Assetto Corsa

Assetto Corsa

PostitusPostitas liikur » 03 Juun 2015, 17:17

Hea uudis: Assetto Corsa tuleb konsoolidele:
http://www.assettocorsa.net/en/
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas StenNansten » 03 Juun 2015, 19:33

liikur kirjutas:Hea uudis: Assetto Corsa tuleb konsoolidele:
http://www.assettocorsa.net/en/

Oleks väga hea uudis, tean seda kui üht parimat simu, aga ikka see autolist viskab minu rahakotile raudbetoon seina ette. Tuleb loota, et konsoolile tehes see muutub. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas aivo80 » 04 Juun 2015, 8:26

Tehakse Polyphoni poiste elu ikka väga kibedaks :D
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas StenNansten » 04 Juun 2015, 11:50

Polyphony meestel nüüd taskust võtta FIA-ga ametlik leping, arvatavasti GT7-ga läheb see käiku. Ma arvan, et müüginumbrid väga palju Gran Turismol seetõttu ikka ei lange.

Esiteks, iga auto fänn, kes omad PS-i peab omama Gran Turismot, see kindel. ;)

Teiseks on Gran Turismo Academy programm, mis tõmbab häid sõitjaid isegi ainult selleks PS ostma ja GTd.

Kolmandaks, GTs on midagi paljudele, mis tõmbab seda mängima. Koos NFS Worldiga on GT6 mul ainuke mäng, mida ma terve aasta järjest mänginud. Teise PS3 mänge, mis oman, ei viitsiks absoluutselt nii kaua mängida.

Neljandaks, Gran Turismo pole liiga keeruliseks aetud erinevate seadistamise võimalustega, silma kirjuks eest ei aja, ja mäng mängitav ka keskmisele puldiga mängijale, erinevalt Project Carsist.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas aivo80 » 04 Juun 2015, 13:09

NFSTimukas kirjutas:Esiteks, iga auto fänn, kes omad PS-i peab omama Gran Turismot, see kindel. ;)

Teiseks on Gran Turismo Academy programm, mis tõmbab häid sõitjaid isegi ainult selleks PS ostma ja GTd.


Ajad muutuvad, nüüd on ja tekib veel valikut juurde ;) Kuna PD endale vee korralikult peale tõmbas GT6ga, siis kahtlen, et järgmist osa enam nii suur edu saadab.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas liikur » 04 Juun 2015, 13:29

Moded võiks selle eraldi foorumiks tõsta. :cool:
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas powwa25 » 04 Juun 2015, 13:34

liikur kirjutas:Moded võiks selle eraldi foorumiks tõsta. :cool:

tundub nii.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas aivo80 » 04 Juun 2015, 14:07

powwa25 kirjutas:
liikur kirjutas:Moded võiks selle eraldi foorumiks tõsta. :cool:

tundub nii.


Meil aind üks mode ja see ka purulaisk ja lisaks joodik...
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas powwa25 » 04 Juun 2015, 14:27

aivo80 kirjutas:Meil aind üks mode ja see ka purulaisk ja lisaks joodik...


vihjad mu alalõuale?
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas StenNansten » 04 Juun 2015, 16:05

aivo80 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Esiteks, iga auto fänn, kes omad PS-i peab omama Gran Turismot, see kindel. ;)

Teiseks on Gran Turismo Academy programm, mis tõmbab häid sõitjaid isegi ainult selleks PS ostma ja GTd.


Ajad muutuvad, nüüd on ja tekib veel valikut juurde ;) Kuna PD endale vee korralikult peale tõmbas GT6ga, siis kahtlen, et järgmist osa enam nii suur edu saadab.

Millega PD endale GT6-ga vee peale tõmbas, mul see vahele jäänud vist?

Ise GT6-ga väga rahul, GT5 periood jäi ära enne GT6-te, sain ja mängisin selle läbi vahepeal kui GT6 juba käes oli.
Kui ma võrdleks GT6 ja GT5, GT5 jääks selgelt peale online võimalustega, ning COURSE MAKER! aga GT6 on kiirem (loading ajad) ja kasutaja sõbralikuma menüüga. Loodetavasti Course Maker ka viimaks tuleb GT6-te, kannatan ära kenasti selle. :)
GT4 on tõesti hea mäng aga kui mänginud kõiki GTsid nüüd, juhitavus jääb kipitama tagasi minekuga GT3-st. GT4 olid mõnusalt rasked litsentsi testid, neid tahaks tagasi GT seeriasse. GT5 oli ka sarnaselt aga kerged olid peaaegu kõik testid, va vihmaga pidurdamised. GT3 oli kruusal mõnus sõita, muidu kuidagi igav tundus.
GT1 ja GT2, GT1 meeldib mulle rohkem, ei tea miks. GT2 litsentsi testid on jõhkralt rasked, millalgi ette võtma need. :)

PD sihib igale PS konsoolile, va PSP, 2 mängu teha. Kui mõtled vee peale keeramisena, GT6 mitte PS4 tegemise, siis see firma sisene värk, miks PS3 peale tegid. PS Vitale vist nad ei kavatse Gtd teha aga nkn saab GT7 mängida Vital remote playga, vahet pole. :)

EDIT: Selle raskesti mõistetava GT ajaloo tagasivaade peaks vihjama sellele, et minule personaalselt GT6 pole absoluutselt pettumus. Ei tea üldse, miks seda kirjutada vaja oli. :-D
Viimati muutis StenNansten, 04 Juun 2015, 18:44, muudetud 1 kord kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas paalikas » 04 Juun 2015, 18:36

Varsti võib arvuti maha müüa vist :p Head uudised igatahes :good:
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas aivo80 » 05 Juun 2015, 8:31

NFSTimukas kirjutas:Millega PD endale GT6-ga vee peale tõmbas, mul see vahele jäänud vist?


Sa vist enne mängu väljatulekut neid suuri lubadusi ei kuulnud? GT6 näol on pigem tegu GT5.5'ga - muudeti natuke füüsikat, toodi eelmise osa DLC'd sisse, muudeti menüüd. Jah, ega ei saagi auto mängult suurt midagi muud tahta...aga noh GT5->GT6 ülemineku vahe on ikka väga väike, isegi võidusõidu mängu kohta.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas lamp » 05 Juun 2015, 9:15

Eile siin mingi seltsimehed mängisid Pcarsi...ja tulemus "ära räägi lag-id veel rohkem". Ehk et ei möista seda millega see gt6 endale vee peale tömbas. Kellel online ei tööta siis viga jätkuvalt interneeduse ühenduses.

Aga jah tänu selle mängu nö ilmumisele läheb aasta löpp kulukaks, vaja uus rool ligi vötta, kui veel aasta löpuks g29 ka välja tuleb siis läheb raskeks. :D
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas StenNansten » 05 Juun 2015, 12:30

aivo80 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Millega PD endale GT6-ga vee peale tõmbas, mul see vahele jäänud vist?


Sa vist enne mängu väljatulekut neid suuri lubadusi ei kuulnud? GT6 näol on pigem tegu GT5.5'ga - muudeti natuke füüsikat, toodi eelmise osa DLC'd sisse, muudeti menüüd. Jah, ega ei saagi auto mängult suurt midagi muud tahta...aga noh GT5->GT6 ülemineku vahe on ikka väga väike, isegi võidusõidu mängu kohta.

Ma sain PS3 ja GT6 alles 27 detsembe, siis polnud kursis. Minu arust eee tavaline GT areng ühel konsoolil. Palju ikka juurde tahta, kui juba konsooli esimene mäng puudutab konsooli võimekuse piire.
Tundub, et rahvas on unustanud hunniku standard autode graafikate parandamise, ohtralt uusi autosid ja füüsika muutus GT5st GT6 tundub väike, aga tegelt pole. Kui GT5 sain ja Toyota GT 86, sain aru muutusest selgelt, puldiga vähemalt nii.
See lihtsalt seda tüüpi GT mängijate avastus, kes ütlevad, et ei viitsi mängida aga ikka mängivad. Vingutakse iga VGT üle ka nii, et jube. Kui vaatad sügavamale ise, näed, mida PD 3 aastat teinud on.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas aivo80 » 05 Juun 2015, 12:44

NFSTimukas kirjutas: Kui vaatad sügavamale ise, näed, mida PD 3 aastat teinud on.


Mune süganud :D

Peamine lubadus, mida saad ise ka karbi tagaküljelt lugeda, oli übersuperdupervinge course maker. Iga kuu lubati DLC'd. No mingid VGT autod tulevad, aga no need ei ole ikkagi autod. Mitte ühtegi seeria tootmises autot pole lisandunud mängu GT6 ajal! Paberi peal võib iga üks mingi kriipsujuku sirgeldada. B-Spec tuli 3 aastat peale mängu väljatulekut! Endu sõite vist polegi mõtet ootata enam. Uusi radasid on lisandunud ainult 2. Nendest üks on ka üles vuntsitud vana. Tundub, et kogu meeskond keskendub ainult akadeemia ja PR pasa peale. Aga nüüd ehk tõmmatakse pead pe*sest välja ja saadakse aru, et aeg on hakata liigutama. Vastasel juhul võib rongist ikka väga maha jääda. Kui E3'l ka GT7 kohta mingit infot ei tule, siis võib küll Sony selle seeria ära kaanetada, sest nagu näha, siis konkurendid ei maga.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas StenNansten » 05 Juun 2015, 13:04

aivo80 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas: Kui vaatad sügavamale ise, näed, mida PD 3 aastat teinud on.


Mune süganud :D

Peamine lubadus, mida saad ise ka karbi tagaküljelt lugeda, oli übersuperdupervinge course maker. Iga kuu lubati DLC'd. No mingid VGT autod tulevad, aga no need ei ole ikkagi autod. Mitte ühtegi seeria tootmises autot pole lisandunud mängu GT6 ajal! Paberi peal võib iga üks mingi kriipsujuku sirgeldada. B-Spec tuli 3 aastat peale mängu väljatulekut! Endu sõite vist polegi mõtet ootata enam. Uusi radasid on lisandunud ainult 2. Nendest üks on ka üles vuntsitud vana. Tundub, et kogu meeskond keskendub ainult akadeemia ja PR pasa peale. Aga nüüd ehk tõmmatakse pead pe*sest välja ja saadakse aru, et aeg on hakata liigutama. Vastasel juhul võib rongist ikka väga maha jääda. Kui E3'l ka GT7 kohta mingit infot ei tule, siis võib küll Sony selle seeria ära kaanetada, sest nagu näha, siis konkurendid ei maga.

BMW M4 ja NISMO GT-R on seeria tootmises, muidu nad selles osas jh hõivatud VGT konkursi masinatega. Lisandusid täiesti uued rajad GT seerias Bathurst, Brands Hatch, Williow Springs, Silverstone ja tagasitoodud klassik Apricot Hill. Uuendustega on tulnud täiesti uus rada Sierra ja Red Bull ring, klassik Midfield ja uuendatud 2014 Suzuka. Minu GT6 karbil küll polnud kirjas midagi corse makeri kohta igatahes. Ma arvan, et sa peaksid GT6-te sügavamalt enne uurima, kui midagi veel vastu väita soovid. ;)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas aivo80 » 05 Juun 2015, 13:51

Unustasid uute radade nimekirja lisada ka asfalteeritud Monza. Üldiselt selle ajaga oleks vähegi tegusam tiim palju rohkem valmis teinud. Üldiselt seda "we want vely high quarity" BS'i võivad nad aind rääkida iseendale. Suvaline PC modija teeb ka radasid ja autosid kiiremini, kui kogu PD 10 aasta peale kokku.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas StenNansten » 05 Juun 2015, 14:26

aivo80 kirjutas:Unustasid uute radade nimekirja lisada ka asfalteeritud Monza. Üldiselt selle ajaga oleks vähegi tegusam tiim palju rohkem valmis teinud. Üldiselt seda "we want vely high quarity" BS'i võivad nad aind rääkida iseendale. Suvaline PC modija teeb ka radasid ja autosid kiiremini, kui kogu PD 10 aasta peale kokku.

Ei tea väga PCmodimisst midagi aga kas nad mitte seda võtab kusklt teise mängu failidest ja mudavad selle selle mängu jaoks vastuvõetavaks mida ta modib? Seda ma tean, et korraliku automudeli valmimine võtab umbes pool aastat aega. Ei tea kas üldiselt või käis see PD kohta.

PD muide kõige rohkem automudeleid loonud kogu seeria vältel kui miski muu firma ja maailma rekordite raamatus kõige suurema autolistiga ühes mängus.

Unustasin 80ndate versioonid Monzast ja Brands Hatchist ka, Monza oli asfalteeritud GT5 ka või mõtlesid sellega 80ndate Monzat?

Veel midagi? :D Pole nad nii saamatud midagi, kui kommentaarides räägitakse, eriti veel 140 pealise tiimiga väga tublid. 140 pead vana fakt, ei ole kindel kas praegu ka nii aga pole see siiski suur tiim. Pole selles ise kinnitust leidnud, kas 140 väike aga keegi asjateadlikum seda väitis mulle, kui ta seda on.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas powwa25 » 05 Juun 2015, 16:11

NFSTimukas kirjutas: Minu GT6 karbil küll polnud kirjas midagi corse makeri kohta igatahes. Ma arvan, et sa peaksid GT6-te sügavamalt enne uurima, kui midagi veel vastu väita soovid. ;)


Võtsin suvalise GT6 karbi pildi netist.

Suurelt kirjas: A NEW COURSE MAKER :D

Link: http://vgboxart.com/boxes/PS3/61114-gran-turismo-6.png
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2091
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Assetto Corsa

PostitusPostitas lamp » 05 Juun 2015, 16:26

Muidugi asi millest hädaldada on course maker, mitte et keegi väga viitsiks ise neid radu vorpida. Gt6-le seni peale forza pole konsoolidel ühtegi vastast, simulatsiooni poole pealt. Rahulikult vöivad sama rida teha ilusamas pakendis.

Pc-modimine autode näol on pmst lihtsalt vanadele asjadele uue skinni peale peale sikutamine, muu jutt enamasti jääb samaks. Paalikas modes enda rbr-i just hiljuti ära ntx.
58362444 küsida vöib köike, vastuseid ei saa millegile.
lamp
Grand Master of GT6
 
Postitusi: 1736
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:30
Asukoht: Tallinn




 kupitz55

Järgmine

Mine Assetto Corsa



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE