Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas karacer » 16 Apr 2015, 23:17

Nikson kirjutas:Kõigi jaoks oli see üllatuseks ja seda ei teinud ma nimelt. Mingeid vihma seadeid ma eraldi ei näppinud. Aga lõpus jooksis mängul midagi kokku ja tulemusi mul polegi. Ehk kellelgi olemas. Peast midagi mäletan ainult. Eks teiste abiga saab kindlasti järjestuse paika.

1 nfs
2 karel
3 soul
4 raix?
5 lees?
6 wirx?
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 16 Apr 2015, 23:21

Minul täna õnneks rehvidega vedas, ainukesena vast. Niiöelda enda autodele, kui need ostan, on esimene asi mis teen, on rehvid kõik ära osta ning see viis täna võidule. Kui mingi võistluse jaoks spetsiaalselt auto ostan, siis ka ostan ainult vajaliku(d) rehvid. Siiski ma ikka alati kontrollin ka vihma võimaluse olemasolu, et ma oleks siiski vihma rehvidega tulnud. 80% juures muutusid minu olud ka märgatavalt raskemaks täisvihma rehvidega, sai kergelt driftida. :D
Kui aus olla, ma ka väga drifti vend pole, aga kasutan seda võtet, kui see teeb mind rajal kiiremaks ainult.

Esimesed ringid ma olin nagu rütmist väljas, ei saanud shikaanis hakkama ja cenno sai turvaliselt ees sõita kuniks ma rütmi tagasi sain. Kahjuks polnud sellist pikka kohaheitlust, peale esimest boksi sain cenno ette 2 sekundilise vahe. Vihmasel ajal oli omamoodi slaalom ringiga mahajääjate vahel, kes harrastasid järjekindlalt uisutamist siledate rehvidega. :D Igatahes mulle tuli disco, kui see tabel ette jäi peale sõitu. vedas, et sõidu ajal ei tulnud. :)

Romaani kirjutamine, see on täielik õudus. :cry: Kirjutanud 150lk romaani Poola salaüksuste tegemistest Raplamaa metsades ja see ajakulu selleks oli nii meeletu, et mine lolliks sellest. :( Pigem ütleks, et kirjutan lühinovelle, neid ma ise teen kuidas viitsin ja pole nii piinav ka. :cool:

Tulemuste täpsustamiseks tean öelda, et karel kaotas 2 ringiga, soul ja raix 3 ringiga ja ülejäänud 4 ringiga.

EDIT: ahjaa, autost ka midagi. :D Väga mõnus auto see, pakub peaaegu alati seda mis vaja, kas ala- või ülejuhitavust. :good: Ei saa aru, mis Mihkel ja Akvaarium virisesid jälle auto üle, kõik samade autodega ju ja ikka vaja lahkuda rajalt ja ruumist. Korra oli insitent auto tõttu, vist ikka rohkem minu tõttu, kes liiga hilja hakkas pöörama aga auto ei pööranud Cenno tuulest välja ja sõitsin tagant sisse Cennole ja siis läks kurv ka otseks. Auto kommentaar kui võitjana, Aasta auto 2015 kindlalt. :good: :)
Viimati muutis StenNansten, 16 Apr 2015, 23:35, muudetud 3 korda kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5848
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 16 Apr 2015, 23:22

Mul on tulemustest pilt olemas, panen hommikul üles kui vaja
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 17 Apr 2015, 6:15

NFSTimukas kirjutas:Tulemuste täpsustamiseks tean öelda, et karel kaotas 2 ringiga, soul ja raix 3 ringiga ja ülejäänud 4 ringiga.

Mnjaa karel, see on tõesti FUN tulemused, nagu 1 õige võidusõit, kes kiiremini edasi libiseb :good:
Mõtlesin ka eile leesile täiega pauku panna meelega, sest see on ju "Ajaviide" onju lees, aga siis mõtsin, et ei saa tema tasemele ikka langeda, oleks suht LOW olnud.
Ma saan aru, et on veel mõtlejaid, et NiksoniNeljapäevane ongi tegelikult üks lolli mängimine ja võib teha mis tahad...(no ma ei tea, kunagi see nii polnud).
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas aivo80 » 17 Apr 2015, 8:29

Tsiteerides klassikuid - "Sõida, aga ära mölise"
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 17 Apr 2015, 9:12

Äkki kirjeldad Cenno "ideaalset" sõitu/sarja ?
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 17 Apr 2015, 9:41

aivo80 kirjutas:Tsiteerides klassikuid - "Sõida, aga ära mölise"

:good: ei saa suga rohkem nõus olla tegelikult...eks ma ürita :-D siiskisiiski.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas aivo80 » 17 Apr 2015, 9:42

lees00 kirjutas:Äkki kirjeldad Cenno "ideaalset" sõitu/sarja ?


Kollane auto võidab kvalifikatsioonid, sõidud ja hooaja.

edit: Cenno "mölin" miku kohta on asjakohane. Seda sõidu ajal kirjutamise teemat on on juba nii palju leierdatud, et ka kõige kõvem pea oleks selle juba vastu võtnud.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 17 Apr 2015, 18:07

aivo80 kirjutas:Kollane auto võidab kvalifikatsioonid, sõidud ja hooaja.

Sa mõtled, et nagu kõik sinu korraldatud hooajad? :-D (mis on olnud muidugi väga head :good: )
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas konka » 17 Apr 2015, 22:20

NFSTimukas kirjutas:Ei saa aru, mis Mihkel ja Akvaarium virisesid jälle auto üle


Seleta mulle kuidas ma auto üle virisesin? Ütlesin et siit midagi head ei tule. Olin neljandal kohal kui leebet tõmbasin, mis on suht enam-vähem positsioon. Sõitsin puldiga üle pika aja ja olin suht väsinud ja otsustasin magama minna kuna hommikul oli vaja tööle minna. Auto oli suht fun iseenesest.

Noel kirjutas:Oleks võind öelda kui vihm peal, et kumme vaja, mina pole driftija ning oleks heameelega Interid või Wetid alla pannud, kui on vaja drifti võistlust siis tehkegi drifti võistlus, aga minujaoks kaob igasugu fun ja huvi kui pean iga kurv veri ninast väljas hinge kinni hoides autot rajal hoidma lausmärjal DRY rehviga, mingit krdi karnevali tulime tegema v? sõidame võidu korralikult või driftime ja kirume, kus keegi kui palju väljas käis...ehk siis võidab see, kes illgelt libedal teel itsitades lausvihmas kuivailma rehviga vähem vigu teeb, täittsa nnägemist :s


Oioioioi... Kas tõesti sina vingud? Vaata siis toa seaded üle, et enam üllatusi ei tuleks. Ja nii palju kui sind rajal olen näinud siis sa kuulud sinna tippu ja sina kui äss ei saanud nüüd ekstreemse olukorraga leppida? Et kui sinul hakkab üle jõu asi käima siis asjad ei sobi.
Drifti võistlust tahaks küll. Aga siin ei drifti keegi. Oleks aja peale kimamisele väike vahepala.
Souliga olen küll nõus et võiks tuunitud GT masinatega ja RS rehvidega mingi sarja teha. See mingi sport rehvidega uisutamine käib küll natuke närvidele. Ja sõit peab tõesti nauditav olema mitte piinarikas. Mulle meeldib kiiresti ja teravalt kurve läbida mitte hambad ristis hinge kinni hoides kurvi läbida samal ajal mõeldes et välja ei lendaks. Kindlasti võtab Timukas nüüd sõna.

Sai vist kõik välja öeldud oma viimases postituses siin foorumis. Hetkel sõidan 90 sarja lõpuni ja kui keegi teeb mingi hea sarja siis võtan ka osa, aga edaspidi ma siia oma muljeid ja kaebusi sõidust postitama ei hakka.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 17 Apr 2015, 23:51

konka kirjutas: Hetkel sõidan 90 sarja lõpuni ja kui keegi teeb mingi hea sarja siis võtan ka osa, aga edaspidi ma siia oma muljeid ja kaebusi sõidust postitama ei hakka.

Kahju... Teen etteapaneku sarjades, kes postitab sõidu teemasse, saab 3 punkti lisaks :cool:
Rohkem mölisemist ja rohkem sõitmist...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 18 Apr 2015, 0:17

Noel kirjutas:Kahju... Teen etteapaneku sarjades, kes postitab sõidu teemasse, saab 3 punkti lisaks :cool:
Rohkem mölisemist ja rohkem sõitmist...


ja nüüd ruttu uut sarja tegema :p
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 18 Apr 2015, 0:43

konka kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Ei saa aru, mis Mihkel ja Akvaarium virisesid jälle auto üle


Seleta mulle kuidas ma auto üle virisesin? Ütlesin et siit midagi head ei tule. Olin neljandal kohal kui leebet tõmbasin, mis on suht enam-vähem positsioon. Sõitsin puldiga üle pika aja ja olin suht väsinud ja otsustasin magama minna kuna hommikul oli vaja tööle minna. Auto oli suht fun iseenesest.

Läks see fakt vähe mööda minu tekstis, vabandan. Kas sa mitte juba päris tihti puldiga ei sõida? Nagu jäänud silma pidevalt, et sa puldiga rajal jälle jne.

Ja muidugi võtan sõna. :D Ma tahaks K-Autodega sõita Comfort-Hard rehvidel, vat see on lõbus :D Mul väga vahet pole, kuidas ja mis tingimustel sari on, kas siis K-Autod CH rehvidega või GT autod RS rehvidega. Kui mind sarjas pole osalemas, siis seetõttu, et kell ja päev ei sobi mulle absoluutselt. Driftimisest ka ära ei ütleks, oskust piisavalt on aga seadistamise oskusest jääb sel teemal puudu.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5848
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Hundikutsu » 18 Apr 2015, 11:18

NFSTimukas kirjutas:Ma tahaks K-Autodega sõita Comfort-Hard rehvidel, vat see on lõbus :D Mul väga vahet pole, kuidas ja mis tingimustel sari on, kas siis K-Autod CH rehvidega või GT autod RS rehvidega.
Meeldib ka pigem kehvemate rehvisegudega sõita ja masina iseloomuomadusi tunnetada/taltsutada, kui liimitult RS rehviga mööda rööpaid sõita. Üldiselt, kui sarja reeglid tunduvad huvitavad ei oma koht üldtabelis/sõidus rolli, lõbu ühise seltskonnaga sõitmisel on põhiline :)
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 23 Apr 2015, 21:09

Auto: INFINITY FX45 Concept '02
Rada: Suzuka Circiut
Kestus: 50 min
Kulu: Very Fast
Rehvid: Racing Hard

Alustab kell 22.00
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5096
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 23 Apr 2015, 21:12

Kahjuks osaleda vist ei saa täna, kuigi tahaks. Oli vaja joosta täna matemaatika tuupimise ajast ja peab seda nüüd sõidu ajast tegema. :(
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5848
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Linnuke » 23 Apr 2015, 22:28

Disko :cry:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 23 Apr 2015, 22:30

Täna mingi diskokas jah...
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 23 Apr 2015, 23:14

Linnuke kirjutas:Disko :cry:

Sama

Tulemused:
1. karel 51.54.533
2. Soulbleed +1 ring
3. Hundikutsu +1 ring
4. Cenno DNF
5. rallimees DNF
6. lees DNF
7. Linnuke DNF
8. Nikson DNF
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5096
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 29 Apr 2015, 23:46

Mind homme korraldamas pole. Kes soovib, andke tuld. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5096
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE