagi katki või pooleks ei läinud aga PS3 jahutus ventilaator oli liigse sinna sattunud sodi tõttu kehvasti liikumas, PS3 oli väga tuline, mis ei ole hea uudis. Ventilaator häält ka ei teinud aga väliselt suruõhuga sain liikuma selle piisavalt, et ülekuumenemis ohtu poleks. Siiski peaks selle tulevikus lahti tegema ja hoolikamalt puhtaks tegema, ei imesta kui see kassikarvu täis on, kui mul selline kass kodus. :D Järjekordselt oli ka kodutöö tegur tänase osaluse takistamisel. Väga hõredaks jäänud siin sarjas osalemine kahjuks. :(
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas Nikson » 31 Mär 2015, 23:20

Esialgsed tulemused:
1. Linnuke 53.53.495
2. Akvaarium +00.366
3. Cenno_Lebedev +18.678
4. lees009 +33.518
5. Nikson +1.29.656
6. kareltr26 +1.34.901
7. Soulbleed666 +2.52.402
8. RAIX4958 +1 ring
9. Wirx +2 ringi
10. Mihkel0987 DNF

Kaebused 24 h jooksul.

Mõtetult igav rada tegelikult.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas Noel » 31 Mär 2015, 23:34

Juba qualys sain aru, et asi on mäda ja kaotan täisgaasiga sirgel sekundi jne, sõitsin siis 246hp-ga seekord. Automaatkast oli ka nats mittekõigeparem siin, jättis nagu valed käigud sisse vahest. Muidu hea sõit ja rada ok, kuid jah,,,tänu lahjale sarale oli kiireimale ringile kaotus 8 sekki :s (krt nii ikka ei saa ju)
Ma ei saa aru kuda Linnuke 1 boksiga sai, ma poleks eales välja tulnud, aga tal olevat ka 1L jäänd järgi seega riskybusiness.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas Linnuke » 31 Mär 2015, 23:43

Akvaarium, kui mööda minnes konkurendi murule spinni tõukad , siis tuleks järgi oodata ja see koht tagasi anda. Rohkem pretensioone pole :D
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas konka » 31 Mär 2015, 23:58

Nonii kauaoodatud minu lemmik rada sattus :D aga arvatavasti ühe vedeliku kujul teguri tõttu läks nii sõit kui kvali metsa :-x . Nimelt siis algus oli kvalil norm kuni läks murule ja edaspidi ka ainult murul olin ja mitte mingit normaalselt aega kirja ei saanud. Kurat mingi 13 mintsa ka. oleks 14 siis ma oleks küll esimese aja kirja saanud. 13 ei saanud kahte ringi ära sõita.
Nojah stardis olin 9-ndal kohal. Karel ei saanud satadist minema kuna 3 käik oli sees. siis mõtlesin et mahun wirxi ja kareli vahelt läbi aga ei mahtunud, pidin pidurdama. Rada üldse ka nii kuradi kitsas ja kiire, et möödumiskohti on suht vähe. Sellepärast ka mõned kasjakid ma korraldasin. okei aga mingi hetk läöks wirx murule ja togis souli vist selle tõttu ja siis wirx lendas risti ja omakorda mulle otsa. Õnneks sain suht puhtalt tulema :) Järgmine hetk oli kui soul riivas muru ja häkkas vigurdama mul ees. Panin talle tagant sisse ja sain temast mööda. Tuju oli suht norm juba kuna hakkasin järjest kohti tagasi võtma kuni auto läks üle äärekivi ja tõmbas autol otsa ringi. No sel hetkel olin küll kuradi püha viha täis, sest kaotasin kõik kohad mis ma juba tagasi võtnud olin. Siis oli mihkel ennast kuidagi suutnud risti tõmmata sirgel ja sain õnneks mööda. Ei kergitanud ka pedaali. :) Edasi andsin juba endast kõik et ettepoole tagasi jõuda. Siis sain karelist mööda ja olin juba seitsmes ja siis panin ka soulist ja raixist mööda viiendale kohale ning järgmine mehike oli Nikson ja ma mõtlesin et jummel küll jälle ta hakkab jebima ning mul läheb kaua aega temast mööda saamiseks :D Ma ei tea mis Nikson virgurdama hakkas aga ma olin tal suht ligidal tal ja ta hakkas laperdama ja ma ei jõudnud midagi reageerida ja panin talle paugu ja lükkasin ta spinni :( Mul on väga kahju et sihuke kahetsusväärne tegu juhtus :( aga seisma ma ei hakkanud jääma. Siis jõudsin ka lõpuks leesile järgi ja sain mööda kolmandaks. Juhhuuu. Tundus et asi hakkab looma. Cennole ja Linnukesele jõudsin ka järjest lähemale. Sirgel sain Cennost mööda kolmandal ringil, aga siis juhtus üks huvitav asi :D Nägin et Linnuke läks neljandale ringile mina tema järgi, siis märkasin et cenno läheb boksi ja kohe vaatasin enda näidikut ning pidurid põhja ja tagurpidikäik :D . Poleks küll küttega neli ringi välja tulnud. Mulle ei mahu pähe kuidas Linnuke saab nii ökolt sõita ja siis veel sõit kinni ka panna :?: Viiendal ringil jõudsin linnukesele ja cennole järgi ja ja siis juhtus jälle midagi kahetsusväärset. Hakkasin linnukesest mööduma ja kuidagi panin talle paugu külje pealt ning siis hoidsin hinge kinni et ta ikka teel püsiks, kuid tahavaatepeeglisse vaadates nägin ma koletut pilti :( . Olgu öeldud et mõlemad kasjakid mis ma korraldasin Niksonile ja Linnukesele EI olnud tahtlikud. Sain enne karussellile minekut ka cennost mööda ning sain esimeseks. Juhuuu :) Noja teise boksi minnes mängisiin gaasiga ja kurat paak täis. Kusjuuures ajastasin vist oma pedaalivajutuse nii täpselt kui tabel hakkas ette tulema, sest mingit tabeli mulle ette ei visanud. Ootasin ja ootasin ja tabelit ei tule ette. Nojah järgmine vihahoog läbis mind. Õnneks suutsin ikka oma täispaagiga kuidagi Linnukesele järjest lähemale kütta :) . Viimase ringiga tegin ka kiireima ringi. 6.29.303. Proovige see aeg üle lüüa :D . Igatahes ma andsin 110% et esimeseks saada. Kuna enne sirgele tulekut oli vahe linnukesega 4 sek ja linnuke tegi oma ökot, siis sain talle järele enne viimaseid kurve. Mõtlesin et tõmban mööda aga huiat, nii kitsas on seal.
Kahju et oma oskusi ei saanud näidata. Kui ma oleks kaine olnud, siis oleksin raudselt sõidu kinni pannud :D

Linnuke kirjutas:Akvaarium, kui mööda minnes konkurendi murule spinni tõukad , siis tuleks järgi oodata ja see koht tagasi anda. Rohkem pretensioone pole :D

Kaebused 24h Niksonile postkasti, aga sa ju võitsid nagunii mis sul sellest spinnist :D
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas Nikson » 01 Apr 2015, 0:06

Akvaarium, see koht kus mind välja sõitsid. Kuna kvalis läks mul seal auto käest ära, siis selles kohas lasin hoogu veidi maha ja sel hetkel, kui seda tegin lajatasid mulle tagant otsa ja ma murule ja seina. Sellest laksust said teisedki oma osa, soul ja raix.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas konka » 01 Apr 2015, 0:12

Nikson kirjutas:Akvaarium, see koht kus mind välja sõitsid. Kuna kvalis läks mul seal auto käest ära, siis selles kohas lasin hoogu veidi maha ja sel hetkel, kui seda tegin lajatasid mulle tagant otsa ja ma murule ja seina. Sellest laksust said teisedki oma osa, soul ja raix.

Seal polnud üldse vaja pidurdada. Arvasin et sa ka ei pidurda. Me vahe oli suht olematu ja ma lendasin täisgaasiga sulle peale. Ega ma nagunii olen juba leppinud et kukun mitu kohta.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas Linnuke » 01 Apr 2015, 12:21

Joobes juhtimise ja rajal laamendamise eest tulevad Akvaariumile karistused topelt :p
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas konka » 01 Apr 2015, 13:15

Linnuke kirjutas:Joobes juhtimise ja rajal laamendamise eest tulevad Akvaariumile karistused topelt :p


Ning antakse võistluskeeld järgnevaks kaheks etapiks.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas wirxikas » 01 Apr 2015, 16:11

Ei õnnestunud ühtgi ringi spinnideta seekord. Ei saa selle autoga hakkama ikka, kuidagi peale kangi lahti laskmist pärast pööret, pöörab auto nagu veits ise edasi ja siis kui tagasi sirgeks üritan saada paneb järsku teisele poole ja ongi käes :-x . Laiemal rajal veel kuidagi aga mitte siin.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas Linnuke » 01 Apr 2015, 19:56

konka kirjutas:
Linnuke kirjutas:Akvaarium, kui mööda minnes konkurendi murule spinni tõukad , siis tuleks järgi oodata ja see koht tagasi anda. Rohkem pretensioone pole :D

Kaebused 24h Niksonile postkasti, aga sa ju võitsid nagunii mis sul sellest spinnist :D


Mõned väljavõtted võrgupõhise võidusõidu reeglitest, kõigile meeldetuletuseks:

;) Kui kokkupuute tulemusena möödub süüdi olev juht süütust juhist, siis peab süüdi olev juht laskma süütul juhil endast kohe vabalt mööda sõita, et too saaks oma koha taastada. Seda reeglit tuleb järgida ka juhul, kui süüdi olev juht peab süütu juhi möödasõitu oodates laskma endast mööda ka vahejuhtumis mitte osalenud autosid.

;) Kui te põhjustate võitlusgrupis avarii, siis oodake ära kõik autod, keda avarii mõjutas ja kes sõitsid teie ees ja/või teie kõrval ning laske nad mööda. See reegel ei kehti avariist mõjutatud autodele, kes sõitsid teie taga.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas konka » 01 Apr 2015, 23:12

Linnuke kirjutas:
konka kirjutas:
Linnuke kirjutas:Akvaarium, kui mööda minnes konkurendi murule spinni tõukad , siis tuleks järgi oodata ja see koht tagasi anda. Rohkem pretensioone pole :D

Kaebused 24h Niksonile postkasti, aga sa ju võitsid nagunii mis sul sellest spinnist :D


Mõned väljavõtted võrgupõhise võidusõidu reeglitest, kõigile meeldetuletuseks:

;) Kui kokkupuute tulemusena möödub süüdi olev juht süütust juhist, siis peab süüdi olev juht laskma süütul juhil endast kohe vabalt mööda sõita, et too saaks oma koha taastada. Seda reeglit tuleb järgida ka juhul, kui süüdi olev juht peab süütu juhi möödasõitu oodates laskma endast mööda ka vahejuhtumis mitte osalenud autosid.

;) Kui te põhjustate võitlusgrupis avarii, siis oodake ära kõik autod, keda avarii mõjutas ja kes sõitsid teie ees ja/või teie kõrval ning laske nad mööda. See reegel ei kehti avariist mõjutatud autodele, kes sõitsid teie taga.


Neid reegleid võibki siin foorumis kõigile meelde tuletama jäädagi, sest kedagi huvita mis seal kirjas on.
Küll sõidetakse sul ratas punaseks või mis iganes ja hakkad oma õigust taga ajama siis saad ise hoopis vastu pükse. Kvali ajal aetakse juttu ja mida veel. Kas mihkel ei saa tõsisest sarjast ilma midagi ütlemata toast välja minna vaid on ikka vaja öelda keset sõitu oma põhjus miks ta nüüd toast lahkub.
Mida rohkem ma siin teiega koos sõidan ja foorumit loen seda enam ma saan aru et mingi pidev viha on siin foorumis.
Gt6 juba nii läbi sõidetud et ära hakkab juba tüütama. Muidugi on lahe vahel koos sõita aga ma ei tea kaua ma veel vastu pean. Kiiremaks ma ka enam ei muutu.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas Linnuke » 01 Apr 2015, 23:25

Mis viha, ära ole nii vihane siis näed et teised ka pole :D Oleme ikka sõbrad edasi ja proovime rajale ära mahtuda

Muide olen mõelnud et peaks TANKi lahingud taaskäivitama, saaksid uued tulijad ka ennast välja elada ja nii mõnelegi mehele sumpsi kütta ilma tagajärgedeta :-D Linnaradadel oli päris fun see asi
Viimati muutis Linnuke, 01 Apr 2015, 23:39, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 8. etapp 31.03.2015 Nürburgring Nordschleife

PostitusPostitas lees00 » 01 Apr 2015, 23:38

Noh selle mahtumisega ka tavaliselt probleeme pole jääb vabu kohti ülegi :-D

Sõidust: rada puhas jõulukink :D :D ... kvalis oleks ka ühte lisa minutit tahtnud oleks saand, kõvasti parema aja... akvaarium sa ära oma "rekordiga" siin nii hüppa midagi, oli puhas ring ? :p kogu sõit oli ilus, põhimõtteliselt, kui 6.s ring välja jätta. Küll seinas, küll murul, küll piruette tehes murul jne... kõige aeglasem ring. Cennoga vahepeal sai koos sõita. Ma ei usu cenno et sa puhta õliga sõites kiirem oleks olnud, hakkad ikka juba meil siin vanaks jääma kah :-D .... linnuke tegi ka ühel ringi trikki.. pani sirgel pidurit lootis vist mulle karistust pähe määrida :p

edit: kõtusest ja 1 boksist... oleks võinud ka proovida kuid läksin kindla peale välja panin kütust 55 ja 60 lõpus jäi 15 üle ... nibin-nabin :)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Järgmine

Mine Red Bull Challenge



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE