Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 09 Okt 2014, 23:09

liikur kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Jällegi kord auto mis mul olemas on aga body rigidy peal. :D Peab siis uue soetama.

Rigidity ei mõjuta tuuningu keeldu

rajale mind rigidy-iga pole enne lasknud, üritanud olen pidevalt. Vahel isegi minupärast tuning prohibited maha võetud.

Sõit täna oli mõnus olenemata kohast. Sai suht üksinduses sõita taga otsas kohe alguses. Esimesel ringil lammutati mu autot, jäin pikaks ajaks eelviimaseks. Mõtlesin proovida ka RH rehve, et veab äkki sõidu lõpuni ilusasti nendega. Väga vale otsus oli. RH-dega kadus pidamine täielikult juba 5 peal esirehvid. Lees sai korraliku matsu mulle tagant pandud, et terve külg oli punane. Kaebust ei esita :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas liikur » 09 Okt 2014, 23:16

NFSTimukas kirjutas:
liikur kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Jällegi kord auto mis mul olemas on aga body rigidy peal. :D Peab siis uue soetama.

Rigidity ei mõjuta tuuningu keeldu

rajale mind rigidy-iga pole enne lasknud, üritanud olen pidevalt. Vahel isegi minupärast tuning prohibited maha võetud.

Sõit täna oli mõnus olenemata kohast. Sai suht üksinduses sõita taga otsas kohe alguses. Esimesel ringil lammutati mu autot, jäin pikaks ajaks eelviimaseks. Mõtlesin proovida ka RH rehve, et veab äkki sõidu lõpuni ilusasti nendega. Väga vale otsus oli. RH-dega kadus pidamine täielikult juba 5 peal esirehvid. Lees sai korraliku matsu mulle tagant pandud, et terve külg oli punane. Kaebust ei esita :)

See rigidity, mis on õlivahetusega samal lehel igatahes ei mõjuta. Mul kõik autod sellega. Juhuks, kui mõni ei tea, siis piduritasakaalu muutmine ei mõjuta samuti tuuningukeeldu.
Ära kihuta!
liikur
Insener
Insener
 
Postitusi: 304
Liitunud: 04 Mär 2012, 11:56



Litsents: S

 liikur

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 10 Okt 2014, 0:02

liikur kirjutas:See rigidity, mis on õlivahetusega samal lehel igatahes ei mõjuta. Mul kõik autod sellega. Juhuks, kui mõni ei tea, siis piduritasakaalu muutmine ei mõjuta samuti tuuningukeeldu.

Eks ma järgmine neljapäev vaatan. Täna oli ka alguses tuning prohibited aga leidsin vea ülesse kohe, et käigukastil käigud olid imekonbel pikemaks muutunud. Ise nagu endaarust ei muutnud aga tean, et midagi tuunides autol automaatselt käigukastil käigud pikenevad aga sellel masinal midagi muud kui õli, värv ja veljed ei vahetanud. Vb siis õli ka mõjutab seda :?:
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 10 Okt 2014, 6:27

NFSTimukas kirjutas:Täna oli ka alguses tuning prohibited aga leidsin vea ülesse kohe, et käigukastil käigud olid imekombel pikemaks muutunud.

:D "imekombel"...
Sõitsite siis prohibited on või off? Õli ei mõjuta käike minuarust. Küll aga ei saa sisse näiteks kui sul on veljed inch up tehtud.
NFS kas nyyd tuli koht kui auto oli prohibited? :-D

Vahest pole ise ka saanud sisse kui on prohibited, kuigi kõik on default, kõigil a-b-c lehel ning midagi muud muudetud ei ule.
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas powwa25 » 10 Okt 2014, 8:22

liikur kirjutas:Rigidity ei mõjuta tuuningu keeldu

Nii ta on, uut autot ostma ei pea, et tuunini keeluga sõita.
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 10 Okt 2014, 13:15

Noel kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:Täna oli ka alguses tuning prohibited aga leidsin vea ülesse kohe, et käigukastil käigud olid imekombel pikemaks muutunud.

:D "imekombel"...
Sõitsite siis prohibited on või off? Õli ei mõjuta käike minuarust. Küll aga ei saa sisse näiteks kui sul on veljed inch up tehtud.
NFS kas nyyd tuli koht kui auto oli prohibited? :-D

Vahest pole ise ka saanud sisse kui on prohibited, kuigi kõik on default, kõigil a-b-c lehel ning midagi muud muudetud ei ule.

Kusjuures vahepeal on nii, et osadel autodel on midagi paigast ära. Pidin ka defaultima omal, et rajale pääseda. Kuigi ise pole kindlasti midagi muutnud kunagi.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas SpcVnd » 10 Okt 2014, 13:30

vedru seaded kipuvad muutuma osadel autodel. ise kahtlustan, et update'dega muudetakse autode nö stock seadeid ja kui auto eelnevalt soetatud, siis sellel vaja resettida...
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas aivo80 » 10 Okt 2014, 16:06

SpcVnd kirjutas:vedru seaded kipuvad muutuma osadel autodel. ise kahtlustan, et update'dega muudetakse autode nö stock seadeid ja kui auto eelnevalt soetatud, siis sellel vaja resettida...


Suvel oli ka selline värk. Update lõi stock autode seaded sassi ja rajale ei saanud. Oli vist DTM või renoo sarjas selline jama.
_________________
#21 Rosso Scuderia
Kasutaja avatar
aivo80
tähepoiss
 
Postitusi: 2182
Liitunud: 31 Jaan 2012, 11:17
Asukoht: Elva



Litsents: S

 aivo80

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas karacer » 16 Okt 2014, 20:37

Nikson täna ka sõitu teeme? :cool:
karacer
Guru
Guru
 
Postitusi: 531
Liitunud: 22 Dets 2013, 21:02




 kareltr26

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 23 Okt 2014, 20:51

Auto: MITSUBISHI Lancer Evolution IX GSR Touring Car '05 (115500Cr)
Rada: Circuito de la Sierra
Kesvus: 50 min
Rehvi-/Kütte kulu: Fast
Rehvid: Vaba valik, koos kahe kohustusliku segu kasutamisega.
Auto tuunimine ja seadistamine keelatud. Vävida oma värvi ja nr uksele.

Alustaks sesiooniga kell 22.30 Kuna tegemist pika rajaga, siis kvalifikatsiooni ei toimu. On practic ja sõit otsa. Lobby teen varsti valmis, et huvilised saaksid harjutada.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Nikson » 24 Okt 2014, 0:00

Tulemused:
1. Hundikutsu 56.15.328
2. Soulbleed666 +03.872
3. NFSTimukas +16.327
4. kareltr26 +29.520
5. Nikson +41.510
6. liikur +1.18.645
7. Wirx +1 ring
8. paalikas DNF
9. rallimees DNF
10. RAIX4958 DNF
11. Mihkel0987 DNF

Täna siis online taas üllatas. Küll oli peaaegu kõigil lobbysse pääsemisega raskusi. Viimastena sisenenud rallimees, RAIX ja Mihkel olid ainukesed kes kõiki nägid ja neid ei näinud keegi. Tagatipuks selgus, et ainult nemad ei saanud boksist ei kütet ega rehve.
Pilt
Nikson
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5092
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:08
Asukoht: Valga/Vantaa



Litsents: S

 Nikson

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 24 Okt 2014, 0:22

Nikson kirjutas:Täna siis online taas üllatas. Küll oli peaaegu kõigil lobbysse pääsemisega raskusi. Viimastena sisenenud rallimees, RAIX ja Mihkel olid ainukesed kes kõiki nägid ja neid ei näinud keegi. Tagatipuks selgus, et ainult nemad ei saanud boksist ei kütet ega rehve.


Mujal lobbydes sõites mul pole kunagi probleeme olnud, olen alati näinud kõike rajal (enne tänast ka selle foorumi rahvaga sõites). Akvaariumiga pole ka probleemi sõita isegi täis lobbys, seal ta vast näeb kõiki sõitjaid rajal. Täna akvaariumiga ja teiste igast rahvusest rahvaga sõites oli online täitsa kõigil korras kuni siis selle sõiduni, kus ei saadud lobby, ei nähtud rajal kedagi jne. Kõik probleemid online-iga mis näinud olen on miskipärast teiega sõites olnud. Eelmine lause teeb selle online asja natuke imelikuks, et just teiega sõites mingid probleemid on online-is näha mulle.

Ja uustulnukatele siin foorumis: LEIDKE AEGA TULLA FOORUMISSE JA LUGEDA ENNE SÕITU REEGLID JA NÕUDED LÄBI või muidu saate finišis üllatuse osaliseks nagu täna mina selle 100sek penaltiga mitte erinevat segu kasutades. :D
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas powwa25 » 24 Okt 2014, 7:09

NFSTimukas kirjutas:
Ja uustulnukatele siin foorumis: LEIDKE AEGA TULLA FOORUMISSE JA LUGEDA ENNE SÕITU REEGLID JA NÕUDED LÄBI või muidu saate finišis üllatuse osaliseks nagu täna mina selle 100sek penaltiga mitte erinevat segu kasutades. :D


Minu teada peaks enne starti ütlema et peab erinevaid segusid kasutama jne :-)
Pilt
powwa25
Administraator
 
Postitusi: 2094
Liitunud: 25 Jaan 2012, 22:12



Litsents: S

 powwa25

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Mihkel0987 » 24 Okt 2014, 9:02

Panin eile siis selle jura tööle (enne polnud seda vähemalt 2,5 kuud kiputanud). Ohjah mis kuradi jura on selle lobbisse saamisega ja siis selle sõitmisega. Ainult üks asi mul on öelda. SEE MÄNG EI KÕLBA MÄNGIDA!!!!!!!!!!!!
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Est_RuLx » 24 Okt 2014, 9:42

Mihkel0987 kirjutas:Panin eile siis selle jura tööle (enne polnud seda vähemalt 2,5 kuud kiputanud). Ohjah mis kuradi jura on selle lobbisse saamisega ja siis selle sõitmisega. Ainult üks asi mul on öelda. SEE MÄNG EI KÕLBA MÄNGIDA!!!!!!!!!!!!

Kõlbab küll, lihtsalt bugine.
Kasutaja avatar
Est_RuLx
Guru
Guru
 
Postitusi: 699
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:10
Asukoht: Tallinn



Litsents: S

 Est_Rulx87

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Hundikutsu » 24 Okt 2014, 11:42

Est_RuLx kirjutas:Kõlbab küll, lihtsalt bugine.

Täiesti nõus, ega mingit paremat simut ka PS3 jaoks pole ja tõenäoliset ei tule ka. Tuleb selle vigase online osaga leppida ja loota, et uus suur update midagi paremaks muudab (ilmselt 3 viga kõrvaldab, 2 tuleb juurde :D ).
Kasutaja avatar
Hundikutsu
Mr.Wet Man
 
Postitusi: 1480
Liitunud: 25 Jaan 2012, 21:55
Asukoht: Türi



Litsents: S

 Hundikutsu

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Mihkel0987 » 24 Okt 2014, 12:26

Hundikutsu kirjutas:
Est_RuLx kirjutas:Kõlbab küll, lihtsalt bugine.

Täiesti nõus, ega mingit paremat simut ka PS3 jaoks pole ja tõenäoliset ei tule ka. Tuleb selle vigase online osaga leppida ja loota, et uus suur update midagi paremaks muudab (ilmselt 3 viga kõrvaldab, 2 tuleb juurde :D ).


No jah aga sai ikkagi suur raha välja käidud ning nüüd on siuke jura sellega.
Iou!

Pilt
Mihkel0987
Virtuoos
Virtuoos
 
Postitusi: 1896
Liitunud: 25 Okt 2013, 17:20
Asukoht: Saaremaa, Kadaka all.



Litsents: S

 Mihkel0987

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas SpcVnd » 24 Okt 2014, 12:35

polnud ta nii suur midagi... alla 30 euri :p
#5
Kasutaja avatar
SpcVnd
tähenärija suure algustähega
 
Postitusi: 1635
Liitunud: 19 Veebr 2013, 20:56
Asukoht: Rannamõisa



Litsents: A

 SpcVnd

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas StenNansten » 24 Okt 2014, 12:38

powwa25 kirjutas:
NFSTimukas kirjutas:
Ja uustulnukatele siin foorumis: LEIDKE AEGA TULLA FOORUMISSE JA LUGEDA ENNE SÕITU REEGLID JA NÕUDED LÄBI või muidu saate finišis üllatuse osaliseks nagu täna mina selle 100sek penaltiga mitte erinevat segu kasutades. :D


Minu teada peaks enne starti ütlema et peab erinevaid segusid kasutama jne :-)

ütleski aga ma ei pannud seda Chati kasti tähele, ma sel hetkel vaatasin juba foori tulesid ja lugesin sekundeid millal käsipidur maha võtta, valestardi sain ikka seekord. :( Pole ühtegi sõitu sellise reegliga teinud ka, järgmistel kordadel tähelepanelikum ja leina aega foorumisse sõidu infot ka vaatama tulla, mitte ei kima viimse hetkeni Mazda2-ga ringi. :)

EDIT: MIna sellele mängule olen välja käinud 120€ :-D Ei olnud rahul, et mu mängukaaslasel on special edition autod ning Jaapalaste sõbrana tahtsin neid special edition masinaid ka, oli raha, sai ostetud ja vägagi rahul, eriti uute värvidega ja Toyota GT 86-ga :) 120€ minul läinud õigesse kohta ja plaadi tavaline versioon on müüa 20€ eest peale seda kui olen lasknud klassikaaslasel seda proovida. :)
StenNansten
Teadlane
Teadlane
 
Postitusi: 5835
Liitunud: 12 Jaan 2014, 15:38




 StenNansten

Re: Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6

PostitusPostitas Noel » 24 Okt 2014, 15:16

SpcVnd kirjutas:polnud ta nii suur midagi... alla 30 euri :p


Ikka on, 30 on ka suur ju, aga ise panin 65 Euri.

Mul on ka viimaselajal tubadesse sisenemisega probleeme olnud. Akvaarium ees siis mina ei saa, kareliga oli jama teisipäeval. Aga mul on suht täitsa kama kuna jah, midagi paremat hetkel pole, kahju, et kõigil DIRT 3-e pole, vat see oleks FUN!
Pilt
Kasutaja avatar
Noel
kukesupi mees
 
Postitusi: 2099
Liitunud: 02 Apr 2012, 17:03
Asukoht: Ardu/Laulasmaa



Litsents: S

 Cenno_Lebedev

EelmineJärgmine

Mine Neljapäevaõhtused võistlused vol. GT6



Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


GRAN TURISMO - The Real Driving Simulator
cron
GAMEZONE