Väljakutsete üldinfo ja ettepanekud

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 29 Jaan 2016, 9:26

Kerge idee nüü sel teemal, et teeks iga seasonal eventide väljapanekust ühe arvestuslikuks minu Väljakutsete edetabeli jaoks. Seasonal eventid oleks praegu neile, kes karti ei viitsi, näiteks ja registreerimine toimuks GT6 siseses foorumis, sest olen teada saanud, et isegi praegu pole osadel plaani siia foorumisse registreerida.

Seasonal evente tuleb iga 2 nädala tagant 4 tükki, edetabel ka avatud samakaua ja rohkemgi. Ainult üks neljast valin loosiga välja. Auhinnad hundikutsule. :) Peamiselt raha, kui mitu korda üritada.

Täna hiljemalt ma tegelen sellega.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas lees00 » 29 Jaan 2016, 13:24

NFSTimukas kirjutas:Kerge idee nüü sel teemal, et teeks iga seasonal eventide väljapanekust ühe arvestuslikuks minu Väljakutsete edetabeli jaoks. Seasonal eventid oleks praegu neile, kes karti ei viitsi, näiteks ja registreerimine toimuks GT6 siseses foorumis, sest olen teada saanud, et isegi praegu pole osadel plaani siia foorumisse registreerida.

Seasonal evente tuleb iga 2 nädala tagant 4 tükki, edetabel ka avatud samakaua ja rohkemgi. Ainult üks neljast valin loosiga välja. Auhinnad hundikutsule. :) Peamiselt raha, kui mitu korda üritada.

Täna hiljemalt ma tegelen sellega.


Juba ette teada, et Hundu saab auhinnad?
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 02 Veebr 2016, 20:56

lees00 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Kerge idee nüü sel teemal, et teeks iga seasonal eventide väljapanekust ühe arvestuslikuks minu Väljakutsete edetabeli jaoks. Seasonal eventid oleks praegu neile, kes karti ei viitsi, näiteks ja registreerimine toimuks GT6 siseses foorumis, sest olen teada saanud, et isegi praegu pole osadel plaani siia foorumisse registreerida.

Seasonal evente tuleb iga 2 nädala tagant 4 tükki, edetabel ka avatud samakaua ja rohkemgi. Ainult üks neljast valin loosiga välja. Auhinnad hundikutsule. :) Peamiselt raha, kui mitu korda üritada.

Täna hiljemalt ma tegelen sellega.


Juba ette teada, et Hundu saab auhinnad?

Lomulikult mitte :D
Ta siin algul kurtis, kui alustasin väljakutsetega, et auhindu ei saa.

EDIT: Peapostitusse lisasin täpsema info, edu seasonal eventidega ja täna õhtuks peaks üks loositud saama ka.

EDIT2:
Kuna keegi ei aita mul väljakutseid atraktiivsemaks ja publiku magnetiks teha, pidin ettepanekud eraldi välja tooma. Algusest peale teinud väljakutseid nagu sellise ideega, et mina ainult ei tee paremaks. Ma lihtsalt viin läbi neid ja olen ka nö president, kes võtab reforme vastu või saadab tagasi, kui ei ole reaalselt teostatavad või ebavõrdsust toob esile. Kava ka ilusti ees, mis tüüpi väljakutseid tuleb ja saab välja mõtiskleda.
Sõnavabadus on siin, kõiki ideid kaalutlen ja testin ja viin ka ellu, kui läbib need esimesed kaks.
Ja et ei virisetaks väljakutsete üle enam. Info panen ka umbes päev enne välja alati.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo ja ettepanekud

PostitusPostitas StenNansten » 12 Mär 2016, 17:02

Lisasin "Lemmik auto ja rada GT6-s" teemas oma ideid jaganud kasutajad nimekirjana koos linkidega, mis väljakutse täpselt oli ning natuke korrastamist. Kõike seda siis avapostituses.

Loomulikult reklaamiks ka oma kavatsusi jagama "Lemmik auto ja rada GT6-s" teema puhul. Kõik postkastid on mul jälgimise all, nii foorumi kui PS oma.

Kerge uuendus peateema kallal seoses tulevase nädala väljakutsega:

Litsentsi testid ja väljakutsed vanadest GT mängudest
Kuld 2x rohkem punkte
Hõbe 1,5x rohkem punkte
Pronks, väga tubli olid!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo ja ettepanekud

PostitusPostitas StenNansten » 11 Apr 2016, 14:18

Väljakutsete tabeli ja üldedetabeli uuendus tuleb vähemalt laupäevaks.
Olen puhkusel.

EDIT: Kas on võimalik midagi teha, et muu rahvas kui tublid olly, janek ja luckykiller (isegi tema unekott suudab) mõtleks sõita mu väljakutseid? Või on viga mitte-atraktiivses mängus? Soovin kangesti ikka rohkem osalejaid ehk ka suuremat konkurentsi. Keskmiselt 8 minutit olevad väljakutse pole ka nagu hull ajaraisk võrreldes endudega. :-D
Ilma, et selle peaks tõsiseks ettevõtmiseks tõstma.

Ja kas oleks moderaatoril võimalik muuta see teema kui ka seasonal eventide teema stickyks. Reisivad muidu sellised üldised teemad mööda alafoorumit ringi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo ja ettepanekud

PostitusPostitas StenNansten » 30 Mai 2016, 3:00

Teen järjekordse reklaami teemale "Lemmik auto ja rada GT6-s". Järgmine väljakutse nädal ongi selle teema kord.

Olgu kirjutatud järgnev:
1.Rada, kellaaeg ja ilmastikuolud
2.Auto, info tuuningu kohta ja kasutatavad juhiabid.
Täpsustamine pole keelatud ja kätte saab mind selle foorumi ja PSN postkasti kaudu.

Oma võimalust on siiani kasutanud järgnevad isikud:
PSN - väljakutse link
olly1-1 - viewtopic.php?f=151&t=957
NFSTimukas - viewtopic.php?f=151&t=968
lees009 - viewtopic.php?f=151&t=983
RAIX4958 - viewtopic.php?f=151&t=1013
luckykiller205 - viewtopic.php?f=151&t=1022

EDIT:
Kuna mulle meeldib öötöö, siis mõtlesin teha mugavama ja informatsiooni rikkama tabeli. Endisele tabelile info juurde lisamine oleks teinud olukorra raskemini loetavamaks ja mõtlesin, et kasutan kuubikutele sarnaselt ära Google poolt pakutavat abi. Veelgi parema tulemuse saamiseks on kõik nõuanded oodatud.

Uus tabel vaadatav siit: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... OQ/pubhtml

Seasonal eventide tulemuste kirja saamiseks võib ka soovist avaldada vastavasse teemasse.
viewtopic.php?f=151&t=1009
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo ja ettepanekud

PostitusPostitas StenNansten » 31 Juul 2016, 8:57

Selle alafoorumi võib panna lukku ja arhiveerida. Vahetan selle välja Eesti GT kommuuni väljakutsete teemaga

Seoses nime vahetamisega, mis tähendab korrektsemat nime, sest väljakutsed pole ainult esmaspäeval, muutsin väljakutsete üldnimetust.

Hakkan keskenduma nende infoga ainult mängusisestele võimalustele, selle foorumi kanda jääb põhimõtteliselt ainult arvestustabel ja suurem lisainfo nagu toimunud väljakutsed, eelistatuimad rajad ja auto ning jne

Eelnev tähendab, et enam ei tule väljakutsete infot siia foorumisse, kõik on loetav mängus endas ka niikuinii.
Nii palju jätan siia, et näeb, mis nimega väljakutsed hetkel teoksil.

Mängus hakkab nägema nüüdsest ka peale igat väljakutset edetabeli seisu.

Kõike seda seetõttu, et ei näe ma enam põhjust infot siia avaldada foorumi ebaaktiivsuse tõttu ja mängusisene kommuuni foorum ka sellest oluliselt aktiivsem.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Eelmine

Mine Esmaspäevased väljakutsed



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE