Formula 1 1960

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas StenNansten » 29 Mär 2015, 21:44

Tänane sõit läks rooli rikke tõttu mitte just kõige loodetava tulemuseni. Nimelt, mu rool ütles otsad, lukustus paremale pöörama ja otse pole võimalik sõita aga paremale siiski pöörata saab. Paar ringi enne rooli ülesse ütlemist oli midagi mäda 2x kurvides, rool nagu ei pööranud kurvi keskel korraks aga siis nagu hakkas uuesti. Siis viimaks ütles, et aitab ja lennutas mu seina ja võisin Raixile ette jääda, mina autot sel ajal ei juhtinud. Tegin kiire järelduse, et rooli abil edasi ei sõida, lahkuda ka ei soovi ja läksin töökindla puldi peale üle. Tõmbasin liidriga üle 5s vahet tagasi ilusti, ovaalil ja rehvi hoidsin ka kauem rajal, mis tõttu sain ka korra esimene oldud :D

Nagu aru sain, siis ilma tuuleta rajarekord jäi mulle, vähemalt seegi. Mõned, nagu aru sain, kahtlustasid tuuningut, absoluutselt vale, ainult väike käigu pikkuste muutus. :-D Defalut setting panin 280km/h ja siis madalad käigud võimalikult pikaks ja kõrgemal käigud lühikeseks, kogu lugu. Ning see polnud reeglite vastane ka, kui just korraldaja midagi ümber ei mõtle nüüd seda lugedes.

Rool igatahes läheb homme Klicki garantiisse ja vaatab, mis öeldakse. Thrustmasterilt ootaks kindlasti paremat kvaliteeti aga pole väga ime ka kiire purunemine, kui te näeksite kuidas ma sõidan. :D 90ndates ja RedBullis olen igatahes stardis puldiga, et arvestage sellega korraldajad. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas Nikson » 29 Mär 2015, 22:12

Minu arusaam oli, et lihtsalt lõppkiirust võis juurde panna, et piirajasse ei jookseks. Muu peenhäälestus oli vist keelatud. Aga mis mina. Ma ei sõitnud ju kaasa. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas konka » 29 Mär 2015, 22:33

Käigukasti võis peale osta ja ma arvan et võis seal kastis mida tahes näppida. Muu seadistus oli keelatud.

Ma ise ostsin kasti peale ja top speedi nihutasin 290 peale, muud mitte midagi.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas StenNansten » 29 Mär 2015, 22:48

konka kirjutas:Käigukasti võis peale osta ja ma arvan et võis seal kastis mida tahes näppida. Muu seadistus oli keelatud.

Ma ise ostsin kasti peale ja top speedi nihutasin 290 peale, muud mitte midagi.

Ma sellega läksin suht õnne peale ka, seda järgi ei testinud ega teadnud kas töötab. Puhas loogiline mõtlemine ainult seda muutust tehes.

EDIT: Tegin puldiga ringe ja ma ei tea, kuidagi mõnusam oli sõita kui rooliga, vist seetõttu, et seisan, mitte ei istu paigal. Seda tean, et minu rooliga võrreldes on puldiga sõites auto üle parem tunnetus aga, et üleüldse on meeldivam sõita, poleks arvanud. Menüüs liigelda oluliselt parem puldiga kohe kindlalt. Pikkades kurvides rooliga sõidu eelis lööb välja natuke ja gaasi osas, kui vaja näiteks poole gaasiga sõita. Puldi kasuks ikkagi minu rooliga võrreldes räägib ikka liiga tugevalt tunnetus auto üle, mis mind õrnalt puldiga sõitmist eelistama paneb. 3h sõidus oli väga tunda ka, et tahaks püsti seista nagu ma puldiga mängides olin, pärast seista oli ikka väga hea. :) Kui rool kuulutatakse igaveseks katkiseks siis väga kurb pole, et vähemalt see hea. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas Noel » 30 Mär 2015, 6:19

Nikson kirjutas:Minu arusaam oli, et lihtsalt lõppkiirust võis juurde panna, et piirajasse ei jookseks. Muu peenhäälestus oli vist keelatud. Aga mis mina. Ma ei sõitnud ju kaasa. :)


Olin ka niimoodi arusaanud asjast, ja panin ainult max speedi 290 peale, muud ei näppind :)

NFS, sa oled õigel teel seoses puldiga sõitmisel... Mänge-mängitakse puldiga milleks konsoolid loodud on :good:
Kuigi jama, sa muutud puldiga kiiremaks.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas konka » 30 Mär 2015, 8:08

Noel kirjutas:


Mänge-mängitakse puldiga milleks konsoolid loodud on :good:


Vale. Sõidumänge mängitakse rooliga, eriti simusid. Sa sõidad oma reaalse autoga ka puldiga?
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas aivo80 » 30 Mär 2015, 8:22

Tabel peale eilset sõitu:

http://i.imgur.com/YuwcwOk.jpg

Käigukasti seadistamise all pidasin silmas ikka ka käikude pikkusi. Vabandused, ei olnud juristi kõrval, kes aitaks õiget sõnastust leida.

Edaspidi soovitan ka sõitjatel valmistuda etapiks natuke varem, mitte viimasel minutil sisse hüpata ja siis alles seadistama hakata. Osad vaatavad TV6. pealt vormelit ja kui meil start venib, siis ei pruugi me õigeks ajaks lõpetada.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas Linnuke » 30 Mär 2015, 11:08

aivo80 kirjutas:Edaspidi soovitan ka sõitjatel valmistuda etapiks natuke varem, mitte viimasel minutil sisse hüpata ja siis alles seadistama hakata

Rohkem seadistamisega etappe õnneks ei tule :p Selles sõidus tulin külmalt peale, küsisin toas palju tippkiirus võiks olla, keerasin 300 peale ja oligi valmis. Esimeses pooles nägin et grupis sõites ei saanud kurvis kiirust üleval hoida. Peale boksi õnnestus Akvaariumiga vahe sisse tõmmata ja libisesin vaikselt eest ära. :) Timuka sekeldused huvitav lugemine jälle :good:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas aivo80 » 30 Mär 2015, 11:23

Ei pidanudki sind silmas ;) Üks teine tegelane oli, kes ei suutnud valmis saada oma asjade. Rohkem ei lase jah ilmselt seadistust. Saate Spas ja Nürpal mootori kotti ajada :D

Järgmiseks sõiduks siis tehke nii, et viimasel hetkel ei avasta, et "ups tuuning peal, blablabla". Kolmapäeval annan teada, kuna sõidame.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas StenNansten » 30 Mär 2015, 15:23

Noel kirjutas:NFS, sa oled õigel teel seoses puldiga sõitmisel... Mänge-mängitakse puldiga milleks konsoolid loodud on :good:
Kuigi jama, sa muutud puldiga kiiremaks.

Pult on üldises mõttes mängimiseks parem valik jh, aga ei tea kuidas on sellise korraliku simulatsiooni rooliga sõita, kindlasti teine tunne, kui minu vaese mehe rooliga. :D

Linnuke kirjutas:Timuka sekeldused huvitav lugemine jälle :good:

Mul neid juhtub endalegi erakordselt palju, igast jama keset sõitu. Mul vist anne sattuda igast veidratesse olukordadesse, mida tegelikult juhtuma ei peaks. Mu tulemustele sõitudes kõva jälje jätnud aga sellele tagasi vaadata on mõnusalt koomiline. :D

Rooli tervise kohta nii palju, et läheb too 2 kuuks Prantsusmaale Thrustmaster veinimõisa garantiisse ja olen puldiga rajal kuniks ta ravivalt puhkuselt tagasi saabub. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas Mihkel0987 » 30 Mär 2015, 16:07

konka kirjutas:
Noel kirjutas:


Mänge-mängitakse puldiga milleks konsoolid loodud on :good:


Vale. Sõidumänge mängitakse rooliga, eriti simusid. Sa sõidad oma reaalse autoga ka puldiga?


Gran Turismo on väga algeline simu, kui sa arvuti peal näiteks Assetto Corsat prooviksid siis ma arvan, et sa enam selle GT peale ei tule.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas E.ko » 30 Mär 2015, 18:49

Aga mind põletab siiski küsimus, et kas läägisin? Noh, niipalju kui mind näha oli?
E.ko
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Nov 2014, 22:27



Litsents: A

 E_ko79

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas konka » 30 Mär 2015, 19:05

E.ko kirjutas:Aga mind põletab siiski küsimus, et kas läägisin? Noh, niipalju kui mind näha oli?


Ma sealt eest väga hästi sinna taha ei näinud. Võib olla keegi kes sinu lähedal sõitis oskab öelda.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas StenNansten » 31 Mär 2015, 0:16

Mihkel0987 kirjutas:
konka kirjutas:
Noel kirjutas:


Mänge-mängitakse puldiga milleks konsoolid loodud on :good:


Vale. Sõidumänge mängitakse rooliga, eriti simusid. Sa sõidad oma reaalse autoga ka puldiga?


Gran Turismo on väga algeline simu, kui sa arvuti peal näiteks Assetto Corsat prooviksid siis ma arvan, et sa enam selle GT peale ei tule.

Konsoolil on GT hetkel parim simu ja ei usu väga, et Project cars väga palju parem on, kui see üldse kunagi välja tuleb. PDle arvan see Project Cars andnud märki, et võivad kaotada oma parima simu koha ja pingutavad GT7 nimel. Mugavus tsoonist kindlasti välja löönud PD see Project Cars. Arvuti simud mulle väga head muljet pole jätnud, üks simu (nime ei mäleta) oli jõhkralt üle pingutatud, et nagu midagi keerulisem juhitavus, seda simulaatorlikum mäng on. Asseto Corsa kohta ei oska midagi rääkida, tean ainult, et üks tegijamatest simudest. Mingi iRacing pidavat ka olema aga Gran Turismos on midagi, mis mind nende poole vaatama ei panegi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas aivo80 » 31 Mär 2015, 8:12

E.ko kirjutas:Aga mind põletab siiski küsimus, et kas läägisin? Noh, niipalju kui mind näha oli?


Mina ei täheldanud küll mingit lagi sul.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas E.ko » 31 Mär 2015, 18:25

aivo80 kirjutas:
E.ko kirjutas:Aga mind põletab siiski küsimus, et kas läägisin? Noh, niipalju kui mind näha oli?


Mina ei täheldanud küll mingit lagi sul.

Äge! Siis julgen jälle rajale trügida. :)
E.ko
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 26
Liitunud: 25 Nov 2014, 22:27



Litsents: A

 E_ko79

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas konka » 31 Mär 2015, 18:30

E.ko kirjutas:
aivo80 kirjutas:
E.ko kirjutas:Aga mind põletab siiski küsimus, et kas läägisin? Noh, niipalju kui mind näha oli?


Mina ei täheldanud küll mingit lagi sul.

Äge! Siis julgen jälle rajale trügida. :)



Tule siis täna redbulliga sõitma. Vaatame kuidas sinuga lood on. Pane oma neti kiiruse test siia üles ja vaatame mis targad mehed ütlevad kas lubatakse sind rajale või mitte :)
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas Noel » 31 Mär 2015, 20:09

konka kirjutas:Tule siis täna redbulliga sõitma. Vaatame kuidas sinuga lood on. Pane oma neti kiiruse test siia üles ja vaatame mis targad mehed ütlevad kas lubatakse sind rajale või mitte :)


Eee, kuna on seal tegemist tõsise sarjaga siis "ehk ei läägi"´ga rajale tulla...mul pole palju sõitjaid rajal vastu midagi aga, i have a bad feeling about this :-D
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas Linnuke » 04 Apr 2015, 12:01

aivo80 kirjutas: Kolmapäeval annan teada, kuna sõidame.


Saan aru et esimene aprill oli, aga kuna sõidame? :D :?:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Formula 1 1960

PostitusPostitas aivo80 » 04 Apr 2015, 12:19

Linnuke kirjutas:
aivo80 kirjutas: Kolmapäeval annan teada, kuna sõidame.


Saan aru et esimene aprill oli, aga kuna sõidame? :D :?:


Ah teavitamiseks jäin tiba hiljaks, et jätame see nädal vahele :P
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

EelmineJärgmine

Mine Formula 1 1960



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE