Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Mihkel0987 » 16 Jaan 2014, 23:37

nii palju kui mina sain sõita oli päris hea. Rulx ja sub natukene vist surusid mind rajalt välja aga see mind ei huvita. Ma soovitan soojal Belfordile lugeda läbi reeglid. See ei ole normaalne kui juba külje pealt tullakse ja aetakse sind libisemisse. Vaata reeglid üle :D ah ja pange tulemused kah siia :D
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 16 Jaan 2014, 23:38

Täna täielik jama. Peale kvali lõppu jooksis kogu asi kinni. See taastas faili süsteemi ja pärast ma enam kellegi tuba ei leidnud. Loodetavasti saite ise ikka midagi sõidetud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 17 Jaan 2014, 0:01

Kõik oli iluskena, esimese boksini, siis polnud ei pidamist enam ega powerit, ringiajad kukkusid kohutavalt, täpselt nagu miski 50HP oleks järsku puudu. Rehve ja Kytet ma Taas valida ei saanud(siiani pole veel kordagi saanud). Poolpiduse masinaga ei viitsind töllerdada, ehk läks pult rohkem"katki" vms.
Qualis nägin kellegi ainult tagatulesid rajal või noh, pirne :-D , hiljem vaatasin sõitu, siis sattusin kui lees009 möödus sub´ist, siis käis siuke nätsumullitaoline pauk ja sub oli kenasti leesi ees taas, imelik...
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas sub05 » 17 Jaan 2014, 0:15

Online ikka veel katki. Niksoni lobby pidin 5 minutit otsima, boksis midagi valida ei saanud, peale 1st boksi kulusid rehvid palju kiiremini ja kui rehvi 3 kriipsu järgi siis täitsa ok pidamine aga kui 2 peale kukub siis hoobilt igast kurvis külg ees.

Sõidust siis niipalju et kvalis sain 2 aja ka kohe esimeses kurvis suruti liivale ja viimaseks. Ringi jooksul suutsin 4-5 kohta paranda ja siis lükati uuesti liivale nii et 1 ringi lõpus jälle viimane ja 25seki kaotust essale. Sõidus tuli palju eksimusi nii minul kui teistel. Kui lees mul taga sõitis siis pidevalt nagu kadus ära ja ilmus tagasi. Täitsa naljakas oli :-D
sub05
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 204
Liitunud: 28 Veebr 2013, 19:24
Asukoht: Võru



Litsents: s

 sub05

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas paalikas » 17 Jaan 2014, 0:22

tuba ei näinud üldse. nikson tegi uue toa, siis sinna sain sisse, keegi uus sõitja oli ka, keda rajal ei näinud.
läksin välja, siis oli "originaal tuba" näha. niksoni toas uut meest endiselt ei näinud.
väääga jama see online ikka kahjuks.

neljapäevased sõidud võiks ikka sama vana ajaga alustada mitte varem.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 17 Jaan 2014, 1:09

sub05 kirjutas:Online ikka veel katki. Niksoni lobby pidin 5 minutit otsima, boksis midagi valida ei saanud, peale 1st boksi kulusid rehvid palju kiiremini ja kui rehvi 3 kriipsu järgi siis täitsa ok pidamine aga kui 2 peale kukub siis hoobilt igast kurvis külg ees.

Sõidust siis niipalju et kvalis sain 2 aja ka kohe esimeses kurvis suruti liivale ja viimaseks. Ringi jooksul suutsin 4-5 kohta paranda ja siis lükati uuesti liivale nii et 1 ringi lõpus jälle viimane ja 25seki kaotust essale. Sõidus tuli palju eksimusi nii minul kui teistel. Kui lees mul taga sõitis siis pidevalt nagu kadus ära ja ilmus tagasi. Täitsa naljakas oli :-D


Mul jäid sa korra sirge peal seisma, mõtlesin et sul äkki kehvem rehv lased mööda või midagi ja järsku olid jälle ees ja sõit läks normaalselt edasi. Kellelgi teisel oli ka nö lägi.

Ilmaga oli imelik lugu, vahepeal lõi põhimõtteliselt nagu "välku" ehk vaheldus väga kiirelt sinine päikseline ilm ja järsku pilves ja tibutas.

edit kui kellelgi teisel tulemusi pole siis tegin pilti. Katsun homme üles panna.
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Est_RuLx » 17 Jaan 2014, 4:04

Tegin ka tulemustest pilti
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas wirxikas » 17 Jaan 2014, 6:50

lees00 kirjutas:
sub05 kirjutas:Online ikka veel katki. Niksoni lobby pidin 5 minutit otsima, boksis midagi valida ei saanud, peale 1st boksi kulusid rehvid palju kiiremini ja kui rehvi 3 kriipsu järgi siis täitsa ok pidamine aga kui 2 peale kukub siis hoobilt igast kurvis külg ees.

Sõidust siis niipalju et kvalis sain 2 aja ka kohe esimeses kurvis suruti liivale ja viimaseks. Ringi jooksul suutsin 4-5 kohta paranda ja siis lükati uuesti liivale nii et 1 ringi lõpus jälle viimane ja 25seki kaotust essale. Sõidus tuli palju eksimusi nii minul kui teistel. Kui lees mul taga sõitis siis pidevalt nagu kadus ära ja ilmus tagasi. Täitsa naljakas oli :-D


Mul jäid sa korra sirge peal seisma, mõtlesin et sul äkki kehvem rehv lased mööda või midagi ja järsku olid jälle ees ja sõit läks normaalselt edasi. Kellelgi teisel oli ka nö lägi.

Ilmaga oli imelik lugu, vahepeal lõi põhimõtteliselt nagu "välku" ehk vaheldus väga kiirelt sinine päikseline ilm ja järsku pilves ja tibutas.

edit kui kellelgi teisel tulemusi pole siis tegin pilti. Katsun homme üles panna.


See "välgu" effekt oli mul ka. Valida boksis taas ei saand ja see ühenduvuse jama on ikka päris hull. Online :bad:
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Mihkel0987 » 17 Jaan 2014, 8:08

ka mul välgutas päris hästi ja mul jäi suu lahti seda vaatades. Uus patch on online veel ullemaks muutnud kui see vana oligi
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 17 Jaan 2014, 11:02

tulemused:

Pilt
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Est_RuLx » 23 Jaan 2014, 12:46

Kas täna ka midagi head toimumas on?

EDIT: muidu oleks minu ettepanek LM prototüüpidega sõita, nii et ABS ja TC lubatud ning tuunimine/seadistamine keelatud. Rada võiks olla La Sarthe 2013.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 23 Jaan 2014, 13:37

Est_RuLx kirjutas:Kas täna ka midagi head toimumas on?

EDIT: muidu oleks minu ettepanek LM prototüüpidega sõita, nii et ABS ja TC lubatud ning tuunimine/seadistamine keelatud. Rada võiks olla La Sarthe 2013.

Midagi võiks ikka toimuda jah. :) Millega, seda veel vaatab. Ei taha väga kallistega veel teha, kuigi ei tea palju rahval raha on, et kallemaid autosid osta näiteks. Eks õhtul selgub täpsemalt.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas soulbleed » 23 Jaan 2014, 14:51

võiks seekord veel tsipa odavamate autodega teha ei jaksa üle milli maksvat osta veel,aga sõita tahaks küll eriti online võistlustel ..seni ainult kaks võistlust seljataga :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas SpcVnd » 23 Jaan 2014, 15:02

lees00 kirjutas:tulemused:

Pilt

kas see oli mingi testikas GT500 sarjale? Kui jah, siis miks base modelitega sõideti? minu teada ei ole base modelid gt500 sarjas lubatud...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 23 Jaan 2014, 15:44

SpcVnd kirjutas:
lees00 kirjutas:tulemused:

Pilt

kas see oli mingi testikas GT500 sarjale? Kui jah, siis miks base modelitega sõideti? minu teada ei ole base modelid gt500 sarjas lubatud...

Tahsin proovida jah, et kui libedad need rehvid siis kulunult on. Base mudelid lubasin viimasel hetkel ikka kasutada, sest minuarust pole seal ju vahet. Lihtsalt ühte on võimalik värvida, teisel juba reklaamid peal. Omal ka kõigist seni ainult base mudelid olemas ja ei raatsinud mingit niisama juurde osta, enne kui selgeks saan millise masinaga sõita tahan. Eks võistlustel saab ikka lubatud autosid kasutada.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Mihkel0987 » 23 Jaan 2014, 19:24

Nikson täna saab jälle 21:30 alustada?
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 23 Jaan 2014, 20:01

Mihkel0987 kirjutas:Nikson täna saab jälle 21:30 alustada?

No põhimõtteliselt saaks. Loeks paalikas ka seda, sest eelmine nädal üritas ta tavapärasel ajal siseneda. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas wirxikas » 23 Jaan 2014, 20:32

Mina saaks alles peale 22.00.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas jarmo1987 » 23 Jaan 2014, 20:49

Minule sobib ükskõik mis kell :)
Ainult autovaliku võiks varem teada saada. Kui raha ei jätku siis jõuaksin juurde teenida.

Jarmo
jarmo1987
Praktikant
Praktikant
 
Postitusi: 27
Liitunud: 18 Jaan 2014, 19:54




 neeger8787

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 23 Jaan 2014, 20:53

Auto: RUF CTR "Yellow Bird" '87 Saab ka värvida
Rada: Circuito de Madrid
Ringe: 35
Rehvivalik: Vaba
Kütte-/Rehvikulu: Fast
Seadistamine ja tuunimine keelatud.
Täna TC lubatud, kuna auto perutab käes kergelt. Kasutab, kes soovib.

Alustaks siis sessiooniga kell 21.30. Kvali 5 minutit üksi rajal.

Toa panen kohe üles. Ei ole kindel, et ise kaasa sõidan, aga olen kohal. :)
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

EelmineJärgmine

Mine Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE