Driveclub

Re: Driveclub

PostitusPostitas Nikson » 18 Juun 2015, 20:26

pets2 kirjutas:Tänan Nikson. Ja nüüd küsimus: sul on käes raha aint ühe mängu jaoks! Sa tead et sa mõlemat ei osta kunagi - sinu valik :oops:

No momendil eelistan mina Driveclubi. See on minu jaoks selline pinget pakkuv mäng. Meenutab Gridi ehk olemuselt. Ilma efektid on vihmaga parimad, mida olen autosõidu mängudes näinud. Oleks see lobby värk ka olemas oleks seltskonnaga koos päris huvitav isegi.
Project Carsi kohta ei ütle midagi, kuna pole seda eriti mänginud. Kui aga plaan kambaga kaasa sõita, siis seal saab korralike võistlusi korraldada vist. Eks ta harjumatum on, kui GT-ga harjunud oled. Aga puldiga on keerulisem sõita, kui rooliga, nagu olen aru saanud. Kas seal ka sarju tegema hakatakse ja kui sõidetav see olema saab, ei tea veel. Päris abideta keeruline sõita mõningate autodega. Seal muidugi palju huvitavat, mida ka liikur on teemas maininud. Rattad lendavad alt ära, mootor jookseb kokku jne.
Driveclub haaras mind kohe kaasa, Project Card peletas veidi eemale, aga peab puldi tundlikuse omale sobivaks sättima ja uuesti kunagi proovima.
Kui sul Pets on PS4 ja tahaksid mänge proovida, siis PS4-l on share play võimalus ja kui nett normaalne saaksid minu mänge oma PS4 peal proovida ja ise veenuda.

Kindlasti pole PC halb mäng. Lihtsalt mina pole suvatsenud tõsiselt uuesti proovida. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Driveclub

PostitusPostitas pets2 » 19 Juun 2015, 16:27

Kas seal share plays pead sa olema võrgus ja mängima sama mängu, mida tahan proovida? Või kuidas see täpselt käib?
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Driveclub

PostitusPostitas Nikson » 19 Juun 2015, 18:24

pets2 kirjutas:Kas seal share plays pead sa olema võrgus ja mängima sama mängu, mida tahan proovida? Või kuidas see täpselt käib?

Teeme pleisi meenüüs party, kus saab ka omavahel suhelda. Seal vajutan ma sahre play ja sina ühendad end sellega ja saad neid mänge mängida mida ma oma pleisil käima panen. Seal partys saab ka rääkida, kui vastav seade ühendatud on ja saab õpetada. Keerulist midagi pole. Samal ajal vaid partys vaja olla.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Driveclub

PostitusPostitas pets2 » 20 Juun 2015, 8:23

See ju täiesti GRID 4 :D aga Grid on mulle alati istunud hästi :D
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Driveclub

PostitusPostitas Nikson » 20 Juun 2015, 14:39

Pets, sa liitu mingi klubiga ka. Raixi juures on kaks vaba kohta. Klubi nimi "Saarlane ja muu". See Mihkli tehtud ja seepärast selline imelik nimi. Tal vanaemal pidi sellise nimega lehm olema, Muu. Otsi sellise nimega klubi üles ja liitu. Saad kohe portsu trofeesid ka kätte ja ka autosid, kuna ka klubi levelite eest on autosid saada. Ja kõik sõidud mis teed, korjad ka klubile feimi.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Driveclub

PostitusPostitas Mihkel0987 » 20 Juun 2015, 14:40

Nikson kirjutas:Pets, sa liitu mingi klubiga ka. Raixi juures on kaks vaba kohta. Klubi nimi "Saarlane ja muu". See Mihkli tehtud ja seepärast selline imelik nimi. Tal vanaemal pidi sellise nimega lehm olema, Muu. Otsi sellise nimega klubi üles ja liitu. Saad kohe portsu trofeesid ka kätte ja ka autosid, kuna ka klubi levelite eest on autosid saada. Ja kõik sõidud mis teed, korjad ka klubile feimi.


Nikson, anna andeks aga käi p****e! :D
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Driveclub

PostitusPostitas pets2 » 20 Juun 2015, 18:14

Huvitav, liitusin selle lehmaklubiga, aga kuhu mu oma tehtud klubi kadus... :?: Kas ma jäängi sinna eluks ajaks :?:
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Driveclub

PostitusPostitas Nikson » 20 Juun 2015, 20:02

pets2 kirjutas:Huvitav, liitusin selle lehmaklubiga, aga kuhu mu oma tehtud klubi kadus... :?: Kas ma jäängi sinna eluks ajaks :?:

Kahe klubiga jah, ei saa korraga liige olla. Ja eluks ajaks sa sinna ei jää. Alati on ju võimalus lahkuda ja oma klubi teha või kellegi teise klubiga liituda. Aga kui üksi oled klubis, siis klubi levelit raskem tõsta. Muidugi kui teised klubi liikmed aktiivsed sõitjad ei ole, on sama olukord. :) Aga Raix vähemalt sõidab seal klubis ikka kaasa. Ka Akvaarium tegelikult, aktiivmsemalti ehk.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Driveclub

PostitusPostitas konka » 21 Juun 2015, 1:04

Nikson kirjutas:
pets2 kirjutas:Huvitav, liitusin selle lehmaklubiga, aga kuhu mu oma tehtud klubi kadus... :?: Kas ma jäängi sinna eluks ajaks :?:

Kahe klubiga jah, ei saa korraga liige olla. Ja eluks ajaks sa sinna ei jää. Alati on ju võimalus lahkuda ja oma klubi teha või kellegi teise klubiga liituda. Aga kui üksi oled klubis, siis klubi levelit raskem tõsta. Muidugi kui teised klubi liikmed aktiivsed sõitjad ei ole, on sama olukord. :) Aga Raix vähemalt sõidab seal klubis ikka kaasa. Ka Akvaarium tegelikult, aktiivmsemalti ehk.



Tere tulemast klubisse pets! Jah me Raixiga vist kõige aktiivsemad seal klubis. Kui natukenegi aega ja viitsimist on siis üritan ikka mängida ja Niksoni challengitest osa võtta. Mäng on täitsa mõnus aga veel mõnusam oleks kui saaks oma lobby teha ja sõpradega koos täiega kütta. Ei tea kas tuleb ka sihuke võimalus aga tahaks küll.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Driveclub

PostitusPostitas pets2 » 21 Juun 2015, 10:31

Kas ma ise saan ka klubist välja, kui vajadus tuleb, või saab seda teha ainult omanik? Kui Cenno tuleb ka mängu, siis tahaks oma klubi teha :?:
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Driveclub

PostitusPostitas Noel » 21 Juun 2015, 11:15

pets2 kirjutas:Kas ma ise saan ka klubist välja, kui vajadus tuleb, või saab seda teha ainult omanik? Kui Cenno tuleb ka mängu, siis tahaks oma klubi teha :?:

Ei tule niipea kahjux.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Driveclub

PostitusPostitas Nikson » 21 Juun 2015, 16:50

pets2 kirjutas:Kas ma ise saan ka klubist välja, kui vajadus tuleb, või saab seda teha ainult omanik? Kui Cenno tuleb ka mängu, siis tahaks oma klubi teha :?:

Loomulikult saad.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Driveclub

PostitusPostitas Mihkel0987 » 25 Juun 2015, 21:19

Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Driveclub

PostitusPostitas Nikson » 15 Nov 2015, 3:06

Sai veidi seda private lobby proovitud. Peaks veidi suurema kambaga sõidu tegema. Kui kommid auhinnaks panna on isegi Akvaariumi oodata. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Driveclub

PostitusPostitas konka » 15 Nov 2015, 12:57

Nikson kirjutas:Sai veidi seda private lobby proovitud. Peaks veidi suurema kambaga sõidu tegema. Kui kommid auhinnaks panna on isegi Akvaariumi oodata. :D



Kui kellaajaliselt sobib siis olen ikka kohal jah :)
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Driveclub

PostitusPostitas StenNansten » 15 Nov 2015, 13:38

Ma nüüd peale Niksoni shareplayd tahaks nii väga Driveclubi osta aga rahakott ütles, et ei saa veel. :(
Võibolla, kui saan raha kuskilt, olen ka kambas ja saan sõita koos teiega. :)

Mängu üldmulje muutus kohe, kui sain Nissanitega sõita. enne oli ainult korra kogemus McLaren MP4-12C-ga taga ja see polnud väga head muljet mängust jättev. Juhitavuse sain üsnagi koduseks, mis oli McLareniga sõites põhiprobleem.

EDIT: Sain rahakotiga kokkuleppele ja mäng nüüd olemas.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Driveclub

PostitusPostitas pets2 » 22 Nov 2015, 13:05

Pole ammu seda mänginud, ei teagi neid uuendusi :oops: Kas see nüüd nagu GT s saab oma lobby teha? Millal siis see proovimine lahti läheb?
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Driveclub

PostitusPostitas karacer » 22 Nov 2015, 15:20

pets2 kirjutas:Pole ammu seda mänginud, ei teagi neid uuendusi :oops: Kas see nüüd nagu GT s saab oma lobby teha? Millal siis see proovimine lahti läheb?

Juba proovitud :D
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: Driveclub

PostitusPostitas Nikson » 22 Nov 2015, 20:10

Teeb mõni päev mingi sõidu jah. Tuleb kes tuleb. Ainult, et max saab vist 12 ringi panna.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Driveclub

PostitusPostitas paalikas » 22 Nov 2015, 20:25

pets2 kirjutas:Kuulge mehed ma ei suuda kuidagi otsustada. Kui on võimalus valida vaid 1 mäng kahest, siis mida te soovitate kas Project Cars või Driveclub :?: Paljud kindlasti mõlemat mänginud !


Pc on simu ja palju keerulisem ning rooliga mängimiseks.
Driveclub on lihtsalt meelelahutus. Võta ja küta! :-D
Niiet valiku pead tegema sellepõhjal mida sa mängult ootad.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

EelmineJärgmine

Mine Driveclub



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE