8. Etapp 12.08 - Mid-Field Raceway

Re: 8. Etapp 12.08 - Mid-Field Raceway

PostitusPostitas StenNansten » 14 Aug 2015, 21:24

soulbleed kirjutas:Mitte et mul timuka vastu midagi oleks,aga jah natuke vale auto sattus sul olema :)

Küsiks siis ette ära, et ma järgmine etapp tahaks millegi mitte nimekirjast võtta, kipun Celicat proovima kuigi tahaksin vana Autobacs Garaiya. Tuli välja, et see koos teiste Garaiyadega top3 Gt300 klassis Tsukubal ja teeb mulle tunde, et veidi ebaausalt kasutaksin ära võimalust kui tuleb. Vana Garaiya oli stabiilsem ka kui uuemad, tuleks ka see kasuks pikemal sõidul.

Kiiremate ringide järgi mu edu tuli stabiilsest sõidust järelikult, tore, vanasti oli tulemus just selle taga kinni. :)Sõiduajal arvasin, et see ülimalt hea aeg isegi teie masinatega võrreldes. :D Rääkides Tsukuba testidst, MR-S tõesti on kiirem kui Subaru Impreza aga ülejäänud pundist mitte. Mõlemal masinal puudu nagu sirgekiirus ja Subarul jäi silma kerge alajuhitavus samas MR-S läbis kurve korralikult.

Hundikutsu SIlvia on mängus sama ebaõnnestunud masin kui see päriselus oli ja peaks rohkem sõitma GT100 klassis, mitte GT300, kui see olemas.

Rääkides ka Garaiyast, oleks oma tubli tööloomast kastika asemel selle valinud, kui stock kaal oleks üle 1000kg, aga polnud :(

Edetabel neile, kes veel huvitatud mu testidest. Otsustasin GT500 masinad ka ette võtta, tuli üllatusi: viewtopic.php?f=112&t=754
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Etapp 12.08 - Mid-Field Raceway

PostitusPostitas Noel » 15 Aug 2015, 11:38

Hea võrdlus NFS :good:
Võta nyyd ette uue sarja raames sinu meelest 10 parimat masinat ja stockis ja pane need tulemused ka :p
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 8. Etapp 12.08 - Mid-Field Raceway

PostitusPostitas StenNansten » 16 Aug 2015, 15:06

Noel kirjutas:Hea võrdlus NFS :good:
Võta nyyd ette uue sarja raames sinu meelest 10 parimat masinat ja stockis ja pane need tulemused ka :p

Kui mõtled 2000-ndate sarja, siis saab suhteliselt sama grupi masinad, mis ka 90-ndates olid. Otsin täna parimad välja, lisan oma kastika ka millest väga stockina palju ei oota. :D Ning mitte-jaapaniautode seast ma väga valida ei oska, ei sõida nendega aga eks online paljastanud ka sealt kuningaid.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 8. Etapp 12.08 - Mid-Field Raceway

PostitusPostitas wirxikas » 16 Aug 2015, 23:08

Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Eelmine

Mine GT300 Suvekarikas 2015



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE