Väljakutsete üldinfo ja ettepanekud

Re: Esmaspäevased väljakutsed

PostitusPostitas StenNansten » 03 Aug 2015, 16:35

lees00 kirjutas:Ma ei hakanud pakkumist/uut rada välja mõtlema, arvasin et pühapäeva õhtuks sul postkast täis juba :p

Kes ikka suvel viitsib foorumit lugeda ja pakkumist teha selle asemel, et väljas olla. :D
Oleks võinud teha, ühtegi kirja ei laekunud mulle pühapäevaga ega tänase päeva jooksul.
Loodan, et see väljakutse saab olema tasavägine ja võiks nagu keegi muu ka võita peale minu. :-D Korralajana mul hea ülevaade alati tabeli seisust ning ma tean, et suudan alati rohkem välja pingutada, nii need veelgi paremad tulemused tulevad. Üritan teile ka pidevalt siin teemas uuendada edetabelit, et endalt eelist röövida. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 07 Aug 2015, 11:32

Muutuste info:
1.Nüüdsest hakkan postitama väljakutsete infot eraldi teemana ja selle teema all on võimalik ka väljakutse kohta arutada. Lõppenud väljakutsetele tegin ka eraldi teemad. Üldinfo teema jääb üldisteks vestlusteks.

2.Siiani on võimalik 4 nädala Time Triali raames saata mulle oma lemmik auto ja raja (ning selle tingimused) info, et saaksin seda kasutada. On ka siiani oodatud viiendale "midagi pöörast" nädalale ideid. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 30 Aug 2015, 19:18

9.väljakutse teen homme päeval/õhtul, täna ei jõua teha kuna tegemist ohtralt peale pikka reisi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 15 Sept 2015, 20:44

Kuna see kuu on siis nö 4 nädalane ja mu väljakutsete kava näeb ette igas kuus 5 väljakutset, tuleb loobuda ühest ning olen otsustanud see kuu teha üks Time Trial vähem, ehk see 4.nädala Time Trial täpsemalt jääb ära.

Üleüldse plaanin muutusi selles nüüd kalendrit edasi vaadates, 5 nädalaga suhteliselt raske edasi minna.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 20 Sept 2015, 15:10

Tegin väikesed muudatused väljakutsete korralduses ühes kuus:

Väljakutsete tüübid ühes kuus:
Esimene nädal: Time Trial (Plaanis on alustada teemaga "Lemmik auto ja rada GT6-s")
Teine Nädal: Drift Trial
Kolmas Nädal: PD Seasonal Event või Quick Match
Neljas nädal: Midagi pöörast (Kui tekib mõte sel teemal, siis mu PSN ja foorumi postkast on avatud ideedele)

ja juhul, kui on ühes kuus rohkem nädalaid:
Viies nädal: Time Trial



Muudetud on ka põhiinfo postitust

Teemaga "Lemmik auto ja rada GT6-s" on plaan alustada oktoobriga. Praegu laekunud, peale minu, ainult ühe inimese auto ja raja info. Ootaks rohkem nüüd. :)

Tegin ka lisaks huvitavat statistikat toimunud väljakutsete alusel:
viewtopic.php?f=151&t=934&p=26760#p26760
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 25 Sept 2015, 23:19

Uued muutused tulekul, seekord punktisüsteemiga:

Praegune punktisüsteem:
1.koht - 10p
2.koht - 6p
3.koht - 4p
4.koht - 2p
5.koht - 1p

Uus punktisüsteem:
Võitja ja järgnevate ülejäänud osavõtjate punktid olenevad osavõtjate arvust, mida rohkem osavõtjaid (näiteks: 8 inimest võtavad väljakutsest osa) siis võitja saab väljakutse võidu eest 8p ja iga järgmise positsiooniga punktid alanevad (näide: 2.koht = 7p, 3.koht = 6p , 4.koht = 5p jne)

Uus punktisüsteem läheb koheselt järgmise väljakutsega (13.väljakutse) käiku ja peaks olema veelgi parem, kui eelmine punktisüsteem. Kui keegi aru ei saa, siis võin selgitada veelgi lahti seda uut süsteemi. :)

Et praeguse 12.väljakutsega kehtib veel vana punktisüsteem. Teadmiseks.

EDIT: Sooviks ka arvamust 15th Anniversary autode kohta, kas lubada neid kasutada või ei?
Praegu ma leidsin enda garaasist suht OP Honda HSV ja juhin kindlalt 12.väljakutset. Autod pole poes ka saadaval kõigile, ainult neil on, kes Special Edition GT6 omavad. Peale võistlussarjade klasside GT500, GT3 jne pole erilist eelist neil autodel ka siiski. Mul endal oleks tore muidugi, kui saan neid ka kasutada. :) Kuigi ebaausalt ka ei tahaks nagu kui inimestele ei meeldi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas olly1 » 26 Sept 2015, 22:20

Vaatasin jah, et räige aeg paugutatud :D Aga auto ju nõuete kohane, et no problemo minu poolt. Ega me mõisa peale ei mängi ja ongi anniversity meestel vahel ka väike eelis. Aga jah, mul tavalisel jolbal enam GTRiga üritada pole mõtet :)
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 27 Sept 2015, 0:12

oliver65 kirjutas:Vaatasin jah, et räige aeg paugutatud :D Aga auto ju nõuete kohane, et no problemo minu poolt. Ega me mõisa peale ei mängi ja ongi anniversity meestel vahel ka väike eelis. Aga jah, mul tavalisel jolbal enam GTRiga üritada pole mõtet :)

Need Anniversary autod on tehnilises mõttes kergelt tuunitud versioon mängus oleva sama auto. Kui pole rahval probleemi ja GT500 filter lasi selle läbi, siis ei tee mingit keeldu nende autode peale. :)
Kuigi tuleb mainida, et 12.väljakutse on suht Pay to win seetõttu :D Kellel HSV, sellel hästi.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 04 Okt 2015, 22:56

Infot oktoobriks:

Oktoober väljakutsetes:
Esimene nädal: Midagi pöörast
Teine nädal: Time Trial (Teemaga "Lemmik auto ja rada GT6-s")
Kolmas Nädal: Drift Trial
Neljas Nädal: PD Seasonal Event või Quick Match

Algab siis ka teema "Lemmik auto ja rada GT6-s", mida hetkel saaksin vaid ainult 2 nädalat teha, 2 vastust mul on nagu ainult.

Tõin ka edetabeli ja sellega seonduva info siia teemasse tagasi kõik.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 19 Okt 2015, 0:17

Idee:
Laksatas pähe selline idee, et iga uue aastaga võiks teha reset punktitabelile. MA ise ei suuda otsustada, kas see oleks hea idee aga natuke tutvustan seda laiemalt siin:
1. Et kui aasta läbi saab, algab uus punktitabel, kus kõigil on 0 punkti
2. See, kes oli aasta lõpus kõige suurema skooriga, saab nii-öelda hooaja võidu ja selleks eraldi tabel
3. Idee parim külg on see, et nii sab ka teistele võimaluse punktitabelis särada, kui sellest hoolitakse :D ikkagi ajaviite üritus see hetkel.

Et mis teie siis arvaksite sellest? Ise kahe vahel, kas sama tabeliga edasi või uuel aastal uue hooga.

EDIT: Tuli ka mõte, et teeks selle nii nagu võidusõit 100 punktini. Ehk kes esimesena 100 punkti täis saab, saab hooaja võidu ja algab siis uus arvestus.
See siis tähendaks, et järgmine väljakutse oleks arvatavasti hooaja viimane vb. Ja mulle hooaja võit. :D

Et kumb oleks parem, kas iga aasta lõpuga või 100 punktini?
Viimati muutis StenNansten, 19 Okt 2015, 11:14, muudetud 1 kord kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas Linnuke » 19 Okt 2015, 11:14

See on hea mõte.
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas lees00 » 19 Okt 2015, 12:03

sobib see reset'i mõte
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 19 Okt 2015, 13:18

Aga kumb oleks siis parem, kas 100 punktini või iga aasta/poolaasta?
See nüüd siis küsimus, reset tuleb punktitabelile kindlasti nüüd.

Ma ise siis kipun 100 punkti poolt olema.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas Linnuke » 19 Okt 2015, 16:05

Ma olen pigem aasta poolt
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas paalikas » 20 Okt 2015, 0:32

Linnuke kirjutas:Ma olen pigem aasta poolt


+1
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas lees00 » 20 Okt 2015, 2:58

Linnuke kirjutas:Ma olen pigem aasta poolt


+1
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 02 Nov 2015, 1:28

Võtsin siis selle muudatuse vastu:

Punktisüsteem ja edetabel:
Võitja ja järgnevate ülejäänud osavõtjate punktid olenevad osavõtjate arvust, mida rohkem osavõtjaid (näiteks: 8 inimest võtavad väljakutsest osa) siis võitja saab väljakutse võidu eest 8p ja iga järgmise positsiooniga punktid alanevad (näide: 2.koht = 7p, 3.koht = 6p , 4.koht = 5p jne)

Üks edetabel kestab ühe terve aasta, ehk hooaja, ja järgmisesse aastanumbrisse mahtuv väljakutse algab uue edetabeliga, kus kõikide eelmise aastanumbri osavõtjate osavõtud ei oma tähtsust.


EDIT: Vaadates, kes osa võtavad, miks siinne foorumi rahvas nagu üldse ei osale? Põhikaal on ainult mängus olevad Eestlastel. Olly ja Linnuke tublilt võtnud osa igast väljakutsest, kiitused minu poolt neile minu ettevõtmist toetamast.

Tegin selle peale ka osavõtjate arvud iga väljakutse juurde peapostitusse.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas Noel » 02 Nov 2015, 20:33

Ei jäksa iga TT driftida/libiseda. Teagi millal üldse oli kuival rajal SS kiire masinaga TT :D
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 03 Dets 2015, 23:07

Noel kirjutas:Ei jäksa iga TT driftida/libiseda. Teagi millal üldse oli kuival rajal SS kiire masinaga TT :D

Eelmise väljakutse challengerid olid enamvähem kiired ja taltsad olenemata CS rehvidest nagu. Minu käes vähemalt. Praegune on lihtsalt sellele, kel rohkem õnne, gaasikontrolli ja kui hästi suudab autot sirgena hoida.

Ja kui sa tahad, et sinu nõudmiste järgi TT tuleks, siis palun kirjuta mulle postkasti sellest, kuna mul nagu siin teema "Lemmik auto ja rada GT6-s" hetkel :D ja praegune siis minu panus sellesse teemasse. Loosida ka väga enam suurt pole järgmine kord.

EDIT:
Kuna detsembrikuu on andmise aeg siis tuli selline mõte pähe, et praegune käimasolev kui ka edasised 4 väljakutset annavad 2x, ehk topelt punkte.
Ehk siis 4p tavaliselt on nüüd 8p ja 2p on 4p, näiteks.
Häid osavõtte jõulukuus!
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Väljakutsete üldinfo

PostitusPostitas StenNansten » 03 Jaan 2016, 18:32

Kerged muutused siis uueks aastaks:
1.Väljakutsete kava on muutunud
2.Pildid ka põhiteemas uuendatud
3.Peateema üritasin mugavamaks veelgi teha, vähemalt enda arust
4.Praegu veel näha seal 2015 hooaja andmeid aga varsti need kaovad. Teen eraldi teema, kuhu eelmise hooaja edetabel ja statistika tuleb. Et ära need ei kao täielikult.

Kui on ideid, kuidas veel paremini saaks, siis andke aga tuld mu postkasti. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

EelmineJärgmine

Mine Esmaspäevased väljakutsed



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE