Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas paalikas » 09 Jaan 2015, 0:35

Sai siis üle pika aja taas gt proovitud. Kahjuks uptateeris nii kaua, et jõudsin täpselt stardiks ja k kast oli loomulikult lühike. Ei näinud mõtet jätkata peale 2 ringi.
Soul ka läägis minujaoks ja klohmis mind korralikult.
    Auto nr: 96
Kasutaja avatar
paalikas
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1711
Liitunud: 03 Mär 2012, 18:36
Asukoht: Vadso. Norway




 paalikas

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 09 Jaan 2015, 0:49

Lahe sõit oli, ainukese asjana häiris see ghost'i värk. Ei teadnud ka saad nüüd läbi teisest sõita v teine sõidab sinust läbi. Häiris just kurvides. Eks mõned kõksud ikka olid. Kahjuks sa viimales ringil suht alguses küte otsa...
Autost ei arvanud algul midagi, tuleb välja et isegi liikus ;)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 09 Jaan 2015, 0:57

Ei saa mina aru milleks oli/on seda boosti vaja kasutada? sõidame võidu või tuleme kokku, et mingit komöödiat teha?

Boost ei lase mitte kellelgi oma tempot teha ega anna aimu mitte kellestki kui kiiresti keegi on võimeline sõitma, need, kes on eespool need sõidavad aeglasemalt ja need, kes on tagapool saavad kiiremini sõita, et kõik ikka koos sõidaks/püsiks ja palju kolistamist oleks - vastus siis küsijale. Esikohal sõitsin ringi aja 2.07 kuid viimasel kohal olles tuli kiireim aeg 1.52 - vabandust aga kohutav debiilsus! ja sellejärgi mingit võistlust(olgugi, et Neljapäevane ja vabasvormis - siiskisiiski, vanasti sõitsime ikka võidu ka seda).
Jah blablablaa see on ajaviide - kuid ka seda soovin mina sõita omas tempos, mitte viimasel kohal olijast 15sec aeglasemaid ringe minust olenemata!
Penalty on kaval asi, Mihkel rammib mind välja ja mina saan 5sec karistada :good: (hästi)
Mihkel, kes sa väidad, et boostiga on kõigil võimalus võita - padajutt, normaaltingimustes on ka võimalik kõigil võita, natuke harjutada ja pingutada ja mitte iga sõit 4 ringil RQ teha...njah, nii ei hakkagi sa sõite võitma!
Akvaarium, timmi oma möödumised ILMA kolakate ja toetumisteta, niiet sa teisi selletõttu seina ei sõida, siis asi sul edeneb!
Soulbleed, Silvias ei tea kas sõitsid ja kas läägisid ka seal, kuid väga tüütüks hakkab sinu läägimine muutuma, kui see peaks jätkuma(viimane CCM+Neljapäevane) - paljud kannatavad!
Nikson, mingi ring sa vist tahtsid vasakult murult mööda saada, teadsin, et oled kõrval kuid kolakat ei kuulnud ja siis nägin, et ilmselt spinnisid, kui keerasin peale siis mitte tahtikult.

Vabandust, viskas keema ära rsk.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 09 Jaan 2015, 1:05

Noel kirjutas:Nikson, mingi ring sa vist tahtsid vasakult murult mööda saada, teadsin, et oled kõrval kuid kolakat ei kuulnud ja siis nägin, et ilmselt spinnisid, kui keerasin peale siis mitte tahtikult.

Vabandust, viskas keema ära rsk.

Ei jäänud enam ruumi jah mulle ja rattad läksid murule ja eks spinn oli kohe käes. :-)
Aga selle boosti kohta. Kuna neljapäeval me punkte ei jaga, siis katsetangi niisama igasugu asju. Kes aga teada tahab mis lobby seaded peal võib alati need ise üle vaadata, ning kui ei meeldi, siis mitte sõita. Minuarust oli päris lõbus.
Ja päris sõidetav auto oli ju? :)
Minu jaoks Soul näiteks ei läägi. Küll aga Mihkel läägis.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas konka » 09 Jaan 2015, 1:15

Ah siis sellepärast saingi kolmanda koha, et boost oli peal. Ei tunne enam rõõmu selle saavutuse üle. Mõtlesin et hakkan juba asja käppa saama. Tean et Cenno andsin sulle mõne kolaka ja toetusin sinu peale nii et vabandan, aga sul ei ole vist nende vabandustega midagi peale hakata. Eks ma üritan oma oskusi veel lihvida.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas soulbleed » 09 Jaan 2015, 2:46

vahest võib ka boostiga sõite teha ,aga üldjuhul pooldan ka puhast võidusõitu nagu cenno.
ja oma läägimise kohta ei oska midagi tarka öelda .nett on algusest peale sama olnd ja seaded ka ei oska viga kuskilt otsima hakata. :s
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 09 Jaan 2015, 10:51

Soul ps3 catche't oled kustutanud/puhastanud... äkki aitab
Boostist, hea et hoiab kõiki koos. Saab koos sõitmist õppida... mida sa üksi ikka sõidad ja pärast saad sarjas sõimata et õpi sõitma. Kus seda õppida, neljapäevased sõidud ongi selle jaoks suurepärane koht. Cenno lihtsalt kade et jälle ei võitnud ( no tõesti, kaua võib vinguda?). Meid niigi vähe.....

edit. läksin ka emotsionaalseks
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Linnuke » 09 Jaan 2015, 13:57

Täpselt minu mõte et ideaalsed seaded grupisõidu harjutamiseks :good:
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 09 Jaan 2015, 14:47

lees00 kirjutas: Cenno lihtsalt kade et jälle ei võitnud ( no tõesti, kaua võib vinguda?). Meid niigi vähe.....

edit. läksin ka emotsionaalseks


Mul on jumala poogen sellest saadud kohast ära pritsi tatti! asi on põhimõttes, võib teha trennisõite boostiga, kuid Neljapäeviti oleme ikkagi reaalselt Võidu sõitnud kuidas sa aru ei saa mu mõttest.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 09 Jaan 2015, 15:36

Noel kirjutas:
lees00 kirjutas: Cenno lihtsalt kade et jälle ei võitnud ( no tõesti, kaua võib vinguda?). Meid niigi vähe.....

edit. läksin ka emotsionaalseks


Mul on jumala poogen sellest saadud kohast ära pritsi tatti! asi on põhimõttes, võib teha trennisõite boostiga, kuid Neljapäeviti oleme ikkagi reaalselt Võidu sõitnud kuidas sa aru ei saa mu mõttest.


Ja sa oled koguaeg pidand neid neljapäevaseid sõite sellisteks... labasteks. Kui ma õigesti mäletan.
Ei pritsi tatti ja ei hakka ka ;)

edit: räägime parem postitiivsetest asjadest, mitte ei kakle. Näiteks kes kus täna sõidab :)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 09 Jaan 2015, 17:45

Kunagi sai sellepärast ajaviite alla tõstetud, et stardijärjekord oli tagurpidi ja ei meeldinud. Nüüd juba tõsine? Aga eks katsetan. Seekord katsetasin, et kas kellelgi närvid näiteks peale sõitu alt veavad soses boostiga. :)

Aga hea on see, et üks neljapäevane sõit niimoodi foorumis veidikeseks elu käima lööb. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 09 Jaan 2015, 19:32

Nikson kirjutas:Kunagi sai sellepärast ajaviite alla tõstetud, et stardijärjekord oli tagurpidi ja ei meeldinud. Nüüd juba tõsine? Aga eks katsetan. Seekord katsetasin, et kas kellelgi närvid näiteks peale sõitu alt veavad soses boostiga. :)

Aga hea on see, et üks neljapäevane sõit niimoodi foorumis veidikeseks elu käima lööb. :D


:good: :good:
ilmselt võik nädalas mitu "neljapäeva" olla :D
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 10 Jaan 2015, 10:12

Nikson kirjutas:Seekord katsetasin, et kas kellelgi närvid näiteks peale sõitu alt veavad soses boostiga. :)

Aga hea on see, et üks neljapäevane sõit niimoodi foorumis veidikeseks elu käima lööb. :D


Provokaator :good: :-D (inimestepeal siin katseid tegema)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas konka » 15 Jaan 2015, 20:16

Täna ka midagi toimub?
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 15 Jaan 2015, 22:20

Auto: LOTUS Elise 111R Race Car '04
Rada: Trial Mountain Circuit/Reverse
Kestus: 50 min.
Rehvid: Vaba
Kõtte-/Rehvi kulu: Very fast

Seadistamine ja tuunimine keelatud. Värv ja nr uksele.

Sessiooniga alustab kell 22.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 16 Jaan 2015, 0:17

Hea sõit oli. Auto hea, rada hea :p
oleks poleks, ehk poleks ühe boksiga mööda pannud oleks ehk kõrgemal olnud :D
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 16 Jaan 2015, 0:27

Tulemused:
1. Linnuke 50.46.000
2. Akvaarium +12.884
3. lees009 +30.663
4. RAIX4958 +31.643
5. Nikson +1 ring
6. Soulbleed666 +1 ring
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas soulbleed » 16 Jaan 2015, 0:53

ei mina leesiga küll ühel arvamusel pole ..justkui vastupidi oli kõik just :D ..rada harjumatu ja võõras tagurpidi pluss uisutav auto. ja ei saa aru kuidas te sõitsite kui rehv 3 peal oli :?: ma vahetasin siis kui 6 peale kukkus ja siis oli juba kole libe.
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas konka » 16 Jaan 2015, 0:59

Hea sõit oli. Auto vahel tegi vigureid jah aga muidu oli päris mõnus. Algul tundus ka rada tagurpidi võõras.
tegin vist mingi 4 boksi kokku. Kogu aeg softidega. Vahetasin ka rehvid ära kui juba 6 peale oli kulunud. Ühe korra proovisin sõita neljaga. Tuli välja et sai suht edukalt sõita.
Boksist ma küll muffigi aru ei saanud. Seppadel on rehvid vahetatud ja küte lisatud, siis auto lihtsalt mingi 5 seki passib niisama.
Pilt
Kasutaja avatar
konka
Insener
Insener
 
Postitusi: 475
Liitunud: 03 Juul 2014, 17:42



Litsents: s

 Akvaarium

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas SpcVnd » 16 Jaan 2015, 1:14

konka kirjutas:Boksist ma küll muffigi aru ei saanud. Seppadel on rehvid vahetatud ja küte lisatud, siis auto lihtsalt mingi 5 seki passib niisama.


liiga suure kiirusega lendasid sisse boksi... see seisuaeg oli karistus
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

EelmineJärgmine

Mine Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE