Assetto Corsa

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas Hundikutsu » 19 Aug 2018, 13:34

NFSTimukas kirjutas:Ja millal sa GT suurt eelist ka kasutaid viimati hundikutsu? :-D

Kuis sa GT suure eelise all mõtled online sõitmist, siis seda eelist kasutasin ma GT Spordi demo Neljapäevases sõidus :)
Vaidlema võibki jääda, kumb on parem või halvem, aga isiklikult pean AC paremaks simu mänguks. Mind kallutab ilmselt AC poole ka ehk see, et ootasin GT Spordist midagi muud, samas AC tuli tühja koha pealt ja seega ei eeldanud sellelt mängult midagi.
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas StenNansten » 19 Aug 2018, 14:08

Hundikutsu kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Ja millal sa GT suurt eelist ka kasutaid viimati hundikutsu? :-D

Kuis sa GT suure eelise all mõtled online sõitmist, siis seda eelist kasutasin ma GT Spordi demo Neljapäevases sõidus :)
Vaidlema võibki jääda, kumb on parem või halvem, aga isiklikult pean AC paremaks simu mänguks. Mind kallutab ilmselt AC poole ka ehk see, et ootasin GT Spordist midagi muud, samas AC tuli tühja koha pealt ja seega ei eeldanud sellelt mängult midagi.

see ilmestab paljude eelnevate GTmängijate viga, oodati GT7-t. :-D Kuigi rohkem kui 2 aastat enne betasid oli teada, see pole täis GT kogemus vaid Espordi mäng. Ise ka raporteeridin siia uudiseid selle kohta omal ajal, oletasin, et inimesed võiks ikka teada aga ei. :(

Ja see oli ainult korra, ning mäng muutunud palju selle ajaga :-D

Mis siis arvuti peal üldse on, Forza on, tuleb pähe aga midagi sellist muud polegi nagu aGT.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas pets2 » 01 Juun 2023, 14:24

Tere jälle üle pika aja. Nii tore on lugeda vanu kirjutisi...nostalgia. Olen seda mängu ka ammu ilma tahtnud. Nüüd siis lõpuks gameroom.ee plaadil 20.00. 4 euri ja DPD toob sulle koju kätte. Vot nii on muutunud ajad :)
Kasutaja avatar
pets2
Kasparov raisk...
 
Postitusi: 1256
Liitunud: 27 Mär 2012, 13:10
Asukoht: Tallinn-Ardu




 PeeterBatRacer

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas StenNansten » 01 Juun 2023, 16:25

pets2 kirjutas:Tere jälle üle pika aja. Nii tore on lugeda vanu kirjutisi...nostalgia. Olen seda mängu ka ammu ilma tahtnud. Nüüd siis lõpuks gameroom.ee plaadil 20.00. 4 euri ja DPD toob sulle koju kätte. Vot nii on muutunud ajad :)

Noh, ma ostsin aastaid tagasi 8€ PS Storest selle, Complete Edition vms ka, kus kõik DLCd. :-D
Nii vana mäng ka see nüüd isegi konsoolil.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Assetto Corsa



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE