Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 14 Juul 2017, 15:28

Noh, kuna olin palju teemaks ja sooviti galeriid ning väike idee oli ka sellega eilse sõidu taustal, tegin selle nii:
Spoiler: näita
Pilt
Pilt
Elas kord Timukas kellele meeldis väga võita. Tema paljudest järgmine sõit on kohe algamas.
Pilt
Stardist kohe võidumehelikult tuli parandada kohakest kõrgema vastu, selle loovutas EestiTallinn.
Pilt
3.kurviks suutis meie võidumees saavutada juba 2.koha, möödudes enne Janekust ja nüüd Kupitzast.
Pilt
Enne järgmisi kurve suutis Taniel Timuka õnneks vea teha ja nii Timukas sai vaba tee võiduni.
Pilt
Aga Janek kõva Alfa mehena Timukal nii kergelt minna ei lasknud.
Pilt
Aga Timukas eksis esimeses kurvis ning Janek sai peale 5te ringi võitlust eest ära ja kõrvale tuli ka Soulbleed ähvardava iseloomuga.
Pilt
Soulbleedi järel tuli ka mööda Nikson ning seljataga nokkis juba nokaga ka Linnuke. Kas täna siis ei tulegi võitu?
Pilt
Nikson oma kohta kergelt ei andnud enam tagasi, selleks oli vaja natuke julgemalt läheneda ja kasutada iga võimalust.
Pilt
Sisekurvi eluruumi ei jäetud üldse Niksoni poolt ja kerge kokkupuude lõi too kummituseks ära. Aga positsioon on jälle tagasi saavutatud.
Pilt
Ja sealt läks nüüd Linnuke liidrikohale, tema tempo tundus Timukale liigagi kiire, et täna head välja tuleks.
Pilt
Linnuke läks varem boksi, Timukale oli see mõte vägagi meeltmööda.
Pilt
Timukas peale boksi naases rajale 6.kohal, see teda ei hirmutanud kuna teised olid heade rehvidega pikalt enne sõitnud.
Pilt
Niksoni seljataga Timukas kaua passida ei viitsi, avaneb uuesti samasugune võimalus samas kurvis.
Pilt
Seekord nagu läheks olukord Timuka kasuks palju libedamalt kuna enne kurvi on juba koht saadud kätte.
Pilt
Timukas on peale teiste järgmist boksipeatuste tiiru esikoha tagasi saanud aga ähvardavalt tuleb kaugusest Mihkel lähemale.
Pilt
Timuka jaoks oli see ootamatu, Mihkel pidurdas vägagi varakult kurvi ja sellega teenis Timukas 5 sekundit penalti.
Pilt
Järgmisel korral tuli olukorda kontrollima läägipoiss, Mihkli auto oli Timukast uut penalti saades piisavalt kaugel.
Pilt
Viimane ring ja Linnuke pole liiga kaugel liiga kiire, Timukas näeb lootust veel oma võitude kollektsiooni täiendada.
Pilt
Timukas teadis, et Linnukesel on rehvid läbi ja mõtles teha julge sammu mööduda palju paremas seisus rehvidega väliskurvist.
Pilt
See küll tore lüke polnud Timuka meelele ja võidusoovile, Linnuke lasi enda kurvi väga laiaks ja surus Timuka välja.
Pilt
Ja nii Linnuke oma võidu ka kätte sai, Timuka auto ja rehvide jaoks oli viimane kurv liigagi lauge uuesti üritamiseks.
Pilt
..... aga ega Timukas enne Ascari rada jäta tänase õhtu sees kuni mingigi võit saab teenitud, uus sõit.
Pilt
Esikoht oli juba kindel esimese ringi esimeses veerandis, Timukas teadis, et tuleb end ainult turvaliselt lõpuni veeretada.
Pilt
Ja niivisi võis Timukas nüüd minna õnnelikult ja võidukalt puhkama järgmisteks sõitudeks ja võitudeks.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Mihkel0987 » 14 Juul 2017, 16:12

Mis kuradi võidumees?! Õpi mööduma vana, ei olnud eile mingit läägi, lendasid kaks korda täiega sisse külmalt ja süüdistad ühes korras läägi. Sa võid ju oma teslas olla kiire ja esimene, aga kui oled kellegiga tõsiselt võidu kihutamas, siis tekitad parajat paska.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 14 Juul 2017, 18:40

Mihkel0987 kirjutas:Mis kuradi võidumees?! Õpi mööduma vana, ei olnud eile mingit läägi, lendasid kaks korda täiega sisse külmalt ja süüdistad ühes korras läägi. Sa võid ju oma teslas olla kiire ja esimene, aga kui oled kellegiga tõsiselt võidu kihutamas, siis tekitad parajat paska.

Võidu eest väljas ikkagi ja see on lihtsalt lugu, rahune. :) Natuke ennastkiitlev vb küll jah. Aga ma ei kasutanudki oma nimegi seal, NFSTimukas. :D
Ja vaata ise replayd kui sa ei usu. Mina vaatasin kõik olukorrad korralikult üle ja vb Niksoniga esimene juhtum, olin natuke liiga julge ennast sisekurvi lennutama, polnud me nii kõrvuti mitte kui võistlusolukorrast mäletasin.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 18 Juul 2017, 9:49

NFSTimukas kirjutas: Natuke ennastkiitlev vb küll jah. Mina vaatasin kõik olukorrad korralikult üle ja vb Niksoniga esimene juhtum, olin natuke liiga julge ennast sisekurvi lennutama, polnud me nii kõrvuti mitte kui võistlusolukorrast mäletasin.

Natuke???
Pildijärgi oli Niksonist möödumine lausa Toetumine, kui sul ikka ruumi pole siis ei noki ka. Sa pole Kupitz, kes oli juba eile igas kurvis ;)
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 18 Juul 2017, 12:45

Noel kirjutas:
NFSTimukas kirjutas: Natuke ennastkiitlev vb küll jah. Mina vaatasin kõik olukorrad korralikult üle ja vb Niksoniga esimene juhtum, olin natuke liiga julge ennast sisekurvi lennutama, polnud me nii kõrvuti mitte kui võistlusolukorrast mäletasin.

Natuke???
Pildijärgi oli Niksonist möödumine lausa Toetumine, kui sul ikka ruumi pole siis ei noki ka. Sa pole Kupitz, kes oli juba eile igas kurvis ;)

Ei hakanud võhivõõraid nimesid ka kasutama :D Meeldis see idee, mis pähe tuli ja lasin käiku, noh, tagasiside pole väga parim ehk pole parim idee, juhtub katsetamistega. :)

Ega see ruum oli korralik enne seda pilti mul, Nikson ikka sõitis paremal pool teed aga kurvi saabudes lõi mul ruumi väga kitsaks ära, ise siis tulin, ütleme natuke rajakeskosast paremale poole rada. Ning rada ise seal üsnagi lai. Ja nii see olukord toetumiseks sai.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 21 Juul 2017, 0:22

Auto: Volkswagen Golf I GTI '76
Rada: Apricot Hill Raceway/Reverse
Kestus: 50 min
Kulu: Very Fast
Rehvid: Vaba valik

Tuunimine ja seadistamine keelatud.

Timuka kommuunis. Kell 22.15. Kvali 10 min.

Tulemused:

1. RAIX4958 51.27.737
2. NFSTimukas +04.157
3. taniel1164 +07.451
4. Mihkel0987 +21.409
5. Nikson +47.994
6. Linnuke +1 ring
7. janek166 DNF
8. EestiTallinn068 DNF
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Mihkel0987 » 21 Juul 2017, 0:40

Timukas jälle rikkus mu sõidu ära.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 21 Juul 2017, 1:30

Mihkel0987 kirjutas:Timukas jälle rikkus mu sõidu ära.

hahahahahahahahahaha :D :D :D
Lunid kohe videotõestuse järele jah, eks ma teen siis homseks.

Nii sõit oli jah, stardis, sain hea mineku aga enda õnnetuseks pidin mihkli tagant alustama ja see ronis mulle nii kauaks külje all kuni muru üles leidsin. Sain murult ära ja sõitsin edasi, Peale S kurve, hakkas Mihkle ees vingerdama kuni ta nii vingerdas, et sain oma vasaku rehvi katki ja mihkel iseendale pit-manöövri kätte lunis minult. Järgmine kurv õnneks mihkli käest pääsesin juba. Aga rehvi jaoks oli see hilja ja olin sunnitud tegema boksipeatuse palju varem kui muidu oleks teinud, vasak esimene kulus meeletu kiirusega. Panin hardid alla ja midagi väga muud rääkida polegi kui, et sõitsin oma sõitu, janek ja raix käisid vaatamas vahel, mis siin esikohal teen. Viimane ring läks õnnetult, liivale, rehvid blokki, murule ja seina ning parem rehv ja mootor lännud ning nii Raix võitiski. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 21 Juul 2017, 8:38

Raix pidigi võitma. Nii sai kokku lepitud ju. :D Linnukese jaoks oli liiga pime, nagu hiljem selgus. :D
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 21 Juul 2017, 14:19

Nikson kirjutas:Raix pidigi võitma. Nii sai kokku lepitud ju. :D Linnukese jaoks oli liiga pime, nagu hiljem selgus. :D

Täpselt nii, minu jaoks auto otsustas ära, nagu enne lõppu selgus. ;)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 27 Juul 2017, 23:41

Homne (27.07) sõit:
Autod: TOYOTA Castrol TOM'S Supra '97
TOYOTA YMS Supra '05
TOYOTA au CERUMO Supra '01
TOYOTA Castrol TOM'S Supra '00
TOYOTA Castrol TOM'S Supra '01
TOYOTA SARD Supra GT '00
TOYOTA Supra GT500 Base Model '05

Rada: Circuit de Spa Francorchamps
Kestus: 50 min
Kulu: Fast
Rehvid: Vaba valik

Tuunimine ja seadistamine keelatud.

Timuka kommuunis. Kell 22.15. Kvali 10 min.

Tulemused:

1. Linnuke 50.29.236
2. NFSTimukas +19.217
3. powwa25 +38.999
4. Nikson +1.29.549
5. RAIX4958 +15 ringi
6. Mihkel0987 DNF (nõrk)
7. I-N-D-R-E-K DNF
8. rallimees DNF
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 28 Juul 2017, 0:15

See masin üllatas mind üsna korralikult või ma siis olen nii palju arenenud vahepeal :D
Teadsin, et selle masinaga väga 2005 aasta Supratele väga vastu ei hakka, eriti veel sirgetel, kus täiesti jõuetu oli too masin, ligi sekund sirgetel sain kaotust linnukesele püsivalt. Sai kindlalt ühe peatuse taktikale mindud aga liiga pikalt ähvardav udu, ja seda niisama, kisus mind eelistama vihma ootama ja siis boksi minema aga enne sai kütus otsa. Ja vihma ka ei tulnud. Teine pool sõidust läks Linnukese jälitamisele ja selleks see ka jäi. :) Kahjuks üsna igavapoolseks kisus sõit kuna vist ei osata enam kiirete masinatega sõita?!?! Vähe oli meid kohal kah aga õnneks PS4 chatis juttu jätkus. :)

Vaatasin ka üle, kuidas need Suprad nagu võrreldavad on ühe mehe kätes olles, mäletasin oma autode testimise tabelit ning üllatus üllatus, 1997 Supra GT500 on sirgel vaieldamatult kiireim, oli vähemalt ja ringiaeg umbes sama mis 2005 Supra GT500-l, Minu Denso SARD Suprast väldin rääkimast. :D

Auto sai siis nostalgiast võetud, kasutasin sama pilli ka Super GT500 sarjas, üsna edutult :D
viewforum.php?f=119
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 03 Aug 2017, 23:43

Auto: HONDA Accord Euro-R '02 (25300Cr)
Rada: Twin Ring Motegi East Course
Kestus: 50 min
Kulu: Very Fast
Rehvid: Max Sport Soft

Tuunimine ja seadistamine keelatud.

Timuka kommuun. Start kell 22.15

Tulemused:

1. Linnuke 51.16.622
2. NFSTimukas +27.034
3. Nikson +35.617
4. RAIX4958 +1.05.498
5. Wirx +1.12.129
6. olly1-1 +1 ring
7. janek166 +1 ring
8. Mihkel0987 DNF
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5086
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 04 Aug 2017, 10:37

Sain juba autot valides aru, et, esivedu ning natuke jõudu ka neil, tuleb ilmselt Linnukesega konkureerida jälle. :D Nii palju juba asja tean ning sedagi, et Linnukesel on rehvidega eelis, kuna mängib rooliga ka. Kiireim ring kvalis oli mulle üsna lubav, et olen vähemalt rajal kiirem. Aga nagu võidusõidus ikka ja eriti neljapäevastes, tuleb enne mööda saada konkurentidest. Ilmselt see sõitu otsustav olukord oligi, peale teist boksi, Linnuke sai kergelt mööda aga ma pidin Niksoniga veel pikalt maadlema, sinna läks vajalik rehv ja aeg. Viimane boks, mis plaani järgi seda pidi olema, panin SM rehvid alla, et kindlalt lõpuni veaks aga 8min peal olid rehvid juba 6 peale kukkunud ja nägin, et Nikson läks boksi veelkord ja ma polnud kindel, kas rehv vast peab, tegin ühe boksi veel, et vähemalt 2.kohr mulle kindel oleks. Kui oleks boksi läinud viimasel hetkel, Nikson kindlasti kiirem oma värskete SS rehvidega kui ma oma kulunud SM rehvidega ning oleks positsiooni kaotanud. Ilmselt tegin õige otsuse, sest Linnuke oli ka ees juba oma teed läinud.

Interneti kohta, nagu ilmselt näha on, kiirus ei loe vaid selle kvaliteet. Väiksema kiirusega internet võib isegi parem olla kui palju kiirem, vähemalt online sõitude poolelt. Laadimiste osas kipun arvama, et kiirem ikkagi parem hoolimata kvaliteedist.
Teema võib ka kaablis olla, nt Cat 5 kaabel (Tähistatud see tavaliselt kaabli peal) pole enam väga just soovitatav selliste kiirustega enam kasutada. Kui on Cat 5e, siis peaks korras olema aga tavaline ei kasuta selle potentsiaali ära. Ning olen Klickist saanud ka vigase kaabli, mis mul PS3-ga tegi nii, et mingi moment logis üheduse puudumise tõttu PSN-ist lausa välja. Tasub proovida erinevaid kaableid igaksjuhuks, et äkki töötavad paremini. Muudmoodi teada väga enne ei saa kui midagi väga viltu sellega pole.

Aga lisaks jutule ka natuke pildikraami:
Spoiler: näita
Pilt
Stardis oli tol päeval koos selline kaader, tagant ettepoole: Linnuke, NFSTimukas, Mihkel0987, RAIX4958, Nikson, janek166, Wirx, olly1-1.
Pilt
Ja nii sõit peale starti läks Olly juhtimisel esimesel ringil, esimene kurv ohvreid jällegi ei sündinud.
Pilt
Nagu neljapäeva sõitudel ikka, tuules olemine on ülioluline.
Pilt
Lahtisel pinnasel sõite on meil Olly arvates liiga vähe, sõidu esimene väljasõit, mis polnud lõikamine (Mihkel 4.kurvist)
Pilt
On sõna, et ohtlikust konkurendist on kasulik ja turvalisem mööda minna suure kaarega, seda tavaliselt küll kõrvalt sõites aga Wirxi jaoks tundus tol hetkel parim minna ülalt. Sutsuke läägi on mängus. :D
Pilt
Hetk, kus Mihkel suurest mängust välja langes ja sõidu isu kaotas, Wirx läägas sisse, ohtlik paar olid Janek ja Wirx need ringid. Samuti ka Wirx tegi oma autole viga, kaadris mitte nähtaval olevast stardis seisvast Janeku masinast.
Pilt
Raixi auto oli võistluse 3.ringil ainuke, millel polnud ühtegi kriimu ega mölki, õnnitlused! Remondikulud on hoitud madalana.
Pilt
Peale esimest peatust käis poodiumikohtade vahel suur võitlus Niksoni, Timuka ja Linnukese vahel.
Pilt
Edasi kujunes esikoha heitlus Linnukese ja Timuka vaheliseks võistluseks. Niksonil oli natuke rohkem bokse nõudvam taktika.
Pilt
Teise peatusega Linnuke kindlustas oma võidu, Timukas jäi liiga kaugele ja seda veel kõvemate rehvidega.
Pilt
Tavaliselt see pilt kuulub võitjale, ehk Linnukesele oleks aga Janeku ja Olly duell oli fokuseerimist rohkem väärt. Janek jäi napilt Ollyle alla.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas olly1 » 04 Aug 2017, 12:29

Mis teema selle netiga siin jälle on. Äkki süüdistajad peaks vaatama peeglisse, Wirxi kohta ei tea, aga Janeku netti tean hästi. Timukast jääb koguaeg mulje, et tema Rapla nett ideaalne ja kõik teised võiks oma netid korda teha. Janek elab uues Tallinna majas, kus kõik uued seadmed, tal kõige kiirem Elioni pakett (kuigi kiirus pole tõesti oluline), ja nüüd kaabliga taga ka pleiss. Mina kusjuures ei näinud eile ühtegi läägi, kuigi sõitsin palju Wirxi ja Janekuga koos. Ehk siis noortel meestel aeg teiste süüdistamine ja põhjuste otsimine ehk lõpetada ja leppida sellega, et vahel netid ei ühti.
Minu kogemus ütleb just, et kui Timukas teeb toa, siis alati hädad, küll ei saa sisse, küll on läägi jne. Niksoni tubades pole mul kunagi hädasid. Et Timukas, ÄKKI HOOPIS SUL ON **** NETT :D
*Sry teemavälise jutu pärast.
Kasutaja avatar
olly1
Entusiast
Entusiast
 
Postitusi: 189
Liitunud: 24 Juul 2015, 12:52
Asukoht: Jõhvi



Litsents: S

 olly1-1

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 04 Aug 2017, 16:23

olly1 kirjutas:Mis teema selle netiga siin jälle on. Äkki süüdistajad peaks vaatama peeglisse, Wirxi kohta ei tea, aga Janeku netti tean hästi. Timukast jääb koguaeg mulje, et tema Rapla nett ideaalne ja kõik teised võiks oma netid korda teha. Janek elab uues Tallinna majas, kus kõik uued seadmed, tal kõige kiirem Elioni pakett (kuigi kiirus pole tõesti oluline), ja nüüd kaabliga taga ka pleiss. Mina kusjuures ei näinud eile ühtegi läägi, kuigi sõitsin palju Wirxi ja Janekuga koos. Ehk siis noortel meestel aeg teiste süüdistamine ja põhjuste otsimine ehk lõpetada ja leppida sellega, et vahel netid ei ühti.
Minu kogemus ütleb just, et kui Timukas teeb toa, siis alati hädad, küll ei saa sisse, küll on läägi jne. Niksoni tubades pole mul kunagi hädasid. Et Timukas, ÄKKI HOOPIS SUL ON **** NETT :D
*Sry teemavälise jutu pärast.

Pole mul perfektne midagi, jagan kogemusi ja võimalikke murekohti. :)
Nagu aru saanud, kui keegi sisse ei saa, probleem see, et clean cache tegemata mul oli. Minu loodud ruumidega, millel Ownership aktiveeritud.
Eilne Janeku ja Wirxi vaheline konflikt oli nende vaheline teema ja janek käis ruumist väljas, disco? ei tea. Aga kui sai disco, siis nägemis probleem on ruumil viirusena küljes. Ja lääg oli ainult siis kui nad niiöelda üksteise sees sõitsid. Tehnilises mõttes lääg puudus aga üks ei näinud teist rajal.
Noh, mul renoveeritud Rapla majas 40/10 kiirustega, uPnP aktiveeritud, ruuterist pessa, pesast tuleb switchi ja seal PS3-e Cat6 kaablitega. Lääginud ma vaevalt olen kellelgi enam, kuulnud küll pole.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas wirxikas » 04 Aug 2017, 19:56

Jama jahh selle netiga vahel ikka on. Arvan ka, et ega siin teha pole midagi, kui on nii, siis on. Kuigi varasematest aegadest on asi ikka väga palju paremaks läinud.

Janekit ma nägin terve sõit aga ta aint seisis stardijoonel ja kõik sõitsid tast suure pauguga läbi :-D Ise küll vältisin teda seal, kuid sain punaseks Niksoni käest, kes temast läbi sõitis ja selle tõttu mulle koksu andis. Kuigi olin Niksonist küllaltki kaugel :?: Ilge kõmakas käis ja Nikson pani rahulikult edasi, mul 3 ratast ja mootor punased.
Pilt
Kasutaja avatar
wirxikas
Guru
Guru
 
Postitusi: 580
Liitunud: 28 Nov 2012, 13:13
Asukoht: Valga



Litsents: S

 Wirx

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 04 Aug 2017, 21:01

Kas Niskon enne ruumi tegemist ise clean cache ka tegi? Tean, et Ownershipiga see nagu on lahendus kõikidele probleemidele ruumis aga teadagi Nikson seda ei kasuta, et äkki ikkagi ruumi liider nii palju mõjutab kõike toimuvat.

Kuigi janek on selline nagu on, ettearvamatu, ei tea kas käis ise ruumist väljas või sai disko. Tõsise sarja ruumi puhul ma teeks kohe uue ruumi kui oli tegemist diskoga, siis kindel, et keegi kedagi ei näe rajal.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Maamees otsib võistlust ERI!

PostitusPostitas StenNansten » 17 Aug 2017, 23:25

Auto: Ford SVT F-150 Lightning '03 (35,050Cr)
Rada: Mazda Raceway Laguna Seca
Kestus: 50 min
Kulu: Very Fast
Rehvid: Max Sport Soft

Tuunimine ja seadistamine keelatud.

Timuka kommuun. Start kell 22.15

Tulemused:
1. Linnuke
2. NFSTimukas +00.360
3. Mundukiller +01.736
4. Mihkel0987 +04.294
5. RAIX4958 +11.815
6. janek166 DNF

Galerii:
Spoiler: näita
Pilt
Vabandust Nikson, kvali järjestus jäi kogemata "õigeks": NFSTimukas, Linnuke, Mihkel0987, RAIX4958, janek166 ja Mundukiller.
Pilt
Esimesed ringid põhimõtteliselt möödusid nii: Ühes suures kaoses ja hunnikus kõik koos ja aegajalt keegi ka teist pinnast testimas, et ruumi saaks juurde. Pildil on kruusal Timukas.
Pilt
Mihkli tegevus on selge näide kui kitsaks ja ohtlikuks võis minna rajal joonte vahel. Timukas oli ka sunnitud ühinema turvaalale.
Pilt
Harv kui liidriks on Mundu ja seda kaadrit nähes, mõtlesin, kuidas me kõik sealt peaaegu eluga pääsesime. :D
Mundu ise sõitis kurvi pikaks ainult
Pilt
Pildil peaks olema Raix, kes just boksis väljunud aga boost oli etapil nii kõva, et kaadrisse selgelt ei jäänud.
Pilt
Toorest maamehe jõudu näitas Janek Mihkli vastu kelle tõttu Janek seinaga kohtus kurv varem.
Raix vaatab süütult pealt seda torpeedo rünnakut.
Pilt
Linnukese võidumoment. Kiireim ring jäi Mihkli nimele ja boksipeatuste rekord ka, 6.


Lisasõit Alfa MiTo:
1. NFSTimukas
2. RAIX4958
3. Mundukiller
4. Mihkel0987

Galerii:
Spoiler: näita
Pilt
Tolle õhtusesse lisasõitu oskasid ja tahtsid osalema tulla: Mundukiller, Mihkel0987, NFSTimukas ja RAIX4958
Pilt
Mihklilt just mitte kõige paremad kavatsused, nagu näha.
Pilt
Ja nii läks peaaegu kogu sõit, Timukas ees, Raix taga ja Mundu veel rohkem taga.
Pilt
Mihkel, vaatus 2, seekord oli rünnak Mundu vastu suunatud ja see oli ka rohkem edukas, puudutas Mundut.
Pilt
Timukas võidumoment napilt Raixi ees.
Viimati muutis StenNansten, 18 Aug 2017, 11:24, muudetud 1 kord kokku.
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5812
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Linnuke » 18 Aug 2017, 10:43

Päris huvitav sõit oli boostiga. Sain kõikidega võidu sõita ja näha erinevaid sõidustiile ja trajektoore. Viimane ring ajas ka adrenaliini üles. Olime kolmekesi koos ja võitja selgus alles viimaste kurvidega
Kasutaja avatar
Linnuke
Guru
Guru
 
Postitusi: 557
Liitunud: 10 Mai 2012, 23:51



Litsents: S

 Linnuke

EelmineJärgmine

Mine Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE