Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Est_RuLx » 30 Apr 2015, 19:08

Nikson kirjutas:Mind homme korraldamas pole. Kes soovib, andke tuld. :)


Korraldan täna sõitu.

Info tuleb umbes 21 ajal.

Tuletame vanu aegu meelde :cool:

Auto: GT500 (lobby seadetes määran GT500 kategooria)
Rada: Twin Ring Motegi Road Course - weather/time variable (prooviks natuke pimeda sõitu)
Rehvid: vaba valik
Kulu: Fast(very fast on ikka liiga kiire)
TC, DL ja ABS jäävad peale, ülejäänud off. (ei tule booste ja penalteid)

Tuunimine ja seadistamine keelatud.

Alustab kell 22 kvaliga. Kvali 10 min üksi rajal, final corner.

Toas teen varsti valmis ja Open Lobbys.

Tuba valmis. Katsetan Voice Chat very low. Vaatab, kuidas toimib.

Tulemused:

1. Est_Rulx87 (Nissan XANAVI NISMO Z '06) 50:26.887
2. Linnuke (Lamborghini NOMAD Diablo GT-1 '00) +12.445
3. NFSTimukas (Toyota DENSO SARD SUPRA GT '00) +56.783
4. Mihkel0987 (Honda RAYBRIG NSX '06) DNF
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 01 Mai 2015, 0:20

Oli tore neljapäev mul.
Esimene sõit, õige neljapäeva sõit sai proovida oma nostalgilist GT3 ja GT4 lemmik Suprat ja siinse GT500 sarja masinat, mis mu esimene sari siin oli ka. Kiirust see auto pole saanud aasta möödudes ja sirgel on ta sama "kiire" kui oli GT500 sarjas, kurve oli sellega lust läbida ja külge tõmbas ka kergelt. Konkurente polnud, ehk need panid kohe kahe esimese sirgega eest. :D Viimane koht oli soolas.

Teine sõit oli ka linnukese ja rulxiga, kogemata oli ka liitunud mingi brasiilane, kes boksis terve sõidu redutas peale kraavis käiku minu taga. See sõit kasutasin YMS Suprat, uuem ja oluliselt kiirem, pakkusin kerget pinget ka rulxile. Saatuslikuks said minu enda vead ja kerge väsimus. 2 koht tuli sel korral.

Kolmas sõit, see oli täielik vastand eelmistele. Täis lobby, 15 prantslast ja 1 eestlane, ehk mina. One-Make race (High Performance G37), väga kergesti juhitav masin, stabiilne, pidurdab hästi ja kiirendab ka korralikult SS rehvidega. Sõit oli tuttaval Spa ringrajal ja 7 ringi. Esimese 2 ringiga sain ette ja sinna ka jäin, isegi kui mõned prantslased tegid NFS stiili kuulsas S-kurvis, ehk panid otse. :D Igatahes, näitasin prantslastele, kuidas eestis võidu sõidetakse. :good: ;)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 07 Mai 2015, 21:38

Topelt postitus (olen teadlik foorumi reeglite rikkumises :-D )
Aga täna ei toimu siis midagi?

Korraldaks ise kui jõuaks, jõudu ainult ühe 50min sõidu tegemiseks järel täna, kevadväsimus. :(
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 07 Mai 2015, 21:44

Tundub jah et ei midagi, uus mäng kah tänasest väljas
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas soulbleed » 07 Mai 2015, 21:45

kui keegi viidsib vedada ,siis osaleks küll :)
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 07 Mai 2015, 21:51

tuleb online vaatab ;)
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 07 Mai 2015, 23:02

Sõitsime BMW M3 GT (BMW Motorsport) '11

Tulemused:
1. NFSTimukas 30.01.797
2. Nikson +52.062
3. Linnuke +1.04.006
4. Leemet-27 +1.36.661
5. Soulbleed666 +1 ring
6. lees009 +1 ring

Rajaks Suzuka Circuit
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 07 Mai 2015, 23:26

Sain auto ja raja koos kiirelt töötama omavahel, ning nii see vahe kerkis kuni linnuke sai tiivad funktsioneerima korralikult, kiirem ring jäi linnukesele. Õnnetul kombel linnuke sattus turbolentsi ja tegi 2 spinni. Võidu tõi mulle mu kiire kohanemisvõime seekord ja sõitsin mitu korda puhtamalt ka kui maserati teisipäeval. :good: :)
Lugesin kokku 3 lõikamist:
1. 2.ring Sattusin tagarattaga peale silda rohelisele alale ja olin sunnitud kontrolli taastamiseks turvaalale minema.
2. 8.ring (vist, igatahes enne boksi see oli) liiga varajane pidurdus ja mõtlemine, et keegi niikuinii ei vaata kordust neljapäeval nii kaugele. :D
3. Selle ringiga võisin lobbys eksida (pakkusin 9.ring) aga natuke peale boksi sama kurv, mis 2.lõikamisel ja sama põhjus.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 07 Mai 2015, 23:39

NFSTimukas kirjutas:Sain auto ja raja koos kiirelt töötama omavahel, ning nii see vahe kerkis kuni linnuke sai tiivad funktsioneerima korralikult, kiirem ring jäi linnukesele. Õnnetul kombel linnuke sattus turbolentsi ja tegi 2 spinni. Võidu tõi mulle mu kiire kohanemisvõime seekord ja sõitsin mitu korda puhtamalt ka kui maserati teisipäeval. :good: :)
Lugesin kokku 3 lõikamist:
1. 2.ring Sattusin tagarattaga peale silda rohelisele alale ja olin sunnitud kontrolli taastamiseks turvaalale minema.
2. 8.ring (vist, igatahes enne boksi see oli) liiga varajane pidurdus ja mõtlemine, et keegi niikuinii ei vaata kordust neljapäeval nii kaugele. :D
3. Selle ringiga võisin lobbys eksida (pakkusin 9.ring) aga natuke peale boksi sama kurv, mis 2.lõikamisel ja sama põhjus.

Ja saamegi minuti kokku. Seega mina esimene. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 07 Mai 2015, 23:58

Nikson kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Sain auto ja raja koos kiirelt töötama omavahel, ning nii see vahe kerkis kuni linnuke sai tiivad funktsioneerima korralikult, kiirem ring jäi linnukesele. Õnnetul kombel linnuke sattus turbolentsi ja tegi 2 spinni. Võidu tõi mulle mu kiire kohanemisvõime seekord ja sõitsin mitu korda puhtamalt ka kui maserati teisipäeval. :good: :)
Lugesin kokku 3 lõikamist:
1. 2.ring Sattusin tagarattaga peale silda rohelisele alale ja olin sunnitud kontrolli taastamiseks turvaalale minema.
2. 8.ring (vist, igatahes enne boksi see oli) liiga varajane pidurdus ja mõtlemine, et keegi niikuinii ei vaata kordust neljapäeval nii kaugele. :D
3. Selle ringiga võisin lobbys eksida (pakkusin 9.ring) aga natuke peale boksi sama kurv, mis 2.lõikamisel ja sama põhjus.

Ja saamegi minuti kokku. Seega mina esimene. :D

Maserati sarja reeglite järgi jh aga mitte 90-ndate sarja reeglite järgi. Neljapäeva sõidus siiski lisa sekunditega ähvardavat reeglit pole, et tulemused jäävad minu õnneks ja su kahjuks samaks. :)

Kuigi võiks reeglites teha erandi enda ja auto päästmiste puhul. See on küll juhi enda vea poolt saavutatud olukord aga sellises olukorras kaotab mõnusalt aega, mitte nii palju kui maseratis antakse jooneületuse eest trahvi, aga siiski. Kui ma oleks, võtan näiteks enda 2.ringi täna, oleks proovinud püsida joonte vahel, oleks ma teinud mitu spinni ja ikka läinud üle joone ja seejärel ka seina = enda elu ohtu seadmine ja tiimile lisakulutusi, päriselus. Või on eelnevalt siin kokkulepitud, et see mäng ja seina sõit ei tee midagi häda juhile ja autole, pole uurinud.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas soulbleed » 08 Mai 2015, 1:41

Täitsa sõidetav bemm.. ainult et rehv oli libe .peale boxi oli teine jooks kuidagi parem ja sai juba enamvähem õiges suunas sõidetud ..ja küte kulus ka kuidagi kärmelt viimane ring tuli kuiva paagiga hakkama saada.
Pilt
Kasutaja avatar
soulbleed
Insener
Insener
 
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Jaan 2014, 0:20
Asukoht: Tallinn/Valga



Litsents: s

 soulbleed666

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 14 Mai 2015, 20:27

Kel täna huvi sõita, siis kohtuma rajal.

Auto: VW GTI Supersport Vision Gran Turismo (1000000Cr ostes visioni alt kel seasonal tegemata)
Rada: Deep Forest Raceway
Kestus: 40 min.
Rehvid: Max Sports Soft
Kulu: Very Fast (???)

Tuunimine ja seadistamine keelatud

Alustab sessiooniga kell 22. Kvali 5 min.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 14 Mai 2015, 23:28

Peale suurt viivitust sai ikka sõidetud.
Tulemused:
1. NFSTimukas 40.00.865
2. Nikson +22.699
3. Hundikutsu +43.024
4. Soulbleed666 +2.11.326
5. Wirx +1 ring
6. lees009 +1 ring
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 14 Mai 2015, 23:50

Stabiilne ja polnud ka väga igav sõit ees.

Kvalis sain enda Superspordi esimest korda rajal ära proovitud. Auto oli nii taltsas, et esimesel ringil suutsin paugutada kena ringiaja arvestades seda, et leesi taga olin kinni. Auto väga stabiilne aga kerget alajuhitavust oli tunda osades kurvides. Ülejhutavust tuli alles poolenisti kulunud rehvidega.

Rada oli ulmelised hea graafikaga. :D Enne sõitu sõitsin PSP peal Gran Turismo 2-s JGTC Castrol Supraga seda rada 5 ringi ja siis kerge hüpe PS3 ja GT6 taha, graafikaline vahe enneolematu. Rada võõras ei olnud tänu sellele õnneks. :)

Sõit kulges pingevabalt, lõigata polnud vaja. :D
Sõitsin rahulikult aja lõpuni ja minu töö oli tehtud. Väike apsakas tuli peale viimast boksi viimases kiires kurvis, külg ees lendasin sirgele. Õnneks suutsin auto ilma seinu puudutamata, ja ka boksi sattumata, kontrolli alla tuua ning sõit läks edasi kindlalt lõpuni.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 21 Mai 2015, 22:14

Sõidaks siis enne euro.....de üritust.

Auto: NISSAN C-WEST RAZO SILVIA '01
Rada: Tsukuba Circuit
Kestus: 40min.
Kulu: Very Fast
Rehvid: Max Sport Soft

Tuunimine ja seadistamine keelatud.

Alustab kell 21. kvali 5 min.

Tulemused:
1. Timukas 31.21.217
2. Cenno +1 ring
3. Nikson +1 ring
4. irwee +2 ringi
5. Soulbleed +2 ringi

Täna sai Heavy damagega sõidetud.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 21 Mai 2015, 22:27

See pole aus värk tulemustega, läks liiga aiataha see sõit, terve ring üleni punase masinaga, 2 boksi, ja kolmveerand ringi ilma kytteta :D aga okok, auto on väga mõnus ja mõnusa heliga, vaja paremat rehvi. Sport rehviga vaja Man kasti ja see on eeliseks, kuna kurvis sita rehviga vaja käiku kohe üles, Aut kast jätab käigu alla ja kohe hakkab driftima.
Väga väheseks meid jäänud kahjuks, ega keegi punti koos ei hoia kui mitte me ise!!! niiet rahvas :cool:
Ootaks ikka mõnd 700+pp sarja, kas leMans masinatega sarjast lmp1 vms. Tavalised käulad ehk ei kutsu rahvast enam, mingi haige kiiksuga sari peaks olema :D
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 21 Mai 2015, 22:38

Noel kirjutas:Väga väheseks meid jäänud kahjuks, ega keegi punti koos ei hoia kui mitte me ise!!! niiet rahvas :cool:
Ootaks ikka mõnd 700+pp sarja, kas leMans masinatega sarjast lmp1 vms. Tavalised käulad ehk ei kutsu rahvast enam, mingi haige kiiksuga sari peaks olema :D



Tavalised inimesed ei ole nii vara ps3'e taga ka, selle taha mu eilne sõit läks. Tean Cenno, et sa tahaks et sõidud algaks kell 18.00 :p . A eks see ole kogu aeg nii olnud, suvi teeb oma ja mõned muud mängud ka. Kahju jah et vähemaks meid jäänud. Ju siis kõigil pisipere tulemas ja ehk ca 10 a pärast taas rohkem meid :D
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 21 Mai 2015, 23:03

lees00 kirjutas:
Noel kirjutas:Väga väheseks meid jäänud kahjuks, ega keegi punti koos ei hoia kui mitte me ise!!! niiet rahvas :cool:
Ootaks ikka mõnd 700+pp sarja, kas leMans masinatega sarjast lmp1 vms. Tavalised käulad ehk ei kutsu rahvast enam, mingi haige kiiksuga sari peaks olema :D



Tavalised inimesed ei ole nii vara ps3'e taga ka, selle taha mu eilne sõit läks. Tean Cenno, et sa tahaks et sõidud algaks kell 18.00 :p . A eks see ole kogu aeg nii olnud, suvi teeb oma ja mõned muud mängud ka. Kahju jah et vähemaks meid jäänud. Ju siis kõigil pisipere tulemas ja ehk ca 10 a pärast taas rohkem meid :D

Esiveolistega driftimise sari on suure kiiksuga ja võib isegi väga lõbus olla. :D
Mul peamine sarjade puhul, et jaapani autosid oleks võimalik valida, maserati erand. :)
Kellaaegadega ka mul varsti suva millal algab, suvi ja kasvõi alaku kell 2 öösel sõit. :D

Sõidust nii palju, et lihtsalt üks korralik ja puhas sõit, muud ei midagi.
Cenno väitis, et vahe vähenes sõidu keskel meie vahel. Tuli hiljem meelde, et sind enne seda tagasipöörde kurvi teisel pool rada hakkasin alles lõpu ringidel nägema. Ei ole vist nii nagu ütlesid. :-D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5844
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 22 Mai 2015, 11:27

lees00 kirjutas:Tavalised inimesed ei ole nii vara ps3'e taga ka, selle taha mu eilne sõit läks. Tean Cenno, et sa tahaks et sõidud algaks kell 18.00 :p . A eks see ole kogu aeg nii olnud, suvi teeb oma ja mõned muud mängud ka. Kahju jah et vähemaks meid jäänud. Ju siis kõigil pisipere tulemas ja ehk ca 10 a pärast taas rohkem meid :D


"Nii vara"? :-D ma usun, et tund varem, ehk kell 21:00 pole vara, see on normaalne aeg sõit ära teha tunnike. Kell 18:00 on tore aeg sõit teha, kuid jah see liiga vara juba, mõistan. Suvel on alati vähem olnud ja rahval muud tegemised, ilmad ilusad jne.
Isenesest võiks küsitluse kuskil tega keegi, kes oleks nõus suvel mingit sarja sõitma kell 21:00 algusajaga ja mis võimsus autodega jne vms :)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas lees00 » 22 Mai 2015, 12:03

Noel kirjutas:"Nii vara"? :-D ma usun, et tund varem, ehk kell 21:00 pole vara, see on normaalne aeg sõit ära teha tunnike. Kell 18:00 on tore aeg sõit teha, kuid jah see liiga vara juba, mõistan. Suvel on alati vähem olnud ja rahval muud tegemised, ilmad ilusad jne.
Isenesest võiks küsitluse kuskil tega keegi, kes oleks nõus suvel mingit sarja sõitma kell 21:00 algusajaga ja mis võimsus autodega jne vms :)


Eks "suvine sari" ongi neljapäevased sõidud, kes siin meile sarju ikka teeb või küsitlustele vastab :p
#9
lees00
Äss
Äss
 
Postitusi: 974
Liitunud: 09 Nov 2012, 14:50



Litsents: s

 lees009

EelmineJärgmine

Mine Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
GAMEZONE