2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Nikson » 03 Mai 2015, 11:21

Maserati Cup teine sõit toimub 05.05.2015. Sõidu pikkuseks 50 min.
Maserati GT S Timukas.jpg


Rehvid: Max Racing Hard (võidusõidus kasuatada kahte erinevat segu.)
Rehvi-/Kütte kulu: Fast

Lobbys olla hiljemalt kell 21.55. Parem, kui varem. Enne loosimist peate olema loginud sisse Maserati Chat ruumi. Teeb raja loosimise ära ja laadib selle üles, et alustada kvalifikatsiooniga. Kvalifikatsiooni algus umbes 22.05 Kavalifikatsiooni formaat, üksi rajal, stardiga boksist. Võistlemiseks kasutan Open Lobby.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Est_RuLx » 05 Mai 2015, 23:29

Selle auto pidurid on küll marmelaadist ja vedrustus vedel nagu vesivoodi. Bodyroll on ikka nii jube, nagu sõidaks linnamaasturiga.
Timukas, selliseid trikke võid teha, kui offlines AI'ga võidu sõidad. Ajasid mul terve sõidu rütmi sassi.
Ja rallimees, mis juhtus??? Kvalis põrutasid püüdmatu aja, aga sõidus olid 2 sekki aeglasem oma kvali ajast. Olin su taga kinni, mööda ka ei saanud ja Timukas jõudis järgi ning rikkus kõik ilusa ära.

Minu replay näitas, et keegi ei kasutanud kahte erinevat rehvisegu (va. mina). Mingi bug või reaalsus :-D
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Nikson » 05 Mai 2015, 23:30

Esialgsed tulemused:
1. NFSTimukas 50.35.385
2. rallimees 50.46.316 +10.931
3. Cenno_Lebedev 50.46.815 +11.430
4. Linnuke 50.51.683 +16.298
5. Est_Rulx87 51.16.180 +40.795
6. Wirx 51.29.550 +54.165
7. Nikson 51.35.565 +1.00.180
8. lees009 51.41.020 +1 ring
9. Soulbleed666 DNF

Kaebused 24h jooksul.

Läbivaatamisele lähevad ringid 5, 8, 16, 19 ja kiire.

Spa rajal oli mul omal kuidagi parem tunnetus selle autoga sõita. Otsustasin kahe peatuse kasuks, kuigi oleks ilusti saanud ka õhega hakkama. Eks vigu ikka tuli siis, aga õnneks ei midagi suurt. Wirxiga oli alguses hea võistlus. Peale bokse jäime eraldi ja nii lõpuni. Lähenesin küll talle lõpus, aga aeg sai ikka ennem otsa.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Noel » 05 Mai 2015, 23:38

Est_RuLx kirjutas:Minu replay näitas, et keegi ei kasutanud kahte erinevat rehvisegu (va. mina). Mingi bug või reaalsus :-D

Mina alustasin SS rehvidega! ja püsisin suht kenasti kuni mingi hetkeni, kus libisema hakkasid. Kuid minul näitab kordus sama, mitte keegi peale minu ei kasutanud SS rehve, samas, kui ei kasuta teeb mäng lõpus ise oma korrektuuri ju ehk +100sec vist? või sai neid ikka eraldi panna, kohustuslik boks ja kohustuslik rehvisegu vahetus???
Ise tegin ühe boksi, hiljem peale boksi tulin 2,5sec ringipeale järgi kuni jäin Linnukese ja rallimehe taha kinni, muidu oleks NFSi kätte saand. Rallimees kattis kenasti, kuid viimasel ringil lees keeras kogu mu plaani nahka :)
Peaks mainima taas, et SS rehv on küll aeglasem, kuid sellega on minujaoks palju lihtsam ja parem sõita.
Ise eelistaksin sõitudes suuremat rehviseguvahet, näiteks RS ja SM, muidu hetkel vahe on vaevu märgatav, vähemalt NFS driftib SSiga samakiirelt kui mina puhtalt RH-ga. Niiet palun korraldajal kummidega midagi ette võtta :cool:
Yhesõnaga plaan oli ilus, sõit nahkas, läksin tegelt võidupeale sõitma...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas StenNansten » 05 Mai 2015, 23:39

Oli mõnus sõit jälle, minule eriti, võit, vähemalt veel on minul.

Kvalis sai väikese ehmatuse, et ei saa Spa rajal maseratiga hakkama. Võtsin oma pea appi ja analüüsisin kvali ringid läbi ja leidsin, et manuaal käigukastiga targalt käitudes võib see kasulik olla, oligi. :)

Sõit oli põnev üldiselt. Täna sõitsin endale ebatavapärases asendis, ehk istudes, veider oli kuidagi. Start oli õnnestunud ning sain esimesed ringid mõnusat konkurentsi pakkuda liidritele ja nemad mulle. Rulxiga juhtum natuke varjutab häid ringe.

Sain peale pikka sirget, enne kurvi rulxile kõrvale ja pidurdusel pääsesin õhkõrnalt ette, jätsin ruumi ning jätsin ruumi piisavalt ka järgmistes kurvides. Teises kurvi ja selle järel toimus kontakt ning peale seda tulevas kurvis oli ka kontakt mis viis rulxi juba liivale, katusekaamera (või kapoti, ametlikult) näitas vähemalt ühe auto laiust ruumi rulxi poolel, kohtunik videokordusega targem selles osas. See on minu variant sellest olukorrast. Igatahes andsin endast parima, et olukord võimalikult turvaliselt laheneks.

Edasine sõit kulges rallimeest jälitades. Mida rohkem rallimehel järi jõudsin, seda räpasemaks sõidustiil muutus. :D Kui mööda sain siis tahavaate peeglist sai nö kuulsates lõikamise või kurvi laiendamise kohtades rallimeest aegajalt näha. See hoidis pinget üleval, ning puhtalt trahvide abil võita uhkus ei lubanud. :-D Niksonil õigus, et oleks pidanud järgi andma, ehk targem olema, ja üritama rohkem püsida joonte vahel aga mis teha, kui võit käega katsutav ja riskimiseks on julgust. Igatahes sõit sõidetud ning trahvid tulekul. :-D Kahju vähe sellest õnnetust 19 ringi nö aeglustavast lõikamisest, see võib saatuslikuks saada. :( Ning ma ei tea, miks ma lõikamisi nii südamesse võtan, proovin olla puhas sõitja aga kukub välja alati teisiti.

EDIT cennole: See sõit ma ei driftinud tahtlikult muide, sellega oleks tulnud ajakaotust ainult. Seekord võitsin ikka nina ees sõites ning saan taaskord öelda, et kiirust oli mul varuks küll veel, poleks sa kergelt järgi jõudnud või mööda läinud. :p
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Nikson » 06 Mai 2015, 0:04

Võin ju rehvide koha pealt teha nii, nagu kunagi mul mingis sarjas oli, et loosib kaks erinevat segu sõiduks, mida peab kasutama.
Kui keegi ei kasutanud erinaid segusid sõidus, siis mäng lisab automaatselt 100 sekundit. Erinevate segude kohustus oli peal. Seda näitab ka alati enne starti seal chati aknas. Ja kui keegi küsib, et miks 1 kohustuslik peatus peal on, kui niikuinii peab rehvivahetuseks peatuma, siis asi selles, et ilma seda lisamata ei saa seadetes panna kahe erineva segu kohustust.
Ja nende lõikamiste kohta. Kes tahab see riskib. Karistused on põhiteemas kirjas. Eks eksisin minagi vahepeal, aga ehk olen ise liiga ettevaatlik kurvides, et joonte vahel püsiks ja seetõttu see vahe nii suureks paisubki. Kes joonte vahel püsisis, pole karistusi põhjust karta.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Linnuke » 06 Mai 2015, 0:28

Päris huvitav võidusõit oli, külg külje kõrval pusimist küllaga. Auto on päris mõnus isegi, sõidu lõpu poole läksin liiga julgeks ja mõned pidurdamisel jäid väga hiljaks. Suur spinn ka viimasel ringil, muidu oleksin Cenno ja Rallimehe madistamisele ka nina vahele pistnud. Ootan nüüd põnevusega karistusi, magusaid lõikamise kohti oli palju :cool: ja SS segu kasutasin ka, see replay anomaalia ennegi olnud
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas soulbleed » 06 Mai 2015, 1:24

Täna siis tegin viimase stardi selles sarjas .Ei käi see auto minu sõidustiiliga kuidagi kokku ja lihtsalt viimasele kohale sõitmas käia pole ka mõtet.Edu teile :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas wirxikas » 06 Mai 2015, 7:58

Ei tule mul ka selle autoga midagi normaalselt välja. Harjumine võtab ikka liiga kaua aega. Sõidu algus oli muidugi päris huvitav. Sai Niksoniga korralikult madistatud. Ülejäänd sõit oli täielikus üksiduses ja suht igav kuigi lõpus Nikson lähenes päris kiirelt ja pidi oma kehva rehviga nats pingutama, et ta järgi ei jõuaks. TC hoidis ka mingitel hetkedel korralikult hoogu kinni.
Karistuste osas teen vist küll rekordi :D Esimestel ringidel ikka tuli neid joonte ületusi päris palju. Küll vajus välja ja pidurdused jäid pikaks. Umbes 10. ringist sai lõikamisi juba rohkem vältida.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas lees00 » 06 Mai 2015, 8:03

Noel kirjutas: kuid viimasel ringil lees keeras kogu mu plaani nahka :)


tahad sellest rääkida?
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas tali » 06 Mai 2015, 19:54

eks see teada oli,et SPA mul jälle must sõit tuleb.juba kvali esimene kiire ring läks väikse jooneületusega.teine aeg mis ka võiduajaks jäi oli aga ideaalselt õnnestunud ja puhas ja vist ka ainus õnnestunud ring terve õhtu jooksul. sõidus tuli üks lõikamine teise järel.tahtlikult ei teinud ühtegi vaid liigse pingutamise tulemus.timukas oli natu kiirem ja kui kurvis eksisin siis sai ka mööda ja ette ka jäi.küll ma proovisin erinevate trajektooride ja sõiduvõtetega sabas püsida ,aga tolku mitte midagi.timukas sõitis ees üsna puhtalt,aga mina tulin järgi ülepingutamisest tulenevalt välja vajudes ja ka lõigates. karistusi on juba kirjas 6 vähemalt.
kui 2 viimast ringi välja jätta siis sõit oli pigem igav.võiks monaco järgmiseks tulla.
tali
Insener
Insener
 
Postitusi: 347
Liitunud: 29 Jaan 2012, 2:37



Litsents: s

 rallimees

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas SpcVnd » 06 Mai 2015, 20:06

olles ka seda autot proovinud, siis ainuke normaalne rada tolle jaoks oleks mingi ovaal või Route X :p
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Nikson » 06 Mai 2015, 21:30

Karistuse tuleb omajagu. Linnuke oli ainuke puhas seekord. Leesi ei hakanud vaatama, kuna see poleks tuemusi enam muutnud. Ehk oli ka tema puhas. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas StenNansten » 06 Mai 2015, 21:38

Linnukesele õnnitlused võidu puhul siis. Puhas sõit viis edule seekord. :good:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Nikson » 06 Mai 2015, 22:09

NFSTimukas kirjutas:Linnukesele õnnitlused võidu puhul siis. Puhas sõit viis edule seekord. :good:

Selliste karistussekundite puhul tasub alati mõelda, kas risk ära tasub. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Linnuke » 06 Mai 2015, 22:14

Nikson kirjutas:Karistuse tuleb omajagu. Linnuke oli ainuke puhas seekord. Leesi ei hakanud vaatama, kuna see poleks tuemusi enam muutnud. Ehk oli ka tema puhas. :)


Uskumatu, nüüd küll vedas. Libisesin mõned korrad üle joonte ikka, aga ju siis "õigetel" ringidel :cool:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Nikson » 06 Mai 2015, 22:16

Linnuke kirjutas:Uskumatu, nüüd küll vedas. Libisesin mõned korrad üle joonte ikka, aga ju siis "õigetel" ringidel :cool:

Ju siis said sinu jaoks õiged ringid. Kuna keegi kaebust ka pole esitanud, siis ei hakanud teisi ringe vaatama. Aga eks kaebuse esitamisek on veel aega ka. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas StenNansten » 06 Mai 2015, 23:30

Linnuke kirjutas:
Nikson kirjutas:Karistuse tuleb omajagu. Linnuke oli ainuke puhas seekord. Leesi ei hakanud vaatama, kuna see poleks tuemusi enam muutnud. Ehk oli ka tema puhas. :)


Uskumatu, nüüd küll vedas. Libisesin mõned korrad üle joonte ikka, aga ju siis "õigetel" ringidel :cool:

Mina seevastu aga valedel ringidel. :D Võin vanduda, et 5 ringi vähemalt enne 19 olid puhtad. :) Kiire ring niikuinii läks korra üle joone kuskil kindlasti, et 19 ring ei loe väga.
Ja linnuke, mis ringidel väljas käisid, kaebusteks veel aega ja võimalus end päästa. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas Noel » 07 Mai 2015, 6:27

NFSTimukas kirjutas:
Linnuke kirjutas:
Nikson kirjutas:Karistuse tuleb omajagu. Linnuke oli ainuke puhas seekord. Leesi ei hakanud vaatama, kuna see poleks tuemusi enam muutnud. Ehk oli ka tema puhas. :)


Uskumatu, nüüd küll vedas. Libisesin mõned korrad üle joonte ikka, aga ju siis "õigetel" ringidel :cool:

Mina seevastu aga valedel ringidel. :D Võin vanduda, et 5 ringi vähemalt enne 19 olid puhtad. :) Kiire ring niikuinii läks korra üle joone kuskil kindlasti, et 19 ring ei loe väga.
Ja linnuke, mis ringidel väljas käisid, kaebusteks veel aega ja võimalus end päästa. :-D

Kaebuste esitamise tähtaeg lõppes ju eile kell 22:00, kui oli 24h.
Mulle jätkuvalt selline a´la "BingoLoto" säärane karistamine ei meeldi kohe yldse, kõigi vastu ebaaus, vaadake siis kõigi terve sõit. Mitte sellepärast, et ma nyyd kahjuks viimaseks kukun aga olen seda juttu juba ammu ajanud.
Eks olen endavastu vihane kuna üritan liiga täpselt riskides sõita, alati ei tunneta ka masina kabariite ja nii need lõikamised tulevad :) Tuleb välja, et sellise systeemiga, mida aeglasemalt sõidad sed akõrgema koha saad :cool:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 2. etapp 05.05.2015 Circuit de Spa Francorchamps

PostitusPostitas konka » 07 Mai 2015, 9:15

Kohtunikel annab ikka vaadata kõigi tervet sõitu. Päris tüütu tegevus. See bingo loto on päris ok värk ju. Ei tea kunagi mis ringi läbi vaadatakse ja see sunnib puhtamalt sõitma. Siin muidugi ka igaühe õnn mängus. Kui oled õnnega koos siis okei aga ilmselt ma sellepärast RBJ karistussekundite tabeli kinni paningi et õnne polnud. Alati sattusid need ringid kus olin üle joone läinud.

Ja üleüldse ma ei imesta et tihti sõideti mingeid ulme kiireid ringiaegu ette kui lõigatakse ja lastakse kurve pikaks.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Järgmine

Mine Maserati Cup



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE