15.Taasnägemine peale sõda

15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas StenNansten » 14 Okt 2015, 19:30

Pilt
Esimene väljakutse teemaga "Lemmik auto ja rada GT6-s". Loosi tahtel osutus valituks oliver65 välja valitud kombinatsioon.

3. ja viimane peatükk Saksa autojuhtide treeningus. Sõda on läbi ja oli sõja ajal omavahel kokkulepitud, et tuleb teha 1986 Hispaania Andaluusia piirkonnas kokkutulek, ning vaadata, kui palju alles on veel sõja ajast oskusi roolis. Auto valik ei lähe kaugele Ferdinand Porschest ja ning ABS on saadud selleks korraks tööle.

Võistlustüüp: Time Trial 12min (1.ring)
Rada: Circuito de la Sierra
Rajaolud: Kuivad
Autod: Ruf BTR '86
Rehvid: Sport Soft (SS)
Tuuning: Lubatud (Et Nitro ka siis)
PP: 500pp
Juhiabid: ABS

Kiiremad juhid:
1.NFSTimukas - 9:05.934
2.olly1-1 - 9:12.143
3.lees009 - 9:28.523
4.janek166 - 9:44.027
5.Linnuke - 10:04.418
6.Cenno_Lebedev - 10:17.402
7.puistumees1 - 10:34.985
8.Luckykiller205 - 11:27.581
Viimati muutis StenNansten, 19 Okt 2015, 0:01, muudetud 3 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas StenNansten » 16 Okt 2015, 14:20

Lisan siis veel, et Nitro ka lubatud selles väljakutses. Algses infos siin polnud aga on alati lubatud kasutada seda olnud. Et nüüd lisasin selle juurde, arvates, et rahvas pole harjunud seda vaatama, kas lubatud või ei.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas Noel » 16 Okt 2015, 17:20

NFSTimukas kirjutas:Lisan siis veel, et Nitro ka lubatud selles väljakutses. Algses infos siin polnud aga on alati lubatud kasutada seda olnud. Et nüüd lisasin selle juurde, arvates, et rahvas pole harjunud seda vaatama, kas lubatud või ei.

Sa väidad, et Nitro on siiani kõikides TT-des olnud lubatud???
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas StenNansten » 16 Okt 2015, 18:08

Noel kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Lisan siis veel, et Nitro ka lubatud selles väljakutses. Algses infos siin polnud aga on alati lubatud kasutada seda olnud. Et nüüd lisasin selle juurde, arvates, et rahvas pole harjunud seda vaatama, kas lubatud või ei.

Sa väidad, et Nitro on siiani kõikides TT-des olnud lubatud???

ei, hetkel ainult selles siin on nitro lubatud olnud.
Edaspidi hakkan eraldi märkima juurde ka nitro kohta, kui see lubatud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas Noel » 18 Okt 2015, 10:36

Ma ei saa aru nendest sellistest TT-dest, meil juba on ju Drifti TTd siin, milleks veel üks drift võimsa RUFiga krdi 10 miutilisel Sierral?? annaks siis Racing Hard rehvidki...
Kas üldse on olnud kiiret korralikku TTd, kus on normaalse võimsusega masin, kuival rajal ja RS rehvid?!?
Mingi asi Suzukal oli aga see oli vist vihmas, sai jälle driftida niiet tagahambad märjad rsk...ma ei saa aru millisele rahvahulgale need mõeldud on, see on minujaoks viimane TT kui need krdi igal rajal driftid ei lõppe! Minu ajast võib vigade tõttu maha kirjutada vast ehk umbes 45sec, ülejäänud hea aeg läheb selle kirja, et no ei saa normaalselt võidu sõita kui iga kurv on vaja kuradi külge ees lasta no johh noh..... :s :bad:
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas StenNansten » 18 Okt 2015, 12:53

Noel kirjutas:Ma ei saa aru nendest sellistest TT-dest, meil juba on ju Drifti TTd siin, milleks veel üks drift võimsa RUFiga krdi 10 miutilisel Sierral?? annaks siis Racing Hard rehvidki...
Kas üldse on olnud kiiret korralikku TTd, kus on normaalse võimsusega masin, kuival rajal ja RS rehvid?!?
Mingi asi Suzukal oli aga see oli vist vihmas, sai jälle driftida niiet tagahambad märjad rsk...ma ei saa aru millisele rahvahulgale need mõeldud on, see on minujaoks viimane TT kui need krdi igal rajal driftid ei lõppe! Minu ajast võib vigade tõttu maha kirjutada vast ehk umbes 45sec, ülejäänud hea aeg läheb selle kirja, et no ei saa normaalselt võidu sõita kui iga kurv on vaja kuradi külge ees lasta no johh noh..... :s :bad:

See TT on tehtud ühe meie seas oleva inimese ja ütleks, et selle TT eesmärk ongi hoida auto sirge kurvides ning läbida need kiirelt nii, saadab ka edu. Ja seda RUFi saab seadistada ka, et sellest libisemisest lahti saada. See tõttu oli ka tuuning lubatud, et tavaseades ta tõesti libiseb (kuigi ka mitte jõhkralt, kui testisõitu tegin ajalimiidile, 9:30 kanti aeg).

Minu seade siis:
Spoiler: näita
Pilt
Pilt

Loodan, et pole hullu kvaliteedi osas ja, et üks pilt on küliti :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas Noel » 18 Okt 2015, 13:14

Pole aega ega oskusi seadistada, oleks stock masinaga kõigile võrdse masina andnud...
Ah et kes suudab masina kurvis sirgena hoida? Nii ja kuidas sa seda kutsud sellist TTd?
Sa vist ei saanud mu jutu pointile pihta...90% meist ei viitsi 10minutit driftida...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas StenNansten » 18 Okt 2015, 13:35

Noel kirjutas:Pole aega ega oskusi seadistada, oleks stock masinaga kõigile võrdse masina andnud...
Ah et kes suudab masina kurvis sirgena hoida? Nii ja kuidas sa seda kutsud sellist TTd?
Sa vist ei saanud mu jutu pointile pihta...90% meist ei viitsi 10minutit driftida...

Ma enda aega sõites ei driftinud üldse peaaegu nagu :D
Ja nüüd andsin kõigile oma auto seade ka, äkki peate nüüd vähem driftima.
Ning soovitan hoida driftimise janu järgmiseks väljakutseks :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas olly1 » 18 Okt 2015, 19:03

Stockis jah RUFiga võimatu sõita, hästi toimib minuarust praiano seade: https://www.gtplanet.net/forum/threads/ ... t-10024965 Muutsin diffri 6,8,10 peale, lisasin tagakaare ja kaalujaotus 48-52 kanti ja mega hästi istub käes. 9:10... ajad võiks selle seadega reaalsed olla, timuka võitmiseks vist peaks veel sättima :D
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas paalikas » 18 Okt 2015, 20:06

Noel kirjutas:Pole aega ega oskusi seadistada, oleks stock masinaga kõigile võrdse masina andnud...


100 nõus. Olen ka eemale jäänud paljudest sõitudest, kuna on seadistamine. Lihtsalt pole aega ja viitsimist tegeleda.
Muidu igati ok formaat. Drift vb võiks ju näiteks omaette olla. ;)
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: 15.Taasnägemine peale sõda

PostitusPostitas StenNansten » 18 Okt 2015, 22:45

paalikas kirjutas:
Noel kirjutas:Pole aega ega oskusi seadistada, oleks stock masinaga kõigile võrdse masina andnud...


100 nõus. Olen ka eemale jäänud paljudest sõitudest, kuna on seadistamine. Lihtsalt pole aega ja viitsimist tegeleda.
Muidu igati ok formaat. Drift vb võiks ju näiteks omaette olla. ;)

See vist minul teine? väljakutse, kus olen midagi seadistanud :D see kus oma Toyota kastikale sooja tegin ja siis see. Ei tegele ka nagu seadistamisega, jupid külmalt peale, kui võimalik ja minek. Mõned põhiasjad ikka muudan, mis tean iga auto puhul töötab, aga muidu ise ka ei näe sellega vaeva. Ehk loodan oma oskustele puhtalt. :)

Ja üldse proovin ikka stock masinatega, et seadistamine keelatud, teades, et ei viitsita jamada seadetega.
Ja siis teema reklaamiks :D Saatke sõnum mulle oma lemmik autoga, mida te seadistada ei soovi, ning lemmik rada ja vb on see juba järgmisel kuul, kes seda loosi teab. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten


Mine Esmaspäevased väljakutsed



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE